Keresés

Részletes keresés

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 14753

Nem szlovák, hanem cseh, és így tényleg korona. Próbáld meg bioboltok vagy méhészeti szaküzletek oldalán keresni!

Előzmény: gondos51 (14751)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 14752

Szia Babboo!Köszönöm válaszod, összevásárolom a hozzávalókat, és kipróbálom. Tulajdonképpen nem a szteroidtól fázom, hanem a folpacktól. Annyi hosszú éven át aludtam folpackban, hogy a gondolatától is ráz a hideg. Folpack nélkül fogom sztem megpróbálni, csak még azt kell kiderítenem mit keverjek bele, diprosalicot vagy dermovatét. 30 éve  szenvedek, szóval kipróbáltam már mindent. Diprosaliccal kezdtem, és minden új szeroidot kipróbáltam már. :-( Az utolsó években egyik sem használt, sőt a Dermovatétól  utoljára mikor próbálkoztam vele, nagyon begyulladtam. Inkább ez elgondolkodtató. Minden este be kell kennem valamivel, próbáltam, hogy nem, de akkor megvastagodtak a sebek, és nehezebb volt ápolni. De azt is tudom, hogy mindig valami új kence kell neki.  Látom, hogy Te  nagyon tájékozott vagy, de megkérdezhetem, hogy próbáltad-e a Psoratinexet? Olyan érzésem van, mintha mindkettőnknek ugyanaz lenne jó.  

Előzmény: babboo (14750)
gondos51 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 14751

Sajnos nem! Nem szállitanak külföldre, azért próbáltam igy segitséget kérni. Ki kell menni érte. Tudom, hogy euro a pénznemük,de az oldalakon koronában adják meg az árat.

Előzmény: babboo (14745)
babboo Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14750

Igen, én keverem, de neked nem fog tetszeni. Van benne szteroid. Igaz ugyan, hogy alaposan felhígítva, de akkor is. 2 evőkanál sheavaj, 2 evőkanál kakaóvaj, 2 evőkanál méhviasz, 45ml desztilláltvíz, 15 csepp teafa illóolaj, 15 csepp levendula illóolaj, lehelletnyi ichtiol, egy tubus szteroid. Ichtiol nélkül is jó. Én nem félek annyira a szterotól, mint itt többen. 30 éve kenem magam vele és semmi bajom. De hozzáteszem, hogy havonta max. kétszer csinálok 4 éjszakás folpackos kenekedést vele, egyébként semmivel nem kenem. tehát nem minden nap használok szteroidot.

Előzmény: tcs08 (14747)
babboo Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14749

Ok:-)) amúgy is nagyon jó hatása van testre, lélekre.

Előzmény: Nessi55 (14748)
Nessi55 Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14748

Az első néhány napon meglehetősen rosszul voltam tőle, lehet, hogy túl sok volt egyszerre. Nálad nem valószínű, hogy lesz ilyen probléma, mert sportolsz, és nem vagy túlsúlyos. Egy hónapig nem volt változás, már éppen arra gondoltam, hogy abbahagyom, amikor néhány folt elkezdett halványulni, majd eltünedezni. Továbbra is használom a testápolót a néhány csík szteróval, de nem mászom a falra, ha kimarad néhány nap. Elég lassú a folyamat, a fejem talán két hete indult javulásnak. Remélem, tovább folytatódik, de már ennek is nagyon örülök.Legyél nagyon kitartó, jó lenne, ha sikerülne! 

Előzmény: babboo (14740)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14747

Szia! Ha jól olvasom, akkor Te is kátrányos krémeket használsz, megosztanád velem a receptjét, mintha úgy értelmezném, hogy Te kevered magadnak. Vagy nagyon mellé olvastam? :-)

Már 1 éve, talán több is a psoratinexet használom, és lassan elfogy, de nem szeretnék most megint venni, de a helyébe jó lenne valami új dolog. Nem lenne ötleted rá? Megköszönném a segítséget.

Előzmény: babboo (14742)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14746

Online nem lehet rendelni? Sztem azt kellene előbb megnézni, nem? Ja és tényleg euro van. :-)

Előzmény: gondos51 (14743)
babboo Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14745

Szlovákiában Euro van.

