Keresés

Részletes keresés

zoliee81 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 14814

Gondoltam megosztom, úgynézki nekem már csak télen/ősszel kell szednem a Sulfurt, márciusban leálltam, azóta nem jött ki a mocsok.

Iszom-eszem mindent, csípős, pálinka, mézsör, csülök, sok saláta, gyümi, minden....

Persze amint beüt az ősz, előtte el kell kezdenem, mert megint úgy járok mint tavaly, akkor sem szedtem nyáron, de ősszel bedurrant annyira, hogy idénre múlt el....

gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14813
Milyen algát? És hogyan használtad?
Előzmény: Törölt nick (14810)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14812
Nekem olyan nincs(lehet mert telefonról vagyok). Holnap délután csinálok képet, feltöltöm egy képfeltöltő oldalra, és belinkelem.:)

Egyébként nem tudom számít-e valamit, de kb. 1 hete beszedtem 30db széntablettát egyszerre, és 1 óra múlva ittam egy pohár keserűsós vizet(tényleg nagyon keserű), 10 tablettát pedig feloldottam egy pici vízben hogy krém állaga legyen, és rákentem magamra, 1 nap után mostam le. Olyan voltam mint a korom.:)))
Előzmény: babboo (14809)
babi64 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14811

http://www.youtube.com/watch?v=9WiQJAZ8IQI

 

sziasztok,bátran merem ajánlani ezt a természetes balzsamot mivel én is használom 2 hónapja és szinte tünetmentes vagyok.Szerintem még egy hónap és befelyeződött a kúra.

babboo Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14809

:-))) Ahol írsz, az alatt a barackszínű mezőben van, hogy kép feltöltése saját gépről.

Előzmény: gajda20 (14808)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14808
Ja és nem eszem tejtermékeket sem.:D Hogyan kell felrakni képet? Nem mintha olyan büszke lennék a testemre, csak most egy kicsit jobban néz ki.:) Majd egy-két hét múlva ismét rakok fel képet, az eredmény miatt.:)
Előzmény: babboo (14807)
babboo Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14807

Minket minden érdekel!:-))) A tejtermékek elhagyása szerintem a tuti. Bár ezt pont nem mondta a doktornéni. Nálam nem mutattak ki allergiát rá, de úgy érzem, ez volt a ludas. Teljesen tünetmentes vagyok, csak a könyökömön hámlik picit a bőr, de ott sem piros. Ilyenkor elfelejtem az összes bánatom ezzel kapcsolatban.:-)) Tehetnétek egy próbát a tejtermékekkel...

Előzmény: gajda20 (14806)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14806
Pár honapja kipróbáltam a zöld teát magában, és az is hámlasztott. Lehet hogy emiatt van. Én nem két adag csalánt raktam bele, hanem egyet(50 gramm), és cickafark sincs benne(mert elvileg női nemi hormon van benne), cickafark helyett raktam bele 100g szálas zöld teát.

Én nem reklámozok, csak a tapasztalataimat osztom meg, mert tudom hogy milyen érzés ezzel a betegséggel élni...

Egyszer olvastam valahol, aki kapott valami terápiát(aszem bioterápia), amitől tünetmentes lett, azt mondta az orvosának: ''Mintha a börtönből szabadultam volna ki.'' Ez szerintem jó megfogalmazás, mert a pikkelysömör tényleg olyan, mint a börtön.:)

Egyébként neten úgy olvastam, hogy már voltak olyanok akiknek használt, ha nem használt volna senkinek sem, akkor én sem próbálom ki. Persze az epesavas doktornő diétáját még most is tartom, és iszom az optacidet, de az optacidnek ehhez szerintem nincs köze, mert eddig semmit nem használt. Ja és azt a diétát is tartom, amit írtak a teához a netmaxon.

Rakhatok fel képet is, ha valakit érdekel.:)
Előzmény: babboo (14805)
babboo Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14805

Ezt most nem kötözködésből írom, de te lennél az első ember, akinek hatott a Maria Threben féle tea. Én még élő embert nem láttam, akinek eltűntette volna a sömört. Több hónapig ittam a hülye teát kb. 15 évvel ezelőtt. Sőt, másodszor is elkezdtem, mert hátha... Szóval, ha neked hatna, az kész csoda lenne. Ha most azt írja valaki, hogy neki jó volt, akkor megkérdezem, hogy akkor most miért van itt.

