Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.17 0 0 695
csak az a gond, hogy ez NEM klumpa.
Előzmény: synex (690)
cloggersl70 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 694
Én már arra is gondoltam hogy kimegyek Berlinbe és ott fel is próbálom hogy ne legyen méret problémám. Én nagyon szeretnék egy csizmát innen mert férfi méretben csak itt találtam.

www.berkemann.hu oldalt ismered?

Ott van sok szép model de pl. férfi klumpa cipő csak képen van! Fel hívtam telefonon őket és ezt mondták.
cyandora Creative Commons License 2009.10.20 0 0 693
Kicsit úgy érzem, én vagyok az utolsó mohikán fapapucsban...pedig épp most rendeltem egy Peggyt, de ebből sem lesz itt divat egyhamar. Ez amúgy közismert? http://www.klumpa-fapapucs-clogs.eu/index.htm
cyandora Creative Commons License 2009.09.21 0 0 692
cyandora Creative Commons License 2009.09.12 0 0 691
még mindig tart a berkemann vásár a budafoki úton...de ilyen nincs ..:(
synex Creative Commons License 2009.09.07 0 0 690
Saját készítésű, titokban készűlt fotók, egy érett hölgy klumpájáról. :-)

palkóbá Creative Commons License 2009.08.25 0 0 689
Sziasztok. Keresek olyan valakit aki imádja a magas sarkakat, klumpákat és a platform papucsokat és Komárom környékéröl vagy hogy esetleg személyesen is tudnánk talizni
és tapasztalatokat cserélni.
cyandora Creative Commons License 2009.07.21 0 0 688
"Nem tudom milyen pozitív visszaigazolásra gondolsz... az írásokat láthatod. Azon kívül leveleztem pár hozzászólóval, Andival személyesen is találkoztam és van tőle egy dedikált klumpám."

Na most leesett az állam, ez már igen!! Erre gondolni sem mertem, dehát mi lenne ennél pozitívabb visszaigazolás?

Tényleg furcsállottam, hogy ilyen hosszú topikot növesztesz egy bejegyzése köré, látszólag a szándékaitól függetlenül, de úgy látszik, egyáltalán nincs ellenére, úgyhogy elnézést kérek a feltételezésért!

Ideje lenne végre valami magyar nyelvű portálkát is szentelni a témának....
Előzmény: klumpa_boy (687)
klumpa_boy Creative Commons License 2009.07.20 0 0 687
Sziasztok!

Teljesen igazad van abban, hogy tévesen írtam a megnevezést. Valóban egy személyes blog és nem kifejezetten fórum. Viszont a tulajdonosa - Andi - olyan sok témában ír blogot, hogy szinte fórum jelleget ölt az ott folytatott eszmecsere.

Kínosnak nem érzem, hogy az utóbbi időben csak én írtam bejegyzéseket, mert arról szerintem nem én tehetek, ha más nem ír... ezt inkább az ő számlájukra írd :-)
Azért az látható, hogy korábban elég sűrű volt a forgalom... egy-két Velvetes fórum is megirigyelhetné.

Semmi baj, de azt én is remélem, hogy csak Te érzed ráakaszkodásnak :-)

Nem tudom milyen pozitív visszaigazolásra gondolsz... az írásokat láthatod. Azon kívül leveleztem pár hozzászólóval, Andival személyesen is találkoztam és van tőle egy dedikált klumpám.

Üdv!
cyandora Creative Commons License 2009.07.19 0 0 686
köszi, szimpatikus , bocsánat, de szvsz ez nem annyira klunpás fórum, mint inkább ráakaszkodtál a csaj blogjára, ami it ott kicsit kínosnak tűnik, de meglehet hogy tévedek. kaptál valami pozitív visszajelzést a kommentekre?
Előzmény: klumpa_boy (685)
klumpa_boy Creative Commons License 2009.07.19 0 0 685
Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe a következő klumpás fórumot is:
http://gerakandi.blogter.hu/114102/klumpa

Klumpaboy néven írogatok, jelenleg vélhetően a nyár miatt kisebb a forgalom :-(
Segítsetek fellendíteni az oldalt!

Klumpika Rád nagyon számítok! :-) És persze szívesen leveleznék fapapucs témában.

Üdv!
Klumpika Creative Commons License 2009.07.17 0 0 684
Nagyon szépen köszönöm az infót, már meg is vettem egy közepes sarkú, Eszter képéhez hasonló modellt. Nagyon jó. Könnyű, finom a kidolgozása, kényelmes. Éppen aktuális volt, mert az Aldi papucsom kettétört. Most látom csak, hogy micsoda minőségi különbség van a Berkemann és a vastag talpú Vumo között.
Előzmény: cyandora (683)
cyandora Creative Commons License 2009.07.16 0 0 683
a berkemann fanok figyelmébe ajánlom, hogy a Budafoki úton, kevéssel a karinthy előtt van egy gyógyászati segédeszköz üzlet, ahol éppen végkiárúsítást tartanak berkemannból. Még nem tudtam benézni, csak a kirakatot láttam. A képek sajnos nem a helyszínen készültek..:(
cyandora Creative Commons License 2009.07.16 0 0 682
harisnya és fapapucs- kedvenc kombinációm! :)
Klumpika Creative Commons License 2009.06.29 0 0 681
Úgy látszik, hogy egyet gondolunk, egyet teszünk. Én már meg is kaptam a saját papucsomat, ugyan olyan, mint a képen, boldogan viselem otthon. (Azért nem teljesen zajtalan, de szerintem ennyit igazán elviselhet minden alsó lakó.) Az enyém rózsaszín. Telefonon rendeltem meg, teljesen jó lett, utánvéttel küldték. Azt mondták, ha nem jó, akkor visszacserélik.
Előzmény: MolnarEszter (680)
MolnarEszter Creative Commons License 2009.06.29 0 0 680