Előzmény: gondos51 (14743)
gondos51 Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14744

Azt elfelejtettem, hogy, ha valaki Pesten él és jár a Podmaniczky utca felé, ott van ez az üzlet ahonnan eddig rendeltem és meg lehetne tudni, hogy mi az oka az eltünésének, vagy csak uj elérhetősége van? Ez lenne a leg egyszerűbb itt a fizetés nem okoz gondot.

gondos51 Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14743

Sziasztok!

 

Olvaslak Benneteket az elejétől a végéig. Szeretném a segitségeteket kérni, és ha valakinek még használna, annak külön örülnék. Van egy krém ami nekem eltünteti a bőrhámlást /persze csak néhány órára/. Sajnos Magyarországon egy helyen lehetett csak rendelni, de ez az ember felszivódott. Egyik elérhetősége sem müködik. Szlovák oldalakon százával van az interneten, szinte fillérekért 23 - 24 Korona, de nem tudom megrendelni, mert nem tudok fizetési módot. Az lenne a kérésem, ha valaki szokott menni szlovákiába és megtenné, hogy hozna nekem, nagyon hálás lennék. A krém Apiko arckrém néven kapható egy ALPA nevű cég gyártja.

 

Előre is köszönöm, a segitséget, és jó egészséget mindenkinek!

babboo Creative Commons License 2013.05.03 0 0 14742

Te most ezt érted? Tilos árulni kátrányt, vagy nem? Ennek azért egyértelműnek kéne lennie. Egyébként inkább piros az ichtioltól. Bár ugyanaz az eredmény, 4 éjszaka után tünetmentes vagyok teljesen. Sztero is van benne, emiatt nem tudom, hogy önmagában mit csinálna. Így viszont jó, simán lehet emberek közé menni, észre se lehet venni. 2 hétig tart ez az állapot, aztán szépen jön vissza. Bár a napsütés hatására egyre kevésbé jön. A viszketés teljesen megszűnt, ezt viszont a sulfur hatásának gondolom. Csak a könyököm viszket néha. A fejemről hónapok óta eltűnt.

Előzmény: eukariota (14735)
babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14741

Szia! Én december 26. óta szedem. Nagy változást nem tapasztalok sajnos. De nem hagyom abba, hallgatok Zolira. Annál is inkább, mivel két évre való sulfurom van.:-)) Nem tudom, hogy miért nem történik nálam semmi, mikor tudom, hogy jó a cucc.

Előzmény: Törpe80 (14739)
babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14740

Szia! Jó, hogy írtad a gyakorlatot. Már én is beleakadtam egyszer, de nem csináltam. Nem is gondoltam, hogy ennyire hatásos lehet. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmet! Akkor csinálni fogom és beszámolok róla.:-))

Előzmény: Nessi55 (14734)
Törpe80 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14739

Szertném kérdezni,hogy ki szedi a sulfurt? Kinek hogy hat?

Én már kb. 3 hónapja szedem nekem a viszketés 80-90%-ban megszűnt.Kisebb-nagyobb foltok is multak már el.Kb. a sömiknek a 30%-a eltűnt.A többi is kivilágosodott és a hámlások szinte teljesen elmúltak.

Ha van valaki aki szedi írjon már hogy neki hogy hat.

tcs08 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14738
Szia, nem, nem fogom abbahagyni!!! Hiszek benne, mert tapasztaltam, hogy mindig szereti az újdonságokat! Még valami kence kellene! Ötlet??
Előzmény: zoliee81 (14737)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14737
Köszi.
Mindenkinek elmondom, aki elkezdte szedni, így most Nekedis:
NE HAGYD ABBA!!
Idő kell, míg elkezd hatni a rohadékra a kén, utánna már lehet visszavenni,napi 3 bogyóra..
Előzmény: tcs08 (14736)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14736

