Keresés

Részletes keresés

zoyka Creative Commons License 2013.06.16 0 0 2065

Eltávolítottam a programot, de honnét töltsem le? A samsung oldalon most nem tudom, valami probléma van: http://www.samsung.com/hu/support/usefulsoftware/ASPS/JSP Ez mi lenne, erről tudsz valamit? http://link.samsung.com/ Azt írják, hogy ez egy új alkalmazás. "az AllShare play neve mostantól samsung link"

Előzmény: nicko (2064)
nicko Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2064

lehet megsérült valamelyik fájl..nem volt hirtelen gép leállás, áramszünet?

szerintem töröld a progit és rakd újra.

Előzmény: zoyka (2063)
zoyka Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2063

Sziasztok!

 

Régóta olvasgatom a fórumot, de csak most szorulok segítségre . Egy UE40ES6100-as boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve, igaz ma már min. 50"-os tv-t vennék  inkább.:)) A problémám a következő: Eddig zökkenőmentesen használtam az allshare progit, hibátlanul működött. Ma pedig a gép indításakor rögtön hibát jelez, olyan mintha frissíteni akarna a program, de még sem működik. Ott van a piros x az ikonon. Minden indításnál módosulni akar a program, de végül ez az üzenet fogad: Az Allshare megosztott kiszolgáló leállt. A kiszolgáló újraindul. 

 

Valahányszor próbálom mindig ez a helyzet. Mi történhetett, és hogyan orvosolhatom. Köszönöm a segítséget.

nicko Creative Commons License 2013.06.15 0 0 2062

külső vinyóhoz nem kell allshare! rákötöd USB-re és kiválasztod a search gombbal a bemenetet és kész. lekell játszania az mpeg4-t vagy hibás a fájl.

Előzmény: farekrob (2061)
farekrob Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2061

Hello!

Külső vinyoról  Allshaere lejátszóval!

Előzmény: nicko (2058)
nicko Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2060

új elemmel teszteljétek le :)

ha a falra írányitom a távírányítót simán visszaveri a tévének kb. 5 méterről.

Előzmény: oimuka (2059)
oimuka Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2059

Mondasz valamit.... A felső szomszédomnak valóban Samsung TV-je van, igaz talán 1-2 évvel korábbi modell. Létezik, hogy a távirányító jele áthatolna egy 15 centis vasbeton födémen? Én azért kicsit kétlem. Az valóban tény, hogy Samsung tv-nek meglepően erős jelet ad ki a távirányítója. Bármilyen irányban tartom a  kezemben (akár szekrény mögül) is simán veszi a jelet.

Előzmény: nicko (2057)
nicko Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2058

és hogy akaros lejátszani a tévén? DLNA pl. Allshaere vagy USB-n kersztűl HDD, pendrive vagy HDMI-n PC-ről, asztali lejátszó stb.

Előzmény: farekrob (2056)
nicko Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2057

szomszédod is vett egy samsung tévét és az ő kapcsolójába még jó az elem :D

Előzmény: oimuka (2054)
farekrob Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2056

Hello!

A Tv tipusa UE55E96560SXXH!  Nem játsza le az Mp4 fajlokat! Azt írja ki "Nem támogatott fájltipus! Nem csak egyet nem játszik le!

Egyet sem az Mp4-ek közül! És sajna álltalabán amit leszedek filmeket mindegyik Mp4! Mi lehet a gond? Válaszodat előre is köszönöm!

Előzmény: Inhouse (2055)
Inhouse Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2055

Lejátsza az, még az FLV-ket, MKV-kat, stb....is. Valami gond van a videóval, vagy hibás, vagy olyan codec van benne, amit nem szeret a TV, kevés ilyen van. pl. a Mediainfo nevű programmal megnézheted, hogy mik a tulajdonságai a videónak. Próbáld ki másikkal is!

Előzmény: farekrob (2053)
oimuka Creative Commons License 2013.06.14 0 0 2054

Tapasztalt még valaki hasonlót? Szóval ue32eh6030-as TV (kb. 3 hónapos) egyszer csak magától bekapcsolt. A szobában egyedül voltam, éppen gépeztem, a távirányító az asztalon, senki nem ért hozzá. Nem volt beállítva az automata bekapcsolás sem, soha nem is használtam. Valami okosat tudtok mondani? Ugye nincs nagy baj?

farekrob Creative Commons License 2013.06.13 0 0 2053

Hello!

