Keresés

Részletes keresés

bifü Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1848

küldtem mailt

kérek elérhetöséget

 

köszönöm

Előzmény: gerry25 (1846)
bifü Creative Commons License 2008.12.15 0 0 1847

szia nem jött mail

de nekem kell.............

Előzmény: gerry25 (1846)
gerry25 Creative Commons License 2008.12.13 0 0 1846

Válaszoltam bifü!Érdekel vkit eladó Batemeth?

jancker25@citromail.hu

Nem használom,azért gondoltam h feldobom,hátha vkit érdekel kb féláron.



bifü Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1845
szia Gerry irtam mailt
Előzmény: gerry25 (1841)
trettarat Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1844
köszi! :)
hát én csak követtem az utasítást... :D
de akkor jobban vigyázok vele....
köszi még1X!
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1843
Srácok, srácok mi ez a nagy bathmate eladási hullám?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1842
Ha lilul akkor az azt jelenti, hogy túl erős a vákum. Az első héten érdemes finomabban bánni vele, pumpálj csak annyit, hogy ne menjen be a levegő oldalt. Ha maxra pumpálja az ember, akkor az nagyon könnyen túlpumpáláshoz vezet, nem is értem hogy van pofájuk azt állítani, hogy a gumihenger úgy van szabályozva, hogy ne lehessen túlpumpálni. 3-5 higany nyomásig szokták javasolni a pumpálást, erre fel bathmate asszem 12es nyomást tud kifejteni...
Igazából durva, hogy ennyi pénzt kérnek egy ilyen termékért és telekamuzzák az oldalukat mindenfélével, aztán még egy normális használati útmutatót se tudnak írni. Faszkorbács kéne nekik én aszondom!

Szerintük egyenesebb lesz tőle a dákó, szerintem meg rosszabb biztos nem.
Előzmény: trettarat (1840)
gerry25 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1841

Vkit érdekelne Bathmate,akkor itt hozzájuthat kedvezményes áron!

jancker25@citromail.hu

trettarat Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1840
sziassssztok!
na vettem múlthéten betment, egyelőre semmi probléma - lekopogom - azt viszont megkérdezném, h használat után nektek is belilul kicsit a szerszám? 5 percen belül aztán el is múlik...
ez normális ugye?
jameg... nem tudja vki, mi a helyzet akkor, ha picit ferde a dákó? a betmentől nem lesz rosszabb?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1839
www.thundersplace.com

Be kell regisztrálni, ha jóváhagyták kereshetsz, ott írd, be hogy discoloration és elég sok topicot fogsz találni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 1838
TXD!!! Volt ez a hozzáoszlásod:


Nos úgy néz ki a fáslis módszer még se működik. Meg lehet próbálni meleg borogatással és sok masszírozással.

Ami bevált az a 17%-os szalicilsav, amit szemölcs eltávolításra használnak elsősorban. Ezt az amcsi fórumon (thundersplace) a farkukra kenték a makk kivételével. Majd egy fél órás intenzív égető érzés keretében rajtahagyták. 1 hét alatt feldagad a bőr, majd darabonként lehámlik, ami nagyon undorítóan néz ki elvileg, de az eredmény egy megújult bőrréteg világosabb színben.

Az elszínezőséd a legtöbb pénisznyújtó gyakorlat mellékhatása lehet az arra hajlamosoknál, főleg túlerőltetésnél. A lényeg, hogy apró kapillárisok megrepednek, amiből vér kerül a szövetek közé, oda ahova amúgy nem kerülne. Itt a vérben található vas okozza a sötét elszíneződést.

Van akinek idővel elmúlik magától, van akinek alacsony vákumú pumpálás segített kimosni ezt, van akinek a meleg borogatás és extrém már-már fekete farok esetében az említett savas megoldás jelentette a megkönnyebbülést.

A másik eset, hogy elmész vele egy bőrgyógyászhoz és felír valami kencét, ami hasonlóan hámlasztással végzi el a dolgát.


Ezeket hol olvastad, milyen külföldi forumon?! mert nekem nagyon nem akar elmúlni bőr-elszíneződés....
Előzmény: Törölt nick (1796)
gerry25 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1837

Hali!

 

BM kedvező áron eladó!jelezze akit érd.

Bretonn Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1836
HÍ!

Nekem, bejött a BM. Én is borotválkozom közben..stb megtartja a vákum rendesen..:)

De írtam, hogy nekem tökéletes a szelep.. el is kiabáltam, ahogy megítram nekem is eresztett, de egy kis csavargálástól megjavúl!!

bifü Creative Commons License 2008.12.07 0 0 1835
valoszinű érdekelne korrekt áron
Előzmény: Minusz Kukisz (1834)
Minusz Kukisz Creative Commons License 2008.12.06 0 0 1834
Én legalább is megfontolnám az eladást, a már leírt problémám miatt. Összesen két alkalommal használtam.
Előzmény: bifü (1833)
bifü Creative Commons License 2008.12.06 0 0 1833

valakinek elado bm-je?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1832
"Gyökerek!"

