Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3367

Sziasztok! Én Magyarországról írok, és érdeklődnék, hogy az Optibox Aligátor, vagy a Verbatin MediaStation HD DVR készülékek valamelyike UPC műholddal működik a UPC setbox nélkül? Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Előre is köszi a választ!

*upc*** Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3366

120cm pont jó csak universalis fej és mpeg4 HD beltéri egység kell

HD-ssal tudod nézni HD és digitalis csatornákat amit upc digitv és HDba hellóhd és thome sat ad

 

A T-sek meg mennek a UPC-hez mert jobb a kínálat! A UPC efik meg mennek a DIGI-hez mert olcsó és van D.sport! A DIGI-sek pedig..........................................

Előzmény: chagaal (3355)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3365

cardsharing (csak saját felelöségre)

 

dreambox 500 klone

dreambox 800 

Előzmény: *upc*** (3364)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3364

én arra akartam kitérni hogy veszel egy HD set to boxot  ami tudja 1080I HDMI kábelen

, dsr4101 kiveszed smartcard kártyát nyilásból és átrakod HD beltéribe és müködni fog UPC kártya másik beltéribe .Még osztani is tudod akár interneten vagy házon belül és akár több tvkészüléken is tudod nézni szolgáltatást amire ráfizettél

Előzmény: amanita_phalloides (3362)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3363

Nincs, de csak a hozzá való kártya kell, meg egy normális HD box, ezt írta upc.:)

Előzmény: amanita_phalloides (3362)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3362

http://www.scomdirect.hu/pdf/DSR4101.pdf

 

Nincs is rajta, HDMI kimenet....

 

Előzmény: *upc*** (3358)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3361

Valóban, a HelloHD-nél egyre gyakoribb a kép és hang akadozás, elszállás, valamint a kockásodás és a kép szétesése....

 

Előzmény: *upc*** (3359)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3360

Próbálom megnézni ennek a 4101-esnek a leírását, de a linken csak a műsorújság jön fel.

Egyébként ez egy új beltéri, mert eddig nem láttam az upc kínálatában.

Ez lenne a link, ami nem műxik:

http://www.upclive.hu/pdf/DSR4101_belteri_egyseg.pdf

 

Előzmény: *upc*** (3358)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3359

NOS nem UPC kapcsolodik de jelemezem 4 szolgáltatot

nézzük kinálatot és minöséget akkor szerintem egyiksem jó szolgáltatást nyuljt

jellemezem :

 

Digitv : származása románia ,olcso , minöség szar , felel román és fele magyar,kevés magyaradoval,

 

UPC : származás luxemburg, olcso , minöség szar , sok magyar adoval  

 

helló HD , drága , minöség induláskor jóvolt ,minöség most szar , kevés csatornával mint upc !képest

 

Thome TV(T-sat),. romtelecom(románia) és német telecom ,drága , minöség jó , keves csatorna föleg IKOS csatornákkal (reklamadok,tv2,RTL.COOL,FILM+)

alapcsomagban ,

Ami upcnél elérhetö alapban thomenál különcsomagot és pénzt vesz igénybe pl:,zene,természet,gyerek,portno stb,

és mellette telefon internet stb.

 

 

Előzmény: Saughassy (3357)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3358

szerintem nem kell felmondanod csak kell jo minöségü HD boxot venned belel upc kártya és menni fog csak ne HD box mert annak kártya nem fog menni semmilyen HD beltériben

 

 

cseréltesd ki dsr 4101 beltérire és kártyát tedd át HD boxba  

ezt ajánlom és HD boxod már tud 1080i is HDMI csatlakozon

Előzmény: SivaSambo (3353)
Saughassy Creative Commons License 2010.11.07 0 0 3357

Azert a konkurencia (ha annak nevezheto, sztem nem) nem igy gondolja, a HelloHDnek nagyon jo minusegu a gyari box-sza es persze eleg szep mennyisegu FullHD tartalmat kinalnak, elfoghadhato aron.

 Szoval ha nagyon megunnad, nezz korul naluk, ma mar nincs olyan mufaj, ahol ne tudnal minimum egy jo SD anamorfot kapni, de talan a humort leszamitva van HD is. (M1 (HD) news es kultura, HBOHD, Filmbox HD film, HBO Comedy moka kacagas, Discovery HD, NatgeoHD tudomany, ismeretterjesztes, EurosportHD sport, MezzoHD zene. 

Ez persze csak a teljesseg igenye nelkul. 

