Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7937

Ezt próbálom elmondani, hogy nem szervezik. Tök mindegy hogy hónapok óta van szó róla, a szakmán belül (nem egy nagy terület ez) senki nem tud senkiről és senkit nem kerestek meg, nem szerveznek semmit. HIdd el, engem is érdekelne hogy miért...

Előzmény: i perseguitati_ (7934)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7936

És honnan? Vagy mi a forrás?

Előzmény: Bendeguz 2.0. (7935)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7935

Az nem gond, hogy az elmélkedés már a Bors cikke előtt is volt?

Előzmény: Törölt nick (7932)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7934

"..egyelőre nem állnak jól stáb szervezésben, gyakorlatilag senkijük nincs"

 

Ha jobban belegondolsz, ez is komolytalan állítás. Hónapok óta szervezik és gyakorlatilag senkijük nincs??? :O  Ez egy vicc, már ne is haragudj... Én elhiszem Neked hogy nincs senkijük, se akkor nem is keresnek...

Előzmény: Törölt nick (7930)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7933

Ezt ne rajtam kérd számon, egyszerűen nem keresnek senkit szakmán belül, nem szervezkednek. Hogy miért, én honnan tudjam? De mint látod, semmi híre a TV2 Sportnak...

Előzmény: i perseguitati_ (7931)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7932

Én megosztottam veletek amit megtudtam, ennyi. Nem egy világrengető dolog azért ez :D, és ennél többet én sem tudok. Minden amin elmélkedtek, azt a borsból szedtétek. De ha bármit tudtok tv2 oldalról, én is szívesen várom az infókat...

Előzmény: Bendeguz 2.0. (7929)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7931

"de legalább tudnak addig építkezni, kommentátorokat, műsorvezetőket, szerkesztőket vadászni."

 

Te erről úgy beszélsz, mintha Pogbát, vagy Messit kéne leigazolniuk... Mióta megy ez a cirkusz ezzel? Hónapok óta... Kire kéne még hónapokat vadászni? Ha közel vagy  a tűzhöz, Te is tudod, nem akkora kupleráj ez, néhány tucat kommentátor és szakember van ebben a körben, és ha sok nullás összegeket kezdesz ebben a körben  ajánlani kb 3 nap alatt megvan a teljes stábod...

Előzmény: Törölt nick (7926)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7930

Csak azért mert akkor láttad hogy elindult a digisport, előtte rendesen szervezték a stábot. Most meg még nehezebb, az M4 elvitt egy rakás embert (a digitől is, szerkesztőt, de műsorvezetőket is). 

Azt nem tudom honnan vetted mint biztos infót (ha nem bors), hogy a tv2 csatornáin mennek a meccsek. Én ennyit tudok, hogy egyelőre nem állnak jól stáb szervezésben, gyakorlatilag senkijük nincs és egyezkednek a digivel, hogy átmenetileg menjen még ott a PL.

Előzmény: Bendeguz 2.0. (7927)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7929

Szerintem csak dezinformál.

Előzmény: meranézésétmegajárását (7925)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7928

Miért ne érteném? Csak azt tartom kizártnak és abszurdnak, hogy ezt a nyilvánosság előtt felvállalják. Bármelyik fél oldaláról nézem, totális kommunikációs és stratégiai öngól lenne, mintha egyszerre ismernék be a saját impotenciájukat.

Előzmény: Törölt nick (7923)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7927

Már arról szóltak a hírek (és itt most nem a Borsra gondolok), hogy a TV2-nél azon gondolkodnak, hogy melyik csatornájukon  legyen a meccsek, amíg nem indul a sportcsatornájuk, de te meg itt bedobod ezt a dezinformáció halmazt. Amúgy meg röhej arról írógatni, hogy a TV2 esetleges sportcsatornái fél év múlva indulhatnak el. Hogy ne legyek off, a DIGI Sport-nál is az volt , hogy 2009 június vége felé bejelentették a jogokat és július vége felé  már indult is a csatorna, szóval nem kellene arról írogatni, hogy egy csatorna indítási ideje fél év.

Előzmény: Törölt nick (7923)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7926

Továbbra sem értem, miért logikátlan. Szerinted az logikusabb lenne, ha megszerzi a jogokat és utána ül rajta? Valamennyit biztos buknak rajta, de legalább tudnak addig építkezni, kommentátorokat, műsorvezetőket, szerkesztőket vadászni. 

Előzmény: Bendeguz 2.0. (7918)
meranézésétmegajárását Creative Commons License 2016.07.22 0 1 7925

Szerintem Magyarországon erre nincsenek nyilvános adatok. Visszatérve a PL-re, most teljesen elbizonytalanodtam. Néhány napja írtam az egyik legismertebb Digisportos személyiségnek (nem fogom megnevezni, ezt korábban is írtam), aki azt írta letargikusan, hogy Andyé a jog, elvesztették a versenyt. Ekkor elkönyveltem hogy új helyen lesz a PL. Most jött a cigánygyerek ő meg azt mondja, hogy marad a DS-en. 

Előzmény: i perseguitati_ (7922)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7924

Az sokkal nagyobb gáz lenne, ha megveszi a jogokat a TV2 és utána nem teszi adásba. Ez se lesz egyszerű lekommunikálni, de még mindig jobb, mint a semmi...

Előzmény: i perseguitati_ (7920)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7923

Mivel most jár le a diginek a jog és MOST TUDTA MEGVENNI! Ha most nem veszi meg, akkor várhat újabb 3 évet, mire másnál újra lejár, mit nem értesz ezen? Nem mondtam hogy nem lesz TV2 sport, biztosan lesz, de nem most. Lehet már fél év múlva, lehet 1 év múlva, de akkor is még 3 évig tart a jog...

