Keresés

Részletes keresés

em Creative Commons License 2005.12.13 0 0 70
szia! néhány hozzászólást olvass vissza, szinte minden kérdésedre itt a válasz:))
Előzmény: taki1975 (69)
taki1975 Creative Commons License 2005.12.13 0 0 69
Sziasztok! Aki tud nekem segíteni Milanorol barmit azt megköszönném! Jegyem szallasom mar van. Bergamo airportrol hogy lehet bejutni a központba?, mennyiért?, napijegy van-e?, milyen a közlekedés? Meccsre megyünk és ha valaki tudja hogy közelíthető meg a San Siro? Köszi előre is!
repjegy Creative Commons License 2005.11.28 0 0 68

Sziasztok!

 

 

Eladó kettő db oda-vissza útra szóló repjegyre feljogosító
Wizz voucher,amely egyenként 2 személyre érvényes.
Budapesti indulással,a Wizz Air téli útvonal-hálózatának

bármely téli célállomására érvényes.
Felhasználható 2006.március 31-ig.Akit érdekel a dolog,a

részletekért írjon az onlinelicitalas@freemail.hu címre.Ára

5000FT/db.A voucher csak a repjegyekre vonatkozik,az

illetékekre,kerozinpótlékra,egyéb költségekre nem.
Ez azoknak éri meg,akik relatív rövid időn belül utaznának...
   

darilh1978 Creative Commons License 2005.11.26 0 0 67
Ha meg aktualis!
Hotel Losanna
En 5 ejszakat toltottem ott 1 eve, korrekt kis hotel!
Nincs a varos kellos kozepen, de a kozlekedes nagyon jo onnan!
A Centrale kornyeken sem dragak a szallasok, de az eleg gaaaz hely!
Ha egyeb info is kell, irj, par honapig eltem is Milanoban...Annyira beleszerettem tavaly, hogy iden visszamentem oda lakni!!! :))
Előzmény: szozso33 (42)
csicsi2 Creative Commons License 2005.11.16 0 0 66

Hello.Végül is van a jegyen dátum,de az a dátum amikor vettük.Szerintem nincsen idöhöz kötve éppen azért mert oda -vissza szól.Szerintem!!!!

korutazo Creative Commons License 2005.11.16 0 0 65

sziasztok,

 

nyáron voltunk Milánóban, igaz csak egy éjszakát.

Itthonról az ItaliaTour utazási irodánál foglaltuk, velük már többször is utaztunk Olaszországba, kedvező a tapasztalatunk. A Hotel ahol voltunk, az ára szinte megegyezett az Octopustravel (másik pozitiv tapasztalat) áraival. Ezenkívül sok kérdésemre adtak felvilágosítást.

 

Echo Zulu Creative Commons License 2005.11.15 0 0 64

Hááát lehet h érdekelne.... Más nevében írok, nem nekem kéne hanem rokonnak, aki nemsokára (---> februárban) szintén repcsivel megy Milánóba (Bergámóba).

Kérdésem: a jegy nincs dátumhoz kötve, vagy hogy valameddig fel kell használni?

De nem ígérhetek semmit - beszélek rokonommal, aztán majd jelentkezem, ha...:-)

E.Z.

Előzmény: csicsi2 (63)
csicsi2 Creative Commons License 2005.11.14 0 0 63

Hello mindenkinek.A mult honapban voltam a párommal milánoban,fapadossal utaztunk és megmaradt egy oda-vissza buszjegyem Bergamo-bol - Milánóba.Ha valakit érdekel megbeszélhetjük.24 euro,de velem lehet beszélni!

em Creative Commons License 2005.11.12 0 0 62
ügyes volt:)))
Előzmény: hobe (61)
hobe Creative Commons License 2005.11.12 0 0 61
Szeptember vegen az egyik kollegam megnezte jegyfoglalas nelkul! Nagyon koran reggel ment (nem tudom hanykor, utana kene nezni) es siman bejutott, mert akkor nincs sok turista.
Előzmény: Nitta01 (44)
Pattycica Creative Commons License 2005.11.11 0 0 60
Sziasztok!!!

