Keresés

Részletes keresés

Rétike1 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 163
...Voltam.Visszanyargaltam a mozillára,vele lehet a legkevesebbet szenvedni.
Előzmény: Rétike1 (161)
laszlo56 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 162
Hello sziasztok! Eleg reg hasznalom mar G chromet de egyik frisites utan ,nem tudom melyik,Megbolondult. Nem enged Temat cserelnem ,es nem beszelve ,hogy egyetlen bovitmenyt sem enged letolteni.Megjelenik egy hiba uzenet "Could not create directory for unzipping"Mit lehet csinalni ilyenkor .Ha van tipp kerlek irjatok meg. koszi
Rétike1 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 161
Sziasztok!Kéne egy kis segítség...Ha a youtube-on nézek bármit is,nem tudom teljes képernyőre rakni,mert csak egy nagy fehér képernyőt ad be.Valami rosszul van beállítva,vagy miért nem engedi?Más böngészővel megy,de engem nem érdekel más böngésző,Chrome-rajongó vagyok...
RealCorpus Creative Commons License 2010.08.09 0 0 160
Nagyon szenved a képtalálatok megjelenítésével.
Másnál is vagy csak 'helyi' sajátosság?
Pater Altenberg Creative Commons License 2010.07.28 0 0 159
Kérdezzem meg guruktól más topikban?
Előzmény: Pater Altenberg (158)
Pater Altenberg Creative Commons License 2010.07.28 0 0 158
Kösz, nem vált be. Nem. (a többi böngészővel megy.)
Előzmény: RealCorpus (157)
RealCorpus Creative Commons License 2010.07.28 0 0 157
Legyen nyitva, vagy alapértelmezettnek beállítva egy e-mail program.
Előzmény: Pater Altenberg (155)
Pater Altenberg Creative Commons License 2010.07.28 0 0 156
Jah: a Google Chrome-ot adtam meg általános beállításban, és a Beállításoknál "alap böngészőnek" jelöltem meg. Mégsem tudok ilyen Index-adatlapon "küld"-del emailt küldeni. Bosszantó.
Előzmény: Pater Altenberg (155)
Pater Altenberg Creative Commons License 2010.07.28 0 0 155
Üdv mindenkinek.
Problémám:
az Index Adatlapban egy nicknél megadott "küld"-re (emailcím, emailküldés = aláhúzott szó) - nem történik semmi, a nick emailcíme nem jelenik meg, nem tudok mailt küldeni.
Ceterus Creative Commons License 2010.07.24 0 0 154
Szia! Most nézem, hogy én rám nyomtad. Bocsánat, de én biztos nem tudok segíteni. :)
Előzmény: feco91 (153)
feco91 Creative Commons License 2010.07.02 0 0 153
Tudna valaki segítenki nekem?

Nem megy a Google Chrome. Mikor meg akarom nyitni, egy parancssor jön be egy kis időre, majd az is bezárul, miután kiírja, hogy a program nem fér el a memóriában.

Eddig nem volt vele ilyesféle gondom. Tudna valaki segíteni? Sürgős lenne, mert ezt a böngészőt használom a leggyakrabban. Előre is köszönöm.
Előzmény: Ceterus (152)
Ceterus Creative Commons License 2010.07.02 0 0 152
Én a gyorsaságát szeretem!Annyira jó.Az explorer egy halál,a firefox is,de nem azonnal,kis idő elteltével,szóval...A chrome nagyon klassz!:)
Előzmény: agy73p (151)
agy73p Creative Commons License 2010.07.02 0 0 151
Egyszerűsége a nagyszerűsége.
Előzmény: Ceterus (149)
agy73p Creative Commons License 2010.07.02 0 0 150
Mivel nem mindennap kukkantok be ide, ezért nem tudtam megelőzni a "hitehagyásodat" :-)
De ha már Chrome-ot használsz, akkor használd a guglit is! Ez itt talán a megoldás.
Ez volt az első eredmény arra a keresésre: AVUTIL-50.dll és a többit meg sem néztem még ;-)
Előzmény: Wilhelm de Monyorókereky (148)
Ceterus Creative Commons License 2010.07.02 0 0 149
Na ezt,nem sikerült megtalálni,de a másik az,hogy csak kattintok jobb egérrel az oldalon akárhol és ami ott nyomtatás van,az nyomtatja az oldalt igaz?Köszi.:)
Hát...el voltam kényzetetve a nagy böngészők menüsorával,na.:)
Előzmény: RealCorpus (146)
Wilhelm de Monyorókereky Creative Commons License 2010.07.02 0 0 148
Szép jó estét mindenkinek !

Mivel tanácsot nem igen tudtatok adni -azért megírom , hogy az a kurva "avutil" azóta is keserítette az életem. Nem maradt más hátra a Chromet kidobtam a francba.Éljen a Comodo Dragon. Pofára ugyan olyan, és a sebességben sem látok különbséget.