 

Vettem egy samsung smart tv-t és az a gondom hogy nem játsza le az mp4 fájlokat? Van valami megoldás rá? Válaszotokat előre is köszönöm!

zlota Creative Commons License 2013.06.11 0 0 2052

Frissítettem a TV-t.Nem változott semmi.Remélem rosszabb nem lett -vinyófelejtés remélem nem jelenik meg nálam is...

Ha lesz időm hívom a szervízt, mert idegesítő ez a szürke háttérvillágítás felvételkor

Poczapeter Creative Commons License 2013.06.11 0 0 2051

Hello!

Sajnos tönkre ment a házimozi rendszerem és szeretném betölteni azt az űrt, amit maga után hagyott:D Mi a véleményetek a Samsung hangprojektoráról? Az olvasottak alapján nekem tetszik, főleg, hogy nem kéne megint szétkapni a házat a hangfalak meg a kábelek szerelgetéséve, de kíváncsi lennék milyenek a tapasztalatok vele. :)

nicko Creative Commons License 2013.06.07 0 0 2050
idióta mobila routert átirta előtérnek ;)
Előzmény: nicko (2049)
nicko Creative Commons License 2013.06.07 0 0 2049
Hogy kapcsolódsz a netre? előtérben látni a tévét? tűzfalakon engedték?
Előzmény: kimmo (2048)
kimmo Creative Commons License 2013.06.07 0 0 2048
Sziasztok! Ma vettem egy samsung smart tv-t, de egyszerűen semmilyen app nem megy rajta, böngészni sem lehet. Folyamatosan csak azt írja, hogy kapcsolódás, de akár órákig is várhatnék rá. Néha meg azt írja ki, h "error model bind". Kézzel állított órán és szoftvefrissítésen már túl vagyok, van valakinek vmi ötlete? Esetleg lehet, hogy most is rossz (volt) a smart hub szervere? (ilyenről is sokat olvastam) Nálatok ment ma este? (06.07. Péntek)
Köszi
zlota Creative Commons License 2013.06.06 0 0 2047

Jah és végre javítottak a youtube kliensen is!Most már tudja azt, hogyha lejátszottál egy számot akkor az adott előadótól folytatja egy másik számával. Nem kell újra keresni egy számot ugyanazon előadótól, hogy ugyanmá' játszad tovább és egyesével a szájjába adni mindent.

 

Most már érzetre nem 3.1-es windows, hanem olyan windows 95-98 körüli korszak szintjén van a youtube kliens, de így is sokkal használhatóbb!

Előzmény: zlota (2046)
zlota Creative Commons License 2013.06.06 0 0 2046

A HDD felejtős témához:

Most szedem le a februári felvett cuccokat.Nekem semmi nem törlődött eddig!Mindhárom HDD-n rajta van minden.Most teszek majd fel egy nagy HDD-t és arra fogom felvenni a filmeket, de 4 hónapnál tovább már azon sem hiszem, hogy szükséges tárolni filmet.Forma-1et vettem fel sokat, de azokat sem nézem vissza 3szor...

Én úgy gondolom,hogy a megoldás a két USB csatis csatlakozásban rejlik.Vagy az én TV-m kivétel... UE40ES6540

 

Most viszont le kell frissítenem az általam már többször említett hiba miatt-ez viszont ezekszerint csak nekem van...

T-MST10PDEUC-1034.1.exe amit letöltöttem, hát remélem nem lesz rosszabb tőle és megjavul.

A legjobb az lenne, ha nem javulna meg és innétől még 3hetente a filmeket is felejtené....

