Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7809

Te olyan csúnya tudsz lenni amikor komoly dolgokról van szóó..))

Hol is?A túlodalon a faluközpont felé tudok egy eladót.

Előzmény: caerleon (7803)
F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7808
Majdnem. Az oda vezető vezeték bau.
Előzmény: Törölt nick (7806)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7807

Azért van az autópálya,hogy mindenhova gyorsan odaérj!Tudok a határhoz közelebbi bolhapiacokat is ahol érdemes körülnézni.

 

Flohmarkt.at

 

Ha valamennyit tudsz németül akkor megtalálod ami neked megfelelő.

Előzmény: k 5.20 (7805)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7806
Csak nem a gázerőműnél?
Előzmény: F Artur (7802)
k 5.20 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7805
MINDENKINEK köszönöm a válaszokat.

Sajna a sógorok, illetve Demecser se nyerő használt szőnyeg ügyben, mert a fővárosban élek.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7804

Ezek szerint nem talált!Ebből is látszik amit összehoztál,hogy előttünk van a Bermuda 3szög!Főleg,hogy a gugli is jelzi..))Ezt azért állítom ,mert álltalában előttünk történik valami csattanós esemény amikor valakik élményszámba mennek.Pl. télen a mi árkunkba esik bele 1-2 autó vagy a szomszédéba.Pedig km hosszan tök egyenes az út!Vagy itt gyullad ki az autó hajnali 5-kor én meg keresztül esek a favágótuskón 1 vödör vízzel,amiközben szaladok menteni,mert a tusek eddíg nem ott volt...Vagy ide esik be a 3. szembeszomszéd elütött kutyája.Aztán sorolhatnám még az eseményeket...

 

Előzmény: F Artur (7800)
caerleon Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7803
Én pont most akarok ott házat venni :)
Előzmény: F Artur (7800)
F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7802
Egyébkénk ha minden összejön, jövőre a könyékeden fogok dolgozni. Győr Gönyü.
Előzmény: Törölt nick (7799)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7801

k 5.20

A vadkamperozásról:

http://www.origo.hu/itthon/20070629-vadkempingezes-magyarorszagon--szabalyok-veszelyek-lehetosegek-es-elmenyek.html

F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7800
Á.  Én csak elkezdtem okoskodni az általad írt adatokból. Ti. Pér , Nyul, Főút Vonat 800-ra dél felé. + Gogle maps. nagyon ráértem.
Előzmény: Törölt nick (7799)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7799

Ezt nem értem,de mindjárt elmagyarázod...

Ez miből derül ki?Amúgy minden nap arra visz az utam,mert a műhely felé nincs más lehetőségem.De nem titok:Győrszentiván

A többit azért nem írom ide,de örülnék neki,ha egy bódétárs a közelben lakna.Hogy lehessen közös túrákat tervezni.Mert itt a környéken nincs egy árva lélek sem akivel ellehetne menni kamperolni...

Előzmény: F Artur (7797)
F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7798
Karavándor Bp. XXII. Bartók 138.
Előzmény: BiaStrom (7790)
F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7797

Iszugy!

Fogadni mernék, hogy a Régi veszprémi Út mellett laksz:  Természetesen nem várok választ.

Előzmény: Törölt nick (7793)
Gruau Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7796
Balatonfüzfőn van lakókocsisbolt, ott próbáld meg.
http://www.varadicaravan.hu/
Előzmény: BiaStrom (7790)
Crvoyager Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7795

Szóval elszállt minden. kezdem ujra.

 

Iszugy holnap megyünk, biciklit viszünk. ha jöttök hegykőre akkor nem megyünk be mert ott ugyis talizunk. Keresni foglak még.

 

Gumi: Nekem gyárilag C-s gumi van. Elől a csomagtartó fedelébe szokott egy cimke beragasztva lenni a használható gumikról, a max vontatási sebességről, a gáznyomásról és az enyémbe még tettek egy olyat is hogy 50 km-enként ellenőrizze a csatlakozásokat, vonófejet.

 

Szőnyeg nekem rácsos szivacsos van és jó mert nem csuszlog, egy pillanat alatt kimosható és hamar szárad, valamint a homok lehullik igy a szőnyeg mindig "tiszta".

 

A zuhanyfülkénél én kevésnek tartom a szilózást kell rá valami vizvető is. Nekem ez folyamatban van pont ezen agyalgok hogy hogy csináljam meg.

