Keresés

Részletes keresés

Jeasusman1990 Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92852

Sziasztok!

 

Magyarországon működő Fogászati rendelő keres Angolul jól beszélő férfiakat, illetve hölgyeket akik fogászati turisztikai célzattal megkeresnék illetve megszerveznék az angol páciensek számára a Magyarországra való utazást, hogy itthon fogászati kezelésen vehessenek részt. Az itthoni honalap, szállásolás, szállítás és fogászat már megvan szervezve. A fizetés a hazaküldött páciensek után a teljes kezelés árának 5%-ka. Amennyiben felkeltettem az érdeklődésed kérlek jelezz! 

 

jwdo07 Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92851

Breking nyuz:

 

https://444.hu/2017/05/17/megszavazta-az-ep-a-magyarorszagot-elitelo-hatarozat-durvabb-valtozatat

 

Es akkor johet vegre az igazi forradalom. Barhova menekulnek majd a narancsosok(az alkeresztenyekkel) - le lesznek "vadaszva"...

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92850

En is igy gondolom :)

Előzmény: KawaBazsy (92849)
KawaBazsy Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92849

Ezt a vitát könnyen el tudom dönteni, mivel kétkezi szakmáim, ill. diplomám is van, s dolgoztam fizikai s szellemi területen is: lógni mindenhol lehet.. :-)

Előzmény: Törölt nick (92848)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92848

En igazabol azt nem ertem, neked miert faj ez? Szoktal fag break-et tartani? Napi hanyat? Az osszesen hany percet vesz igenybe? Kevesebbet mint mondjuk 4-5 hsz megirasa itt? Ha dohanyzol, es szoktal emiatt szunetet tartani, akkor tuti tobb idot vesz el a munkaidodbol mint ez. De ha nem, akkor sem ertem, miert zavar.

 

Idonkent mindig jon valaki, aki eloall azzal a romantikus elmelettel, miszerint "bezzeg a ketkezi melosok...". Mintha nem lattunk volna mar mindannyian lusta, hozza nem erto, munkaidoben logo melosokat :) Ezzel szemben az, hogy a szamitogep elott dolgozok idonkent hasznaljak munkaidoben a netet magancelra, az semmit nem mond el a hozzaertesukrol, sot a munkamoraljukrol sem. A domino's-os betanitott munkakat idekeverni szerintem hulyeseg. Nem csak azert, mert annak is megvan az oka, hogy valaki ott dolgozik, de azert is, mert biztos vagyok benne, hogy ok is neteznek munka kozben, mikor kimennek ilyen-olyan szunetekre :)

 

 

 

Előzmény: cam aro (92842)
Zlot Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92847

Na igen, a legjobb zenet is el lehet rontani azzal, ha folyamatosan azt nyomjak az ember arcaba

Előzmény: tzh (92846)
tzh Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92846

Azzal nem all szandekomban vitatkozni, hogy tehetseges es hogy megerdemli azt, ahova jutott eddig, de ettol meg fogok beallni a sorba es elvezettel hallgatni, mikozben mar hanyingerem van tole, annyit nyomjak mindenhol. megnyitom a csapot is ez jon

Előzmény: Zlot (92845)
Zlot Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92845

Szerintem a mostani zenei vilagban Ed Sheeran az egyik legtehetsegesebb es legmuzikalisabb eloado ... 

Előzmény: tzh (92834)
Zlot Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92844

Cam,

 

Amig a munka meg van csinalva mi is ezzel a gond?

Előzmény: cam aro (92842)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92843
cam aro Creative Commons License 2017.05.17 0 0 92842

a radio az background noise. 

nem munka feltetel. 

(de tobbnyire idegesito ) 

 

azert ezt a radiot ne keverd mar ossze azzal, amit a fizetett munkaidoben eltoltott 

private chat emeszt fel.. 

 

mindegy, mert nem ertitek mi ezzel a problema. 

de szerintem  nem is igazan  akarjatok erteni. 

