Keresés

Részletes keresés

cumpika Creative Commons License 2009.08.01 0 0 22240
A legújabb tanulmányok is igazolják kedvező hatásait.

Csak egy hiteles tanulmány bemutatását kérem szépen.
Előzmény: 100s (22237)
100s Creative Commons License 2009.08.01 0 0 22239
Ez egy értelmes indok volt:)
cumpika Creative Commons License 2009.08.01 0 0 22238
Tán azért,mert a hülyék is látják,hogy f@szság az egész.
Előzmény: 100s (22237)
100s Creative Commons License 2009.08.01 0 0 22237
akkor mondd meg hogy miért nem jelentkeznek, ha ilyen okos vagy:)
Előzmény: cumpika (22236)
cumpika Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22236
ahol elsősorban nem a hülyék jelentkezését várjuk, hanem azokét akik átlátják a dolgot.

Hehe, akik átlátják, biztos nem jelentkeznek.
A hülyék azok talán fognak.
Előzmény: 100s (22235)
100s Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22235
Egyébként.
Mi próbáltunk egy olyan mlm-et elképzelni, ahol elsősorban nem a hülyék jelentkezését várjuk, hanem azokét akik átlátják a dolgot. Majd kiderül hogy ez sikerül-e vagy nem, mindenesetre annyi csodálatos termék van már, amit csak azért vesznek hogy pénzt keressenek vele, hogy bízunk benne hogy el lehet indítani egy olyan hálózatot is ami nem feltétlenül az elvakultságra épít. Előbb-utóbb meg kell hogy jöjjön azoknak az esze is, akik egy nagy "vállalat" alsó vonalaként kezdenek bele minden rendszerbe. Tulajdonképpen itt az összegek mások, mert 4800 Ft-ért lehet játszani ezt a játékot, szerintem nem rossz eredményekkel, és nem utolsó sorban ezért a pénzért kap egy jó minőségű kapszulát is az ember.
Mondjuk azt hogy, lehet hogy ez rossz marketing lesz és nem sikerül, de mi próbálunk nem a hülyékre építeni.
cumpika Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22234
Ennél nagyobb f@szságot tényleg nehéz kitalálni.

Van aki ezt beveszi?


Te miért nem tisztességes munkával próbálsz boldogulni?

Akkor nem kellene ilyen szánalmasan reklámozni a szarodat.
Előzmény: Törölt nick (22233)
.psp Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22232

Egyébként komolyra fordítva a szót, a produktum színvonala nem marad le a "nagy" mlm "vállalatok" által "piacra" dobott termékekétől, viszont a jutalék fizetési rendszer úgy gondolom magáért beszél, vagy akár előtérbe is hozhatja ezt a terméket a többihez képest. Legfőképp erre jó az egész.

 

 

Egyébként komolyra fordítva a szót, a produktum színvonala nem marad le a "nagy" mlm "vállalatok" által "piacra" dobott termékekétől

 

Amik köztudottan tulárazott szarok :-)

 

 


 

Előzmény: 100s (22227)
Biovadász Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22231
akkor nem jó mindenre.
Előzmény: 100s (22230)
100s Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22230
Nemlehet. Darált mákot kell venni!
Előzmény: Biovadász (22229)
Biovadász Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22229
"Mindenre jó."

Mákot lehet vele darálni?
Előzmény: 100s (22227)
100s Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22228
Másrészről lehet enni tobozevő mókusokat is.
100s Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22227
Heló.

Mindenre jó.
Pl., ha nyikorog az ajtó be lehet vele kenni, mert a wd40-et is helyettesíti.
Lassie meg nemcsak hogy hazatér, hanem a termék miatt el se akar menni itthonról.
Volt egy félig elpusztult fügefánk, amióta szedem az Agentet azóta életre kelt és olyan mint újkorában. Órákat tudnék írni pozitív hatásairól.
Egyébként komolyra fordítva a szót, a produktum színvonala nem marad le a "nagy" mlm "vállalatok" által "piacra" dobott termékekétől, viszont a jutalék fizetési rendszer úgy gondolom magáért beszél, vagy akár előtérbe is hozhatja ezt a terméket a többihez képest. Legfőképp erre jó az egész.
Előzmény: .psp (22224)
.psp Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22226
Előzmény: kheiron (22225)
kheiron Creative Commons License 2009.07.31 0 0 22225
A kopaszoknak kinő a haja, a túl nagy hajúaknak megritkul a haja, az alacsony vércukorszint megnő, a magas vércukorszint lecsökken, a magas vérnyomás normalizálódik, a koleszterin úgy áll majd, mint a cövek.

