Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22958
Igaz, a lányok kortól függetlenül mindig okosabbak:-o)))))
Előzmény: csogu (22956)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22957

Én úgy érzem, hogy fizikailag is húzza magát, ami garantáltan árt az egésségnek...

 

Inkább szakmázzunk. Mi van a fixszel?

Előzmény: góré001 (22953)
csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22956
Ilyen fiatal és már okosabb az apjánál:-o))))))))))
Előzmény: tomajer (22941)
csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22955
Vettem, értettem:)
Előzmény: tomajer (22940)
csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22954
Jó reggelt:-)
Előzmény: Fáradt Vándor (22952)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22953

Szia vándor!!

 

 Komolyan nem értem úgy túl pörgeti magát ,hogy már azt sem tudja mit mikor miről kiről mit nyilatkozik !

 

Csak puffog puffog és ennek valóban nem hiszem hogy jó vége lesz!

Azt gondolja Ő egy kulcs figura pedig csak egy kis nemecsek akik meg hergelik azok meg jókat kuncognak rajat Ő meg közben ebben a nagy vagdalkozásban elveszíthet mindent !! Hát Ő tudja a család nálam fontosabb!! - el kéne gondolkodnia !!

 

Tudod nem vagyunk egyformák Ő azt gondolja a forradalmisága megvédi mindetől és mindenkitől - hamar felébredhet!!- csak akkor ne legyen késő!!

Előzmény: Fáradt Vándor (22952)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22952

Úgy féelk, hogy a tomajer eccer annyira felhergeli magát, hogy infarktust kap...

 

Jóreggelt!

góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22951

Ne fenyegetőzz!

 

Van ennyire demokrácia!  Ez nem fuvarközvetítő cég!:-

 

Búta elvakúlt dühödben már azt sem tudod miket beszélsz írogatsz!

Amit ide leírtál az korrupció tehát Te állítod hogy valaki valakit le korrumpált - ez pedig BÜNCSELEKMÉNY!!!

Annak tudata vagy jellegének bírtoklása és nem bejelentése illetve elhallgatása szintén bünrészesség és BÜNTETENDŐ!!

 Hát itt erről van csak csupán szÓ!

 

Ha bírtokosa vagy akkor jelentsd ne  az itt olvasókban kellts rossz szájízt és ráadásúl ezzel is minket akarsz lejáratni!!- ha jól tudom Te nem cég ellenes vagy hanem Fix tarifa párti! akkor ennek szellemében is cselekedj!!

 

 

És én nem fenyegetlek csupán azt mondtam ezért bízony mind két érdekelt fél neked mehet, afentebb írtak miatt!!

Tudod legyél forradalmár csak ne halj bele mint CHE GEVARA!!

Előzmény: tomajer (22947)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22950

Gondolom, ez még várható! :-(

 

Már megint a mi fejünkben túrkálsz!!- Helyettem ne gondolkozz!!

Előzmény: tomajer (22947)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22949

így a javaslat tartalmáról a Taxis Kamará-tól értesültünk.

 

Olyan hogy Taxis kamara olyan nem létezik_ bár lehetne lenne akkor most nem itt vitáznánk!!

Előzmény: tomajer (22948)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22948

Én vindikálom???? :-)))

 

 

olvass:

 

 

így a javaslat tartalmáról a Taxis Kamará-tól értesültünk.

 

 

Tsá!

Előzmény: góré001 (22946)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22947

Mert a rendelet alkotó nem mutatta meg akkor sem senkinek a törvénytervezetet!

 

 

Érdekes módon, a kész törvény ellen sem volt neki kifogása!:-)))

 

 

mert ezidáig emmiatt senki nem fordult Alkotmány Bírosághoz !

 

 

Gondolom, ez még várható! :-(

 

 

A második mondatodért csak remélem ,hogy nem kapnak el azért ennyire nincs demokrácia!

 

 

Ne fenyegetőzz!

 

Van ennyire demokrácia!  Ez nem fuvarközvetítő cég!:-)

 

 

Csak azt nem írtad ide, hogy ha ilyen bőszen támogatjátok, akkor miért is szaladtatok az egyetlen olyan szervezethez, amelyiknek hivatalból kötelessége a randeletet ellenezni???