Előzmény: gajda20 (14804)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14804
Minél több teát iszom, annál jobban halványodik a psori.:)) Azt hogy használt még nem tudom biztosra mondani, mert még teljesen egy folt sem tűnt el. Szűrke foltom már nincs egy sem, mindegyik rózsaszínű lett, k*rva jó látni hogy hámlik megállás nélkül, és egyre jobban bőr színűvé alakulnak a plakkok.:)

Holnap kiváltom a Dream-féle krémet, úgy olvastam hogy nincs benne káros anyag. Ez biztos? Mehet mindenhova korlátlan mennyiségben?
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14803
Nem a bőröm halvány rózsaszín, hanem a sömör(,de a sömör is a bőröm).:D
Előzmény: gajda20 (14800)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14802
A petrezselyemben van apigenin, és a zeller gumólyában, úgy tudom csak ebben a két növényben van, és a búzacsírában. Azt olvastam, hogy ezek jók a rák ellen is.

Ha valaki szedett apigenin tablettát, vagy valamilyen gyógygombát psorira, ha lehet, légyszíves ossza meg a tapasztalatait.:)
Előzmény: Alyra (14801)
Alyra Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14801

Sziasztok!

 

A májtisztító  óta  nem hámlik  tovább a sömör! az ujjaimon látványos a javulás, és a könyökeim is  mint a  babapopsi, rózsaszínű de nem pikkelyesedik! a petrót 2  napja  iszom, semmi  különös, ki lehet birni.

Egy kínai  ismerős mondta  petrezselyem zöldjét  és a gumot  is  egyem  naponta turmikszolva  nyersen el  kezdtem!

Én  úgy gondolom  hogy  egy  szervezeti gén  módosulást  nem lehet  külsőleg  kezelni!

A  megváltozott beteg, vagy  modosult,gyengén  teljesítő  szervet  kell gyógyitani sömör  esetén a mály!

de  hát  nem vagyunk  egyformák, aki látta  a  fotóimat  térd  könyök  majd  rakok  fel  újakat, látványos  és  jól érzem  magam!

Jobbulást mindenkinek!

gajda20 Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14800
Értem. Én azóta elkezdtem inni a hidrogén-peroxidot, de már nem is iszom, mert félek tőle. A bőrömre még csak 1-2x kentem, annyit tapasztaltam eddig hogy hámlik tőle a sömör, és nem olyan piros. Majd még kenegetni fogom vele, hátha beválik.:)

Most nem kenőzök semmit, csak iszom azt a maria treben teát+hozzá adtam 100g szálas zöld teát. Nagyon hámlik tőle a sömör, és viszket is rendesen.:) A plakkok közepén már egy picit látszik a bőr. Halvány rózsaszín tőle a bőröm(majdnem bőr színű).:) Remélem használni fog.
Előzmény: babboo (14793)
babboo Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14799

Bizony, rendes a Csabesz. Én voltam, aki két hónap alatt csak 2dl-t használt el az olajból, de akkor még csak az alsó lábszáramon volt sömör, máshol egyáltalán nem. Nekem nem használt. A két deci miatt nem hitték el, hogy rendesen használtam, pedig igen. Csabesz ment le érte Pécsre, Dzserihez vitte. Én Dzseritől kaptam, aki szintén nagyon rendes ember. Nekik nagyon bevált, tényleg hosszú ideig eltűntette.

Előzmény: ötfelezős (14796)
babboo Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14798

Szia! Nagyon köszönöm, hogy megírtad! Nem sokan vállalnák be a kudarcot. Ez a lépésed segít másoknak is az átverések ellen. Köszönjük.

Előzmény: Valorci (14797)
Valorci Creative Commons License 2013.05.13 0 0 14797

Kedves babboo! Igazatok volt, ezt is megszívtam, nem mintha az első lett volna.....minden esetre igen szomorú, hogy egy-két ember hasznot húz mások betegségeiből. Ennyit Cs.Cs. könyvéről, üdv.

Előzmény: babboo (14559)
ötfelezős Creative Commons License 2013.05.12 0 0 14796

Minek ez a kirohanás Csabesz ellen? Ő egy tök rendes valaki. Annak idején még azt is vállalta volna, hogy bárkinek elhozza a szert Pécsről.

