Keresés

Részletes keresés

David.sz987 Creative Commons License 2020.04.03 -2 0 28963

Már ahol van. Kérem legyünk kissé gyakorlatiasabbak, és próbáljunk olyan helyzetet is elképzelni, ahol nem mi vagyunk fölényben, mert ugye a támadások ilyen helyzetekben szoktak történni(Sarokba szorítva, váratlanul, vagy bármilyen más módon, ahogy a támadó épp az előnyére tudja fordítani a helyzetet)

Előzmény: Mr. Pepe00 (28960)
Mr. Pepe00 Creative Commons License 2020.04.03 0 1 28962

Pontosan!!!

Előzmény: David.sz987 (28961)
David.sz987 Creative Commons License 2020.04.03 -1 1 28961

Ezzel egyetértek, sőt ilyen helyzetben még hátrányára is válhat, mert akár el is veheti tőle a támadó. Úgy gondolom, hogy a vitától függetlenül minden fegyver maximum annyit ér, amennyire a kezelője használni tudja.

Előzmény: Mr. Pepe00 (28959)
Mr. Pepe00 Creative Commons License 2020.04.03 0 1 28960

Van egy olyan mozdulatsor a lövés leadása után, hogy kitérés.

Előzmény: David.sz987 (28956)
Mr. Pepe00 Creative Commons License 2020.04.03 0 3 28959

Sokan nulla tudással vásárolták fel a fegyvereket. Ebben az esetben mindegy milyen fegyvere van, ugysem tudja használni.

Öntöltőt felhúzni

gumissal célozni

rántás gyakorlás

stresszhelyzetben szenzomotorikus kordináció

stb

Majdnem azt mondom, egy széklábbal többre megy.

Előzmény: asus43 (28955)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28958

szia Laci! ha gondolod, en pont g 40-est keresek, 06203119288

Előzmény: barleslie (28933)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 -2 2 28957

Csak meg tenyleg egy par mondat erejeig...es ezek megtortent..tenyeken alapulo tapasztalatok.Lottem már mar gumissal enberre..3-4 meterrol..a labara celoztam..termeszetesen nem talaltam...s johetett a "CS" gáz..az megallitotta...se kep..se hang..csak konnyek es takony!A gazpisztollyal kapcsolatban...ha lovunk vele ejszaka..vilagosan latszodik...a kb.60-80 cm-es langcsova es a kb.1 meteres feheres gazcsova.Nos ha hatekonyan akarod hasznalni es nem remeg meg a terded es a kezed..beengeded..kb.ikyen kozelsegbe..garantaltan leeg az arca es fudoklik..mert ol,an tomenysegben ,nagynyomason kapja a gazt..h az elefantot is megallitja.Ha tökös vagy, ezt teszed...ha remeg a terded lovoldozol ra 5-6 meterrol..s ahogy irja az elottem szolo...jol felduhited..a tobbit a kepzelo erodre bizom!!

David.sz987 Creative Commons License 2020.04.03 -2 1 28956

Igen, bizonyára elveszti a látását, ha egyáltalán eljut oda a gáz, de mint azt itt sokan tudják, ennek a gáznak kell egy minimális idő míg kifejti a hatását (mondjuk 2mp reális szerintem).  Mikor ezzel a gázzal eltalálod, már mindenképpen 4m-nél közelebb van, innen nagyon könnyű kiszámolni, hogy mire hatni kezdene a gáz már elért téged. Ezek után pedig nem nagyon vígasztal ha csípi a szemét, nekem meg van 3-4 szúrás a hasfalamon (igen, erre is lesz még ideje, miután elért). Ne érts félre a gumis se tökéletes megoldás (nincs is olyan), de ennél a fájdalom instant és nagyon erőteljes, mellesleg se maszk, se szemüveg nem késlelteti a hatását (amit most oly sokan hordanak). Szintén előny, hogy az említett kis lakásban is használható marad, úgy hogy magamnak nem okozok fájdalmat vele.

Előzmény: asus43 (28955)
asus43 Creative Commons License 2020.04.03 0 4 28955

Maradjunk abban hogy a most gumist vàsàrló emberek 95 szàzaléka sokkal jobban jàrt volna egy gàzpisztollyal,vagy egy gàzsprével.Ugyanis a gumissal egy gyakorlatlan felhasználó el sem talàlja a tàmadót,vagy ha mégis egy 12mm-es gumilövedék semmi megàllitóerővel nem bír,marhàra fàjni fog neki és még dühösebb én fog tàmadni.A gàzt elég felé tartani az ha vetíti elveszti a làtàsàt és olyan szintű fàjdalmat generàl hogy jó darabig el lesz magàval,van idő lépni.