Üdv Vili !
RealCorpus Creative Commons License 2010.06.28 0 0 147
Esetleg jobbkatt:
Előzmény: RealCorpus (146)
RealCorpus Creative Commons License 2010.06.28 0 0 146
Előzmény: Ceterus (145)
Ceterus Creative Commons License 2010.06.27 0 0 145
Az én problémám csupán annyi, hogy eddig még nem sikerült megtalálnom, hogy hol tudom az oldalt kinyomtatni. Szóval valami menüsor és azon belül, hogy nyomtatás. Valaki?
Wilhelm de Monyorókereky Creative Commons License 2010.06.19 0 0 144
Szép, jó estét kívánok !
A tanácsotokra volna szükségem. Már több mint egy éve használom a Chromet legnagyobb megelégedéssel.Sokkal gyorsabb mint az IE , és nem fagy le mint a Ffox. A számítógéphez nem értek, csak a neten való szörfözésre használom. Na és a problémám az, hogy úgy egy hete a különböző oldalak megnyitását valami AVUTIL-50.dll blokkolja. Mit tegyek? Segítsetek!
Előre is köszi .
Monyorókereky
agy73p Creative Commons License 2010.06.11 0 0 143
Amíg nem volt Chrome, addig én Safariztam (pár voltak gyerekbetegségei). Mindenki lehülyézett, csak az Apple-osok nem. Ők nem értették, hogy mit kínlódunk a Winnel, nekik mindig, minden ment simán :-)
Aztán váltottam a Chrome-ra, tapasztalatom szt ez stabilabb és tényleg gyors.
Előzmény: Laubaby (138)
telescoper Creative Commons License 2010.06.10 0 0 142
na, emiatt írtam, hogy valami olyat olvastam, meg, hogy használom, de meg nem mondanám, melyik a gyorsabb....
Előzmény: jagooo23 (141)
jagooo23 Creative Commons License 2010.06.10 0 0 141
ez a leggyorsabb dolog elég becsapós mert több féle mérés van ami több fajta eredményhez vezet. szal lehet hogy egyszerű benchmarkban gyorsabb, az is lehet hogy irl tesztelésnél, és akkor ott van még hogy flash-es oldalak behozásánál vagy másnál.

Mint mikor egy autókat teszteltek nem mindegy hogy milyen az út, mert terepen lehet nem a ferrari lesz a leggyorsabb :)
Előzmény: telescoper (140)
telescoper Creative Commons License 2010.06.03 0 0 140
Bár valami olyat olvastam, hogy a legújabb opera a leggyorsabb a mérések szerint
Azt is használom, attól függ, milyen lábbal keltem :)), de nem mondanám meg, hogy melyik a gyorsabb.
Előzmény: lifeisacar (135)
telescoper Creative Commons License 2010.06.03 0 0 139
Én sem értem a probléma okát, miért nem megy a chrome-om. De ezzel a comodo dragonnal megoldódott a dolog, már nem is igen érdekel az ügy.
Ezt írják magukról, hogy miben jobb a chromiumnál:

Features
Improved Privacy over Chromium
Easy SSL Certificate Identification
Fast Website Access
Greater Stability and Less Memory Bloat
Incognito Mode Stops Cookies, Improves Privacy
Very easy to switch from your Browser to the Dragon
Előzmény: agy73p (133)
Laubaby Creative Commons License 2010.06.03 0 0 138
Az új Chrome maces változatát gyűri valaki? Érdemes Safariról váltani?
agy73p Creative Commons License 2010.06.01 0 0 137
video?? :-))
Előzmény: lifeisacar (135)
agy73p Creative Commons License 2010.06.01 0 0 136
Operának minden évben 2-3-szor nekifutok (mert nagyon szeretem), de mindig ott kell hagynom, mivel vannak olyan oldalak, melyeket nem jelenítmeg és egy kicsi energia problémám is volt vele mindig. Be tud lassulni ő is.
A FF számomra megszűnt, nem viselem el a lassúságát, az IE-t meg néha kénytelen vagyok használni, bár egyáltalán nem szeretem.
Tényleg a Chrome a leggyorsabb nekem is és a legkevésbé problémás.
Előzmény: lifeisacar (135)
lifeisacar Creative Commons License 2010.06.01 0 0 135
Chrome legnagyobb és talán egyetlen előnye az összes többi böngészőhöz képest az a gyorsasága. Tényleg sokkal gyorsabb a többinél, mérhetően is. Mondjuk azt pont nem tudom hogy benchmark tesztekkel hogy áll a többihez képest de házi körülmények között midnenki azt mondta eddig hogy a chrome a gyorsabb.
csináltak erről vicces videót is :)
videó

A kinézete is viszonylag jó, minimalista, hogy ne legyen semmi fölösleges dolog, három sornyi menü amiben elveszük, szóval egyszerűen használható meg minden. Átlag felhasználónak mondhatni tökéletes.

Ellenben például a firefox tele van különböző kiegészítőkkel (igen a chrome-hoz is van csak SOKKAL kevesebb), ezek egy része hasznos egy része nem. De lényegében van nagyon sok cucc ami a chrome-hoz nincs és sokkal könnyebbé tesznek egyes dolgokat, bár ezek többésge nem feltétlenül olyan dolog ami egy átlag felhasználónak kellhet, ha valaki webfejlesztéssel foglalkozik akkor viszont találhat igen hasznos pluginokat. Mondjuk az is igaz, hogy 15-20 megnyitott oldal környékén már eléggé belassul.

És hogy egy harmadik félról is szóljak: az opera illeszkedik leginkább a webes szabványokhoz :) (bár nem tökéletesen ő sem)
agy73p Creative Commons License 2010.06.01 0 0 134
Most nézem (sőt töltöm!), hogy a Comodo ugyanaz, mint a Chrome!! Nagyszerű!

Miben más szerintetek?
Előzmény: agy73p (133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!