(ertsd. > alkalmazotti viszonyban )  

 

.. mar csak a munkaadot nem ertem.  

node. 

 :))) 

 

 

Előzmény: seci (92820)
Caitlin Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92841

cam: kuldtem mailt az adatokkal....

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92840

hat skandinav metalt nem tudok, de amugy a radiotunes.com-on van metal csatorna, ahol csak metal szol non-stop :-)

Előzmény: tzh (92839)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92839

Jah, hogy te a munka kozbenirol beszelsz. Ugy en is zenere szavaznek, de nekem valo radiot nem egyszeru talalni, skandinav metal elonyben

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (92838)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92838

En csak zenet vagyok hajlando hallgatni munka kozben, abbol is inkabb az enekles nelkuli pusztan instrumentalisat, mert ha duma van, az elvonja a figyelmemet az Excel formulakrol :-) Vezetes/gyaloglas/kocogas kozben viszont lehet duma is, de akkor mar inkabb hangoskonyv. :-)

Előzmény: tzh (92837)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92837

En hallgatok FM radiot, de az nem zenei, hanem pofazos, hirekkel, nem ritkan valoban erdekes temakrol. Persze olykor fejvesztve kapcsolok el, mert a drama mufajt se nekem talaltak ki, szappanoperat meg kevesbe.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (92836)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92836

En nem is hallgatok mar FM/DAB radiot jo ideje. Helyette inkabb Google Play Music-rol a 40 million zeneszam kozul azokat amik tetszenek :-) Vagy ha abszolute lusta vagyok, akkor a RadioTunes-en valasztok egy zenei stilust, es mar hallgathatom is napokig anelkul, hogy ismetles lenne (merthogy ez volt a masik halalom a hagyomanyos radioadokkal, hogy bemontak huszpercenkent hogy ez az igazai valtozatossag radioja, mikozben kb. 30-40, jo esetben 50 szamot ismetelgettek heteken-honapokon keresztul...).

Előzmény: tzh (92834)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92835

Egyebkent ok kertek, magamtol sohasem eroltetnem ra senkire a sajat kedvenc zenemet, szoval nem hallgatom hangosan, plane nem "eneklem", masokat szandekosan "szorakoztatva". Nem teszem ki az ablakomba, hogy orszag vilag hallgassa, lathassa, mert kutya-kotelessege.

Előzmény: tzh (92834)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92834

Kieg: az alaptermeszetem resze, hogy ellenkezo hatast valt ki nalam, ha valamit ismetelten sokszor eroltetnek, reklamoznak. Amikor esetleg nagy ritkan megis teszek probat, ezek az agyonreklamozott valamik elbuknak, mert csak az elvarasomat novelik meg az agyonreklamozassal ahelyett, hogy a sulykolassal megszerettetnek velem, mert elvileg ez kellene tortenjen mintegy ontudatlanul.

 

Ehhez kepest mar akkor rosszul leszek ha csak meghallom emlegetni Ed Sheeran, Taylor Swift neveket, de meg sorolhatnam. Es en vagyok emiatt a weirdo, mert a tobbsegnek van mindenben igaza, izlesben is, az is erthetetlen miert nem toleralom jobban a tobbseg izleset? (ambar tolem evek vannak elvarva toleranciaban, nyalas zene imado kollegak 10 masodpercet se birtak ki, amikor egy kevesbe hard skandinav metalt mutattam nekik)

Előzmény: tzh (92833)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92833

Es ezek mind a mai felkapott sztarok, legtobbet kereso "zenei" eloadok. Meg nem is az enektudas lenne a bajom, mert az esetleg van is, hanem a mostani evekben sulykolt nyalas stilus.