17én megyek Milánóba a barátaimmal, és néhány infóra lenne szükségem.
Először is: skyeurope-pal repülünk, szal Bergamóban érünk földet. Onnan hogy jutok be Milánóba? Ha jól tudom, van vmi vonat, ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy időben/euróban mennyi lenne, valamint hogy meddig visz el?
A másik kérdésem: a szállásunk a Piazzale Loreto-n talál6ó, honnan tud6nám+, hogy milyen busszal jutok el oda? (itt lát6ó a hely a C3as blokkban: ( http://citylightsnews.com/ztmit15.htm )
Aztán (nyugodtan lőjetek le:D): kb mennyibe kerülnek a buszok/metrók, mivel érdemes közlekedni? A kaja mennyire drága?
Ja és még 1 utolsó: aki esetleg kint élő magyar, +tudná mondani, hogy a Forum Assago-hoz hogy a legegyszerűbb eljutni? Koncertre megyünk, oszt el is kéne jutni oda:) ( http://citylightsnews.com/ztmit28.htm A4es blokk)

Előre is köszi a segítséget!!!

Ui: lehet, hogy a fórumot nem nagyon tudom majd olvasni, ezért naaaagyon hálás lennék, ha emailben jönne az esetleges válasz: pattycica@yahoo.co.uk vagy aniron7@freemail.hu KÖSZI!!!
Echo Zulu Creative Commons License 2005.11.11 0 0 59
Senki sem tud segíteni...? :-(
Előzmény: Echo Zulu (58)
Echo Zulu Creative Commons License 2005.11.08 0 0 58

Sziasztok!

Februárban megyek Milánóba fél évre Erasmus ösztöndíj keretében a barátnőmmel (két lány). Még nm találtunk szállást, kollégium pedig nincs. Lakást, vagy legalább egy kétágyas szobát keresünk az Università Cattolica del Sacro Cuore környékén, ha lehet, de nm ez számít végülis. Ha szobáról lenne szó, 300 eurónál többet nm nagyon szívesen fizetnénk (fejenként).

Ötlet, segítség, esetleg Ti tudtok vmit???

Köszönöm

Pirlo21 Creative Commons License 2005.11.08 0 0 57
Köszi szépen az infót és a figyelmeztetést is.
Előzmény: em (53)
Nitta01 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 56

megpróbálom majd felhívni a szállodát is ahol lakni fogunk, hátha tudnak segíteni vagy valami jó ötletük

Előzmény: em (55)
em Creative Commons License 2005.11.07 0 0 55

szerintem ott kint is érdemes megnézni, olyan helyeken, ahol turistáknak árulnak városnéző és egyéb programokat.

ott szerintem elég esélyes, hogy lehet venni még jegyet... bár nem egyszerű az biztos!

Előzmény: Nitta01 (54)
Nitta01 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 54

Megtaláltam én is! Elég szomorú vagyok...

Szállást már foglaltam a venerén. A pályaudvar mellett.

Próbáltam itthoni utazási irodákat hívni, de nem sok sikerrel. Egy helyen lett volna, de csak akkor ha náluk foglalok szállást is.

Előzmény: em (53)
em Creative Commons License 2005.11.07 0 0 53

ésmég: ne felejts el még most jegyet foglalni az utolsó vacsora megnézésére, most még vannak jegyek márciusra.... (szeirntem már nem sokáig)

linket lásd kicsit alább.