Előzmény: David.sz987 (28952)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 -5 1 28954

"Davidsz"-nek.Ez mind szajtepes...nem.lakasrol beszeltunk..tamadas erhet a csaladi haz kertjeben is...a telken..stb.aki lakasban el az adaptalja a helyzetnek megfeleloen az arzenalt.A tamadas ritkan  er varatlanul..van idod osszepakolni..es a fejedben is...jaaaa es nem mindenki a you tube-rol okosodik...van olyan is aki ezt mar sokszor atelte!!Es igen aki "profi" az tud par masodperc alatt donteni es osszerakni a mozdulat sort...sőt..ezt az egesz fegyveresdit csak azoknak ajanlom..akik ilyen keoessegekell rendelkeznek.Reszemrol ez a tema lezarva!

Kistuba Creative Commons License 2020.04.03 0 4 28953

Üdv!

Ha ettől megnyugszanak és jobban alszanak akkor amit leírtam nem történt meg, hazudtam és rágalmaztam 🤝🙂

További szép napot.

Előzmény: CombatZone2019 (28950)
David.sz987 Creative Commons License 2020.04.03 -1 3 28952

Érdekes... Tehát ha valaki feléd rohan mondjuk 4 méterről, ráduplázol gázpisztollyal, majd felméred ennek az eredményét, aztán előhúzol egy gumist, amivel szintén rálősz, mindezt nem egészen 2 másodperc alatt? Sok sikert hozzá. Mellesleg egy másfélszobás panelban hogyan kívánod használni a gázpisztolyt? A gp. semmire sem való, ha a hangjától és alakjától nem retten meg a támadó. Tessék körülnézni, youtube tele van teszt videókkal, amiken egy józan nem különösebben elszánt ember könnyedén eléri a védekezőt, és akár több ütésre/szúrásra is marad ideje.

Előzmény: Törölt nick (28948)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 -4 1 28951

Jol mondod..forumtars...SZERENCSERE!!!

CombatZone2019 Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28950

Ahogyan azt már elmondtuk Önnek telefonon, Facebookon is, de most akkor itt is, hiába sikerült ismét szereznünk egy kisebb készletet, rekord idő alatt elfogyott ismét, szegedi üzletünkbe már nem is jutott, csak egyetlen előre kifizetett darab. Nem teljesen értjük, hogy miért rajtunk veri le a port, mert Ön nem tudott ilyen pisztolyhoz hozzájutni. Másik 10-20.000 embernek úgyszintén nem jutott, csak ők megértették, hogy a sárdobálástól, rágalmazásoktól még nem jutnak hozzá hamarabb. Megértjük, hogy dühös, azt is megértjük, hogy frusztrált a jelenlegi helyzet miatt, senki sincs ezzel másképp. Volt néhány szerencsés vásárlónk, akik hozzájutottak, mert korábban voltak ott, már az előző szállítmányból előre lekérték...stb. Érkezési sorrendben szolgáltuk ki a vevőinket a boltban, nem tettünk kivételt senkivel, ahogyan Önnel sem. Bízunk benne, hogy hamarosan újabb szállítmány jön, nekünk is az a célunk, hogy mindenkit, többek közt Önt is kiszolgálhassuk. 

Előzmény: Kistuba (28945)
Kistuba Creative Commons License 2020.04.03 -1 2 28949

Tudtam, hogy jön valaki aki szerint ebben a történetben én leszek a “hibás”. Vannak emailek és facebookos beszélgetés is amely bizonyítja amit írtam, de nem publikálom, mert az már lejáratás lenne. Felnőtt ember vagyok nem szoktam ilyen dolgokkal “szórakozni” és valótlant állítani. De úgy látom nem egyforma az értékrendünk...szerencsére

Előzmény: Törölt nick (28948)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 -6 2 28948

"Kistuba" átlátszo es inkorrekt modon rongalod a "boltot"..kizart dolognak tartom,h ezt ily modon kozoltek veled!Ezt az egesz Zoraki felhajtast mestersegesnek tartom..es ha mar itt tartunk..a fegyvervasarlasi mizeriat is@Valaki irta itt regebben mi a hatasos fellepes a betolakodoval szemben..gàzpisztoly..egyetertek..es ha mar akcio tavon belul van..kb.2 meter..es nem.lassitottuk le..akkor johet egy gumis...nem gumit kopkodő Zoraki..hanem egy elesbol atalakitott 18mm-es..es majdlehet vitatkozni a birossgon,hogy jogos volt e a vedelem..vagy,hogy a legalis kereskedelmi forgalomban vasarolt allatkabito tolteny hasznalata indokolt volt.

AGS15M Creative Commons License 2020.04.03 -1 0 28947

Globserver Atlas AGS-15M újszerű gumilövedékes pisztolyt cserélnék DA/SA rendszerű (kakassal rendelkező) kiváló állapotú gumilövedékes revolverre, pl Alfa G030-ra, esetleg Zoraki R1 GG.

