Keresés

Részletes keresés

Teextinna Creative Commons License 2011.06.22 0 0 2658

Szia!

 

Sajnos nem vagyok jól!

Múlt héten egy picit megerőltettem magam és azóta minden nap, égető  fájdalmat érzek a sebemnél.

Holnap megyek a dokihoz, hát...nem vagyok túl optimista, de bízom benne, hogy nincs semmi baj.

 

További szép estét!

 

 

 

 

Előzmény: tristen (2657)
tristen Creative Commons License 2011.06.22 0 0 2657

Szia! 

 

Még nem voltam az orvosnál. Lehet, egy picit meghíztam, ezért is feszülhet a hálóm. Próbálok fogyózni.

 

Írok hamarosan és köszönöm az érdeklődést.

 

Remélem, Te jól vagy!

 

hali :)

Előzmény: Teextinna (2656)
Teextinna Creative Commons License 2011.06.21 0 0 2656

Sziasztok!

 

Remélem jól vagytok!

Tristen, voltál azóta a dokinál?

 

Jó éjszakát mindenkinek!

landsmann Creative Commons License 2011.06.20 0 0 2655

Csak fáj, de nem erősen és nem folyamatosan. Leginkább akkor érzem, ha a hasfalamat megfeszítem, legugolok, vagy valami hirtelen mozdulatot teszek. Dudor nincs, szoktam tapogatni, nomeg a szimmetriára is figyelek, mert mindkét oldalon volt. De egyforma teljesen.

Előzmény: Bombyna (2653)
picidio Creative Commons License 2011.06.20 0 0 2654

Ha nem csináltatod meg lehet rosszabbul jársz. Fel lehet épülni szépen, és teljes értékű ember lehetsz...egyszer már sikerült.

 

Én megcsináltatnám, pláne ha fiatal vagy.

Előzmény: Bombyna (2652)
Bombyna Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2653

Csak annyi hogy fáj utána vagy érzel is valamit ott a helyén erőlködéskor?Pl 1 kis kidudorodást?

Előzmény: landsmann (2648)
Bombyna Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2652

1 nagyobb emelés óta érzem a dolgot.Nem akarnék még 1 műtétet inkább úgymarad azt kész.

Előzmény: picidio (2639)
szucs anita Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2651

jó lenne ha egy lenne, de az egyik a gyomromnál van(közvetlen ez mellett egy pici másik ami olyan kemény mint a kő) a  másik meg a császár varratnál van. Ez műtét után szétnyílt, sokáig kötözték mire összeforrt. Azért reménykedek, hogy az csak izom, mert ha ezt mind műtik, akkor olyan lesz már a hasam mint akit megkéseltek:DD

Előzmény: landsmann (2650)
landsmann Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2650

Szerintem az a kettő az egy.

Előzmény: szucs anita (2649)
szucs anita Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2649

Jól megjártad akkor.Nekem egy oldalon van mind (ikerterhességtől) de nem hiszem hogy megyek még egyszer ha nem csinálja meg együtt a kettőt. Köszi az infot, további szép napot neked!

 

Előzmény: landsmann (2648)
landsmann Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2648

Mindkét oldalon volt, ezért volt két műtét. Nyugi, egyszerre nem csinálnak többet, csak egyet. :) Majd meglátod, elég lesz azzal is feltápászkodni az ágyról az első pár napban.

Mikor én voltam soron, kérdeztem az aszisztenciától, hogy nem lehetne-e egyszerre m,indkettőt? Nem kellene annyiszor felhajtás. Azt mondta, egyszerre csak egyet csinálnak, majd meglátom, hogy elég lesz azzal is felküzdeni magam az ágyra. Miylne igaza volt! Bár a második fele annyira sem fájt mint az első. Igaz, az első műtött sérvem nagyobb is volt valamivel. Az is tény, hogy néha még most is érzem ha kicsit jobban megerőltetem magam. Kerékcsere az autón erősen ellenjavallott. :) Na, attól mindig megfájdul, de pár nap múlva elmúlik. DE akkor is szoktam érezni, ha sokáig kell kucorgó, görnyedező pózban valamit csinálnom.

Előzmény: szucs anita (2646)
landsmann Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2647

Fenékbe nem szórnak. Bátorításnak (inkább kábító hatása van) tablettát adnak. :)

Előzmény: szucs anita (2645)
szucs anita Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2646

Második műtét???????? Kiszakadt, vagy több volt? Nekem van 2-3 (az egyikben nem vagyok biztos hogy az), remélem meg tudja csinálni egyszerre... Ha már ot vagyok, mindegy mennyi "szúnyoghálót" épít be:)

Előzmény: landsmann (2643)
szucs anita Creative Commons License 2011.06.19 0 0 2645

Sziasztok! Köszi az infót, a vénástól nem félek egy kicsit sem, csak a fenekembe ne szúrjanak tűt, mert akkor hazamegyek. Úgy tudom, hogy műtét előtt van ez a bátorító amit még altatás előtt adnak és én ezt szeretném tudni, hogy ezt lehet-e a blanűrbe vagy ti is fenékbe kaptátok?

Nezaklass_ Creative Commons License 2011.06.18 0 0 2644

A tűt nem lehet megúszni.Így vagy úgy de megkapja mindenki a magáét :S

Pl.alap a folyadékpótlás,mert ugyebár műtét előtt se kaja,se pia.Berakják a Branült(vagy mi a neve),azon kapod az infúziót,aztán majd az altatószert is.

