Keresés

Részletes keresés

busiattila Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197988

Most mér, az ötöt eltalálta. :)

Előzmény: nixon70 (197987)
nixon70 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197987

És végre a gólzsák is kiszakadt....:-D

Előzmény: losik (197985)
MZ/Y Creative Commons License 2017.05.21 -1 1 197986

A Diósgyőr fenenagy mentális erejéről írt és maximálisan igaza van. Ezt a fos MTK-t verniük kellett volna, ha így lenne.

 

Ettől független, hogy van aggódni valónk. A Paks egy elvtársi csapatot már bent tartott, jövő héten ismétel szerintem.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (197984)
losik Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197985

Ugyanezekkel a Fraditól és az Újpesttől előtte 0 gólt kaptunk. Hol helyezkedik el az erősorrendben egymáshoz viszonyítva a Honvéd, Fradi, Újpest, Diósgyőr?
Tegnap egy jó csapattal játszottunk, az első félidőben szarul, meg lélektanilag is taccsra tettek minket (tettük magunkat) De a második félidő első fele ezzel együtt rendben volt. A vége megint nem...

2-3 után tudtam, hogy lesz még gól, ők rúgták, ott vége is lett.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (197984)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197984

Megijedni ?

Mondjuk attól amit tegnap láttunk.

Danilovic, Ferenczi, 5 kapott gól. Pld.

Előzmény: losik (197978)
losik Creative Commons License 2017.05.21 0 1 197983

Ezzel a hozzászólásoddal teljes mértékben egyet tudok érteni. Benne van minden. Ez a hozzáállás kell. Mennyivel jobb ez, mint a "kiestünk, én megmondtam, és különben is rohadjon meg mindenki..."
Erre lesz még idő, ha tényleg megtörténik. De nem fog!


Más: Nem értem egyeseknél mitől van az az optimizmus, hogy ha kiesünk, akkor majd minden jobb lesz, jön a megtisztulás, profi körülmények, stb. Mitől jönne? Tud valaki olyan példát mondani, hogy valamelyik csapatnak "jót tett" a kiesés, és onnantól újra sorra dobogós lett?
A másodosztályban majd sorban állnak az új tulajok? Vagy marad "Szima és"visszarakja" a pénzt? Vagy hogy? Én inkább olyan példákra emlékszem, hogy egy korábbi bajnokcsapat kiesett, aztán "elveszett" (Dunaferr, kétszer is), vagy azóta is ott küzd az NBII-ben (ZTE). Jobb lett nekik a kieséstől? Ne akarjuk megtudni.
Ez a szörnyű év legyen elég az illetékeseknek így is kiesés nélkül. Ha bennmaradunk, akkor is kellenek a változtatások. Szemléletben, hozzáállásban stb. Ha nem lesz, akkor úgyis elveszünk, de ha kiesünk, akkor szerintem még sokkal nehezebb lesz.

Előzmény: csibu99 (197969)
Batu. Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197982

Varga Kevin? Télen ő is ügyesnek tűnt, nem értettem, miért adtuk megint kölcsön.

Előzmény: cassano71 (197976)
Mapé Creative Commons License 2017.05.21 0 1 197981

https://meccsjegy.mlsz.hu/hun/Event/57001683/

 

Legyen tele a vendégszektor jövő szombaton, 500 ft a jegy!

Batu. Creative Commons License 2017.05.21 0 2 197980

Borzalmasan megalázó volt ez a tegnapi meccs. Három dolog mutatkozott meg tegnap végérvényesen szerintem:

1. Pontes egy kókler. Sajnálom, bíztam benne, szimpatikus edző, meg minden, de hogy lehet nem észrevenni, hogy Filip tartja össze a csapatot (szóban és a helyezkedésével)? Az első félidőben nem volt középpályánk, szerintem labdát se nagyon szerzett Jova vagy Tőzsér. Sokkal inkább fejetlenséget láttam, mint alibit.

2. A csapat mentálisan nulla. Danilovicsot nem kell magyarázni (remélem már hazazavartuk), de Tőzsér is volt, hogy azzal foglalkozott, hogy a többiek hogy védekeznek, miközben mehetett volan egy labdáért. Szacsa ha hibázik egyet, teljesen elbizonytalanodik, hibát hibára halmoz. A legelkeserítőbb viszont az volt, amikor berúgtuk a második gólt és a közönség is próbálta űzni a csapatot, de nem sikerült megragadni a pillanatot, hanem elkezdtünk kapkodni és újra a Honvéd került fölénybe. Én sokakkal ellentétben nem építenék új csapatot, a mostaniak egy jól működő rendszerben hasznos kiegészítő emberek lehetnek, de kell igazolnunk 2-3 olyan játékost, aki nemcsak játékban, de mentalitásban is vezetni tudja a csapatot.

