Keresés

Részletes keresés

Zsuzsum Creative Commons License 2005.10.04 0 0 40

Sziasztok.

Szeretném a segítségeteket kérni.Ösztöndíjra pályázok 2007 februárjára,hogy Milánóban írhassam meg a diplomamunkámat. A cime és a téma: Kultúramarketing- marketingkultúra Milánóban.Ehhez olyan fogadó intézményt kell találnom sürgősen,aki hivatalos fogadónyilatkozatot írna,hogy segítségemre lesz.Tudnátok mondani ilyen lehetőségeket? Köszi szépen előre is.

csicsi2 Creative Commons License 2005.10.03 0 0 39

Hello mindenkinek.A jövö héten utznék milánoba és mé mindig nem találtam olcso szállást.Ha valaki tudna segiteni nagyon megköszönném.Elöre is köszi.

bursza Creative Commons License 2005.09.22 0 0 38
sziasztok!milanoi magyarokra van szügségem,aki segiteni tudna!!december 11-én lesz az inter-milan meccs,és annyit szeretnék kérni töle,hogy segitsen jegyet venni!!!légyszi aki tud segitsen!!!elöre is köszi
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.21 0 0 37
Helló Rigoletta.Pontosan okt.14-én megyünk és 16-án már jövünk is haza.A szállás végülis csak azért kellene hogy legyen hol aludnunk és legyen hova lepakolni a cuccainkat erre a 2 éjszakára.Ezért is gondoltunk valami olcsó megoldásra.A cimet köszi szépen majd átnézem.
Előzmény: Rigoletta (36)
Rigoletta Creative Commons License 2005.09.20 0 0 36
Szia! Én is jövő hónap elején és szintén szállást keresek. Van még egy elég jó oldal: www.reservations.turbotrip.com Mikor mentek pontosan?
Előzmény: csicsi2 (23)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 35

Oké köszi az infokat majd még megpróbálok nézni valamit.Még ugyis van majdnem egy hónapunk az indulásig.Addig is ha tudsz valami yot olcsón még mindig szivesen olvasom az okos dolgokat.Köszi.Hello!

Előzmény: em (34)
em Creative Commons License 2005.09.19 0 0 34

most jut eszembe, hogy a reptéren is érdemes lehet körbenézni szállásügyben amikor megérkeztek! ott emlékszem hogy volt információs iroda, és szállásajánlataik is voltak, de nem tudom hogy mennyi és milyenek, mert mi csak a programokról érdeklődtünk, és térképet szereztünk náluk:)

 

Előzmény: csicsi2 (32)
em Creative Commons License 2005.09.19 0 0 33

a pályaudvaron állítólag van turista információ, de el kell mondanom, hogy mi nem találtuk (mert elég nagy, plaza mennyiségű bolttal).

szóval, ha találtok egy turista infót, és beszéltek olaszul (vagy angolul, a turistainfóban csak tudnak valamennyire), akkor biztos tudnak nektek szállodát ajánlani. ha nem beszéltek olaszul v. angolul akkor elég nehéz lesz a kommunikáció velük, szóval úgy nem indulnék neki.

persze be lehet menni a városban is útközben szállodákba, biztos találtok üres szobát, csak így azért  nehezebb az árakat összehasonlítani, és megtalálni az olcsóbb helyeket (szerintem).

amúgy a központi pályaudvar közelében sok hotel van (a pályaudvarról mennek a reptérre/reptérről a transzfer buszok)

Előzmény: csicsi2 (32)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.19 0 0 32
Helló!Azt akarom még kérdezni hogy arra van valami esély hogy ha valahogy bekeveredek a városba ott tukok könnyedén találni valami szállásfélét?
Előzmény: em (31)
em Creative Commons License 2005.09.19 0 0 31

1-2 csillagos hotelek vagy B&B ajánlatok között nézegess! a venerén ár szerint is sorba tudod rakni, ha az az elsődleges szempont. ott online le is tudod foglalni a szállást.