Egyébként zuhanysátort is használok a váza egy kimustrált pavilon vasalata kb 1x1 méteres. Oldala mostmár ponyva,de korábban két zuhanyfüggöny volt összevarva és egy tépőzárral lehetet kinyitni. Simán a műanyag akasztóira volt felakasztva.

Előzmény: Törölt nick (7792)
Gruau Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7794
Szúnyogirtást korra reggel szokták csinálni. Tavaly a Balcsin voltunk akkor is hajnal 5-után csinálták az asszony mérges is volt hogy felébresztették igaz egyszerre három repülővel végezték olyan volt mint ha repülőverseny lett volna.
Előzmény: Törölt nick (7792)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7793

Ezt nézzétek meg!A baleset után kb:5 perccel értem oda:http://www.kisalfold.hu/_kepgaleria.php?gid=2009420&kid=2268672

iszonyatos látvány volt!!!Én azt hittem,hogy nem maradt élő az autóban!Akkor amikor odaértem már fekete zsákkal szaladgáltak...

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7792

Jóóvan!Ne cirkuszújjáá!Nem kapom én fel a vízet ilyenekre.Máá találkoztunk neem?

A Voyager meg éppen pakol már napok óta és most éppen nem tudom mi a tervük...

Nekem meg holnap Sopronban van dóógom...

A repülőkhöz meg nem kell légpista,mert néha elég egy hosszabbítottnyelű partvis...Amikor olyan alacsonyan szállnak,hogy majdnem leviszi a kéményt!A hétvége meg asszem különösen látványos lesz,mert annyi a szúnyog miután visszavonult az árvíz,hogy valószínű a szúnyogirtós repülő fog felettünk császkálni egész hétvégén..))Annak a pilótája meg nagyon érzi a félelmet!Azt komolyan mondom,hogy lemosom az alját mialatt átrepül felettünk!!!

Előzmény: Gruau (7786)
BiaStrom Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7791
...nem értem az Indexet....
Előzmény: BiaStrom (7790)
BiaStrom Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7790
Sziasztok!

Installáltam kis családom a Balaton partjára, újdonsült szerzeményünkkel. Sajnos csak ott állítottam össze először az elősátrunkat és ott derült ki, hogy a vázszerkezet kicsit romos állapotban van. Csövek görbék, hiányoznak szorítók stb. Hol lehet beszerezni pótalkatrészt, itthon? A sátor egy Herzog Senator Gr 18. Sokkal bosszantóbb, hogy az eladónál maradt a teljes homlokfelület és a két oldala a sátornak....:((

előre is kösz az infót....
BiaStrom Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7789
Sziasztok!

Installáltam kis családom a Balaton partjára, újdonsült szerzeményünkkel. Sajnos csak ott állítottam össze először az elősátrunkat és ott derült ki, hogy a vázszerkezet kicsit romos állapotban van. Csövek görbék, hiányoznak szorítók stb. Hol lehet beszerezni pótalkatrészt, itthon? A sátor egy Herzog Senator Gr 18. Sokkal bosszantóbb, hogy az eladónál maradt a teljes homlokfelület és a két oldala a sátornak....:((
F Artur Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7788
Az elősátorba a lyukacsos, elé a sörsátor alá meg a nylonszövésű. Mindkettő drága. Kb 4 000.ft/m, és 2.5 m széles.
Előzmény: k 5.20 (7766)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7787

Nagyon szívesen!Tanácsot tudok adni bármennyit,aztán mindenki eldönti,hogy mit hasznosít belőle.Volt már néhány próbálkozásom és nyilván azokat osztom meg veletek amelyek bejöttek...

A szőnyegből meg inkább azt a lyukacsosat.A decameront én is láttam testközelből,de csak tényleg ideiglenesen jó.Nekem rögtön az jutott róla eszembe,hogy amikor kilépek a bódéból rögtön hanyattdobom magam.Nem tudom merre laksz,de,ha nem messze a nyugati határtól akkor ott érdemes bolhapiacon nézelődni vagy devecserben a lomisoknál.Az enyém is bolhapiacról való és nem mondom meg,hogy mennyibe került...