3. Néhány játékosunk nem üti meg az nb1-es szintet, de ezt valamennyire az első ponthoz is kötöm: minden meccsen Barnáról is kaphatnánk egy gólt, nem értem a Ferenczihez való ragaszkodást pl.

 

Iszonyú nehéz lesz az utolsó meccs, de valahogy muszáj lesz behúzni. Szerintem a károgást meg a váteszi képességek bizonygatását el lehetne halasztani egy héttel és megpróbálni valami pozítvat kihozni a dologból.

busiattila Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197979

Én igazából nem attól félek hogy kiesünk, mert lehet jót is tenne. Hanem attól, hogy ez legalább 2-3 év másodosztályt jelent, egy esetleges teljes szétesés esetén akár többet is. Mert esély sincs arra, hogy hogy azonnal vissza kerüljünk. A diók biztos visszajönnek azonnal, mi nem.

 

losik Creative Commons License 2017.05.21 0 2 197978

Hagyjuk már a Diósgyőr mentális erejét, meg formáját. Mitől kellene megijedni? Hogy ők élet-halál meccseken x-eltek a már kiesett Gyirmóttal, a Kövesddel, meg az MTK-val? Jó nálunk ez a tegnapi meccs igencsak rontja a képet, de azét ne szarjunk már be tőlük. Ettől függetlenül én sem vagyok nyugodt, egy meccsen bármi lehet, (a Paksban én sem bízok), de azért ne jelentsük már ki, hogy kiestünk.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (197977)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197977

Szerintem gáz lehet abból, hogy az X is elég.
A Dióknak menekülés a győzelembe a tét, és a két csapat mentális erejét nem lehet egy lapon említeni.
Ha még hozzáveszem, hogy MTK junior mindenki ...

Előzmény: rush01 (197970)
cassano71 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197976

Az a gond, hogy nem tud olyat kapni jelenleg mert akkor már rég ki is estünk volna. Nincs jelenleg fél csapatra való helyi srác sem akit be lehetne tenni a kezdőbe egy NBI-es meccsen.

De vannak páran, sokszor beszéltünk itt erről, Csősz Ricsi, Barna Szabi akiket hosszabb távon be lehet, sőt be is kell építeni. Azt is furcsának tartom, hogy a Kövesd kezdőjében rendszeresen ott van Sós Bence akit innen szinte elüldöztek mert Kondás nem szerette és nem számított rá még kispadon sem. Nem Maradonáról beszélünk persze, de ebben a csapatban simán lenne helye legalább a padon, szerintem akár akezdőben is. És úgy tudom hogy a mi játékosunk jelenleg is, csak kölcsönben van ott, de lehet tévedek és közben el is adtuk. Abban sem vagyok biztos, hogy Pontesnek egyáltalán szóltak, hogy "te Leonel, az aki a gólpasszt adta ellenünk ő amúgy a mi játékosunk". Mindegy ez csak egy kis dolog ami eszembe jutott most, van ennél nagyobb bajunk is jelenleg.

Ha kiesünk akkor egész biztosan több helyi kötődésű játékos is be fog kerülni a kezdőbe. 

Előzmény: ctvi (197967)
rusti2 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197975

most nézem, a honlap üzemel!

Előzmény: sunshine.77 (197973)
rusti2 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197974

Ez a vezetés nagyon belterjes, de ebben a városi vezetők is benne vannak. A Dehir sem írta meg a portugálok távozását, HB elfelejtették megkérdezni, persze az utálatos Nemzetisport "szakíójának" eszébe jutott.

Mit várhatunk egy ilyen vezetőktől, Szimától, Várostól és a többi tulajtól.....nem furcsa, hogy évekig szerepeltünk nemzetközi kupában és normális támogató nem volt a csapatnál ? Ha az az ára, hogy a vezetés szintjén legyen megtisztulás, és profi személet legyen akkor jöjjön az NB2. Ez a csapat már olyan amilyen, egy jobb kvalitású edzővel nem lenne sokkal jobb. 

 

 

Előzmény: Muskátleee (197971)
sunshine.77 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197973

A honlappal mi van, tegnap este és ma reggel is próbáltam felmenni, de nem megy...

OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197972

Ennek most mi értelme volt? Miért szarna bele? 