Ja, és Lassie is hazatér.
Előzmény: .psp (22224)
.psp Creative Commons License 2009.07.30 0 0 22224

Talán próbálkozz valamelyik erdőben, ott laknak a tobozevő mókusok :-)

 

Bár azoknak meg ingyen van ugyhogy kicsit beszükült a piacod :-)

 

 

 

Egyébként leirnád KONKRÉTAN mire jók  készitmények ?

Előzmény: 100s (22222)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.07.30 0 0 22223

Nyári röhögés.... :-DDDDD

 

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=78570

 

csupakéz 1436. 2009-07-30 14:07

 

 

Én az előző hozzászólásodat olvastam, és valóban azt gondolom, hogy engedj a csábításnak, próbáld ki az MLM-et, ha profi szponzorral, csapattal dolgozol akkor nem lesz csalódás. Sőt! Tényleg hozhat pénzt a családba. Csak alaposan nézd meg, hogy ki mit kínál, melyik az a termék, vagy szolgáltatás, amelyet a magadénak érzel, amiről úgy gondolod, hogy megtaláltad, az lesz az igazi. Személy szerint az a véleményem, hogy egy dologba vágj bele, ne több MLM-el próbálkozz. Egy fenékkel egy lovat lehet megülni. Azt mondják válság van, és több lábon kell állni. Ez az MLM üzletekre nem teljesen igaz. Ha valamit csinálsz, csináld profin és 100%-osan. Ha több termékkörrel foglalkozol (több más cég termékeivel), akkor semelyikből nem tudod kihozni a maximumot. Ha nem vagy elkötelezett a céged iránt, egy idő után hiteltelenné válhatsz az ismerőseid szemében, és természetesen idegenek szemében is. Hiszen mennyire hinnél egy embernek, aki feljánl egy lehetőséget, majd, ha az nem tetszik, ajánl másodikat, harmadikat. Joggal kérdezhetnéd meg: no akkor melyik a tuti, hiszen mindre azt mondtad, hogy baromi jó. És lehet, hogy mind jó is. Csak az emberke nem jó. Próbáld ki az MLM-et, hidd el nem lesz csalódás. Ezt is meg kell tanulni, ez is egy szakma. Én lassan 5 éve élek ebből, és a mai napig tanulok, könyveket olvasok, képzem magam. És imádom, mert ezt a tudást az élet bármely részén tudod hasznosítani. Egy ilyen munka során megváltozol. Másképpen fogsz beszélni az emberekkel, nyitott leszel új dolgokra, jobb ember ismerő leszel, más lesz a pénzügyi intelligenciád, lesznek értékes - nem csak az üzletre szűkülő - kapcsolataid. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki ezt, mert addig nem tudod, hogy miről szól ez az üzlet. Egy jó segítő és kitartás kell hozzá, semmi más. Ha tényleg úgy kezded el az MLM-es munkát, ahogyan kell, akkor nem leszel "MLM csalódott", akiket a hideg ráz ettől a mozaikszótól. Ők azok, akiket nem készítettek fel, valami hiba csúszott a rendszerükbe, nem volt segítségük, nem készültek fel a kudarcokra, nem az igazi volt a termék, a cég. Szóval, dolgozz bátran...magadnak!

Akit érdekel, hogy mivel foglalkozom, írjon privit, én adok linkeket.

( Érdekes, szép és elegáns dolog.)

 

 

MEGALOL

100s Creative Commons License 2009.07.29 0 0 22222
Heló,

ha valakit érdekel az Agent, és szeretné elkezdeni az mindenképpen szóljon!:)
Ez nem reklám!
Köszi.
kheiron Creative Commons License 2009.07.28 0 0 22221
Megtalálnak a neten (az orvosi honlapomon fenn van a telefonszámom), és elkezdenek hablatyolni mindenféle új technológiáról meg az orvostudományt forradalmasító izék bevezetéséről.
Előzmény: .psp (22220)
.psp Creative Commons License 2009.07.28 0 0 22220
Ja  a Bőrnélkuli Pharmanex
Előzmény: kheiron (22219)
kheiron Creative Commons License 2009.07.28 0 0 22219
Ma megint megtalált a NuSkin, a büdös anyjukat.
100s Creative Commons License 2009.07.28 0 0 22218
Mhttp://imgfrm.index.hu/imgfrm/6/2/6/7/THM_0006226267.jpg
Előzmény: 100s (22217)
100s Creative Commons License 2009.07.28 0 0 22217
.
Előzmény: .psp (22216)
.psp Creative Commons License 2009.07.27 0 0 22216

                                                  Mókus Rulezzz!

