Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.05.09 0 0 topiknyitó
No, ez a topik is megszületett. Eredetileg egy MHH-SMN rovat fikázó címmel akartam megnyitni, de mivel az újság sok más
helyén is halálra röhögtem magam, így univerzálni kellett a nevet. Akkor neki is kezdhetünk. Először az e haviból
szemelvényezek.

2001/5, SMN, Levelezne

"Kedves mindenki, aki olvassa ezt a levelet! Black metalos fiú szeretne e-mailezni black metalos lányokkal/fiúkkal! Jó,
ha sátánista vagy, mert szeretném, ha bevezetnél a rejtelmeibe, de ha nem , az sem baj!
Ízlésem "...".
Limp baszott Bizkit, Korn, és ehhez hasonló divatzenét hallgató emberek kíméljenek"

Eeez igeeen! Ez eddig a negatív csúcs. Ez a 12 év körüli fószar, ja, fószer elég sokat meríthetett az előző számbeli
Shagrath intejú filozófiai mélységeiből, talán szó szerint bemagolta, és most már ő is tudja hogy miért szar a világ, mitől
szarik a légy, és hogy lázadni kell a kommersz és a multik és a sok divat ellen. Meg le köll köpni ja szent bibliát.
Legyen 10/10

"komoly kapcsolat céljából keresem azt a hosszúhajú bp-i rocker csávót(16-20), aki boldoggá tudna tenni, ha lehet,
sürgősen! 16 éves vagyok, kék szemű, sötét hajú démon. Ha felkeletettem érdeklődésedet, és kurva
nagy
szeretetre vársz, írj!!!"

Na, ez a csaj aztán télleg komoly kapcsolatra vágyik :))) 6/10

És most egy csokor kommersznek mondható vadromantikus csökevény:

"Itt vagyok élve eltemetve/egy betonkoporsóban/elpatkolok, de nincsen/semmilyen lift ami felvisz az égig"
-5/10

"Keresem azt az igazi szemet, amibe nézni mindig lehet"
0/10

"Győzni fog egyben az igazság, egész lesz újra magyarország"
Nohát, a hazafias jobb is megjelenik:)) 1/10

2001/5 82 oldal, Ahriman

Egy nagyon aranyos mondat találtam:
"-A From the dark nature-rel milyen sikereket értetek el az elmúlt években?
-Nem akarok nagy szavakat használni, de ezt sokan kultikus anyagként tartják számon..."

:)))) Ez kurva jó. szvsz ehhez még vagy 15 évnek el kellene telnie:))
Ja, és nem semmik az őzikekoponyák a kis szarvacskáikkal, igazán trú, szerintem elég égő ezekkel a
szeretetreméltó állatocskákkal trúkodni, inkább ne legyen semmi a kezükben, ha már nem tudtak szerezni
kecskekoponyát. A Demonstrációban a Silent Agony-éknak legalább kecskekoponyájuk van.
Ennek ellenére szeretem az Ahrimant, de azér erős ez a filozófozkodó szöveg ilyen falskeménység mellett.

88 oldal, "HEAVY METAL 2001, A Tébolyult Szombat!!!! :))) 6/10

Na jó, most elfáradtam, de ne féljetek, van anyag bőven :))

-Mhedhusa-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!