 

Előzmény: Pirlo21 (48)
em Creative Commons License 2005.11.07 0 0 52

infók milánóról:

milano.lap.hu

 

szállás:

www.venere.com itt minden árkategóriában tudsz foglalni.

szeirntem a központi pályaudvar (vonat) környékén érdemes szállást foglalni, ott metró is van, valamint a reptérre onnan/oda mennek a transzfer buszok

Előzmény: Pirlo21 (48)
em Creative Commons License 2005.11.07 0 0 51

legközelebbi időpontot csak jövőre találtam...:((

azért tök üres a táblázat, mert már minden jegyet eladtak. ha rámész a következő évre, akkor ott már vannak jegyek, időpontok szerint oda van írva hogy még hány darab szabad jegy van. ha van jegy, rá lehet kattintani, és lefoglalni (kifizetni).

 

sajna mi is megszívtuk ezzel annakidején:(

Előzmény: Nitta01 (50)
Nitta01 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 50

Nem nagyon sikerült kimennem ebből a táblázatból.

December 9.-én este jövünk haza, így jó lenne a 8.-a és a 9.-e is még!

Megnéznéd nekem?

Nagyon köszi!

Nitta01 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 49

Köszönöm a segítséged!

Próbálom az utazási irodákat! Majd jelzek!

Előzmény: em (47)
Pirlo21 Creative Commons License 2005.11.07 0 0 48
Sziasztok! Most találtam ezt a topicot. Márciusban mennék Milánóba 3-4 napra. Ha valaki tudna ajánlani elfogadható áron szállást (ahonnan jó a közlekedés), esetleg olyan oldalakat, ahol programterveket, nevezetességekről infókat lehet találni, azt megköszönném.
em Creative Commons License 2005.11.06 0 0 47

megnéztem dec 7-ét, de már nincs jegy a táblázat szerint:(((

esetleg azt tudjátok tenni, hogy itt megpróbáltok körbenézni az utazási irodáknál, hátha valamelyiknek van előreváltott jegye,

vagy esetleg ott a turista-programirodákban, biztos szerveznek látogatásokat oda, és tuti az ilyenek előre lefoglalták a jegyeket.

kicsi az esély rá, de esetleg oda lehet menni a templomhoz, és érdeklődni, hogy "be tudnak-e szorítani" titeket valahogy mégiscsak (ehhez elég erős meggyőzőerő szükséges, de már hallottam olyat akinek sikerült:))))

good luck!

Előzmény: em (46)
em Creative Commons License 2005.11.06 0 0 46

egészen konkrétan ez a foglalás kezdőlapja (angolul)

http://www.cenacolovinciano.org/english/prenota.html

Előzmény: Nitta01 (44)
em Creative Commons License 2005.11.06 0 0 45

http://www.cenacolovinciano.it/html/hp.htm

 

itt lehet jegyet venni. siessetek, mert nagyon gyorsan betelnek a helyek!!!

Előzmény: Nitta01 (44)
Nitta01 Creative Commons License 2005.11.06 0 0 44

 

Sziasztok!

 

December 7.-én megyünk Milánóba. Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet megnézni az Utolsó vacsorát??????????????,

Hol lehet bejelentkezni? Ha tudja valaki kérem segítsen nekem! Előre is köszönöm!

bursza Creative Commons License 2005.10.06 0 0 43
sarkat5-nek!köszi hogy válaszoltál!na most az a helyzet,hogy néztük mi interneten,de joval drágábban,mint a valos ára!nem tudnád megadni a honlap cimet,te honnan foglaltál?köszi szépen
szozso33 Creative Commons License 2005.10.04 0 0 42

hello mindenki

 

áprilisba Milánóba szeretném vinni a családot 4 napra

a fiamat szeretném elvinni a Milán -Inter mecsre

elfogadható szállást keresek akinek van címe vagy egyéb tapasztalata szálllás ügyben megköszönném ha megosztaná velem

a családnak meglepetés lesz!

csak össze jöjjön

 

köszönet mindenkinek

sarkat5 Creative Commons License 2005.10.04 0 0 41

A neten nem tudsz rendelni?

Mi tavaly ott rendeltük, a San Siro mellett pedig fizettük/átvettük.

 

Teljesen jól működött.

Előzmény: bursza (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!