A szer nem csodaszer, van, akinek használ, van, akinek nem, mint minden más. Elég nyűgös a kipróbálása. Én már ajánlottam itt valakinek, hogy adok, azt a fáradságot se vette, hogy találkozzunk. Másnak meg adtam, nem próbálta ki. :)

Ha nem tudsz számítógépezni, az nem igaz, hogy nincs a közeledben egy jószándékú ismerős, aki megmondaná, hogy kell fórumozni. De ha lenne email címed nyilvános (még az sincs), akkor megírnám. Ide kár beírni, mert mindenki ismeri rajtad kívül a Psoricurt.

Előzmény: Alyra (14780)
Valorci Creative Commons License 2013.05.12 0 0 14795

Szia Nemez73! Köszönöm a segítségedet! Igen valóban a Víg doktornál jártam. De nekem is nagyon rövid ideig használt az általa adott krém. A férjem most megy haza és megkérem, hogy hozzon olyan babapopsi krémet, amit a Matija Gupca utcai gyógyszertárból szereztél be. Hátha segít valamit. Úgy látszik, hogy a ps. az időjárásra is reagál, mert most rondább, mint valaha, nagyon ég a sarkam és tovább terjedt. Egyébként nekem irritábilis bélszindrómát állapítottak meg (délutánra minden nap úgy nézek ki, mint aki szülés előtt áll), most diétáztatnak és azt mondták több helyen is, hogy attól is lehet a ps. Ezek szerint gyulladás és ideg ami előhozza ps-t azoknál, akik hajlamosak rá.

Előzmény: nemez73 (14594)
babboo Creative Commons License 2013.05.12 0 0 14794

Nem is hülyeség a petróleum! Most jutott eszembe, hogy régen a torokgyíkos gyerkőcök torkát petróleumos ronggyal törölték ki.

Előzmény: Alyra (14786)
babboo Creative Commons License 2013.05.11 0 0 14793

Igen, tudom, hogy tejcukor van benne. A tejérzékenységnél a kazein is lehet és lehet, hogy a tejcukorra nem érzékeny az ember. Nem használtam mostanában szteroidot. Napozni sem napoztam, nálunk nem volt jó idő. Bár én nyáron mindig valami kegyelmi állapotból kifolyólag tünetmentes vagyok. Eddig a napozásnak tulajdonítottam, de most nem napoztam. Bár az is lehet, hogy csak a szokásos hullámzás van. Nem tudom, de most jó.

Előzmény: gajda20 (14792)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.11 0 0 14792
Örtülök Neked.:) Egyébként a sulfurban van tejcukor is. Én abba hagytam a szedését, mert a fogaim nem bírták, sajnos nekem nagyon érzékenyek.:( Szteroidot nem nyomattál rá, vagy nem napoztál mostanában?
Előzmény: babboo (14789)
mms2 Creative Commons License 2013.05.11 0 0 14791

A petróleum és a benzin összetétele annyira áll közel egymáshoz, mint a kálciumhipoklorit a nátriumhipoklorithoz.

Amíg az egyiket mindkettőböl  bármikor elfogyasztom, addig a másikra nincs az az isten aki rá vegyen.

A krémed tartalmaz A és D vitamint, csak nagyon keveset.  Annál sokkal többre van szüksége  a pikkelysömörösöknek.

Előzmény: eukariota (14790)
eukariota Creative Commons License 2013.05.11 0 0 14790

Szia!

A petróleum vegyileg közel áll a benzin összetételéhez, amit ugyebár egyes helyeken a bőr fertőtlenítésére (is) használják pl. injekciózás előtt, de semmiképpen nem ajánlatos a belsőleges használat..a dream-féle krém is tartalmaz vitaminokat, tekintve, h a halolaj bőségesen tartalmaz D és A vitaminokat, régebben az angolkóros gyerekeket ie ezzel gyógyították meg..

Előzmény: babboo (14789)
babboo Creative Commons License 2013.05.11 0 0 14789

Elolvastam a linket, meg máshol is keresgéltem petróleum ügyben. Elég érdekes. Az autószerelős példa miatt tényleg el lehet gondolkozni a dolgon. A férjem is, ha autót szerel és megsérül a keze, soha nem gyullad be. Mindig mondta is, hogy milyen érdekes. Ha ez igaz, akkor a petróleum rá a magyarázat. Viszont akkor azt nem értem, minek natúr szappan és társai.