Néztem én is, egész jópofák, és nem is kopognak! Nem drága, és rengeteg színben lehet kapni. Bár netről, próba nélkül eddig még csak bakancsot mertem rendelni, ott fél szám nem számít :-) Kerestem, hogy van-e üzletük valahol, de eddig nem találtam.

Előzmény: klu (679)
klu Creative Commons License 2009.06.17 0 0 679
Láttátok már a www.klumpa.hu-t? A gyerek papucsok nagyon édesek. De felnőtt is van.
Klumpika Creative Commons License 2009.06.15 0 0 678
De jó neked! Ekkora lábon a legcsinosabbak a papucsok. Én a telitalpút sohasem próbáltam, de a túl magas sarkút sem. Otthonra olyan 3-4 centis, laposabb kiképzésű sarkot szeretnék. (Olyat, mint a Berkemann Hamburg.) Sajnos 38-as a lábam.
Előzmény: MolnarEszter (677)
MolnarEszter Creative Commons License 2009.06.15 0 0 677

Az Aldiban néztem én is, de sajnos csak 37-től van, az én lábam pedig 35-36-os

:-(

Otthon egy telitalpú, virágos pántú Schollom van, még tavalyelőtt vettem. Amikor először felpróbáltam, azt gondoltam, hogy nem fogok tudni menni benne, de nagyon jóóó!

Képem sajnos nincs rólade ha lesz, teszek fel.  

Előzmény: Klumpika (676)
Klumpika Creative Commons License 2009.06.13 0 0 676

Én vettem az Aldiban egy barna színűt (két fajtát árulnak) utcai használatra.

http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/58_11985.htm

Az otthoni fapapucsomat még nem sikerült megoldanom. Neked most milyen van? Van róla képed? Van valami ötleted?

Előzmény: MolnarEszter (675)
MolnarEszter Creative Commons License 2009.06.09 0 0 675

Már én is feladtam :-(

Veszprémben is kérdeztem, Budapesten is jó pár üzletben, de valóban: még rendelni sem lehet. Vajon akkor miért teszik fel a netre a katalógust, csak hogy fájdítsák a szívünket? Én ezt szerettem volna:

 

Előzmény: Klumpika (668)
Árvacsalán Creative Commons License 2009.05.23 0 0 674
Fapapucs keresi új gazdáját :

Hökkentkukta Creative Commons License 2009.05.17 0 0 673
Köszönöm az infókat!
Előzmény: Híd (672)
Híd Creative Commons License 2009.05.17 0 0 672

A barna parafát a Deichmannban, Bronx márkájú. A sarka cca. 12 cm, de a platform kicsit csökkenti, illetve nagyon jól tartja a lábat a sok pánt, így eléggé járóképes :)

 

A másik Scholl, 9,5 cm a sarka, kicsit fura ez a "excercise" technológia, de gyorsan meg lehet szokni, és elég kényelmes.

Előzmény: Hökkentkukta (671)
Hökkentkukta Creative Commons License 2009.05.17 0 0 671
Hopp, ez is állat jó, hol lőtted?
És az előzőnek hány centi a sarka?
Előzmény: Híd (670)
Híd Creative Commons License 2009.05.17 0 0 670

Illetve még szereztem egy ilyet is, igaz, ez parafa, de az is fa, vagy nem?

 

Híd Creative Commons License 2009.05.17 0 0 669

Egy ilyet vettem nemrég egészségpénztárra.

 

Előzmény: cyandora (667)
Klumpika Creative Commons License 2009.05.15 0 0 668
Barátnőmnek ilyen van, kettő is. Az egyiket 7 éve használja otthon, a másikat öt éve munkában. Ezért szeretnék én is ilyet, de sehol sem tartanak. Felhívtam néhány Berkemann termékpartner üzletet, mert kinéztem egyet a katalógusból. Nem elég, hogy nem lehet kapni, de megrendelni sem voltak hajlandók, állítólag azért, mert senki sem keresi. Nem értem, mert közben a kínai áruházakban megjelentek a gagyi fapapucs utánzatok.
Előzmény: MolnarEszter (666)
cyandora Creative Commons License 2009.05.13 0 0 667
szülinapi képek...
MolnarEszter Creative Commons License 2009.05.13 0 0 666
Megnéztem, tényleg nagyon jók, és jóval olcsóbbak mint a Scholl. Vajon vannak annyira jók?
Előzmény: Klumpika (664)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!