Sziasztok! Teljesen fe vagyok dobódva, hogy jobbnál jobb ötleteket kapok tőletek. :-) Valahogy olyan reménytelibb minden! Szépen sorban ki fogok próbálni mindent, persze nem egyszerre mert akkor nem tudom mitől jobb a bőröm. Vettem Sulfur-t elkezdetm szedni, majd meglátjuk. De eszemebe jutott, hogy valamivel keni is kellene. Erre is várnék ötletet, ha valakinak van. Igazából a kátrányos krémek jók nekem, illetve hol igen, hol nem. Nem tudom mitől függ, hogy néha begyullad, néha nem.  Most a Psoratinex-t használm, de nem bánnám ha nem kellene újra megvennem, ugyanis  lassan elfogy már. Tusolót én szoktam magamnak készíteni  Solimar sót a  hidrofillal  és vízzel összkeverem tusfürdő állagúra, nyugtatja és zsírozza is a bőröm.

A fejbőröm nekem is nagy gond, de akkor lehet kipróbálom Pacsker ötletét, hátha jobb lesz tőle. 

Azt is megfigyeltem, hogy olyan 5-6 naponta sokkal jobban viszket a bőröm, gondolom nekem akkor aktívabbak a hámsejtjeim. 

Zoliee, egészsédre a bort, például ha én iszom, másnapra nagyon belobbanak a sebek! Na jó, azért néha szoktam. :-D

Most egyelőre ennyit. Remélem valaki ajánl valami jó kencét! :-) Szép Estét Nektek!

eukariota Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14735

babboo

 

Most voltam a szemkzti patikában: náluk van-forgalmazzák-Ichtiol, és szinte aranyárban, ezért becsüld meg, max 0,2 %-ot tegyél bele, de inkább csak annyit, h kissé meglátszódjon, h ez is van benne..közben megkérdeztem az SD fórumban keresett, hiánycikként nyilvántartott földvári krém hatóanyagát, az sem hiánycikk már, de ezekkel az emberkékkel nem érdemes szóba sem állni, mert ha egy olyan napfény elleni krémet találnak valamelyik patikában, ami véletlenül még SD-re is jó, mindjárt feljelentik a gyógyszergyártót megvádolva, h szteroidos krémet gyárt..

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14734

Be akartam linkelni az egyik leghasználhatóbb oldalt, ahol leírják a módszer lényegét is, de nem akar idemásolódni, úgyhoy leírom:

 

https://sites.google.com/site/312meridiantorna/alapgyakorlat

 

Itt említenek egy könyvet is, el lehet olvasni, valahol láttam feltöltve. A címe: élj 100 évet egészségesen. Rövidke az egész, de a lényegét leírja ez az oldal is.

 

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14733

Sziasztok!

 

Régóta olvasom a fórumot, de csak most írok először, illetve másodszor, mert az első elszállt.

15 éve vagyok sömörös,  évekig próbáltam mindent, amit kapni lehetett, de csak kétszer voltam tünetmentes majdnem egy-egy évig. A durva módszerektől elriadva évek óta egy áruházi testápolóba nyomok néhány csík szterót,és azzal kenem, hogy legalább ne repedjen ki.

Február közepén kezdtem el a 3-1-2 meridiántornát, és kb egy hónap múlva javulás mutatkozott. A megvastagodások eltüntek, nem vakarom már szét magam. Néhány helyen már a vörös foltok sem látszanak. A lakást sem kell állandóan takarítani, és fel merek venni sötétebb fölsőt is.

Ha valakit érdekel, keressen rá, sok leírás és videó van fönn. Ez legalább nem kerül semmibe, csak némi idő és türelem kell hozzá.

babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14732

Nem emlékszem, hogy ki rendelte meg a könyvet. Megígérte, hogy beszámol nekünk. Jó lenne, ha jelentkezne! Tanulságos lehetne...

zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14731
Huhh, most megbontottam egy üveg zsűrizett 1998 as francia édes vörösbort....
16% :)
Előzmény: zoliee81 (14730)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14730
Nincsmit, ha gondolod, keress!
Előzmény: mr.mzsa (14729)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14729

Ez ma sajnos nem jött össze, itthoni családi program volt: kertben focizás, grillezés, vörösbor, nap, félmeztelenül.

De majd legközelebb.

