Keresés

Részletes keresés

ráhajtásÁgnes Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15610

Májuska!!

Rettenetesen jól néznek ki a fánkocskák!!!:)

gyönyörű a terítőd!!Ügyes vagy!!

Én ugyanott járok ahol a múltkor!!Egy sorral sem lett több!!!:):)

 

 

Tegnap néztem a korcsolyát!!Szép volt!Ma a fiúk lesznek!!!Jajjjjj!!Sosem lesz  20 óra:):):):):)

Előzmény: Május16 (15603)
ráhajtásÁgnes Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15609
Juditka,Májuska,Zöldtengerszem Nektek is nagyon köszönöm a névnapi  jókívánságokat!!:)
szaboildiko Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15608
Május 16 Marika! Fánkot sütöttél?! –Hmmm de régen sütöttem és nagyon imádom, úgyhogy köszi az invitálást én elfogadom. Megint nagyon szépségeset alkottál, gyönyörű ez a kis terítőcskéd.

Antal Laci teljes mértékben egyetértek Veled, de ez nemcsak a munkagépek által készített eszközökkel van így, hanem pl. a mezőgazdaság, állattartás stb., had ne soroljam még mindennel így van sajnos. Mi itt Békésben fölnevelünk hízókat, termelünk paradicsomot, paprikát, mire a felhasználóhoz jut, addigra a termelőnek kifizetett ár megtízszereződik.
Május16 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15607
BORCSIMAMA! Nagyon guszta a TÖKI POMPON recepted és a kép is róla.
Jövőhéten megcsinálom.Szerintem finom is lehet.
Nagyon tetszett a MAG-ról a történeted.Igazán talulságos.
ANTAL LACI! Jó hogy vagy Te nekünk,és örömet tudsz okozni a hajócskáiddal.
SZABÓ ILDIKÓ! Szép a sálad nagyon.
minden elismerésem azé aki ilyen nagy sálat köt.
Egyenlőre én nem fogok bele semmibe egy csomó terítő ki van jelölve horgolásra.Azokat kell megcsinálnom.
Nem azért mert kötelező.hanem azért mert szeretném. MÁJUSKA MARIKA
Május16 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15606
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ÁGNES!
Juttka Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15605
Drága Ágika!

Névnapod alkalmából sok-sok szeretettel köszöntlek, és minden jót kívánok.
Puszi: Jutka.
horgolotucske Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15604
Zöldtengerszem! jaj de édes vagy nagyon boldog vagyok, szóval van nekik már ugy aggódtam hogy ki van fogyva ezt akönyvet nem lehet kapni sehol sem. ezer puszika nagyon köszi légyszi majd mondd meg a cimet hova kuldjem a pénzt az nem gold hogy felkell adni a póstán? Szégyenlem magam hogy ennyi bajt okozok.
Előzmény: zöldtengerszem (15602)
Május16 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15603
SZÉP NAPOT KÍVÁNOK LÁNYOKNAK FÚKNAK MINDENKINEK!
Jöttem .Ma fánkot sütöttem ebédre meg zöldbab leves volt.Aki szereti azt megkínálom.
Vaniliás cukorral vagy lekvárral szoktuk enni.
Készen lettem egy ujabb terítőmmel.Szeretném azt is megmutatni.
Most ,pedig megyek olvasni.majd jövök.Addig is JÓ ÉTVÁGYAT





zöldtengerszem Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15602
Tücsike !

Felhívtam őket , van nekik , megpróbálok holnap elmenni érte , vagy hétfőn , jó ?

Ágnes !

Nagyon boldog névnapot kívánok neked ! :-*)))



Megyek kötni , majd jövök :-)))...........
Előzmény: horgolotucske (15601)
horgolotucske Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15601
Gyerekek! nagy szivességet kérnék ha lenne valaki olyan kedves aki Budapesten lakik és elszaladna megnézni hogy ez a könyv van-e nekik a raktárban nem drága és lenne kedves  elölegezni nekem pénzt hogy megvegye én elkuldöm a postaköltséggel az nem probléma. A 11.keruletben van a bolt. Felteszem aköny képét hogy néz ki ez kellene nekem de nagyon ha nem fogyott ki még nekik.link ittlink itt
ráhajtásÁgnes Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15600
Nagyon szépen köszönöm!!:):):):)
Előzmény: Törölt nick (15599)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15599
Sziasztok mindenki!
Jöttem Ágikát köszönteni:

Ágikám drága,minden jót kívánok neked Neved napja alkalmából:)Puszi:)
ráhajtásÁgnes Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15598

Drága kislányok,kisfiúk!!!