 

Irányár: 100eFt (a moderátor kérésére adom meg, kizárólag cserélni szeretném, nem eladni)


Az AGS-15m előnyei:
-rendkívül erős (100 J feletti csőtorkolati energia)
-2 csövű, 2 lövést gyorsan le lehet adni, majd a másik hozzáadott, előkészített csőkötegtár behelyezésével újabb 2 lövés leadható
-valódi fegyver kinézetű

-keskenyebb, könnyebben hordható, mint egy revolver

Részletesebb infó itt: http://www.kaliberinfo.hu/cikkek/mini-tesztcikk-atlas-ags-15m-gumilovedekes-derringer

A cserélendő pisztoly újszerű, egyszer gyakoroltam vele, nekem nehéz elsütni (DAO rendszer, nincs kakas).
Van hozzá egy kb 2 hetes számla az új vásárlásról, kb 160-160 db 15mm-es gumigolyó és Perfecta Titan 9mm PAK riasztópatron, minden gyári tartozék, bevizsgálási kártya és 10 db gáztöltény. Bolti garancia.

A cserét értékegyeztetéssel gondolom, Budapesten tudjuk lebonyolítani. Kizárólag arcmaszkban találkozom bárkivel, pl a XIV. kerületben megbeszélt helyen, vagy egy lőtéren, ahol ki is próbálható.

Ajánlatokat e-mailben kérem ide:
teliholdme KUKAC gmail PONT com

Kistuba Creative Commons License 2020.04.03 -5 6 28945

Tudomásomra jutott, hogy az országba egy nagyobb készlet érkezik Zoraki R1 GG-ből. Fel is vettem a kapcsolatot a Combat Zone céggel és visszaigazolták, hogy a hír igaz. Többször telefonáltam is és mindig informáltak, hogy melyik napon várható a pisztoly. Szerettem volna előrendelni, elutalni a pénzt de nem adtak rá lehetőséget. “Figyelje a weboldalunkat.” Na ezen a weboldalon be volt állítva az értesítő is, hogy ha megérkezik kapjak értesítést. 
Az imént írtam nekik és azt a választ kaptam, hogy sajnos a termék pár óra alatt elfogyott. Magyarul se a polcra, se a weboldalra nem került fel, elpasszolták pult alól (gondolom egy részét előre lefoglalták a pajtik) Tehát előrendelni nem lehetett és semmilyen értesítést nem voltak hajlandóak adni a termék megérkezéséről. 

Ezzel a dologgal semmi bajom nem lenne, csak akkor miért nem lehet ezt lekommunikálni, hogy az ember ne várja feleslegesen. Ez nem szolgáltatás, tudják jól, hogy a jelenlegi helyzetben mindegy mit csinálnak pörög az üzlet. Hányinger, hogy mindenhol hülyének nézik az embereket...legyen az szájmaszk, önvédelmi eszköz vagy éppen 3000ft-os csirkemell...🤮

 

Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28944

Írok.

Előzmény: öregtornádó (28943)
öregtornádó Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28943

rikolfram@gmail.com

Előzmény: Flexon-beton (28941)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28942

Szevasztok ! Még mindig eladó az ismerősöm új Atlas Network hosszú csövű 4 Matic gumisa. Móron van, és csak személyes átvétellel. Érdeklődni csak nála, a zwollerhoff@gmail.com e-mailen. Köszönöm !

Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28941

5200 - ért adja a Frankóvadász, ha hatezerbe belefér a kűldéssel, akkor elutalom az árát. Üdv István

Előzmény: öregtornádó (28940)
öregtornádó Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28940

Üdv fórumtársak ! Van 50 db 9 mm-es R Knall Pobjeda patronom, mit lehetne ezekért kérni ? Köszönöm a válaszokat !

Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28939

Ha valakit érdekel, leginkább cserélni szeretném értékegyeztetéssel huzagolt csövű startpatronosra. Mint látható a kártyáján, BSA Sipe 12 cal.-ből átalakította PDS.Nem vitrinlaó, 12 mm vastagságú OSB - ből darálékot csinál, 16 méterről mellalakon tartható. Miskolc mellett található, a Revenge nem eladó, csak szemléltetésképpen fotóztam együtt a BSA val. E-mail címem publikus.

David.sz987 Creative Commons License 2020.04.03 0 0 28938

Üdv.!

 

Vennék hordható méretű revolvert(pitbull, zoraki, alfák) érvényes mkh kártyával.

glob1 Creative Commons License 2020.04.02 0 1 28937

A muzeális 43000 körül ,úgy tudom.

Előzmény: Thdaniel825 (28931)
barleslie Creative Commons License 2020.04.02 0 2 28936

Köszi visszaolvastam, Miskolc nekem messze van.üdv Leslie

Előzmény: Avas68 (28934)
feribacsi Creative Commons License 2020.04.02 0 0 28935

Sziasztok! 

Vennék Alfa g030 revolvert.

Köszönöm! 

Avas68 Creative Commons License 2020.04.02 -1 1 28934

Az èn email cimem..publikus,az uzleti ugyeink nem tartoznak senkire!

barleslie Creative Commons License 2020.04.02 0 0 28933

Szia vadiúj famarkolatos G 40 csere érdekelhetne? Üdv Leslie

Előzmény: Avas68 (28925)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!