 

Miután, közben folyamatosan arra panaszkodtok, hogy ez a bizonyos szervezet milyen szemét, milyen árgus szemekkel figyel benneteket, és már mennyi lóvéra megbüntetett!:-(

 

Rémess!  Ha engem egy hivatal sok millióra megbüntet, akkar utánna, nem szaladok oda hozzá, hogy ugyan fúrjon már meg egy rendeletet, amivel én egyetértek, csak jobbítani szeretném!

 

A GVH.nak, ez a rendelet, jobbítva sem felelhet meg!!!   A Hivatal feladata, és funkciója az, hogy harcoljon minden ezirányú törekvés ellen.  Ezért van!

 

Tehát, aki hozzájuk fordul, az tökéleten tudja, hogy nem a jobbításét lépett, hanem a megakadályozásért!

 

Mentem dógoz!

 

Tsá!

Előzmény: góré001 (22944)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22946

 Sz'al, erre mondom én, hogy beszélhettek bármit, a tetteitek az ellenkezőjét mutatják :-(

 

Már ezt is nekünk vindikálod!

Mi olyan jóban vagyunk Velük ,hogy egyszer már 36mFT - re megbüntettek minket , most meg másodfokon van egy 26mFt bünti!! nem hiszem hogy ezt a lázítást nem kéne már abba hagynod!!

Előzmény: tomajer (22942)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22945

1:Azt írod ,hogya fuvarszervező tiltakozik a fix tarifa ellen!

Mond vagy mutasd meg , hol milyen formában olvastál erről!

 

 

Azért, én egy párat már ideidéztem, ti itt egy párszor mérgetekben bizony már leírtátok!:-)))

 

 

Arra se legyen egy percnyi kétséged sem , hogy nem lesz Taxis aki ezt önként és dalolva megteszi és meg is teszi!!/ mert most is azt teszi oda vándorol ahol cím van!/

/ alá tomajer beírása!/

 

 

Montta a csogu, hogy ez egy szerentsétlen mondat vót:-)))

 

Sz'al, mer eccer jókedvre akartalak deríteni, és aszt igértem, hogy átmegyek a Rádijótaxihoz, mostanmáá énlettem a vándormadár, aki azonnal rohan a következő céghez? :-(

 

És még te sértődsz meg, ha én merem értelmezni a mondataidat? :-)))

 

Sz'al, hogy a te szavaiddal éljek, ez tökéletes hazúgság !!!:-)))

 

 

Rákényszeritem az információs forradalom utánn őket ne telefonálgassanak jöjjenek ki az utcára és a drosztokon üljenek be közben lássanak olvassanak!

 

 

Rákényszerííítenííí!:-)   300.- ról beszélünk, fuvaronként!!! :-)

 

 

Mit nekem egy utas császkáljon üljön be egy számára nem szimpatikus aútóba egy nem szimpatikus soförhöz mert mi így akarjuk mi így látjuk jónak!

 

 

Miért is?  Ott legalább látja milyen taxis mellé, milyen autóba ül be!:-)

 

Félre a tréfát, nem akarom én, hogy ne telefonáljon. Valamilyen módon el akarom érni, hogy ma Bp.-en ne legyen 1000.- alatti fuvar!

 

 

Ezt rendelet alkotó uri hobortból le akarja bontani és Te taxis aki ebből ennek mentén élsz tapsolsz hozzá!

 

 

Dehogy akarja lebontani.  Meg akarja fizettetni!!!

 

 

 

Előzmény: góré001 (22943)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22944

De miért nem a törvény ellen emelte fel a hangját???

Mert akkor még, nem érkezett meg a boríték, a Taxis Kamarától???

 

 

 

Te nagyon okosnak látszani akaró minden tudó Tomajer!

 

Mert a rendelet alkotó nem mutatta meg akkor sem senkinek a törvénytervezetet!

Mert mint most suttyomba beterjesztette és ott elfogadták mert ezidáig emmiatt senki nem fordult Alkotmány Bírosághoz !/ ha nem tetszene már fordulhattúnk volna!!/ - Mert mi akarjuk akartuk csak nem így hanem egy konszenzusos minden részére pontosan kidolgozott rendelet keretében!

Mert elég volt a todozás foltozásból mert itt az ideje egy jó mindenki számára elfogadható Taxis törvény megalkotására!

