Keresés

Részletes keresés

GáborXL Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1463
Egyetértek az előttem szólóval. Amúgy jelzem, hogy a topic jelenleg teljesen off.
Előzmény: devil_vs_angel (1461)
Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1462
szerezz be egy vibrátort ha már nem akarod hogy más menjen a másikba :-)
Előzmény: devil_vs_angel (1461)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1461

Nagyon imádom ezért... szvsz ilyenkor arról fantáziál, hogy valaki jól fenékbedugja, miközben rajtam lovagol...

 

mert a cerka épp az előtte lévő nyilásban leledzik.;)

 

Előzmény: GáborXL (1460)


GáborXL Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1460
És miért nem teszed meg?
Előzmény: Fityman (1459)
Fityman Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1459

Az én jelenlegi partnerem arra már sikerült rávezetnem, hogy miközben orálisan elégít ki, megnyálazott kis ujjacskáját az ánuszomhoz nyomkodja, de nem akar behatolni. Ezt is úgy értem el, hogy hasonló szitumban én őt megujjazom. Ettől viszont ő baromira begerjed. Néha, miközben lovagol a farkamon, megragadja a kezem, mutató ujjamat leszopja, jól ledugja a torkán, majd kezemet szorítva, nedves ujjamat a fenekéhez húzza. Kéjjesen pucsít, hogy döfjem bele, miközben a farkamon fickándozik. Nagyon imádom ezért... szvsz ilyenkor arról fantáziál, hogy valaki jól fenékbedugja, miközben rajtam lovagol...

 

Előzmény: devil_vs_angel (1458)
GáborXL Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1457
Je és én is
GáborXL Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1456

Azért ha az este egy pohár borral kezdődik (esetleg gyertyafény és egy kis zene - nekem Matrk Knopfler a legalkalmasabb muzsika) szerintem valahogy felszabadultabb, lebegősebb a dolog. A fű - bár egyetértek, hogy 2 slukktól még nem kell feltétlenül függővé válni - más kérdés. Ugyanis ha minden este elszívod, hogy jobb legyen az élmény, akkor már drogos vagy. Persze ebben az esetben ha minden este megiszol egy pohár bort, akkor meg alkoholista? Na jó, ez nem biztos hogy kerek gondolatmenet... Ráadásul asszem off.

A témához annyit: a párommal nagyon bejött a dolog. Szereti.

 

Fityman Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1455

Uhh... egy picit mellbe vágott, hogy 4 hónapja szültél és már vadóckodsz! :) Nem mintha ezzel bármi baj lenne, biztos gyorsan regenerálódtál. Nekem volt dolgom terhes nővel és ha jól emlékszem olyan partnerem is akadt, aki 6 hónapja szült előttem, de mindkettő igen "akarós" volt. Hmmm... így végig gondolva asszem nincs is min csodálkoznom! :D

 

ui.: Minden okés? Gyermek jólvan?

Előzmény: Renáta21 (1447)
Fityman Creative Commons License 2005.08.18 0 0 1454

Rendben, így már értelek. Bevallom nekem csak rossz tapasztalataim vannak a fűvel, ezért volt bennem ilyen elutasítás ezügyben.

A borocska jöhet, bár inkább édes, mint száraz! :) Enni, inni nagyon szeretek, jó kedvem lesz tőle és valóban oldottabb, "gátlástalanabb" leszek tőle. Ez igaz. Én csak azt akartam mondani, hogy ne ez legyen a kulcs egy csodálatos szeretkezéshez. Egy finom előjáték, petting bennem ugyanúgy feloldja a gátlásokat és mikor már őrülten kívánom a partnerem, mindenben benne vagyok! ;)

Előzmény: pereckee (1450)
alguien Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1453
a lenyeg, h sajat magaval rendben legyen!
Előzmény: Renáta21 (1451)
viktor a takarító Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1452

off:

mellesleg vörösborból most kell beszerezni a 2-3 éveseket, hogy pár év múlva jók legyenek, mert sem a tavalyi, sem az idei évjárat nem lesz túl fényes....