A hiba bennem van, mert nem haladok a korral es nem kedvelek meg minden ujat, amit sulykol a mainstream media. Ez nem csak zenere igaz, hanem szinte mindenre, pedig nem vagyok minden teruleten a regi dolgokhoz ragaszkodo, csupan arra vagyok allergias, ha sulykolnak valamit.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (92832)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92832

Na igen, amikor kimegyek a termelesbe hallom, nagyreszt nem is neveznem zenenek hanem inkabb csak zajnak mondanam, botranyos, semmi enektudas, semmi dallam, ... vagy csak en vagyok oreg hozza. Ez az adas egyik fele. A masik fele meg mindenfele erdektelen duma erdektelen temakrol / okorkodes, tovabba ugyannak a hireknek es idojaras jelentesnek az orankentni felolvasasa...

Előzmény: tzh (92830)
KawaBazsy Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92831

Mégha csak zene lenne.. Boldogult asztalos koromban dolgoztam egy melóhelyen, ott az idősebb szakik miatt folyamatosan egy olyan rádiós műsor ment, ahol nyugdíjasok telefonáltak be folyamatosan, h panaszkodjanak.. Na attól kikészültem, fel is mondtam. :-)

Előzmény: tzh (92830)
tzh Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92830

Barcsak sehol ne lenne kihangositott radio. Mindenhol, uzletekben is, a trendy gagyi, es szamomra gyuloletes elektro-pop megy rajta. UK hits fokent, amitol a gyomrom kifordul mar.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (92823)
KawaBazsy Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92829

Amekkora buli volt, örüljünk, hogy nem kutya lett.. :-)

Előzmény: Zlot (92827)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92828

Azert valami igazam van, nem? Otthon se egetjuk a lampat déli napsutesben, akkor iroadaban se kellene... :-)

Előzmény: Zlot (92827)
Zlot Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92827

En azert lehet megkerdeznem anyamektol, hogy melyik bolygorol hoztak teged ide :)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (92825)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92826

https://www.theguardian.com/politics/2017/may/16/landmark-european-court-case-could-curtail-freedoms-of-british-dual-nationals

Mi van???

"Landmark European court case could curtail freedoms of British dual nationals

Case could mean EU citizens who become British citizens and keep dual nationality may be unable to bring family members to UK"

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92825

Azt kivanom, bar tennenek az irodakra nagyobb ablakokat (meg napfenytetot az uzemcsarnokokra). Mindjart itt a nyar, most eppen hetagra sut a nap, es ul/all mindenki a neonfenyben. Ez abszurd (plusz nagyon nem-zold is). (Plusz utalom a neonfenyt, mert meg mindig latom hogy villog, es bantja a szemem/agyam :-) Komolyan, ez lesz majd az oregseg elonye, hogy ha lassulnak a reflexek, akkor talan nem latom mar a villogasukat, meg ha romlik a fulem hangmagassag tekinteteben akkor talan nem hallom majd a tapok-toltok-TVk-nyomtatok-neonok sipolasat...)

Előzmény: Zlot (92824)
Zlot Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92824

Gondolom az orvosok sem interneteznek mutet kozben ... viszont siman van idejuk ranezni az emailjeikre, facebookra, stb. 

 

Azert nehogy azt higgyuk mar, hogy az IT az egyetlen munka, amikor az ember tud munkaidoben internetezni. 

Előzmény: cam aro (92819)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.05.16 0 0 92823

Tapasztalatom:

Iroda: Nincs kihangositott radio, de lehet indonkent netezeni, es tobbnyire engedik hogy a dolgozok mobilt/mp3 lejatszot hallgassanak munka kozben fulhallgatoval. Tobbe-kevesbe flexibilis munkaido, viszont sokszor elvarnak fizetetlen tulorat.

Shopfloor/manufacturing floor/shops/stores etc: Van kihangositott radio, de nem lehet netezni, es tobbnyire nem engedik hogy dolgozok mobilt/mp3 lejatszot hallgassanak munka kozben fulhallgatoval. Szigoruan fix munkaido, viszont nem kotelezo a tulora, es ha bevallal az ember tulorat, akkor fizetik.

Előzmény: Zlot (92822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!