 

Nagyon szép napot kívánok Mindenkinek!!!

 

Nagyon szépen köszönöm a kedves névnapi jó kívánságokat és a törődést!!!:):):):):)

Nagyon szépek az ajándékok!!!!!:):)

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15597
Na megyek vissza a varrótű mellé:-) Majd 4 óra után jövök:-))
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15596
Igen ott vettem én is. Egy darabnál nem éri meg  de akkor már ezt is azt is hozzá tesz aaz ember, a  postaköltség akkor is 4.50$  . Ez 3 darabnál már 1250 forinra jön ki / darab. És így már olcsóbb. A fonalakat is onnan szerzem be mert még így is olcsóbb mintha bemennék a szomszéd városba és ott venném meg.Szomorú és furcsa de ez van.
Előzmény: Kincsestár (15572)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15595
Nos úgy látom szinte mindenki félreértett...

Kínában tudnak minőséget is gyártani, de hozzánk jellemzően nem az érkezik (az ipari Bosch szerszámgépeket is ott gyártják)

Elsősorban az a fő problémám, hogy valaki elkészít egy terméket (legyen mondjuk egy sima lágy műanyagból készült hajócska). Ez a termék, alapanyaggal, munkabérrel, adóval, haszonnal együtt 30-40 Ft. Érdekes módon mire a vásárlóhoz kerül, már valahol 600 körül van az ára... Magyarul nem az keres rajta, aki gyártja, és ténylegesen dolgozik vele.
Nem tudom hányan teszik rá a hasznuk, és nem tudom mennyit tesznek rá, csak a végeredményt látom, hogy irreális áron adják.
Vagy rosszul gondolom, hogy nem ez a természetes?
horgolotucske Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15594
Sziasztok Lányok és Fiuk!
Tegnap voltam Vásárolni a fonalboltban  ahol szoktam  horgolás cuccot venni és vettem horgolotut a teritömhöz( 1.75-ösöm volt most vettem 1.30-ast mert nem volt nekik otthon 1.20-as sajnos)  most ujrakezdem vékonyabban mert nagyon tetszik a minta négyszögletes nagy teritö lessz ananászos.Aztán rosszalkodtam is nem birtam ki beleugrott a kosaramba 3 gombolyag fonal:D Majd megmutatom mi lessz belöle.
Nagyika! Bocs hogy bele szólok de olvastam hogy félsz hogy leugranak aszemek a sálon  mikor a szélét csinálod amin nem csodálkozom mert  nagyon sok szem az. En ugy csinálom hogy nagyon vastag más szinu fonalat  vaffóture teszek és áthuzom a szemeken aztán leengedem a kötöturöl az egészet. Amikor kész az összevarrás körömvágó pici olloval kivagdosom és kihuzgálom aszines fonalat. Nem kell félni nem  vágod el a sálat mert jól látható.
Laci! Hidd el aki vásárol kézimunka boltban nem az olcso kinai dolgokat keresi mármint ha nem ujjonc a kézimunkázásban. Mert olcsó husnak hig a leve és ez igaz aminöség fontos mert csalodik az ember kulönben,  és megéri többet fizetni érte.En is nagyon szeretnék hajócskát de gyáva kukac vagyok biztos csak nézegetném meg meg simogatnám néha.D
Lacikám nem néznéd meg ha van idöd  és ha van a  közelben kézimunka bolt hogy mennyibe kerul a gyapju nemezeléséhez  való dolgok?KÖNY  is érdekel ami ilyen japán. A szárazon  való nemezeléshez gumi alátét, meg tu, kártolo kefe vagy hogy hivják, festék gyapju szinezéshez stb.Megmutatom mikere gondolok felrakok egy pár képet . Játékot akarok késziteni meg ékszereket ezzel a teknikávan.
Ha van egy teljes csomag amiben minden megvan kezdöknek  az szuper lenne ha annak is megnéznéd az árát. Vagy ha tudsz ilyen helyet a Neten ahol lehet megrendelni.
Lányok hogyha láttok ilyet boltban valahol gondoljatok rám kérjétek el a telfonszámot hátha tudok rendelni töluk nem lehet itt kapni nálunk ilyeneket.
Klackó! Te meg én ebay-osok vagyunk. En is mindent angliábol veszek ami fonal meg ami  kulönlegesség nem érdekel az ára, ha kell akkor kell.
 
