Keresés

Részletes keresés

Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1947
Na csaksikerült feltennem. Szóval én szerencsés voltam és jó hülye a Lidocain már durva dolog volt szerencséssen megusztam a brokim elvesztését. Jolenne ha tudnák beszélni a Tesztelö20 nevü hozzászoloval mert ö biztos hogy tudná hogy mi a megengedett vákum. A kép alapján én nyilván a megengedett vákum 3-4szeresét is nyomtam:)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1946
2
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1945
íme a kép amit igértem.. Szerencsére finom dörzsölgetéssekkel 6-8ora múlva elég jól visszahúzódott 24óra elteltével meg színte teljessen.. Én elrontottam a pénisznyújtást hirtelen akartam sokat. Ezzel a képpel szeretnék mindenkit figyelmeztetni hogy inkább lassabban.... Jah és ha lehet ne sötétkék pumpát vegyetek mint és mert akkor tise látjátok majd hogy a broki átment mutánsba:)


Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1944
Szóval a bőrradír ööö hát igazából a radig leszed egy réteget a nők használják az arcukra hogy mitudom egészséges legyen a bőrük. Szóval igértem nektek egy képet a kis bakimról asszem felteszem bár nemnagyon merem mert megint majd adjátok nekem az ívet.. Furcsa nekem még ér nemdurrant el... De jóhogy szoltál mert van egy vastag ér rajta és az amikor néhány napja abbahagytam a pumpát észrebettem hogy kicsit fáj de csak az ér... Széplettvolna egy nagy nyomokötés a brokin... Jah a börradir hát én a lábam hátuján használtam a pumpát a hajlatba gondoltam hasonlo a bör mint a répán. Szóval ott rendessen kiszivattam a mig olyan állaga nemlett mint a répának elég sokáig tartott.. És ott teszteltem a radírt.. Annyi vele a gond hogy viszont fehérebb lettem tőlle mint egyébként a lábam többi részén. Jah és hát nemszámoltam de tuti nemvolt egy hónap amíg kifehérült.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1943
tényleg hihetetlen ha ez a borradír működik...
mit szívtam a dologgal, bakker

és mennyi ideig kéne vele dörzsölgetni vele a brokit?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1942
Elvetemült mint írtam nem a személyedet kritizáltam, hanem az eljárásodat. A bőrradiros dologra kiváncsi vagyok, majd szólhatnál ha elkezded nyomatni!

Barna broki nem gáz. A feketéhez közeli szerintem már nem fehér emberhez való, persze lehet valaki tarkán szereti.

Attól még, hogy valami fáj nem biztos hogy jó, viszont ha jobbak az erekcióid akkor nagy baj nem lehet. Viszont ereket durrogtatni tényleg nem jó szóval azzal vigyázni kell, nyújtástól egyszer nekem is sikerült, mert akkor nem húztam hátra a fitymát gondoltam kényelmesebb. Hát szép kis dudor volt tőle 1 hétig kb, de aztán eltűnt nyomtalanul hál istennek.