ahogy nézegttem 60 euró/éj árért már lehet több helyen is 2 ágyas szobát foglalni (tehát ez 30eur/fő/éj).

ha az internetes foglalásokban nem annyira bízol, és nem beszéltek olaszul hogy fel tudd hívni a szállodákat telefonon, akkor marad az, hogy valamelyik magyar utazási irodán keresztül próbáltok meg szállást foglalni (bár az biztos drágább mint az interneten keresztül)

Előzmény: csicsi2 (30)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 30

Hello!köszi hogy válaszoltál.Végül is arra lennék kiváncsi hogy melyik az a hely ahol a legolcsobban tudnánk eltölteni 2 éjszakát nyugodtan.

Előzmény: em (27)
kishajós Creative Commons License 2005.09.18 0 0 29

Hello!

Véletlenül akadtam erre a topikra, azután eszembe jutott egy régi családi cimeres irat, amely arra utal, hogy milánói őseim egy keresztet állitottak mielőtt elhagyták Milánót, ezt a keresztet egy atyai nagybátyám állítólag megkereste, és még leis fényképezkedett a kereszt mellett(az erre vonatkozó összes dokumentumot 1953-ban az AVH megsemmisítette)

Mellékelten a cimer( A név GALLINA)

em Creative Commons License 2005.09.18 0 0 28
ugye láttad, hogy a venere.com-ot angol,olasz, német, spanyol és francia nyelveken is lehet olvasni??
Előzmény: em (27)
em Creative Commons License 2005.09.18 0 0 27

hát, magyarul valóban nem lehet olvasni sajna:((  nem tudsz megkérni valakit aki tud olaszul v. angolul hogy segítsen a foglalásban?

esetleg próbáld meg a www.octopustravel.hu oldalt, hátha találsz valami jót...

Előzmény: csicsi2 (25)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 26
Hello Norbzz!Én és a párom a jövö honap elején repülünk milánba.Én felhivtam a nagykövetséget és azt mondták hogy a plasztik személyivel lehet repülni utlevél nélkül.
Előzmény: norbzz (19)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 25
Hello!megnéztm de nem találtam olyat ahol magyarul is lehetne olvasni valamit.
Előzmény: em (22)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 24
Oké köszi,megnézem és ha valami nem tiszta majd irok hogy mizu
Előzmény: em (22)
csicsi2 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 23

A jövö honap elején repülnénk milánoba a párommal,de elég kevés infok van.Havalaki tudna nekünk felvilágositást adni pl. szállás ügyben nagyon megköszönnénk

em Creative Commons License 2005.08.29 0 0 22

szia!

neked is javasolnám a www.venere.com oldalt.

van ott az ötcsillagos hoteltől a legegyszerűbb bed&breakfast-ig minden. van a legtöbb szálláshoz vélemény is (korábbi vendégektől), szóval nagyjából lehet tudni, hogy melyik hely az ami OK.

az árak meg persze ott vannak mindegyiknél, online lehet foglalni.

 

Előzmény: Edward Kennedy (21)
Edward Kennedy Creative Commons License 2005.08.27 0 0 21

Üdv Mindenkinek!

 

Csak 1 kérdésem lenne:

Jövőre szeretnék haverokkal Milánóba menni 1 hétre és ha valaki tud olcsó szállást és beírná ide a topicba, annak azt nagyon megköszönném. Bármilyen lehetőség érdekel (hotel, kemping, ifj. szálló, csűr...:-)

Ja, és jó lenne ha valami árat is tudnátok mondani, hogy kb. mennyi. Előre is kösz.

stbogi Creative Commons License 2005.08.27 0 0 20

Szia!

 

Nyugodtan mehetsz ki személyigazolvánnyal is, bármilyen EU-s országnak el kell fogadnia.

