Keresés

Részletes keresés

mérges vagyok Creative Commons License 2013.07.12 0 0 8355

Dinasztiásként még üdülési kártyát kináltak.Meg azt,hogy bérbeadják az elnem adott hetemet.Végül az volt az összes ténykedésük,hogy megadták a velük egy címen lévő Euro-vakáció vagy valami ehhez hasonló nevű céget,azzal,hogy én intézem el náluk az esetleges bérbeadást.

Előzmény: mendanos (8354)
mendanos Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8354

Csak a tisztánlátás miatt. A Top Korong Kft. felajánlotta, hogy a Mendan üdülési hetemet értékesítésre átveszi. A személyes tárgyaláson meg akart győzni, hogy a Men Dan már nem létezik, az eredeti szerződés érvénytelen, mert nincs lepecsételve. De Ő segít rajtam, ha a Men Dant elcserélem egy másik üdülési jogra. És még Ő a jófiú. Na ehhez mi a szöveg?

Manóka63 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8353

A leírtakkal kapcsolatban csak az a probléma, hogy az Online Resorts Kft. 1 évvel ezelőtt még nem kötött olyan szerződéseket, mely szerint a befizetett összeget le lehetett volna üdülni. Ezt a lehetőséget kb. jó fél éve vezették be természetesen klubtagsági díj + üdülési jogonként fizetendő regisztrációs díj stb. ellenében, mely így több százezres nagyságrendű előre történő befizetéssel jár.

 

Tehát valahol sántít a történet......:-)

Előzmény: elégedett1952 (7830)
utazó61 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8352

Üdv mindenkinek!

 Ha valakit érdekel: Topkorong= Dinasztia! A menete: telefonban valami teljesen új ajánlatuk van, megvásárolják-!!!- az üdülési jogodat. Személyesen: szó sincs ilyenről, de vegyél tőlük egy másikat,akkor majd-?!- eladják a régit. Vagyis lesz már 2, mert soha nem adják el.

Más. Ezen a fórumon csak a fekete oldal jelenik meg, érthető: sajnos több a csalódás és méreg az üdülési joggal, mint az öröm. Ha ki nem moderálják,ajánlanék egy olyan helyet, ahol azt a kevés örömöt megoszthatjátok más, hasonló cipőben botorkálókkal: csereüdülés.hupont.hu

utazó61

 

fülesbagoly1 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8351

Szeretném megkérdezni hogy a Jéger Magdolna kihez tartozik. Nagyon erősen nyomul a fordítás igényével. Ugyanakkor nem számlaképes, valamint nem látok garanciát hogy az általuk javasolt hirdetéseknek lesz eredménye. Vagy ez is egy lehúzós személy??,

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8350

Én leszek a legboldogabb, ha végre megtörténik...

Előzmény: mérges vagyok (8349)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8349

Az a baj,hogy a magyar nyelvű elérhetőséget már elég régen igérik.Ha minden igéretüket igy tartják be,akkor.....?!

Előzmény: Törölt nick (8340)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8348

Csak akkor szerepelhet éves dij,ha az üdülési lehetőség is éves.

egyébb esetben tiszteségtelen kereskedelem,jogtalan haszonszerzés,mert ugyanarra a hétre kétszer számitanak fel fenntartási dijat.

Előzmény: FreeForAll (8334)
JGab Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8347

A lenti direkt reklámozással kicsit óvatosabban bánnék, kitiltás jár érte.

 

A DAE-t leválasztanám, azt egy elégedett ügyfél ajánlotta itt a fórumon, előnyeivel és hátrányaival együtt.

 

DAE-től függetlenül, pedig a saját, és az itt több év alatt megszerzett tapasztalatok alapján az az erős véleményem alakult ki, hogy tisztességes, vagyis nem "csalós, lehúzós" TS értékesítés nem létezik. Az egyoldalúan kialakított szerződési feltételek, az értékesítés menete (csak ma, csak önnek, de írja alá azonnal), az ott elhangzó féligazságok (jobb esetben fél), ezt mind, mind kizárják.

Időnként persze feltűnik itt egy-egy értékesítő, és ő mindig kivételnek tekinti önmagát, aztán meg kiderül, hogy mégsem az. Mivel a módszertan mindenhol ugyanaz.

Persze vannak különbségek, az egyik csak túlárazottan elad valamit, amire a vevőnek igazából nincs szüksége és/vagy nem is jó neki, a másik meg ellopja a pénzét. Kb. ez a választék. Sajnos.

 

Előzmény: Törölt nick (8344)
mergests Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8346

98 környékén ő adott el nekem meg az első feleségemnek egy keszthelyi apartmant! 

Előzmény: Replay (8345)
Replay Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8345

Azért az érdekes, hogy egy másik TS értékesítőnek ilyen jól ismered a működési területét.

Előzmény: mergests (8341)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8344

Mondtam, hogy nem??

Bár ez a "lehúzós és átvágós" jelző megütötte cseppet a fülem, de sebaj. 