Sztem nem azért adják fel az emberek mert fáj, hanem mert lusták. :P
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1941
ez nem kérdés, mindkettőt. pont neked magyarázzam? :-)
Előzmény: Törölt nick (1913)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1940
Jah egyébkét megfogattam a tanácsokat 2napja pihentetem. És most épp mértem egyet a 17es visszament 16.5re de az állandónak tűnik. Egyébként szerintem a kézzel való nyújtás biztos hogy jo mert nekem a két ujjam ugy megerüsödött hogy simán megtörök egy zsák diot. Szóvla ha az ujjaimat ennyira nagyban meváltoztatta akkor a tökömek meg biztos adta a nyujtást...
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1939
Akármelyik pipere boltba öö én AVO*nossat teszteletem az tök jóvolt csak annyi hogy abba vannak pici ööö hogymondjam olyan mitha mini kockacukrok lennének benne kicsit kellemetlen a dörzsölés vele de amugy teljessen jó. asszem 3000ft körül van egy tubus. az szerintem 5farokra elég az tuti. Van egy másik márkáju abba nincsenek darabkák de prostituált drága kb. 10ezer.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1938
hol lehet ilyet venni, hogy néz ki?:)
Előzmény: Elvetemült20 (1937)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1937
A szín visszaállítás a legegyszerűbb csak mi férfiak nemismerjük a titkot bezzek a nők Bőrradirral. Ennyi az elszínezödés attól van hogy a vért belehúzta a pumpa a bőrbe és a bőrraír leszed mindig egy réteget és egynap használod egy 2nap pihi egy nap használod egy nap pihi. és kb 3hét és hofehér lesz.. ennyi... nemis értem hogy eddig mit szenvedtetek ja és ha megkérdeznétek hogy bitos e igen azért mert a lábamon egy hejen 3hétig haszáltam a pumpát magyarul kiszivtam ottis szoval ugyanugy elszinezödött mit a tököm és a börradirt ott teszteletem tök fehér lett. kérdés?
veddmeg Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1936
ja meg még annyit h ha kiveszem akkor ugyanolyan ahogy beletettem:S de amikor benne van érzem h dagad
veddmeg Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1935
amugy össze is szarnám magam ha a pumpátol 0.5cmit havonta  nőne am én napi 15 percet használom kb egy hete sztem nem annyira durva csak lila utána a pöcsöm de 2 perc és elmulik 4 hónap alatt szerintetek nőhet kb 2-3 cmit ha rendesen nyomom 3 nap pumpa egy nap pihi leosztásban
veddmeg Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1934
txd igazad van:D
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1933
Miért zavaró a sötétebb szín?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1932
hogy tervezed visszaállítani a szint?
Előzmény: Elvetemült20 (1931)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1931
Na végig olvastam még egyszer. Szóval köszönöm a jó tanácsokat azt megfogadom hogy tarok pihenő napot heti 2-3szor és hagyom a Lidocaint és megfelelő nyomáson használom a pumpát. De abba viszont nem értek egyet hogy a szín miért fontos? Nekem barna volt most sötét barna. A páromnak felse tűnt. A fórum arról szól: Mivel növelhetjük meg péniszünket ?? Én megnőveltem és leírtam nem hiszem hogy ezért bárkinekis kritizálni kellene a személyemet. Ki-hogy-mennyire vigyáz az egészségére.
Viszont a tanácsokat megfogadom.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1930
Én nyomatom rendesen az elszíneződésre meg már van mit használnom de még nincs itt az ideje nekem 14.5volt és most 17es most kicsit lazítok az erekcióm jobb mint valaha sose állt még annyira durván mint mostanába. Szóval kinek mi a durva.
Itt mindenki azért van hogy megnövessze és leírja a tapsztalatait a többség feladja az első héten hogy fáj stb. Nekem vannak eredményeim elég jelentős.
A vastagság is nőtt nem tudom mennyit de az is jelentőssen a punpából alig bírom kiráncigálni. Jah mint írtam a szint meg vissza állítom majd ha úgy döntök hogy abbahagyon. Jah egyébként én a pumpa előtt vettem egy keretes cuccot de nekem nemvolt jó. Nem sokáig használtam de lehet az is rásegített a nővekedés elősegítéséhez. Ennyi.
ascé Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1929

teljesen megdöbbent 1 -2 hozzászólás!

 

egyszer valami baj lesz és onnan nem lesz visszaút. ez a szar nem csiál mást mint a feszes, szoros rostokat totál kinyújtaja ami lehet növekedésshez vezett de a hosszútávú káros hatásai beláthattalanok. esetleges gyengébb merevedés vagy annak elmaradása.

és 1-2 cm növekedés az eredmény ilyen tortúránál?

most öszintén nézd meg a vónalzón mennyi 2 cm? semmi.

ha egy 15 verka nem elég egy csajnak akkor a 17 sem lesz jó és ez más arányoknál is így van. ha a nyelveteket és a technikátokat edzenétek ilyen elszántan már ki tudja hol tartanátok.

persze szinte mindn férfi szetretne nagyobbat ki nem?

de nem mindegy milyen áromn és inkább legyen kicsi vagy közepes mint egy kcsivel nagyobb odakozmált véreshurka kinézetű izé.

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1928
Hát ja enyém is barnább lett, de szerintem rendben van olyan mintha napoztam volna. Viszont amikor pumpáltam voltak sötétebb barnulások is, na akkor hagytam abba mert az már nem tetszett.

Barnulás ellen 5-10 perc bemelegítés (pl. melegvizes pohárba lógatni) és edzés után ugyancsak ennyi lemelegítés. Ez a sérülések ellen is sokat segít, de még így se kerülhető el egyik se teljesen.

Az első 2-3 percben meg nagyon lightosan kell nyomatni aztán lehet felépíteni a nyomást, így is sokkal kisebb az esély a sérülésre.

Igazából lehet ezt normálisan is csinálni sztem, türelem és kitartás meg mindenképp kell hozzá, akinek meg nincs az max lerohasztja a brokiját.