Én már többször voltam kint azzal, nem volt semmi gond.

Jó utat!

Előzmény: norbzz (19)
norbzz Creative Commons License 2005.08.26 0 0 19

Kössz em!

 

közben már én is megtaláltam az oldalt és foglaltam is szállást. Egy aranyos apartman lesz a bázisunk:)

 

Mostmár csak az útlevél a kérdés. Abban tud valaki segíteni?

em Creative Commons License 2005.08.25 0 0 18

szia!

 

szállás ügyben nézd meg a www.venere.com

oldalt! minden árkategóriában találsz ajánlatot, válogathatsz

melyik szimpatikus.

én már többször is foglaltam ott szállást, több helyre, és

mindig rendben volt minden.

milánóban a casa mia nevű helyen laktunk, közel van a belvároshoz,

a vonatpályaudvarhoz, és közvetlenül metróállomás mellett van.

 

Előzmény: norbzz (17)
norbzz Creative Commons License 2005.08.25 0 0 17

Sziasztok!

 

Mi szeptember elején mennénk egy hétre milánóba. Két dologban kérném  a segítségeteket:

 

1. Olaszországba ki lehet utazni újfajta személyivel is? Vagy kell mindenképp az útlevél. (Autóval mennénk) Csak mert az útlevelem lejárt...

 

2. Nem tudtok valami normális, de olcsó szállást? Olyan százezer magasságában (6napra két főnek)

 

Kben undorítóak a magyar utazási irodák. Mindenhol csak rimini és hasonló tengerparti utakat lehet találni. Egy páran foglalkoznak csak szállással milánóban, azok meg felháborítóan drágák.

 

Köszönöm előre is a segítséget!

blogarka Creative Commons License 2005.08.23 0 0 16

Sziasztok!

Ha minden jól megy, szeptembertől kint dolgozom Milánóban 2 társammla. Nagyon szívesen vennénk minden tanácsot a kinti élettel kapcsolatosan.

Ezer köszönet előre is!

Előzmény: christoforo (-)
drberki Creative Commons License 2005.08.01 0 0 15
Sziasztok!

Köszi em a tippet, megnéztük az oldalt, tényleg nagyon jó, mi is ott foglaltunk szállást. Szóval azért ha van valakinek valamilyen infója, amit megosztana, ne habozzon, biztos sokan olvassák a topicot, csak nem nagyon válaszolnak.
Mi csak jövő év márciusában megyünk, de majd leírom az élményeket!
Hátha még olvasgatják....
üdv mindenkinek!
em Creative Commons License 2005.04.25 0 0 14

bár nincs nagy forgalma ennek a topiknak, azért beírom, hátha valakinek hasznos lesz:

olcsó, de jó szállás milánóban: Casa Mia (a venere.com oldalán részletes info van róla a bed&breakfast kategóriában, ott lehet foglalni is)

 

amúgy a dóm eleje teljesen fel van állványozva, semmi sem látszik belőle:((( viszont fel lehet menni a tetejére (potom 6 euróért), az csodálatos!!!!

 

aki milánóba megy bergamot se hagyja ki, nagyon szép város, és a fapados repülők úgyis ott szállnak le (megy a reptérről helyijáratos busz bergamo központjába, 1,5eur a jegy).

em Creative Commons License 2005.02.27 0 0 13

hm... biztos jó volt, de azt hiszem nem az az árkategória amiben én keresgélek:)))

azért köszi a tippet!:))))

 

 

Előzmény: tt65 (12)
tt65 Creative Commons License 2005.02.26 0 0 12
Hát én végül a Hiltonban kötöttem ki. Na, ne a "mi" hiltonunkra asszociálj a várban, a milánói kissé kintebb van, de pompás volt, főleg nagyon tiszta!
Előzmény: em (11)
em Creative Commons License 2005.02.20 0 0 11
előre is köszi!!
Előzmény: tt65 (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!