Előzmény: meranézésétmegajárását (7917)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7922

Világszerte sincs így, ez inkább Ázsiára igaz, de még ott sem egyértelműen mindenhol, Európában meg abszolút a BL az amiért többet fizetnek Anglián kívül. A különböző olasz, spanyol és német televíziós társaságok például 5-6-szorosát fizetik a BL közvetítésekért mint a PL -ért, nálunk ez kb másfélszeres.

Előzmény: meranézésétmegajárását (7921)
meranézésétmegajárását Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7921

Jó, de ezeket az állami M4 közvetíti, kivéve a BL-t, nem elérhető jogok a többi sportcsatorna számára, mert az állami tévé ezeket mindig közvetíti. A BL-nél szerintem drágább a PL. Világszerte így van, miért lenne ez másképp nálunk. 

Előzmény: i perseguitati_ (7919)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 -1 0 7920

Igazad van, emiatt lehet arra gyanakodni, hogy lesz vagy van háttéralku a dologban, de hogy ezt nyilvánosan senki nem fogja felvállalni, az ziher. Ez sem a TV2-nek, sem a Digisportnak nem lenne érdeke.

Előzmény: Törölt nick (7916)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 -1 0 7919

A PL messze nem a legdrágább magyar sportjog. Nb1 (sokszorosát fizeti érte az MTVA), BL, futball Vb, EB, Olimpia mind előtte van.

Előzmény: meranézésétmegajárását (7917)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7918

Mert logikátlan az egész, azért hihetetlen. (főleg úgy, hogy DIGI-s kommentátorok is úgy nyilatkoznak, hogy nem biztos, hogy náluk marad a PL)

Előzmény: Törölt nick (7914)
meranézésétmegajárását Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7917

Akkor már csak egy nem logikus, miért dobott ki többmilliárdot Andy a PL-re? Ha szerinted nem is tervez sportcsatornát indítani, nem is tesznek ezért semmit, nem kerestek meg senki a sporttévés szakmából. Akkor miért vette meg a legdrágább sportjogot? Azért hogy továbbadja óriási veszteséggel a Diginek?

Előzmény: Törölt nick (7910)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7916

Figyi, évek óta megy a digisporton TV2 promó(voice is promózva volt meg a super tv2), és fordítva is. A TV2 akadémiás fiatalok a digisport stúdiójában voltak gyakorlaton és vizsgáztak. Jóban van a két médium.

Hogy hogy fogják lekommunikálni ezt az egészet, arra én is kiváncsi leszek.

Előzmény: i perseguitati_ (7915)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 -1 0 7915

"Szóval a legvalószínűbb hogy augusztustól, ugyan bizonytalan ideig, de a digin élvezhetjük a PL-t :). Hogy utána mikor és mi lesz, azt franc se tudja..."

 

Ez is egy lehetséges variáció, de az szinte kizárt hogy ezt a TV2 a nyilvánosság előtt vállalt közreműködésével tegye meg. Ha ez így lesz , akkor a DS  napokon, heteken belül nagy csinnadrattával bejelenti hogy övé a jog x évre, és a TV2 hallgatni fog, és idén semmilyen sportcsatornát nem indít.

(aztán hogy a háttérben milyen alkuk születtek, ha születtek egyáltalán, azt nem fogják az orrunkra kötni)

Előzmény: Törölt nick (7910)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7914

Nem vágom miről beszélsz, pár napja regisztráltam kb. A rohadt nick-emet most fogadta el ez a cucc, azért kellett mindig újat csinálnom (lehet a cigány szót nem tolerálta a moderátor :D ). Nem trollkodom, ezt hallottam a szakmában dolgozóktól. Nem értem amúgy számotokra miért olyan elképzelhetetlen ez...

Előzmény: Bendeguz 2.0. (7912)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7913

UPC meg a T-Home akkor nem fognak  Vajnára jó szemel nézni 

Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7912

Te a régebbi neveden azon agyaltál , hogy majd úgyis kölcsönadja a TV2 a DIGI-nek a PL-t , most meg szinte jó értesültet játszva trollkodsz itt.

Előzmény: Törölt nick (7910)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7911

Vagy az se telne semmibe,  hogy azt mondaná  Andy, hogy mondjuk a kisebb meccseket (pl. Hull-Stoke) odaadná az MTVA-nak.

Előzmény: meranézésétmegajárását (7905)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 1 7910

Én ennyit akartam megosztani veletek, a szakmában nincs szervezkedés, nincs képben az hogy elindul új sportcsatorna (nem véletlenül nem jelentik be a dolgot). A Digit nem fogják megvenni, ez egy kacsa volt sokáig, szóba se került.

Szóval a legvalószínűbb hogy augusztustól, ugyan bizonytalan ideig, de a digin élvezhetjük a PL-t :). Hogy utána mikor és mi lesz, azt franc se tudja...

Előzmény: i perseguitati_ (7909)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.07.22 -1 0 7909

Ha ez így van, az 2 dolgot jelenthet: vagy lemondtak mind a PL-ről, mind a sportcsatornák indításáról, vagy nem bajlódnak a lányokkal és stricikkel, hanem tokkal vonóval veszik meg a kuplerájt...

Előzmény: Törölt nick (7906)
Bendeguz 2.0. Creative Commons License 2016.07.22 0 0 7908

A Story TV 6 évig (2009-2015) közvetített meccseket az EL-ből.

Előzmény: meranézésétmegajárását (7885)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!