Ha az angol ismereteim nem csalnak akkor a humiliation valamilyen alázást/ megszégyenítést/lekezelést (ilyesmit) jelent. Akkor ebből vonjátok le a következtetést...
SPHfan Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1831

Most még nem lövöm le a poént. Ha összejön a 30 komment, akkor megnyitom a topicom ebben a témában:)

Elöljáróban annyit, hogy nagyon sok köze van a kis péniszekhez:)

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1830
mégis mi a rák ez?
Előzmény: SPHfan (1829)
SPHfan Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1829

Egyik sem:)

Én a Small Penis Humiliation-re gondoltam...most nem részletezem mi is ez,de ha végre összegyűlik a megfelelő hozzászólás szám, akkor nyitok egy ilyen topicot.

 

Előzmény: Dulifuli (1828)
Dulifuli Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1828
Melyik? A festékszóró készlet, vagy az önjáró benzines fűgyűjtős fűnyíró?
Előzmény: SPHfan (1827)
SPHfan Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1827
Én nem értem, hogy miért akarnak egyesek nagyobb péniszt. Az SPH az egyik legjobb szórakozás...
trettarat Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1826
ó köszi! :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1825
cavey: nyugodtan használhatsz andropéniszt vagy kézi módszereket. Ezeket érdemes a bathmate előtt csinálni. Itt is fő a mértékletesség különösen ha több dolgot csinálsz egyszerre, mert így még könnyebb túllőni a célon. Szóval az elején csak lightosan mindent, később lehet durvulni. :)



trettarat: ugyanaz a kettő, a gyártó megegyezik a különbség amit te is írsz az, hogy az egyiken van mérőcsík. Funkcióban semmi különbség.


próbaszerencse: ha növekedést tapasztalsz és kemények az erekcióid akkor ezek számítanak, az esetleges negatív visszajelzések ellenére. Azt elfelejtettem írni, hogy ezek keveredve is megjelenhetnek és a végeredményt kell nézni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1824
hercules is használt ilyet? De jó:D:D
trettarat Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1823
hé srácok most meik az igazi bathamate? vagy meik a jobb? mer én kétfélét látok a neten, a herkuleseset, meg az aqua blue-sat amin a mérce is van....
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1822
de hisz azt leírták hogy van vérpénisz és húspénisz! A húspénisz petyhűdt mérete és az erektált mérete között nem sok méretbeli különbség van! Erekció során a beáramló vér szerepe a merevítésben van. A vérpénisz esetében meg ezen kívűl a méret növelésében! Remélem érthetően fogalmaztam!

De várom még a válaszokat mások tapasztalatait affelől hogy betmenezés és egyéb de itt jobban érdekel az andropéniszes edzés megengedett-e (persze nem egyszerre történő használata)-->bár most elgondolokodtam :):):):):):):)
próbaszerencs Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1821

szerintem nyugodtan használhatod. sőt ha lenne időm én is azt nyomnám. amúgy is szerintem ha utána csinálod, akkor meg is van a pegym-ben írt bemelegítés, ami olyan körülményes lenne.

nekem viszont áruljárok el mi az az undorítóan hangzó "vérpénisz" és társai

Előzmény: cavey (1819)
próbaszerencs Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1820

nagyjából egyetértek TXD-vel

nekem mondjuk a felpumpált állapotból 1-3 óra alatt visszatér normál állapotba, nem tart egy napig. a kellemes érzésről annyit, hogy számomra nem kellemes egyáltalán, de nem is kimondottan fájdalmas. ha maxra pumpálom, akkor szokott fájni de ez sem elviselhetetlen, és csak az utolsó 5 percben szoktam úgy használni. a lilulást, én már írtam, nekem hamar visszamegy és nem is annyira ronda. (amikor kimaradt több nap, utána az első használattól csúnyább lett) a szexuális kedvcsökkenésről annyit, hogy valóban tapasztaltam ilyent, és most is néha nem könnyű reggel a zuhanyzóban elérni félmerev állapotot úgy direkt a bm használathoz, de nővel ez egyáltalán nincs így! sőt inkább csak normalizálódott a dugásra/recskára gondolás és nőmentes időszakban is megcsappant a hoki. de ismétlem ez nem hatott ki a nővel való érintkezésekre.

nekem amúgy 2hónapi napi használat után egy enyhe pegyhüdt állapotban lévő növekedést hozott, az sem mindig látszik (hidegben nem:) a merev áll növekedést, még nem mértem, saccra max 1 centi lehet nagyon felspannolt állapotban.

.de a bm-ben már 2cmel tovább tudom nyomni, mint először. valami hatása csak van

Előzmény: Törölt nick (1818)
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1819
és mondjuk a betmenezés mellett mondjuk más nyújtó technika alkalmazása szabad? gondolok itt kézire vagy andropénisz jellegű egyéb nyújtó készülékekre! Vagy ezt teljes mértékben felejtsem el?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!