És mert azért mert valamit be akarok vezetni nem kell a fürdő vizzel a babát is kiönteni!

És mert alkotmányos jogokat nem lehet elvenni kirekeszteni,mert ez nem úri vagy politikai hóbort hanem ez egy olyan rendelet amely sok sok ember és annak családjának legfontosabb válltozását hozhatja!Így azt tessék ilyen súllyal kezelni!!

 

A második mondatodért csak remélem ,hogy nem kapnak el azért ennyire nincs demokrácia!

Szóval le kellene már higgadnod mert nem hiszem ,hogy neked kulcsfigurának kellene lenned - gondolj a családodra!

Előzmény: tomajer (22942)
góré001 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22943

már ne is haragudj, de frankón nem értem!!! TE a fuvarszervező azért tiltakozol a FIXtarifa ellen, mert TE a fuvarszervező ezt is ugyanugy ki tudod majd játszani a visszapörgetéssel, amikor majd TE a fuvarszervező tárgyalsz a megrendelőkkel!!! Kérdem én ki a ló..sz kötelez téged hogy ezt is kijátszd???? Nem elég hogy a béka segge alatt van a hivatalos tarifánk a taxiórában, TE a fuvarszervező még ennek a nyomott tarifának is alá tudsz menni!!!

 

Kedves Toloos!

Megpróbálok én válaszolni bár azt gondolom számodra sem én sem még sok ember nem elfogadható, de azért megpróbálom!

 

Attól , hogy még Te nem vagy jártas a jog a törvény világában attól az még létezik , van  használják!

A törvény nem ismerése nem mentesít semmi alól!

Annak nem bírtoklása még nem eredményezi , hogy Te nem lehetsz jó Taxis!

Ráadásúl itt a topikon olvashattál már elég sok hülyeséget , mint  pl, amit itt fennen írtál!!-nézzük!

 

1:Azt írod ,hogya fuvarszervező tiltakozik a fix tarifa ellen!

Mond vagy mutasd meg , hol milyen formában olvastál erről!

mert én kb. úgy 92-óta ezért küzdök! és nekem erről írásos bizonyítékaim is vannak kb úgy 50 A/4 papirnyi!

A most folyótárgyalás sorozatban/ami nem volt és nincs!/egyik tulajdonos vagy ahogyan Ti mondjátok szám tulajdonos nem jelentett ki ilyent erre nézve a Taxisok Világa a leg aútentikusabb lap mert ott betü hüen van minden leírva nem úgy a Búlvár lapok ahol az ujságíró úgy szinezi olyan fel vagy al címeket talál ki amilyent csak akar / mint tudjuk neki az a hír ha vér folyik!/

Nos vesézzük ki ezt a mondatodat:

Azért nem jó a fix mert miért is ?

a,: ha tárgyalni megyek bejelentem ennyi a tarifa , erre a cég vezető azt mondja jó jó az engem nem érdekel maga azért mert önnel szerzödök , maga azért mert ezzel havi 4000 hívást kap mgánál elköltök 4000.000 mFt -ot ezért adjon 10-15-20- vagy kitudja hány százalék szrződés kötési jutalékot!ezt a havi számlában érvényesítjük!

Jogilag lehetséges? - IGEN! - pénzügyileg - szabályos?- IGEN !- tehát megadható!- IGEN! a fix esetében is ? - IGEN!

Kinek a pénzéből is megy ez vissza a Tiedből ! miért is ? mert Te Taxis abból élsz ha sok cím van! Mert Te Taxis oda fizetsz tagdijat ahol sok a cím , ahol be sem áll a diszi szája! Mer egyszerüen Te csak megélni akarsz és ez annak a függvénye , hogy van munka!

Tehát Te befizetsz a vezető a céggel megköti a szerződést a százalékot havonta leírja a tagdijból meg kifizeti Neked Taxisnak a fuvardijat!

Csak a magasabb Fix -nél több lesz az órádban és a szerződés közötti árrés így majd Neked Taxisnak majd több tagdijat kell fizetned!!- ez eddig minden mozdulatában törvényes !/abban egy pillanatnyi kétséged se legyen ,hogy ez nem történik meg mert ha nem a mostani 11 akkor majd egy erre alakuló 12.ik majd megcsinálja!