Zöldtengerszem!
A listát  nem rossz csinálni hidd el nekem hasznom volt belöle tegnap a boltban mert tapiztam egy zöld fonalat nagyon tetszett a szine és rögtön visszaragtam a polcra mert eszembe jutott hogy félbe van a zold ruhám a szine miatt. Meg eszembe jutott hogy nektek is sok zöld dolog van félbehagyva amit szerintem szinten a szine miatt nem fejeztetek be én arrra gyanakszom magamból kiindulva.
 
 

Mordek Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15593
Nagyon szépek a munkáid, szívesen néznék még belőle. Mutatsz még?
Előzmény: Kincsestár (15574)
Mordek Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15592
Ágikám!
Nagyon Boldog névnapot kívánok, erőben, egészségben!

horgolotucske Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15591
Èdes Àgikám!
Nagyon sok szeretettel kivánok Neked sok boldogságot a névnapodon! puszika és ölelés: Maria
vali531 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15590
@ment
Előzmény: Törölt nick (15586)
csnemarika Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15589
Ágika! - Ágikák! Nagyon nagyon boldog, vidám névnapot!
szaboildiko Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15588
Ágika!
Névnapodra kívánok sok-sok boldogságot, egészséget, gazdagságot és minden elképzelhető jót. Maradj sokáig ilyen kis vidám és kedves. Puszillak: Ildikó
Nagyi67 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15587
ÁGI!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15586
Kérek címet.
Előzmény: vali531 (15582)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15585
OFF

???

A kínai átlagfizetés vetekszik a magyarral...
És ez sajnos nem vicc.

ON
Előzmény: Kincsestár (15573)
Rebeka 55 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15584

             Ági!

  Szeretettel köszöntelek névnapod alkalmából  és minden elképzelhető jót kivánok.

vali531 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15583
Azt elfejtettem leírni én most tyukocska projekten vagyok.Szeretnék belőle eladni.Szerintetek egy ilyen noppos tyúkért mennyit lehet kérni?
vali531 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15582
Amikor sokan vagytok sajnos én nem tudok jönni, mert olyankor Csenge is besegítene.Ilyenkor olvasom az esti termést.
Képzeljézek az este a lányom pár percre itt hagyta bekapcsolva a gépet és mire visszajött Csenge fel ült a székre és verte a billentyűzetet.

Ztengerszem Erzsike!
Remélem ma odaér a pénz. Az én számlámról már levették, azt jelezték.
Kitartást a sáladhoz, neked a kötés megy nagyon.

Nagyika és Ildikó gyönyörűek lesznek a Ti sálaitok.
Ezeket már nem stólának nevezik?

Csné Marika!Jók a pulcsik!


Antal Laci! Én is szeretnék feliratkozni a hajocskád listájára! Ha beleférnék az igénylők közé azt nagyon megköszönném!
Bár én jelenleg tűvel hajocskázom, de szeretnék igy is. Az alapok mennek,csak lassan Köszönöm és várom a választ.

Ma töki pompos lesz az ebéd.Még gondolkodok mit is rakjak rá, hogy mindenkinek kedvére legyen!
vali531 Creative Commons License 2010.01.21 0 0 15581
Látom a korán ébredők itt vannak.

Kedves Ágika!
Névnapodon nagyon sok szeretettel köszöntelek!
Kívánom hogy nagyon boldog legyen a mai napod!/ meg a többi/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!