Előzmény: pereckee (1450)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1451
igen  ezzel tisztába vagyok és egyet is értek de ö ne a társadalomnak hanem nekem akarjon megfelelni és akkor mindketten nagyon boldogok lexünk úgy érzem!és mint már korábban említettem ha ellenzi és tartózkodik ettöl a dologtól akkor soha nem fog rájönni,hogy ez neki is jó!és én szeretném tudni,hogy ez milyen!nagyon vonz a dolog..))axem ma este én rávezetem öt erre....majd kiderül...lehet pofira esek de negatív tapasztalatokat is tudni kell szerezni))
Előzmény: biszexsrac100 (1448)
biszexsrac100 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1449
Huh de lekéstem a véleményem megírásával. Perecke már megírta a gondolataim :))
biszexsrac100 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1448

Renáta :   Ha szex közben jelzi neked , hogy neki ez kellemetlen esetleg egy kellemes estén beszélgess róla vele mit is szeretsz Te a szexben. Egyetértek az előttem szólóval, hogy sajna sok fiú nem magának vagy párjának akar megfelelni, hanem az egész társadalomnak ( és mint tudjuk a társadalom még nem tűri a férfi biszexualitást). Szóval ha nem is engedi elsőre nem biztos , hogy nem a megfelelő pait választottad csak még nem ért minden a szexben :(  Sajna idő kell ahhoz hogy elég érett legyen az ember a szexet úgy élvezni ahogy a partnerének is jó.

 

Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1447
igen ezzel én is egyet értek amiket írtál!Jah és köxi a tanácsot megfogadom!Bár én az alkoholos és a füves részével is egyet értek mert úgy is szoktuk csinálni és amolyan gátlás feloldóként hat!Rám legalábbis igen!Mert attól függetlenül,h mien vagyok az ágyban néha vannak gátlásaim....föleg miútán 4 hónapja szültem....De úgy nagyon jókat tudunk szeretkezni.....ezt a kikötözös dolgot pedig nagyon szívesen kipróbálom mert így kombinálni tudom a dolgokat!Amolyan sok legyet egy csapásra lex a dolog...remélem jól is fog elsülni...ha nem akkor maradunk a hagyományos dolgoknál mert akkor tényleg még fiatal és nem érett az ien dolgokra....bár azt kimondottan sajnálnám!)) Jah és az ien jó kis tippeket még szívesen fogadom)) puxa
Előzmény: pereckee (1444)
Fityman Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1446
Egyetértek veled teljes mértékben, egészen a drogos részig. Szexuális kultúra és intelligencia kérdése a dolog, szerintem nem kell hozzá semmi, ami tompítaná vagy másítaná az érzéseket. Ha elég ügyes vagy, te magad vagy a drog és az alkohol, amitől elbódul partnered!
Előzmény: pereckee (1444)
alguien Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1445
remelem, talalok kinn ilyet. akkor mindenkeppen megirom.
Előzmény: pereckee (1442)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1443
Hát igen egy hozzám hasonlóan hiperaktív és vállalkozó kedvü baráttal biztos jobb lenne minden....de talán majd eccer megtalálom a "foltom" ))) volt egy 5 éves kapcsim és elég monoton volt a sex...pfffuu de utáltam...és akkor döntöttem el,h nekem arra semmi szükségem!azóta imádok örömöt okozni meg azt is ha nekem okoznak)) én bízom benne,h a mostani partneremet rá tudom venni erre...és igen axem én is kipróbálnám azt a felcsatolható müpéniszt))) de az még axem mexe van...
Előzmény: Fityman (1439)
tomas69 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1441

Hát igen, én is úgy érzem sokszor, hogy nem előny, ha valaki nem átlagos szexben. Persze ez az élet más területein is hasonlóan van.

Pedig ha valamit, akkor a szexet érdemes "nem középiskolás fokon" művelni.