Köszi!

Előzmény: zoliee81 (14727)
Pacsker12 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14728

Először is mindenkinek szép napot!

 

Még új vagyok, de sokat olvastam ezt a topicot.

Regisztráltam, írtam Nektek egy szép kis regényt, erre mikor rámentem a küldésre, akkor ledobott ez a nyavalya és buktam a levelem. Vettem egy nagy levegőt, no meg egy gyroszt :D és folytatom, de csak röviden, mert nem lenne most lelkierőm újra mindent kifeljetni...

Kutattam a neten és sok mindennek utána néztem, olvastam. Én 17éves korom óta szenvedek ebben (7éve), már az egész testemre kiterjedt.

Mindent saját tapasztalat alapján írok:

1. Ahogy zoliee81 is írta a topicban és írja is, a sulfur jó. Én még csak 2-3hete használom kb, de a legkisebb kis sömöröm a combomon már eltünt és van amelyik szépen kezd letisztulni és új, szép bőr húzodik a helyére.

2. Kurkumát is szedek, ez gyulladáscsökkentőként is tökéletes és megszünteti az ízületifájdalmakat, napi 2-3alkalomal leküldök 1kiskanállal, de iszok rá rendesen, mert borzalmas az íze...

3. Hajasfejbőrömön is ott volt a sömör, néha még előjön, de hamar visszahúzodik. A samponomba keverek pár csepp teafaolajat és rozmaringolajat (mindkettő gombaölő és fertőtlenítő hatású) és ezzel mosok hajat, és néha leöblítem egy kis almaecetes vízzel (az almaecet is jó sömörre). Már nem viszket, visszahúzódtak a sebeim és a fényét is visszanyerte a hajam. Azt is megemlítem, hogy a teafaolaj+ecet kombó nagyon jó lábgombára is és a lábszagot is megszűnteti!

4. Csak is kizárólag kecsketej szappannal fürdök! Tudom sokan szkeptikusak, mert a szappan szárít. Én is az voltam, míg ki nem próbáltam. :) Mióta használom szépen tisztulnak le a sebek és már testápolót sem használok hetek óta, mert olyan a bőröm, mint a babapopsi (kivéve, ahol ott a sömör :P).

5. A pikkelysömörös betegek rosszul reagálnak bizonyos ételekre, mert a májunk nem tudja feldolgozni ezeket. Ezért sokan alkalmazzák a májkímélő diétát és ettől váltak tünetmentessé. Én saját magamon figyeltem meg azt pl hogy ha májat ettem (amiben köztudottan sok a feldolgozatlan méreg), akkor másnapra úgy bedurrantak a sebeim, hogy csak szörnyüködtem. Így én most semmilyen belsőséget és belsőséget tartalmazó ételt nem eszek. De van, aki pl a tejet nem tudja feldolgozni, így erre mindenki figyeljen oda, mert minden szervezet más!

 

Most ennyi jut kb eszembe, remélem lesz olyan, akinek használ és segíthettem valamit, pedig én még ezreket, tízezreket sem kérek érte, mint egyesek, pedig én is hónapok óta kutatok és keresek, hogy kisérletezzek nekem mi használ. :P:)

Nem vagyok tünetmentes, így nem csodaszerekről akartam én itt beszámolni, de gondoltam nem árt ha megosztom pár pozitív tapasztalatomat, hátha akad olyan, akinek szintén ezektől javulna az állapota.

 

Szép verőfényes napot Nektek!:)

 

zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14727
Sport telepen leszünk, a kis teszkóval szemben. 12 kor keződik, utánna ha van kedved: húsz négynegyvenkilenc ötven hetvenegy.
Előzmény: zoliee81 (14726)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14726
Akkor a szomszéd faluban.. :)
Ha van kedved, átruccanhatsz :D
Illetve most indulunk mindjárt Keszire, lesz ott valami bemutató, asszony nővérének a kislánya fellép.
Előzmény: mr.mzsa (14725)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14725

Dunakeszin.

Előzmény: zoliee81 (14724)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14724
Göd újtelepen.
Te?
Előzmény: mr.mzsa (14722)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!