Előzmény: rush01 (197970)
Muskátleee Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197971

Nincs olyan ok ami danilovics mellett szólna....

A legszörnyűbb abban amit tett számomra,hogy sok gyerek volt kinn a meccsen és ezt ők is látták!

A fiam ott ült mellettem rám nézett és kérdezte...apa ez most mi volt? Ő is kapus igaz még csak egy éve.... Milyen üzenete van ennek? 

Augusztusban 38 éve lesz,hogy koptatom a lelátót de ilyet még én sem láttam,főleg nem ilyen szituban.

Mondjuk danilovics tanulékony...elleste,hogy Pallagon "valaki" mit is csinált a Portugállal, azt hitte hogy ez így szokás!

Hosszú ideje évek óta mondom,hogy süllyedünk, hogy baj van. Eleinte a Loki ellenségének kiáltottak ki még a Loki  blog írói is a Dvsc fórumon! Sajnos igazam lett, bár arra hogy kiesünk még én sem gondoltam.

Büszke lehet mindenki magára aki ezt a klubvezetést isteníti, akik személyes sértésnek veszik ha szima neve bármilyen negatív formában szóba kerül!

Na nekik és a teljes Dvsc vezetőségnek üzenném: Rohadjatok meg mindannyian!

 

rush01 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197970
"Pontes pedagógiai érzéke hatalmas vizsgán kell, hogy átessen."

Szerintem Pontes úgy sz.rik bele ahogy van. Tudja jól hogy távozni fog mit érdekli már őt a Loki, hogy ki fog esni. És így van ezzel jópár játékos is.

Sajnos nem sok jóra számítok a Diók ellen.
Előzmény: csibu99 (197969)
csibu99 Creative Commons License 2017.05.21 0 1 197969

Őszintén? Ahogy viselkedsz itt velünk meg másokkal, lesz*rom a véleményed és az észrevételed, légy vele boldog.
Egy ilyen meccs után akarsz szakmázni? Komolyan? Hagyjuk már...

Mert mit is láttunk ma tulajdonképpen? Azt, hogy egy jobb csapat elnáspángolta a fenekünket és bebizonyította, miért listavezetők. Profibbak, tudatosabbak és a játékosaik képességei magyar szinten rendben vannak. És bebizonyította, miért töketlenkedünk a kiesés elől menekülve. Mert a csapatunk ennyire képes amit ma láttunk. A Honvéd 4 helyzetből 5 gólt rúgtunk, mi egyik helyzetünket sem értékesítettük. A büntető kulcsmozzanat volt, ezek után pedig szétestünk. Dicséret jár a srácoknak a második félidőben mutatott hitért és akaratért, de sajnos kevés volt.

 

Az eredményen és az esetleges kiesésen kívül is, nekem százszor jobban fájt a Danilovic vs Ferenczi balhé. Nem ez a módja a problémák megoldásának, Danilovic fojtogatása nem Debrecenbe való, takarodjon innen, még ha maximálisan igazat is adok neki abban, hogy lehordta Ferenczit, akin lassan Verpecz-szintű közutálat lesz egyesek szemében (nem, az nem érv, hogy nem a balhátvéd az eredeti posztja, mert most nem arról van szó, hogy oldja meg a balhátvéd feladatát, hanem arról, hogy hogyan passzol és hogyan viselkedik és hogy csapatjátékos-e). Ezek a feszültségek mindettől függetlenül MINDENKINEK ártanak. A konkrét játékosoknak, a csapatnak, a klubnak. És mindez pont most, a sorsdöntő forduló előtt történt... Botrányos. Szánalmas. Szomorú. Bízom benne, hogy egy hét elég lesz hogy rendezzék, vagy elfelejtsék az ügyet és személyes sérelmeiket, mert az mindenkire kihathat. Most Pontes pedagógiai érzéke hatalmas vizsgán kell, hogy átessen.

 

Mindettől függetlenül, kérlek titeket, legalább mi ne veszekedjünk meg szívassuk most egy hétig egymást. Nem kell a feszkó, így is elég gondterheltek meg stresszesek leszünk, ahogy közeledik a meccsnap. Mutassunk példát mi is abban, hogy képesek vagyunk értelmes beszélgetéseket folytatni és képesek vagyunk együttes erővel szorítani, és pozitívan tekinteni a szombati meccsre. Ha összejön a bennmaradás, akkor visszatérhetünk kicsit lenyugodva a szokásos témákra, ha meg nem, akkor pedig úgyis akkora szarvihar lesz, amekkorát talán még sosem láttak Debrecenben...