Előzmény: chagaal (3355)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.07 0 0 3356

Ha scart a tv-t állítsd be RGB bemenetre.

Előzmény: amanita_phalloides (3350)
chagaal Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3355

... én már vén vagyok:-) kicsit nosztalgiázva gondolok a 90-es évekre, amikor egy polarmountos 120-assal tizenműhold analóg kinálatában (a kódolatlanban:-)  túrkálhattam gond nélkül... mára a nézhető full HD minőség valóban vonzó, de elképesztő, hogy a fejlődés nem egyenletes... a felbontás megjeleníthető, csak éppen nem jelenítik meg a szolgáltatók, illetve csak nagyon kis lépésekben követik... nyilván sokba kerül a minőség a szolgáltatónak is, az meg abból indul ki, hogy a többségnek elég a 720, majd ha a konkurencia rákényszeríti, akkor majd lép... de mivel a konkurencia is mind így gondolja, így marad alapból a 720 és pár 1080-as beetetés szinten...

én szeretnék váltani full HD-re, de minek tenném? egyenlőre több a gond, mint az öröm... ha ez változni tud, majd akkor váltok:-)

UPC direct egyébként valóban irritálóan passzív, mezei előfizetőjükként is meghökkentő, hogy mennyire magasról szarnak a meglévő előfizetőkre (Thorra váltás óta 8111-es beltéri féltudással müxik, fél éve nem akarnak ezen változtatni, ez valahol tényleg meghökkentő)... ok nyilván, hogy válság van (nyilván ezért is mentek a Thorra), és beleültek a mocsárba, ami lefelé húzza őket és valahogy nem is akarnak kimászni belőle... velük süllyedünk... ennél is nagyobb gond, hogy nincs alternatíva, illetve van, de azok sem jobbak...

Előzmény: SivaSambo (3353)
SquareWire Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3354

"Viszont ha neked van egy full HD tévéd, ami 1080i teljesítményre képes, az életben nem tudod kihasználni a jelen körülmények között."

 

Nem tudja kezelni az elméleti legnagyobb felbontástól kisebb felbontású bejövő jelet?  Vagy én értek valamit félre? Van a családban PS3, ami szintén 720p-ben tolja a jelet egy szintén 1080i-s full HD-s tévének minden pronléma nélkül.

Előzmény: SivaSambo (3353)
SivaSambo Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3353

Sziasztok!

 

Ezt a sztorit sok gondolkodás és vita után most ide is leírom.

 

Adott egy Panasonic VIERA plazma tv full HD.

És adott egy UPC direct+ HD előfizetés.

A TV megjött, kicsomagoljuk, a beállításnál jelen van a bolt egyik tv szerelő munkatársa( jó ismerős).

Valamint a Panasonic szakembere, akit a TV miatt hívtunk ki.

Először azt hittük hogy a tv a hibás.

HDMI kábelen mem ment át a hang. Elő egy másik HDMI kábel.

Semmi. Néma mint a hal.

A UPC-s fickó egyből...szar a tv...

A Panasonic-os fickó:a tvnek semmi baja.

Leteszteltük mindenhogy és minden más formában szól a készülék.

Egyszer csak, most figyeljetek!

Elszólja magát a UPC-s gyerek: a set top box csak 720 as jelet ad le. Ez a max!

Viszont ha neked van egy full HD tévéd, ami 1080i teljesítményre képes, az életben nem tudod kihasználni a jelen körülmények között.

Telefonál a Panás fickó, 10 perces konferencia tárgyalás, minek a végén kiderül, hogy a UPC direct kontra Panasonic nem kompatibilis.

A Philips set top box egy elavult cucc.

A 2010 fejlesztést nem tudja kiszolgálni.

 

Vicces.

Tehát most felmondjuk a szerződést.

 

Minek egy olyan szoftvert használni ami nem elégíti ki a gép igényeit.

 

 

 

 

amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.04 0 0 3352

De miért gondolja az UPC, hogy Magyarországon senkinek nincs full HD TV-je? Merthogy a torzítási probléma csak azokon jelentkezik, ergo a Philips 8111-et a CRT-kre és esetleg a HD-ready TV-kre állították be, fixen méghozzá....