Tudod arról a kb, közel 1 milliárdról beszélek ami szerződéses fuvar és ez rettentően sok hogy ez ne így legyen!!/- de ez Neked Taxisnak hiányozna a legjobban mert ma is szinte ebből élsz mert sajnálatosan Mari néni kevés van és az Téged taxist nem tud fenn tartani !/Remélem eddig megértetted!

Tehát a Fix tarifa megjelenésével sem a Te a kocsidban kötött külön alkud szrződés kötésed!nincs korlátozva sem az én szerződés kötési kötelezettségem nincs korlátozva sőt kapaszkodj meg még a Transzfer árak amit hívatalosan közölsz sem törvénytelen! Csak ebben az esetben az olló nagyobb nagyobb a vissz finanszírozás!

Arra se legyen egy percnyi kétséged sem , hogy nem lesz Taxis aki ezt önként és dalolva megteszi és meg is teszi!!/ mert most is azt teszi oda vándorol ahol cím van!/

/ alá tomajer beírása!/

 

 

2: azt írod ki a ló...kötelez!

 

Nos Te Taxis kollega mert ha van cím akkor hozzám fizetsz be ha nincs akkor nem és a cég rezsijét fenn tartását fedezni kell!

Mert ma is és a Fix tarifa esetén is így fog működni mert neked is van rezsid és mert neked is haza kell vinni a családodat a vállakozásodat fenn tartó pénzt és mert ezt válltozatlanúl csak a cég keretén bellül tudod megtenni mert a múltik Veled nem állnak szóba mert nem is tehetik!

Mert őket is kötelezi bizonos anyagi szint felett a közbeszerzési törvény!

A pályázatoknak meg szigorúan meg kell felelni, tölünk is egy csomó papírt bekérnek / mérleg, bank szerződés stb./ pedig Mi hitelezünk nekik nem ők nekünk!

És ez a fix esetében is igy lesz!

Ki a Ló ....kötelez hát Te kedves kollegám akinek nem a céghez hanem a pénzhez való lojalítás ami döntő!

Te a tagdijadat oda viszed ahol sok a cím ahol megtalálod a számításodat ahol a leggyorsabban a legtöbbet lehet keresni, és egy percig nem vársz!/ nálam jelenleg nincs multi 1év alatt 200 kollega ment el tőlem már majdnem belerokkant a cég most november óta küzdök vissza és csak rettentő lassan és fárasztó munkával sikerül rendbe tenni a dolgokat,már elekzdődött az ide áramlás!

Tehát Te kollega mert a piac ilyen de nem csak nálunk minden hol a világon az ügyes a bátor a merész  az okos , a gyors , a rafinált , stb, az fenn marad a amásik meg elbukik!

Jelen esetben ennek Te vagy a legmeghatározobbja hiszen tudod oda fizetsz ahol szól a rádió az meg ebből fenn marad!

És ez bármilyen számsorú Fix esetén így marad!

 

3: Ez a válasz a hármas pontodhoz is hiszen ez a lényege azért megy egyik cég a másik alá hogy Téged kedves Taxis a soraiban tudhasson!

mert ha csak egy cég lenne akkor nem lenne ilyen ádáz ár verseny meg a kegyeidért verseny ,de ez már soha a büdös életben nem lesz így!!

Sőt az elöbb várható hogy egy nagyon Tőke erős saját autóparkkal rendelkező Ngy vállalkozó megjelenik a piacon egy a Txizáshoz is értő ember vezetővel és megfínaszírozza a múltikat és lehappolja a piacot!!- akkor azt kapkodhatod a fejedet!- mert neked onnan kezdve csak a Mari néni marad!

 

4: És utolsó sorban!

Ha lesz lenene Fix tarifa marad minden így csak nagyobb számok repkednek majd a dologban többnek kell lennie a kiadásnak ezért több lesz a bevétel mert mint tudjuk ennek mérlegben kell lennie!

Te taxis majd többet fízetsz a múltiknak meg többet kell fízetni csak mint mondtam az arány párok válltoznak meg!

És hogy miért van ez az ágálás!- nos még egyszer leírom nem mindha Téged érdekelne - de azért még is csak a mihez tartás végett!