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                  www.egyéltobozt.hu

 

 

 

 

 

 

                 

 

 

 

 

   Mt előtt                                     MT után
Előzmény: 100s (22214)
.psp Creative Commons License 2009.07.27 0 0 22215

                                                 Mókus Rulezz !

 

 

www.egyéltobozt.hu

     

                                               

Előzmény: 100s (22214)
100s Creative Commons License 2009.07.27 0 0 22214
Heló!

Na elkészült a második verzió, tessék: www.agentonline.hu
.psp Creative Commons License 2009.07.23 0 0 22213
Előzmény: Otto Normalverbraucher (22212)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.07.23 0 0 22212

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=236407

 

Balumac             1.                   2009-07-22 23:44

 

 

Átverésveszély!

 

Sziasztok, gondoltam leírom a tapasztalataimat erről a cégről, ami bujtatott MLM rendszerben szívja mind a dolgozói mind pedig az ügyfelei vérét.

Nem régiben figyeltem fel, mint friss diplomás a hirdetésükre, hogy "betanítással fiókvezetőket keresnek, egy EU-s pénzügyi céghez, EUs fizetés mellett".

Nagyboldogan válaszoltam is a hölgynek, elküldvén önéletrajzomat, miután 3 hónapig egy bolti eladói munkát sem sikerült találnom.

Másnap telefon, a hölgy a cég nevét sem tudta kiejteni, előszőr azt sem tudtam honnan hívnak. Az első válasza a gratulálunk, az ön végzettsége tökéletesen megfelel, adott időpontot állásinterjúra. 

Nagyboldogan szüleimnek barátaimnak elmeséltem, hogy fiókvezető leszek egy pénzügyi cégnél. 

Másnap elmentem az interjúra, ahol fél órát vártam a hölgyre ( direkt csinálják, pletyiznek, neteznek, csak, hogy lásd, ők aztán elfoglaltak... )

Leültet, az iroda nevetségesen néz ki, az asztal ide oda mozgott, serlegek a falon ( mert azt kapják... ha teljesítenek ).

Első pofon, a jutalékos rendszer, mondtam neki, ezzel nincsen gond, de még a Brokernet is ad valamennyi minimumot fixként, miután utánanéztem, még az interjú elött. :)

Következő pofon, az ügynökösdi, vagyis nekem kell az ügyfeleket felkutatnom, jó idáig rendben is van, nagy cégeknél-bankoknál is így megy...

Harmadik pofon, az állandó mézesmadzag... ennek audija van, ennek mercedese, én 1.5 milliót keresek stb.

Mondom ok, én is szeretnék jól keresni ezzel nincs gond...

Még azt is felhozta, hogy nem kell, vizsgáznom a pszáfnál, mert van közgáz diplomám.

 

Elfogadtam az ajánlatát, amire a válasz, a nagyszerű volt, és feliratott velem egy címet, meg előadást.

 

Előadás, tipikus MLM maszlag, én ennyit keresek, te ennyit kereshetsz, te vagy a tökéletes, tanítunk stb. A teremben 50 fok volt, se légkondi se semmi, a wc rom, szünetben 50 ember várt 1 darab wcre, ahoz képest, hogy havi több milliót keresnek.

 

Ok. Aki maradt, bekellett járnia délelöttönként "tanításra" ami egy kiscsoportos, vagy ovis betanításra hasonlított, mégpedig a szöveget, a telefonhívást, ügyfelek ismerőseinek az elérhetőségének a kipréselését és egyéb zagyvaságokat tanítottak, ahelyett, hogy a hívások elött átnézették volna mi a hitel, milyen kedvezmények vannak stb.

 

Ez tartott két hétig, majd egy nevetséges vizsga, a bemagolt szövegböl...

Majd közös telefonálgatás, időpont egyeztetés...

 

Ez már a 3-4. héten volt, és túlvoltam 20-30 elemzésen. Egy nevetséges füzet amibe az ügyfélről információkat kérnek, de még olyanokat is amik nem érdeklik...

 

Szerintem gazdasági téren az összes embernél okosabb voltam mint akik ott voltak, de azért megmondtam, elmegyek kifizetem a 26 ezres PSZAF vizsgát, hogy még is csak legyen fogalmam a banki szlengőrl fogalmakról, biztosításokról, amiről kiderült, hogy a saját oktatási központukban van, egy saját ovb-s lúzerrel. A vizsgát letettem, kaptam egy A4 es papírost, amivel az égetta világon semmit nem érek, csak kiválthatom a drága vállalkozóit ennél a cégnél! 