Most teljesen tünetmentes vagyok, a petróleum kipróbálása máskorra marad. Addigra remélem már többen kipróbáljátok. Nem tudom, hogy mitől lettem tünetmentes. Amit csinálok: szedem a sulfurt, nem fogyasztok tejterméket és pár napja használom a D vitaminos popsikrémet. Nem tudom, hogy melyik dolognak köszönhetem, de nem egy utolsó érzés.:-)) Eukarióta linkelte be, hogy hol lehet D vitaminos krémet beszerezni. A Natura gyógyszertárban a tököli Tesco-ban. A gyógyszertáros megkért, hogy jelezzek vissza, milyen a krém. De egyelőre nem biztos, hogy a krémtől ilyen jó a helyzet.

Előzmény: Alyra (14786)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.10 0 0 14788
Az unokatesóm évek óta teljesen tünetmentes, de neki egyébként sem volt sok sömöre. Nem használt semmi kence ficét, csak úgy magától elmúlt neki.:)
Előzmény: Sebesruca (14779)
gajda20 Creative Commons License 2013.05.10 0 0 14787
Én 3 napja ittam keserűsót, és nagyon undorító volt. :s Ezt az olíva olajas+keserűsó kúrát én is meg fogom csinálni. Neten azt írják, hogy minimum 3x kell megcsinálni, volt olyan akinek a sömöre is elmúlt tőle.
Előzmény: Alyra (14786)
Alyra Creative Commons License 2013.05.10 0 0 14786

HELO  MINDENKINEK!

Két nepja  csináltam egy  Máj tisztító  kúrát  greafrút,extra szűz oliva olaj és  keserű só ha  hiszitek  ha  nem a  gyulladások  le  mentek,  mert azt  azért tudni kell! hogy a  sömör  az  a  májjal  összefüggő!

Most a  peroleumot  is  meg  csinálom!

http://petroleum.lorincz-veger.hu), 

Magyarországon nem kapható  már a petróleum  csak  mindenféle  vegyületekkel  keverve! megrendelni itt! Pharma futár!

Javaslom minden  pikkejesnek :)  olvassa el a linket! 2800 huf  kiszállítva!

 

OLVASSÁTOK EL A LINKET!!!!!!!!!! MÁR  1600 BAN IS  HASZNÁLTÁK A  PETRÓT,  MÉG  AZ  INDIÁNOK IS!

Top76 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 14785

Emlékszek még arra( Nem volt túl rég:))), mikor még ülni is alig tudtam, mivel a seg,em is komplett sömör volt, azt hittem aranyerem van, pedig csak a sömör volt(BELÜL!), hajlatokban inverz sömör volt, és még sorolhatnám..... pl fogérzékenység. Hajlamos lettem azt gondolni, hogy a sömör sok mindent befolyásol, pl a súlyt, vérnyomást, szívproblémát, stb...

Meggyőződésem, hogy a fogaim romlását is a sömör okozza, és az izületi fájdalmak is, hát......

Úgy gondolom, hogy némi mellékhatást figyelembe véve abszolút megéri a kockázat...

Előzmény: Alyra (14783)
Top76 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 14784

Így van kötelező a labor, góckutatás is, és ajánlott a napi vérnyomásmérés. A mellékhatásai nálam: Az elején enyhe vérnyomásemelkedés(140-150/100) környéke, késöbb ez elmúlt. Egyéb hatásai: Eddig hideg volt a végtagom(mindegyik), most pedig meleg. Tegnap voltam neves bőrgyógyásznál( ő szokta a kutatásokat közölni a pikkelysömörös találkozókon), azt mondta, hogy lényegileg tünetmentes vagyok, és hát most már idegen sem mondaná meg, hogy sömörös vagyok:)

A cuccot 2 évig folyamatosan lehet szedni, utána szünet. Nem osztom azok véleményét, akik azt mondják, hogy együtt lehet vele élni, nem lehet. Ha van, akkor terjed is, nem is szólva a kísérő problémákról. Pl a pikkelysömör jelenléte is növeli a rák kockázatát, tudtátok? Senki ne gondolja, hogy a folyamatos gyulladás olyan jó a szervezetnek! Arról nem is beszélve, hogy boldog vagy( ami ugyancsak jót tesz), akarva- akaratlanul a házastársad is más szemmel néz rád( tuti biztos, gondoljátok át), stb....

Egyszóval 6 hét alatt teljesen tünetmentes lettem. Ha gondoljátok, teszek fel képeket is, bár lusta vagyok cefetül. Egyébként olyan 5 kilót fogytam eddig a hat hét alatt, ezt is nevezhetném mellékhatásnak:))))

Előzmény: Alyra (14783)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!