 

A rendelet alkotó kitalált egy rendszert ami ebben az országban már 20-éve nem működött működik

de egy kicsit nosztalgiázott meg hát a pénz is jól jön hát még hangadókat is talált hozzá miért ne?

 

Tegyünk úgy rendet a taxizásban/ mert ügye a 10 év áldásos tevékenység kevés volt a reptérhez a pállya udvarokhoz a különböző góc pontokhoz!/

hogy a taxisokat drosztra kényszerítsük fizetnek érte nekünkcsak onnan vehetnek fel fúvart/ világító szabadjelzővel csak és kizárólag droszton várakozhat Taxis egész Budapesten!!!- ez rendelet!!- ez ma Kötelező!/droszt kommandó!!!/

És vissza állítom a kiállási dijat ami ezeket a drosztokat több szempontból is értékessé tesz!!

Rákényszeritem az információs forradalom utánn őket ne telefonálgassanak jöjjenek ki az utcára és a drosztokon üljenek be közben lássanak olvassanak! stb!!- és ebből még nagyon nagyon jól is jön ki !

Mit nekem egy utas császkáljon üljön be egy számára nem szimpatikus aútóba egy nem szimpatikus soförhöz mert mi így akarjuk mi így látjuk jónak!

Nos itt a bibi!

Minden cég saját tisztessége saját becsülete a benne a nála dolgozó becsületes tisztességes Taxis érdekében évtizedek óta többszáz millió Forintot költött saját és kollegái hirdetésére kialakított egy rendszert ami miatt benne hisznek benne bíznak Best - off- okkal dicsérik ennek a rendszernek minden oldalú rendszeres ellenőrzésével fejlesztésével csak és kizárólag azért ,hogy elnyerje saját és Te  Taxis számára a z Utasok kegyeit!

Ezt rendelet alkotó uri hobortból le akarja bontani és Te taxis aki ebből ennek mentén élsz tapsolsz hozzá!

Úgy hogy a drosz kevés arra is hogy az élő kötelező rendeletet betartsd! és szakmailag is mert olyan helyekre tették le többségében ahol madár sem jár nem utas!

Úgy akar Fix tarifát bevezetni , hogy senkivel nem tárgyalt - tárgyal komolyan - csak bejelent sajtó elé tár , hogy semmilyen ellenőrzési és egyébb működtetési feltételeket nem határoz meg úgy hogy a fix árat semmilyen rendelettel törvénnyel nem védi meg!

Úgy hogy létszám kérdésről nem beszél és egyálltalán ezügyben nem áll szóba szinte senkivel!

Hát csak ez a baj vele, de ez nem azt jelenti , hogy ELLENEZZÜK A FIX TARIFÁT csak nem akarunk még egy droszt törvényt és nem akarjuk hogy a Taxizási szokás jogokat megválltoztassa!!!

 

 

Remélem kicsit hosszúra sikeredett beírásomból ki tudod hámozni mi miért van!

Ne az elvakult düh dolgozzon benned hanem az ésszerüség!!

 

Előzmény: Toloos (22936)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22942

Monttam, hogy ezentúl, csamegézünk a Taxisok Világából:-)

 

Ezt a levelet, a GVH vezetője írta, a Demszky-nek.

Elküldte még, a Pénzügyminiszternek, a Gazdasági Miniszternek, és a Miniszterelnöki Hivatalnak.

 

 

 