 

Előzmény: szucs anita (2641)
landsmann Creative Commons License 2011.06.18 0 0 2643

Ha altatásbn végzik a műtétet, akkor mindenképpen szúrnak tűt a vénába. Ezen keresztül adják az altatót és egyéb gyógyszereket szükség esetén. Szóval ezt nem lehet megúszni. Az is lehet, hogy műtét előtt, vagy után infúziót is kapsz. Ez sok mindentől függ. Én az első műtét előtt és után is kaptam infúziót, a második műtétnél meg se előtte, se utána. Pedig ugyanaz a kórház, ugynaz az orvos. Valószínáleg a laboreredménytől függ, hog adnak, vagy nem.

Előzmény: szucs anita (2641)
dalmata13 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 2642

hali! Engem altattak de nem emlékszek tablettára,többféle gyógyszert lenyelettek velem a műtét előtt,lehet,hogy volt közte altató is.Estére felkináltak altatótablettát de nem éltem vele ,ez egy kis fehér zabszem kinézetű valami.Viszont ahogy állományba vettek azonnal beraktak egy branült ezen kaptam az infúziót,aztán lehet,hogy a mütétnél meg ezen adták az altatót?

szucs anita Creative Commons License 2011.06.18 0 0 2641

Sziasztok! Nagy az elhatározás, megműttetem a sérveim! Tudna nekem valaki írni valamilyen infót, hogy altatás előtt kötelező e a szuri, vagy lehet esetleg tablettát kérni? Csak a tűtől félek, nem a műtéttől. Amúgy jó ez a fórum, sok bátorítást jelent. A LÁBADOZÓKNAK JOBBULÁST!

tristen Creative Commons License 2011.06.15 0 0 2640

Szia!

 

Felkeresem majd a sebészt, ő mit mond.

 

hali

Előzmény: Törölt nick (2636)
picidio Creative Commons License 2011.06.15 0 0 2639

Ha kitüremkedés érződik köhögéskor, akkor szerintem sajna kiújult... :-(  Nekem az orvos ílí módon állapította meg anno, hogy sérvem van. (persze látszod is, köhögéskor meg kitüremkedett) Most ha köhögök nem egy bizonyos pont mozog, hanem az egész hafalam..

 

Mindenképp mutasd meg orvosnak!

 

Hihetetlen, mi ez a nagy kiújulgatás? Megemelted magad? Tettek be anno hálót? Majd írj a fejleményekről, bár remélem nem lesz igazam...

Előzmény: Bombyna (2638)
Bombyna Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2638

9 hónappal műtét után volt olyan valakinek hogy köhögéskor meg erőlködéskor érződik 1 kis kiugrás?Ez most kiújult?:D Ugye nem?

landsmann Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2637

Ha jól emlékszek, mindig arról panaszkodott már műtétkor is, hogy fáj. Saját bevallása szerint alacsony a fájdalomtűrő képessége. Akkor nála normális. :) Viccet félre téve valami nem oké, vagy tényleg ennyire nem bírjaa fájdalmat.

Kérdés persze, hogy folyamatosan fáj, vagy csak néhe-néha. Mert nem mindegy.

Előzmény: Törölt nick (2636)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.13 0 0 2636

Hát ez fura. Nem kéne megnézetni? Én még csak csütörtökön leszek hathetes, de legalább 10 napja egyszer se fájt...

Előzmény: tristen (2631)
tristen Creative Commons License 2011.06.13 0 0 2635

Sziasztok!

 

Látom kezd leállni a fórum! Ennek azért örülhetnénk, mert úgy tűnik, nincs probléma.

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2634

Szia!

 

Köszönöm szépen a soraidat. Én is bízom benne,...

 

Szép napot kívánok!

 

üdv.

Előzmény: Teextinna (2633)
Teextinna Creative Commons License 2011.06.10 0 0 2633

Szia!

 

Remélem, hogy hamarosan elmúlik a fájdalmad!

Bízom benne, hogy teljesen rendbe jössz!

 

További szép estét!

Előzmény: tristen (2631)
tristen Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2632

De inkább nem panaszkodom, mert nem és kész! :)))

Előzmény: tristen (2631)
tristen Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2631

Szia!

 

Nekem szinte minden nap van fájdalom, pedig nem is végzek kemény fizikai munkát. Rá se merek gondolni arra, hogy valami baj lehet!

 

hali

Előzmény: dalmata13 (2630)
dalmata13 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 2630

hali! Ma nyolc hónapja műtöttek.Rendszeresen mozgok ,súlyzózom,fekvőtámasz stb.A sebnél most is érzek néha bizsergést.Utánanéztem itt a neten.Lehetségesnek tartom,hogy valami idegszál becsípődés állhat az apró kis bizsergés,húzóérzés mögött,elég sok helyen van szó a mütét utáni fájdalmakról.Köhögés tüsszentésre nem reagál a seb.A bőr összevarrásnál lehet valami kis bibi az első hónapokban a szőrnövekedés számlájára írtam a kis viszkető,bizsergő fájásokat,ennyi.Gyógyulást a lábadozóknak.

tristen Creative Commons License 2011.06.08 0 0 2629

Köszönöm szépen! :)

Előzmény: Teextinna (2628)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!