Előzmény: Törölt nick (3351)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 3351
Nem az analóggal van a gond hanem az UPC analóggal.
Előzmény: amanita_phalloides (3350)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.02 0 0 3350
Scart-on csatlakoztattam a TV-hez, így a 4:3-as adások oldalaránya jó lett. Csakhát az analóg minőség....
Előzmény: Razrblad (3343)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.02 0 0 3349

Nekem már 3-ik éve van ilyen beltérim, azóta dühöngök azon amit írsz, de látom azóta se tettek semmit a hiba kijavítása érdekében.

 

Ezért (is) utálom a nagy multicégeket. Bevásároltak ebből a x@r Philips beltériből, amit szoftveresen le is butítottak, és ameddig van raktáron ebből a vacakból, addig mindenkire rásózzák, előzetes figyelmeztetés nélkül.

Előzmény: Razrblad (3343)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.02 0 0 3348
""forgatási határidőt november 15.-re.
Ha addig valahol nem sikerül, akkor is leáll az Astra és az automatikus előfizetés lemondással jár.""


mindenkinél 15ig át kell forgatni antennát ,
ha ennek nem tesz eleget akkor pénz ellenében csinálják meg
hűség alatt van akkor nem mondható le mert akkor kötbért fogsz fizetni jó sok pénzt és upc gazdagítod vele
Előzmény: nempiskota2 (3347)
nempiskota2 Creative Commons License 2010.10.30 0 0 3347
Tegnap délelőtt végre átszerelték az antennát nálunk is.Cirka 3 órás hadművelet volt, a ház másik oldalára tette át a "harcos", de új tányért vettünk mert a nagy saját lavórunkat nem vállalta be.( nehéz, más tartó kellett volna stb.)
Így 5000 ft-ból megúsztuk és most már a thor-on vagyunk.
Amúgy érdekes, hogy az első szerelő ezt csak pénzért ( szerelési díj ellenében) vállalta volna, még jó, hogy utánajártunk.
A tegnapi szerelő viszont szépen elvezette a kábelt is, a ház másik oldaláról mert a régi bemenetet meghagytuk.
Azt hallottam kitolták a forgatási határidőt november 15.-re.
Ha addig valahol nem sikerül, akkor is leáll az Astra és az automatikus előfizetés lemondással jár.
*upc*** Creative Commons License 2010.10.29 0 0 3346
valaki akar kérdezni tőlem megteheti email : windows100@freemail.hu
*upc*** Creative Commons License 2010.10.29 0 0 3345
hát igen dsr 8111 HD velvevös beltéri egy nagy fos
elfejelti idöt , nem lehet beprogramozni felvételre , nem jol csinálja softverje felaldatokat
szoval upc lista dög megcsináltatni softvert
Előzmény: Razrblad (3343)
pajaci Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3344
Én a T-home nál voltam a "hűség idő" lejártáig, de negyon megutáltam őket. Ez még ezerszer könnyebb, és jobb. Ez van!
Előzmény: Burrit (3337)
Razrblad Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3343
Sziasztok,

Ma előfizettem UPC Direct-re felvevős dekóderrel, hozták is a Philips DSR8111-et. Riadtam konstatáltam, hogy hiába állítom át a képarányt a beállításokon belül, az SD adásokat széthúzza. Ügyfélszolgálat azt mondja, hogy hát igen, ez így van, dekóder problémája, tényleg nem lehet semmit csinálni? Korábban T-Satos voltam, ott a dekódernél be lehetett automatára állítani és nem volt vele ilyen gond. Tényleg nem lehet semmi csinálni? :(
Burrit Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3342
Bementem a upc-hez de széttették a kezüket nem hozzájuk tartozik. Hagyom had csinálja meg csak a UPC egy büdös vasat sem fogok érte fizetni megmondtam nekik ma vagy pedig fizessék ki a telefonszámlámat!
Előzmény: *upc*** (3338)
*upc*** Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3341
veszel 2 dreamboxot és twin fejet akkor megtudod osztani 2 szobába is
nem kell szarakodnod upc vel
nem tudom milyen vevö van nálad

dsx6010 és dsr 4101 be levő kártyával működik megosztás

router is kell
Előzmény: Burrit (3337)
V.Gy. Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3340
... ez meg lemaradt:

UPC Direct viszonteladók
Előzmény: V.Gy. (3339)
V.Gy. Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3339
Egy UPC-viszonteladó "műholdasboltot" kellene keresned szerintem. Náluk lehet rendelni és módosítani is:

Előzmény: Burrit (3337)
*upc*** Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3338
bemész közeli upc boltba és megoldják problémádat
Előzmény: Burrit (3337)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!