Dr. Demszky Gábor úr részére
Tisztelt főpolgármester Úri
Mint az mindannyiunk előtt ismeretes, a fővárosi taxipiac működésének zavarai folyamatos igényt támasztanak a szabályozásra, illetve azok korrekcióira. Ezek a feladatok kormányzati, illetve önkormányzati szinten jelentkeznek attól függően, hogy a taxipiac általános szabályozásáról vagy helyi piaci szabályozásról van szó. Az árak megállapításáról szóló 1990. évi LXXXVII. Törvény (ártörvény) 2004. októberi módosítása (ártörvény 7.§ (3) bekezdés) megnyitotta az utat olyan önkormányzati szabályozás lehetőségére is, hogy a települést érintően fix tarifákat állapíthassanak meg az önkormányzatok, és ezzel a szakma által azonosított négy problémából (ár. drosztkérdés, taxik száma, ellenőrzés) egyre megoldás körvonalazódhat ki.
A sajtóból, majd később munkatársától. Rusznák imre úrtól kapott információkból jutott tudomásomra, hogy a Fővárosi Önkormányzat élni kíván a szóban forgó ártörvényi felhatalmazással, és a mielőbbi megvalósítás érdekében a már elkészített javaslatot véleményezésre szét is küldték az érintetteknek. Korábbi szóbeli ígéret ellenére ezt a javaslatot nem küldték meg a Gazdasági Versenyhivatal (üVH) részére, így a javaslat tartalmáról a Taxis Kamará-tól értesültünk.
Megítélésem szerint a Fővárosi Önkormányzatnak, így Főpolgármester Úrnak is érdeke, hogy a tervezet megvalósulása esetére várható hatásokat előre felmérjék, melyeket az előterjesztő mindeddig nem mutatott be. Ezen túlmenően fontosnak tartom szem előtt tartani azt is, hogy ne hozzanak olyan döntést, amely végrehajthatatlan, vagy nagy valószínűséggel előrelátható, hogy nem kívánatos hatásokkal jár. Miután minden igényt kielégítő, csak pozitív hatásokkal járó szabályozás egyik napról a másikra nem valósítható meg, fontos lenne olyan javaslatot készíteni, amelytől később sem kell visszalépni.

 

 

Ennyi a lényeg a mi számunkra.

A többiben bebizonyítja, hogy a fix tarifa, egyértelműen káros a társadalomra!!!:-(

 

Sz'al, mi lenne, ha nem támogatnátok olyan lelkesen a fix tarifát? :-)

Ha én támogatok valamit, csak bizonyos részleteivel nem értek egyet, / pláne, ha olyan részleteivel, ahol szerintem kibúvó van, tehát a kiskapukat akarom becsukatni / akkor nem szaladok az egyetlen olyan szervezethez, akinek hivatali kötelezettsége minden ilyen jellegű szabályozás ellen fellépni.

Én teljesen elfogadom a GVH- álláspontját!!! Neki ez a feladata!

De miért nem a törvény ellen emelte fel a hangját???

Mert akkor még, nem érkezett meg a boríték, a Taxis Kamarától???

 

Sz'al, erre mondom én, hogy beszélhettek bármit, a tetteitek az ellenkezőjét mutatják :-(

 

 

Jó szórakozást :-)

tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22941

Még keresgéli a szavakat.

 

A lyányom üzente / merő mostan tanul informatikát, és ért hozzá / hogy  betünként keresse őket, mer a billentyűzeten, tsak így fért el !

Előzmény: csogu (22938)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22940
Akkóó neszójjáá be kiscsákó ! :-)))
Előzmény: csogu (22937)
tomajer Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22939
anonymuser válasz | vissza a topikba 2005.06.03 00:26:39 (22935)

De itt lép életbe az a véleményem, hogy a legroszabb FIX TARIFA is jobb, mint a pillanatnyi helyzet!!!:-(

 

Ezt a véleményedet, engedelmeddel, azért erősen megkérdőjelezném!

 

 

És akkor ebben akár meg is egyezhetünk!

 

Nem kötelező nekönk egyetérteni:-)

 

 

Jóreggel.

Előzmény: anonymuser (22935)
csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22938
Hello, szia!!!

Mit értesz síráson? Partizaan napi 45 ezrét?:-)
Előzmény: vadőr (22922)
csogu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22937
Én csak simán szóltam, ennyi ...ne tessék mást belemagyarázni:-)
Előzmény: tomajer (22912)
Toloos Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22936
"Nem véletlen, hogy megy a kézzel-lábbal tiltakozás ellene, csak éppen nem azért amire sokan gondolnak!

 

Igen a cégeknek is kellene a fix tarifa, hogy ne kelljen állandóan alkudozni a megrendelőkkel az árakról, hanem csak elküldjék a havi számlákat.

 

Csakhogy az igen tisztelelt rendelet alkotó olyan "alapos" munkát végzett "szakértői" segítségével, hogy a jelenlegi formájában ez a rendelet nem zárja ki a kedvezményes áron történő fuvarozás lehetőségét."