Szóval "ha majd meccsre jársz, meglátsz sok csodát", szombaton irány Mezőkövesd és egy pillanatig ne legyen bennünk kétség a bennmaradás felől, döngöljük földbe együtt a Diósgyőrt! CSAK A LOKI!!!!

Előzmény: főgáz (197962)
szilard317 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197968

Neki csak az "A" licenszes diplomája van meg, azt hiszem a Pro Licensz edzői tanfolyamára fel sem vették. Azonban, úgy érzem ide olyan edző kell, aki rendbeszedi ezt a társaságot majd a nyáron. Kérdés, ki marad majd. 

Előzmény: ctvi (197967)
ctvi Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197967

Ha többségben debreceni kötődésű játékosokkal felálló csapatot kap, akkor a csapattagok fogják tudni, hogy ki is volt, és mit tett le játékosként, mert Dombi Tibi, és Ő is Ikonok, akik tettek is valamit a Lokiért.

Előzmény: szilard317 (197964)
ctvi Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197966

Szerintem van vizsgája, de lehet, hogy csak elkezdte az edzőit? De ezt csak egy példának szántam, mert szerintem  változtatni kell mindenféleképpen, mert a jelenlegi helyzet tarthatatlan, és elfogadhatatlan!

Előzmény: szilard317 (197964)
főgáz Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197965

Nem szeretnék személyekben gondolkodni ! Ha már szakmázunk,ezt a meccset elvesztettük már akkor,amikor nem vettük észre,milyen felállásban játszik a Kispest ! Ez nem menti fel a játékosokat,de ez súlyos edzői hiba ! Nem reagált,nem váltott !Nézd meg mégegyszer a meccset és lehet igazad adsz nekem !Én megnéztem most és hidd el nem járok messze az igazságtól !

Előzmény: samyadler (197961)
szilard317 Creative Commons License 2017.05.21 0 0 197964

Sándor Tomi, mint edző? Ez komoly?

Előzmény: ctvi (197963)
ctvi Creative Commons License 2017.05.20 0 0 197963

Miért nem lehetne egy debreceni kötődésű edzőt találni, ott van Sándor Tomi, esetleg segíthetne neki Dombi Tibi is valamit. Fiatal debreceni játékosokkal is el lehetne kezdeni, mert legalább ők tudják, hogy mit is jelent a debrecenieknek a csapat! Lehet, hogy nem lennénk az első tízben velük, sőt lehet, hogy ki is esnénk, de legalább ők tudják, hogy mit is jelent a loki mezében focizni, és biztos, hogy mindent megtennének azért, hogy győzzenek, ami vagy öszejön, vagy nem! Jó játékkal ki lehet kapni, de jelenleg se jó játék, se eredmény nincs. A Bate elleni kiesés nagyon fájó volt, de ott legalább 10 emberrel, jó játékkal kaptunk ki, és estünk ki, amiért nem lehet haragudni az akkori csapatra, (a felelőtlen játékost kivéve, aki a 20. percben kiállítottak), de még emberhátrányban is, hosszabbítással sem voltunk alárendelt felek, és csak az utolsó pillanatban tudta a BATE (ami akkor papíron jobb volt, mint a LOKI) kiharcolni a továbbjutást! Pedig akkor is mennyit morogtunk, de szerintem már sokan visszasírjuk azokat az időket... Ami jelenleg van az egy tragédia!!!!!!

főgáz Creative Commons License 2017.05.20 0 0 197962

Nem akartam játszani az eszem. Volt egy véleményem . Támadtam a LOKI bloggos srácokat . Kíváncsi vagyok,hogy ŐK hogyan látják az én észrevételem a Honvéd által játszott 3-5-2-t !

Előzmény: OnlyLoki (197950)
samyadler Creative Commons License 2017.05.20 0 0 197961
Muszájt ezt?!

Ha már szakmázni akartál:
Mengolo mai teljesítményerol írj pár sort,
köszi!
Előzmény: főgáz (197959)
samyadler Creative Commons License 2017.05.20 0 0 197960
Kivéve ha még akkor lila-feher mezben,
2 db tizenegyest is értékesít!


Egyetértek maximálisan!
Előzmény: MZ/Y (197958)
főgáz Creative Commons License 2017.05.20 -1 1 197959

Te még ott vagy,ugye ? Szobatársak leszünk !!!!!!!! De Jó !!!!!!

Előzmény: pisti72 (197955)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!