Aztán meg napközben dolgozok és nem érek rá a gépet nyomkodni!Ilyenkor estefelé vagyok gépközelben.Ritka amikor napközben is rákattanok a gépre.Ezért bocsi,hogy csak este tudok érdemlegesen válaszolni!

A vadkempinggel én úgy vagyok,hogy ott állok meg ahol szimpatikus.Persze van amikor sokáig válogatunk,de eddíg összejött.Arra azért figyelek,hogy ha magánterület akkor azért ne verjek rajta tábort vagy meglegyen a gazdája és lehessen tőle kérdezni.Pl. jók az olyan helyek ahol erdőben pihenőhely van kialakítva.Lehetőleg nem messze az olyantól,hogy lakott terület.De van amikor ez éppen hátrány.Volt  olyan is,hogy úthoz közel táboroztunk és éjjel 1x2x megállt egy autó és ránkvilágítottak!Szóval nem tudom,hogy melyik a jobb:olyan helyen vadulni ahol nem lát senki vagy ahol szem előtt vagy?Ha valami baj van akkor egyik helyen előbb megtalálnak a másikon lehet,hogy csak hónapok múlva...

Ez kicsit drasztikus,de ezzel is kell foglalkozni!

Ennek ellenére nekem nincs tapasztalatom,hogy mi van egy kempingben!Egyszer voltam fizetős helyen a többi mind vadcampingolás volt!

A gumira nem tudok mondani semmit,de ha gyárilag van rajta akkor valószínüleg az jól ki van találva.Én szerintem nem kell rá a C-gumi.

Előzmény: k 5.20 (7766)
Gruau Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7786
Gyuszi!! Ne kapd fel a vizet, csak viccelődtem.
Pedig azt hittem ha mennek Voyagerék hozzád megfog bénulni a forgalom de hogy még reptér is van az má nem semmi. Majd viszek vadászpuskát oszt lőjük mint a sportlövészek az agyagtányért.-)))))
Előzmény: Törölt nick (7784)
caerleon Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7785
Huuu akkor ott előttetek lehet vadkempingezni ?
És tábor tüzet gyújtani ? És nagy fémhordókon egész éjjel dobolni ? -az nem zavarja a repülőket.-
Előzmény: Törölt nick (7784)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7784

Jóestefelét!

Ezek szerint van itt közöttünk egy teljesen elégedett ember!Annyi munkája van,mint a tenger!Bár mostanság nekem sincs okom panaszra.Csak ne emlékeznék arra a tavaszi 1-2 hónapra..))

Még a végén berozsdásodik az a bóódéé!!!

Gruau,Caerleon:tik meg elmehettek a ..... valahova!Nem is a medencében gyakorlatozom a kenuzást...Hanem mellette a füvön!Ott legalább nem süllyed el..))

Az igaz,hogy főúton vagyunk,de éjjel csend van!A másik oldalon viszont 800 méter szántás van a vasútig...Onnan csak akkor hallatszik be a vonat,ha déli szél fúj.DE AKKOR NAGYON!!Aztán meg a légifolyosó is éppen felettünk van és nagyon szép gépeket lehet látni amikor ide Pérre szállnak le az Audis gépek a házunk felett 300 méterrel...

Remélem jól felcsigáztam az érdekelődéseteket!

Amúgy nem győzöm hangsúlyozni,hogy a kapum minden rendes ember előőt nyitva áll!

Előzmény: Tilmi67 (7782)
Gruau Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7783
Üdv Tilmi!
Nagyon hiányoltalak. de látom vissza tértél.
Kár hogy nincsen időd kamperolni.
Pedig szívesen megismernélek közelebbről,remélem lesz majd alkalmunk személyes találkozáshoz is.
Előzmény: Tilmi67 (7782)
Tilmi67 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7782
Hali!

Jelenleg csak meló van, + oktatások,de az folyamatosan! -Az idén még ki sem mozdult az udvarból a lakókocsi, talán majd augusztus végén néhány napra.........-talán!!!!!!!
A járgány nem változott semmit, ua mint ami korábban volt.
Előzmény: Törölt nick (7763)
Gruau Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7781
Csak az a baj a kinti medencével, hogy azon szokta a kenuzást gyakorolni .-))))
Előzmény: caerleon (7780)
caerleon Creative Commons License 2009.07.08 0 0 7780
Van az udvarán medence is....., ha nem férünk a kádba....
Előzmény: Gruau (7779)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!