 

 

....már ne is haragudj, de frankón nem értem!!! TE a fuvarszervező azért tiltakozol a FIXtarifa ellen, mert TE a fuvarszervező ezt is ugyanugy ki tudod majd játszani a visszapörgetéssel, amikor majd TE a fuvarszervező tárgyalsz a megrendelőkkel!!! Kérdem én ki a ló..sz kötelez téged hogy ezt is kijátszd???? Nem elég hogy a béka segge alatt van a hivatalos tarifánk a taxiórában, TE a fuvarszervező még ennek a nyomott tarifának is alá tudsz menni!!!

 

 

Ennél nagyob hülyeséget már régen olvastam itt a topikon......

 

 

Miért nem válaszolsz??? Nincs mit, mi????

Előzmény: anonymuser (22935)
anonymuser Creative Commons License 2005.06.03 0 0 22935

De itt lép életbe az a véleményem, hogy a legroszabb FIX TARIFA is jobb, mint a pillanatnyi helyzet!!!:-(

 

Ezt a véleményedet, engedelmeddel, azért erősen megkérdőjelezném!

Előzmény: tomajer (22895)
tomajer Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22934

     NEM TALÁLOK SZAVAKAT

 

 

Nna akkó keresgéjj, még egy kitsit, hátha sikerül olyanokat tanánod, amivel sikerül be is kapcsolódnod a beszélgetésbe. minden témára nyitottak vagyunk:-)

Sz'al üdvözlünk a tsapatban!  Remélem, te feldobod majd, kitsit a társaságot ! :-)

 

ui: A protax, a partizaan, és az indi, még sosenem zokogott!

 

Éniss ritkán szoktamm!:-)

 

Előzmény: vadőr (22923)
tomajer Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22933
góré001 válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.02 17:15:29 (22921)

Én úgy emléxem, hogy az etikások jelölték ki, kinek kell menni, és volt olyan cég is,ahol óradíjat fizettek a résztvevő kollegáknak!

Tood, szenilis vagyok, de még nem ennyire:-)))

 

 

Ez csak úgy egyszerűen hazugság!!

 

 

 

Mert én köztudaottan hazudós pasas vagyok :-)

De azért, kérdezd meg, a Pásztor Gabit, mennyibe fájt neki:-)))

Nálunk, meg a csatornán, reggeltől folyamatosan keresték azt a tíz embert. 

Én direkt nem jelentkeztem, hogy aljas módon én legyek a tizenegyedik:-)

 

Persze lényegtelen, tsak helyeslni akartam az anonímnak:-)

Előzmény: góré001 (22921)
Sas882 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22932
én emlékszem rá, elég vérszegéyn kezdeményezés volt, szemben a mostani akciókkal..........


"A fenti javaslatod, hogy csak az kaphasson taxi engedélyt, aki kamarai tag, nem rossz ötlet de szerintem óriási felháborodást váltana ki még azokból a tisztességes vállalkozókból is aki nek ez előnyére válna.

Mint tudjuk ami kötelező az biztosan nem jó nekünk szabad vállalkozóknak."

miért nem lenne jó? miért ágálna ellene a taxis?

az pedig hiú remény, hogy valaha is olyan megoldás lesz, ami mindenkinek jó.
szal, ebben a Palinak van igaza.
Előzmény: anonymuser (22873)
gurulókoldus Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22931

a nagy magyar-román jövöbelátó válogatott.

 

szövetségi kapitány: Nostradamus, pályaedző: góré001

 

a csapat: anonymuser, sapkai kamarai lófasz, dudás a cserépedénnyel

 

 

gurulókoldus Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22930

mé nem a nostradamus nickel jösz ide.

TE jövőbelátó

Előzmény: anonymuser (22929)
anonymuser Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22929
Váci utcába, hogy demonstrációval tiltakozzanak a rendelet megszavazása ellen.

Emlékszem, rimánkodni kellet a csatornán, azért, hogy legalább a Sörház utcát töltség meg a kedves kollegák, nyomatékot adva a tiltakozásnak.

 

 

Érdekes, nekünk ilyesmire nem volt szükségünk:-)

 

Lehet, hogy mégiscsak ezt tartják fontosabbnak a kollegák?:-)

 

 

IGEN, CSAK MÉG NEM LÁTJÁK EZ HOL ÉS HOGY FOG FÁJNI!!!!!
Előzmény: tomajer (22892)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!