Sztem havi 0.5cm az már nagyon korrekt eredmény, de a 0.2 se kevés!
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1927
hát mióta nekem is bebarnult, de hát isten nagy nehezen és keservesen sikerült orvosolnom, úgy vagyok vele hogy inkább legyen kisebb, de emberi színű:)
jobban megbecsülöm:)
Előzmény: Törölt nick (1926)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1926
Na bocs srácok képzavar volt. Szóval Elvetemültnek ment, de akkor ezek szerint 15-17cm. Vastagság?

Amúgy szerintem atom gáz szteroidozni, de ennél már csak az gázabb hogy így bánsz a farkaddal.

Ja és pihenő nélkül dolgoztathatod kurva sokat nem fog nőni, szóval a pihenő nagyon fontos!!!! Először lazán kell kezdeni és ha megáll a növekedés akkor növelni az intenzitást, amit te művelsz annak az eredménye is látható: elszineződés, szétdurrant erek, véraláfutások.

LIDOCAINNAL PUMPÁLNI BAZZ??? Azt csodálom, hogy még feláll!!

Nem a személyedet támadom, hanem amit csinálsz szerintem felelőtlen, értelmetlen, agresszív és faszság! Legközelebb kend be az egész tested barnítóval és akkor már nem is feltünő az elszineződés LOL!
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1925
Szurma leírnád mennyit nőtt hosszra meg kerületre december óta ezzel a rutinnal?
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1924
Totál fekete de észrese lehet venni mert nekem az elszinezödés átment abba
hogy az egésznel nagyon sötét barna szine lett de a tövének nem oda meg vettem
barnitó krémet és igy az egész egyszínű szoval ez van.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1923
hu bakker, tényleg elvetemült vagy!
és nem színeződött el a cerka?!
mereven 14,5ről 17 lett?
Előzmény: Elvetemült20 (1922)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1922
Hello! Én decemberbe kezdtem meg a nyújtást minden nap csinálom a fejést és 1-1.5ora pumpa. A nyújtás egyébként változó 0.5orátol 1ig tart. Közbe elég sok vitamint szedek és nem legális testépítő szert is hozzá meg speciális fehérjét
a pumpáshoz meg Lidocain sprét használok mert a megengedett vákum 2-3szorosát
nyomom, és így 14.5-15cmröl 17cmernél tartok. DE TEGNAP TÖRTÉNT EGY KIS BALESET.
nagyon be Lidocainoztam és neméreztem a fájdalmat és a farkam oldalán lett egy hatalmas dudor. majd teszek fel rolla képet csak azért hogy a kolegák legyenek
ovatosabbak. Jah egyébként van egy cucc amit szedek de azt itt nemirhatom le ha elég érdeklödö van kirakom az emailom, a saját kis elmémböl pattant ki de az tuti jolenne mindenkinek. Elég lenne egy nap tiz perc pumpálás azis csak arra kellene hogy megszakitsuk a szövetet. Szoval. 1perc pumpa full gázon 1pihenö 1fullgázon 1pihenö ezt megcsinálod 5x 10x megszakadnak a szövetek és a cucc beépül. Nállam bejött 2.5cm 3honap alatt de az elején leirtam hogy komolyba nyomom. Semmit nemfogok leirni a forumba. se a pumpát se a cuccokat aért mert volt a tesztelö20 nevü csávo az 1400. hozzászolás környékén akit megvádoltak hogy reklámoz pedig sokat tanultam tölle na mindegy. a forumot 1éve követem de ez életem elsö forum hozzászolása. ezt a forumot 2x olvastam végig. ha valaki kérdezni akar irjon. heti 1x nézek ide. Jó nyújtást!
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1921
:DDDD
Előzmény: Törölt nick (1900)
zengreeg Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1920
Lenne egy eladó Bathmate. Érdeklődni zengreg@freemail.hu-n lehet akit érdekelne.
brekkancs Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1919
Sokat kell írni a HUSZ-ba, szellemeseket. Lehet igen nagyon macsónak lenni írásban. Attól kimondottan sokat nő a farok. Ki kell próbálni!
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 1918
hát én igazából Roniee vagyok, irtam már itt többet, csak valamiért azzal a nikkel nem enged irni.
én azt értem el hogy szépen elszíneződött....kb mostanra sikerült visszavarázsolni nagyjából eredetibe. lassan elkezdem előröl...
annyi maradt meg a pumplásbol hogy lankadtan nagyobb, de állva ugyanolyan mint régen
Előzmény: veddmeg (1917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!