 

Esetleg mielőtt rádobom valami ötlet,tanács,miatyánk?

nicko Creative Commons License 2013.06.05 0 0 2045

de itt van az összes találat gugliban

 

 

Előzmény: nicko (2044)
nicko Creative Commons License 2013.06.05 0 0 2044

4-5K

gugli első helyen dobta ki.

http://www.betacom.hu/csatlakozo-adapter-aljzat/dvb-t-kabel-tv-kozosito-szuro.html

vagy ez talán még jobb is

http://sat.hupont.hu/36/kabel-tv-es-mindig-tv-kozosites

 

Én úgy oldottam meg ideiglenes céllal olcsóbban, tavaly a M3D miatt, hogy vettem egy mezei hama elosztót és 1m kábelt csatlakozókkal a végén.

Kábel be a tv-be, hogy annak az aljzata ne menjen tönkre az álandó ki-be húzigálásoktól. Kábel másik végére a Hama elosztó és vagy a DVB-T szoba antenna vagy a digikábelt nyomtam rá. Mindkettő tökéletes 0 bithiba 100% jelszint mellett jött. Mindigtv-vel szerencsém van a vételt illetően.

 

De állandó használatnál jobb az ilyen közösítő!

Előzmény: poloki (2043)
poloki Creative Commons License 2013.06.04 0 0 2043

Mindig tv és kábeltv-t szeretnék veszteség nélkül közösiteni, hol kapható ilyesmi, kb mibe kerül?

 

scramer81 Creative Commons License 2013.06.03 0 0 2042

Sziasztok! Van egy SAMSUNG UE32EH5300-as tv-m az lenne a kérdésem hogy más is találkozott e olyannal hogy a SAMSUNG tv-újság alatt nem tölti be az aktuális csatorna kis képét UPC mediacardal használom.

nicko Creative Commons License 2013.05.28 0 0 2041

ad el a seregnek zavaró készüléknek :))

Előzmény: moorolo (2040)
moorolo Creative Commons License 2013.05.28 0 0 2040
Sziasztok!Hallott valaki már olyanról , hogy a tv leblokkol minden távirányító infra jelét ? Samsung LCD 4 éves , ha be van kapcsolva semmi más készülék nem irányítható, a tv kifele elvileg nem ad semmi jelet, kamerával megnéztem nem látszik semmi, amikor kikapcsolom a tv-t rögtön minden készülék irányíthatóvá válik.Nem szeretnék új TV-t venni :(
lipee83 Creative Commons License 2013.05.26 0 0 2039

Sziasztok

 

Samsung ue40eh6030 -t összekötöttem hdmi-n a laptoppal. a laptop szerinti felbontás alapján jó a méret, viszont a tv-n már a windowsos ablakok kilógnak a "tv keret alá".

Tudtok erre valami okosságot?

nicko Creative Commons License 2013.05.25 0 0 2038

Aki ért hozzá csak az basztassa...ez így pontosabb.

Előzmény: sweex (2037)
sweex Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2037

Csak piszkáltam, csak piszkáltam és rájöttem mit állítottam (mit is). Van egy Hotel, meg van egy shop funkció. Elvileg mindkettőbe valahogy bele nyúltam és a shop beállítás miatt nem volt hajlandó csatorna állításra (keresésre) a holtrl funkció miatt pedig nem volt hajlandó csatornát váltani. Lényeg Hotl és Shop mindíg legyen off. Azért köszönöm mindenkinek.

 

ui.: közben addig basztattam a másik tévémet is, hogy rájöjjek az egyiknek mi a baja, hogy azt is elállítottam. Mondjuk itt már figyeltem a részletekre, így az is jó!

Tanács ne bassztassa senki a szervíz menüt. Én sem nyúlok többet hozzá. Bár...... 

Előzmény: nicko (2024)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2036

"vajon a HD filmeket is akadozás nélkül ezen a gyengébb tévén?"

 

 

Nem jó hír, de hát ez van: az erősebbeken se.

Ennek két akadálya is van: a wifi és a TV-k lejátszója.

 

A wifi sebessége kicsi erre, helyette -a nem olcsó- powerline adapter ajánlható.

 

A TV-k playere belebukhat a nagy bitrátájú filmekbe, illetve nem fogja kadenciahelyesen lejátszani azokat sem, melyeket hajlandó.

 

 

Vagyis a kompromisszummentes megoldás HD tartalom esetében nem olcsó, powerline adapter (vagy kábelezés a TV-khez), illetve médialejátszók használata.

Előzmény: AttiM (2011)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!