22. hét, MenDan, 0/4. Ha Öné az A104-es apartman lenne, ismerne engem jól...

 

Igen. Régóta a "szakmában" vagyok, sokan ismerik a nevemet. Klubtagok, cégek, üdülők egyaránt.

És mégis merem vállalni a nevemet, valamint a céget, amelyiknek dolgozom.

Elérhető vagyok, "transzparens". 

Bizonyára százak, ha nem ezrek vadásznak rám...

 

Inkább örülne, hogy egy "bennfentes" is olvassa ezt a fórumot. Ráadásul egy olyan, aki a felsorolt cégek és "cégek" (szándékos a megkülönböztetés!) legtöbbjéről információval bír.

 

Én nem személyeskedem Önnel. Senkivel nem teszem. 

 

 

Előzmény: mergests (8343)
mergests Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8343

ne mondja h nem hch-s volt?

Előzmény: Törölt nick (8342)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8342

Bizonyára így van, ha aláírom a megjegyzéseimet...

Előzmény: mergests (8341)
mergests Creative Commons License 2013.07.11 0 0 8341

tiszai zoltán: volt hch-s csaló értékesítő...aztán kanárin verte át az ügyfeleket..megfordult spanyolban is és most megint itthon húz le mindenkit!!!

vigyázzatok vele!!!

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8340

Ha abban a listában fellelhető a resort, az azt jelenti, hogy onnan volt, vagy szokott lenni deponálás. Kicsit máshogy megy nálunk, mint a másik kettőnél, nem kell feltétlenül a resorttal megállapodnunk, bár ilyen is van.

Tagjaink magánszemélyek, bármelyik üdülőben érvényes tagsággal csatlakozhatnak. Persze, ha számunkra új helyről van szó, a deponáláskor fel kell vennünk a kapcsolatot az üdülőhellyel, hiszen nem csak a deponáló tag igényeit szerenténk kielégíteni, hanem meg kell bizonyosodnunk arról, hogy cserevendégeinket fogadják. Eltekintve kevés kivételtől ez nem okoz fennakadást. A weboldal idén (2013) magyarul is elérhető lesz, addig csak ennyi van magyarul: http://www.dialanexchange.com/hungarian-opening.aspx

A többiben pedig segítünk. :-) 

https://www.facebook.com/DAEHU

 

TZ

Előzmény: JGab (8339)
JGab Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8339

Ha megtaláltam a resort & properties listában, akkor igen?

Előzmény: JGab (8338)
JGab Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8338

Nem tudja, nem kell vele foglalkozni.

 

Ha már. Azt honnan tudhatom meg, hogy egy adott szálloda (ahol a jogunk van) együttműködik-e Önökkel (cserélhető-e az ott lévő jog Önökön keresztül)?

Előzmény: Törölt nick (8337)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8337

Tessék? Tudja Ön, hogy miről beszél?

Előzmény: mergests (8336)
mergests Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8336

van bátorságod idejönni és itt gyűjteni balekokat? még hány szerencsétlen ügyfelet akartok lehúzni??

Előzmény: Törölt nick (8335)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8335

Nem RCI, nem II, a Dial An Exchange-től vagyok.

Szívesen segítek cserékkel kapcsolatban (eladásban nem tudok, mint ahogy senki sem). Üdvözlettel: Tiszai Zoltán

Előzmény: Replay (8076)
FreeForAll Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8334

De ha mondjuk a szerződésben évenkénti díj szerepel, akkor nincs értelme emiatt reklamálni (attól függetlenül, hogy pofátlan lehúzás).

Előzmény: mérges vagyok (8333)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.07.10 0 0 8333

Kedves Fogár!

 

Szerintem csak minden második évre kérhetik a fenntartási dijat,ha csak minden második évben használhatod.elöször irásban (tértivevényesen)reklamáld meg,s kérd vissza a nem jogos években befizetett pénzt.Válasz,vagy nem válasz(30 nap) esetén,levélben panasz a fogyasztóvédelemhez,vagy a Békéltető Testülethez.Ne hagyd magad.

"mérges vagyok"

Előzmény: Fogár (8332)
Fogár Creative Commons License 2013.07.09 0 0 8332

hát ott tart,hogy beszélünk egy ügyvéddel-ő mit mond erre az egészre

 

a mi díjunk a köv képpen alakult

2007-25000

2008-45600

2009-50375

2010-52000

2011-55000

2012-58000

2013-61000

 

szerintem azért elég durva ez az áremelkedés...főleg,hogy szolgáltatásbővülés nem volt :(

mert esetleg ha azzal magyaráznák...bár akkor meg mondanám,hogy mi nem kértük...mert más faszával meg ne verjék a csallánt...

 

ja és ez egy 2fős appartmanra két évenkénti üdülési héttel,de persze minden évben fizetni kell...ami még 25ezerrel vállalható is lett volna azok után,hogy 1millát lecsengettünk az üdülési jogért...nade ííígy...