Előzmény: Renáta21 (1438)
alguien Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1440
velem is ez volt, aztan megis megtalaltam azt, akivel kielhetem a hiperaktivitasomat, es egytöl egyig az összes perverziomat..:))
jah, es, h ON legyek: mar egy jo ideje nezegetem a felcsatolhatoakat, de sajna MO-on meg nem talaltam olyant, ami nekem tetszene is.. most megyünk majd Nemetorszagba, remelem, ott majd talalok kedvemre valot..:)) vmikor meg kaptam egy linket, de sajna eltünt, amin egy olyan felcsatolhato volt, ami vmi tangara volt raszerelve, befele is volt ket vege ;)) meg ugye kifele is egy.. mind3 cucc fekete, erezett gumi:)) es mindegyik lecsavarhato, v lepatentolhato.. aztan ugye asszem 3 meret is volt.. es meg az is lehet, h mindegyiket mindegyik hekyre lehet feltenni:))
nah, vmi iylesmi kene :))
Előzmény: Renáta21 (1438)
Fityman Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1439
Ha nem akarod megszokni akár gyakorlatozhatnál mással is... aki hasonlóan "hiperaktív"... hmm? ;)
Előzmény: Renáta21 (1438)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1438
Köxi Kí))) Tudod Tomas nem minden a sex,de tényleg nagyon fontos és szerintem igen is alapja egy jó kapcsolatnak!És az a baj,h amiket leírtam eddig a páromról az cak néhány "rox" van ennél kicsit több rossz tulajdonsága is de az már más téren és nem szeretnék panaszkodni ezért hagyom is a témát.... a hiperaktív dologra pedig azt mondom,h igen szerintem az vagyok az ágyban csak kezdem azt hinni,h ez nem mindig jó...eddig az összes btom meglepödött az elsö alkalommal bár azt mondták teccik nekik csak én néha túl sokat szeretnék)))többet mint amit a partnerem néha  nyújt....de hát iennek is kell lenni))majd megszokom...
Előzmény: tomas69 (1436)
Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1437

szex közben kerekedj felül, és az orálissal párosítsad ... biztos sikered lesz ... (előtte az ujjad kicsit nedvesíd, síkosítsd be akkor jobban) :-)

 

Előzmény: Renáta21 (1428)
tomas69 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1436

Persze tudom, nem csak a szex van a világon, de azért nagyon fontos.

Ilyen a sors, bezzeg én soha nem "fogtam ki" egy ilyen hiperaktív csajt...

Előzmény: Renáta21 (1435)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1435
igen ezt a kérdést már én is feltettem magamnak párszor...))) lehet kicsit mellényúltam,de hát akkor így jártam sajna))
Előzmény: tomas69 (1434)
tomas69 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1434
Biztos, hogy amegfelelő pasit választottad?
Előzmény: Renáta21 (1433)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1433

Tudod mi a gáz az egészben?Ö még az orális sexet se szereti túzottan!Mikor elöször csináltam neki elélvezett és azt mondta,hogy életében ez elöször fordult vele elö mert eddig nem igen tudta ezt élvezni....Én elöször hallottam pasi szájából iet...kicsit meglepödtem...tehát érdekes egy ember ien téren ezért félek töle,hogy nem is karja majd annyira ezt sem.....(( de majd kiderül....mindent a maga idejében...

 

Előzmény: tomas69 (1432)
tomas69 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1432

Anit írtál, az teljesen igaz. A pasik közül sokan, ha erről van szó, rögtön rávágják: buzis!

Az egy dolog. hogy a homok férfiak így szeretkeznek, de én nem férfiavl szeretem, hanem nővel. No meg aki ilyet mond, az nem tudja, milyen izgató és élvezetes, mert buzisnak tartja és esze ágában sincs kipróbálni. És itt bezárult a kör!

Szerintem nagyon fogja élvezni és még meg is unod majd.

Aztán előjöhetsz a "szerszámmal" is!

Előzmény: Renáta21 (1430)
Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1431

Egyébként elöször minden pasi ennyire ez a dolog ellen van??

 

Renáta21 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 1430
Köxi Tomas!Remélem tiltakozni nem fog mert akkor hogy a túróba fogom én ezt kipróbálni..(( meghát ha nem hagyja soha nem is fogja megtudni,hogy ez jó neki és nem tudja miröl marad le.....Azt nem értem sok pasi mér tiltakozik ennyire ellene!A volt btom pl nem engedte,h a fenekéhez érjek mert szerinte az oan buzis...már bocs a kifejezésért....De akkor lehet tényleg nem mondom el neki mire készülök majd csak cselekszem...majd rájön)))aztán remélem már ö fogja kérni tölem...
Előzmény: tomas69 (1429)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!