 

A jutalékot egységben mérik, 460 egységet gyűjtöttem, de még nem voltam regisztrálva, ami 200ft/egységet jelent náluk... a tanácsadáson előbb kiszámoltam a gyenge matematikai számításokat, kamatos kamat, fejből mint ahogy azt ő bepötyögte a számológépbe.

A pofon akkor jött, amikor megmondták, hogy nem fogják kifizetni az összeget, mert nem regisztráltam be ( 70 ezer ft havonta TB, egyéni vállalkozó, vagy csinálj céget 300 ezerért, de még annak is vannak havi és éves költségei, kinek van pénze eregisztrálni, ráadásul megigérték, hogy kifizetik, ebből pl. kifizethettem volna a vállalkozóit, bár nem terveztem, max ha tényleg minden hónapban bejönne ennyi vagy több, de kollégáktól megtudtam, hogy örülnek ha pár száz pont összejön, és 60 emberből ha 1 nek sikerül továbblépnie... )

A munkámat jól végeztem, gyors voltam, sok embert hoztam nekik, sajnos csak később jöttem rá, hogy az 500 cég helyett amiről beszélnek csak 10 el álnak kapcsolatban! Nem mondom, hogy rossz cégek, de befektetésnél nagyobb lehetőségek is vannak mint egy r...t betét...

 

Tehát hazudnak átverik az ügyfeleket, ott húzzák le a bőrt ahonnan csak tudják, biztosítást meg mindenféle banki terméket kellett emberekre rábeszélnem.

 

Végül nem akartak kifizetni, így ott hagytam őket. 460 egység x 200 ft az  92 ezer ft, ez kb. 20 ügyfél után! Nevetséges... és még 26 ezrem is bánta.

Névjegykártyát nem akartak adni csak regisztráció után, azt is nekem kell kifizetni.

 

Nem a céget akarom leminősíteni, de olyan emberek dolgoznak ott akik max érettségit tettek le, és betanult szövegeket nyomnak, és 10 cég közül azt választják aki épp a legtöbb jutalékot fizeti.

1,5 évig kell, havi 300-600 egységet összeszedned ahhoz, hogy meglegyen a fiókvezetői pozicíod ahol, bepalizhatsz 3 embert és kapsz 460 ft/egységenként! 

 

Bujtatott MLM, a szerencsétlen munkakeresők megtévesztése majd átverése. Pl. 3-4 hónapig csak oktatnak, és nem csinálhatsz semmit, nem is fizetnek, csak regisztrálás után, ami után kilépni szinte képtelenség állítólag!

A munkát lenézik főleg az átlagembereket, mert azt hiszik ők a hierarchia csúcsa, érdemes meghallgatni az emberekről a véleményeiket. Undorító!

 

Jól gondoljátok meg hova mentek dolgozni, inkább fix összeg, és maradok a mókuskerékben, mint embereket b....k egész nap, és szedjem ki az ismerőseiket, hogy talán 3-4 év múlva, majd megkeresek havonta 500 ezret, vagy többet, ha egyáltalan akad ügyfél a hatalmas és erőszakos konkurencia miatt ( más OVB ügynökök ).

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.07.21 0 0 22211
Üdv a fedélzeten! :-)
Előzmény: maholnap_lawyer.com (22210)
maholnap_lawyer.com Creative Commons License 2009.07.21 0 0 22210

A pénzügyi MLM-ekről írok , itt, az MLM képzésekről pedig itt.

 

A Figyelőnet egyik tavalyi számából:
"A válság miatt munkanélkülivé vált emberek közül egyre többen állnak ügynöknek. Az Egyesült Államokban már 15 millióan dolgoznak így, és a jövőben hazánkban is reneszánszát élheti a multilevel marketing (MLM). A pszichológus szerint a népszerűség oka nemcsak a könnyű pénzkereset ígérete, hanem az is, hogy ezek a rendszerek a valláshoz hasonlóan hitet és reményt kínálnak a kétségbeesetteknek."

 

Az MLM visszásságaiból nem fogyhat ki egy erről szóló blog.

 

Ezekkel tudom kiegészíteni az itteni fórum tapasztalatait, általában az enyémek kimerülnek (bár igen bőségesek) a pénzügyi szolgáltatások területén található MLM visszásságokban és érdekes szituációk elemzésében, orvoslásában. Remélem szinesíteni tudom egy kicsit a fórum érdekes beírásait :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!