 

az meg aztán engem tök hidegen hagy,hogy az első 3 "üzemeltető" csak lenyúlta a pénzt...és most ez a reális ár amiből fenntartható a szinvonal (mondják ők)

a mi szerződésünk nem arról szól,hogy kényük-kedvük szerint emelgethetik a díjakat

mi 2007/2008/2009 et befizettük, láttuk mit kapunk a pénzünkért...és annyit már egyszerűen nem ér meg amennyire megemelték-és még ugye ki tudja hol a vége

Előzmény: FreeForAll (8331)
FreeForAll Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8331

szia

 

Nekünk is nemrég küldött a Premium Immo Kft.  (ex RDS Villapark) egy felszólító levelet, hogy fizessünk be minden tartozást. Sőt, ha tőketarrozás felét (200E Ft) befizetjük, akkor eltekintenek az egyéb járulékos költségektől. 

Persze volt szintén "kedvezményes" részletfizetés is. 

A legjobb az utolsóként említett, a 400E Ft-os tőketartozáson felüli "lelépési díj" (380E Ft) és akkor hajlandóak megszöntetni a szerződést. 

 

(Ez volt messze a legnagyobb átverés, amibe szegény szüleimet belerángatták.) 

 

Ezekenk az aljas csalóknak már egyáltalán nem hiszek. Hiszen ki garantálja, hogyha netán kifizetnénk a tartozást és szeretnénk a jövőben ismát igénybe venni az apartmanokat, nem emelnék-e tovább a díjakat és Isten tudja milyen más költségeket követelnének rajtunk; vagy hogy nem lenne újabb 2-3 jogutód és tovább keverné tovább a sz@rt !!

 

Nálatok hogy áll az ügy? Ha lesz bármilyen érdemi infód, gondolom megosztod itt a fórumon (de privátba is jöhet bármi).

 

köszönöm

Á 

Előzmény: Fogár (8327)
emil777 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8330

LOL

 

Fórumunkra írt alábbi hozzászólását töröltük. A hozzászólás vagy megsértette valamelyik moderációs alapelvet, vagy lánctörlés része volt (a folyamatosság és olvashatóság megőrzése érdekében ugyanis a törlendő hozzászólásokkal együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek).

 

Azaz mindenki bűnös, aki a hozzászólásommal kapcsolatba került, kivéve a benne szereplő, néven nevezett csaló  :)

 

Emil

Előzmény: Fogár (8329)
Fogár Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8329

az én hsz-em is moderálva lett...miért?

semmi ilyen nem volt benne...azért küldtem el még1x...

Előzmény: emil777 (8328)
emil777 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8328

hhhmmm

 

a Moderátor törolte hozzászólásaimat "Nevekkel nem dobálózunk!" felszólítással.

Pedig én nem dobálóztam, az igazat írtam csak. Ha dobálózni szeretnék, akkor mindenféle huncut, kitalált neveket írnék ide (Tréfa Réka, Gipsz Jakab, stb...).

 

Ha jól tudom, ez a topic azért (is) van, hogy megosszuk egymással és a külvilággal a rossz (és esetleg jó) tapasztalainkat.

 

Ahhoz, hogy ezek a csirkefogók ne tudjanak bennünket és másokat újra és újra becsapni, a nevükön kell nevezni őket.

Nem hallottam még egyetlen rágalmazási ügyről sem, amit valamelyik fórumozó társam ellen indított volna valamelyik megnevezett gazember. Tisztában vannak azzal, mennyire sárosak.

Lapítanak, mint szar a gazban...

 

Mellesleg arról írtam, aki a (http://www.pertarskereso.hu/panaszok/udulesi-jog/comment-page-1/#comment-5343) hozzászólásban ügyvezetőként szerepel... Érdekes, ott nem moderálták ki ;)

 

Emil

 

most én is mérges vagyok :)

Fogár Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8327

sziasztok/szia!

 

nem olvastam vissza a topicot-sajna nincs erre sok időm a 4gyerkőc mellett...

nálad mi volt a gond/csalás az üdülési joggal?

 

nálunk konkrétan az verte ki a biztosítékot,hogy hipphopp 1,5x esére,majd mostanra 2x ére nőtt az éves fenntartási díj

 

nem éri meg-pláne úgy nem,hogy már lecsengettünk a 'jog"ért 1millió33ezret

kb ha az utcáról foglalnék is annyiba kerülne,mint a fenntartási díjakkal 2évente

 

mi többek között ezért érezzük magunkat átverve

a többiről ami szóban volt "ígéret" a pl "bármikor visszavesszük" meg a "változtatható szerződés (ha születnek gyerekek mégse 2személyes legyen az a lyuk)...stb...stb...meg pl a fel nem használt hetek azok nem vesznek el, bármikor felhasználhatóak...akár egyben is 2hét...stb...

 

 

Előzmény: mérges vagyok (8317)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.07.08 0 0 8324

OKÉ!

Előzmény: Anti-timeshare (8323)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!