Keresés

Részletes keresés

*upc*** Creative Commons License 2010.11.13 0 0 3380

Sziasztok! Én Magyarországról írok, és érdeklődnék, hogy az Optibox Aligátor, vagy a Verbatin MediaStation HD DVR készülékek valamelyike UPC műholddal működik a UPC setbox nélkül? Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Előre is köszi a választ!

 

müködik aligatorban , másik készüléket nem tudom , kártya osztast aligatornak,nem tudom   

,dreamboxnakés ,dbox2 nek  tudom csak

még vannak linuxos és CCcam tudo beltériegységek

Marusys Vu+ Duo

Marusys Vu+ solo

Dreambox 8000

ezek már felsöbb kategoriássak

 


Előzmény: Törölt nick (3367)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.13 0 0 3379

dölésszög az 32 °ha jól látom. Ugyanott van az Intelsat 1002 is igaz? Az astrához képest 3 fokkal lejjebb.

 

hát eléggé lent van 26° nál telenor és nyugat fele van (anglia )

Intelsat 1002

digi van csakegypozicioba van 2 hold

dölésszög az 32 °ha jól látom

amiröl te beszélsz astra 1M délre

és 35° van

 

Előzmény: japex (3374)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.13 0 0 3378

amiröl te beszélsz az digitalis kábeltv(upc digital, fibernet ,tvnetwork és digikabel)

ne keverjük technologiat 3 külömbözö van ! kábel ,mühol és, földi!

 

amiröl én beszélek az müholdas és ott egyik kodolás(UPC-jé) nincs összepárositva

másik igen(nagravision3)

Viszont nekem a TV-men is van CI slot.

k ábeltvre vagy mindigtv re(földi) használhatod conax modul segitségével a mindigtv extra kártyát.

 

 

Előzmény: amanita_phalloides (3368)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3377

:-))

 

Nézik majd vele a csi-csip csókát...:D

Előzmény: originalqszi (3376)
originalqszi Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3376

Most olvastam, hogy nemsokára vége a méretes paraboláknak:)))))) 1 angol fószer kifejlesztett 1 csipppet, amely akár hordozható lapos antennaketyerével helyettesítheti a fix parabolákat:)))))) Igyekeznek a gyerekek, abassszam:DDDDDDD

amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3375

Ennyire nem tudom....

Előzmény: japex (3374)
japex Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3374

Pfff, mekkora hülye vagyok, persze, hogy dél. Csak megzavart az a sok K betű :) Hisz déli fekvésű a nappalink és a tányér is ott van full délnek.

 

Jó köszi az infókat, dölésszög az 32 °ha jól látom. Ugyanott van az Intelsat 1002 is igaz? Az astrához képest 3 fokkal lejjebb.

Előzmény: amanita_phalloides (3372)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3373

Viszont emelned is kell kb 3 fokot, mert az astra van számunkra legmagasabban az égbolton a Clark öv szerint

 

Előzmény: japex (3371)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3372

Nem.

Pontosan a déli pólust jelöli.

Ugyanis mi a keleti hosszúság kb 19-ik fokán vagyunk, így az a K19 fokon levő Astra, számunkra pont a a déli irányt jelenti az iránytűn.

 

Előzmény: japex (3371)
japex Creative Commons License 2010.11.12 0 0 3371

na ez az.. én is épp ezt a műveletet akarom elvégezni, de már elmozgattam és nem találom.

 

Raktam egy tükröt a tévé elé és úgy néztem a jelet, ha javulna, de semmi..de ha nem megflelő a TP beaállítás, akkor úgysem fogok jelszintet látni a beltériről, tehát kicsit bajban vagyok. Ma letöltöttem egy képet, ami segíthet, már csak egy kérdés maradt. A 90° azaz az ASTRA K19°az mit jelől egy mezei iránytűn, pontosan keletet??

 

Előzmény: scarabaeus (3370)
scarabaeus Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3370

Jobbra... de ez elegendő információ?

Előzmény: Geverga! (3369)
Geverga! Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3369

Sziasztok.

Az astrarol szeretnem atforgatni az upc antennamat a thor 5,6 ra. En szeretnem csinalni.A mostani allasbol jobbra vagy balra forgassam az antennat? 

amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3368

és átrakod HD beltéribe és müködni fog UPC kártya másik beltéribe

 

Úgy tudom az UPC-card és beltéri össze van fixálva, a normál kárya nem működik más beltériben vagy set-top boxban

 

Viszont nekem a TV-men is van CI slot.

Ezt is használhatom?

 

 

Előzmény: *upc*** (3364)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3367

Sziasztok! Én Magyarországról írok, és érdeklődnék, hogy az Optibox Aligátor, vagy a Verbatin MediaStation HD DVR készülékek valamelyike UPC műholddal működik a UPC setbox nélkül? Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Előre is köszi a választ!

*upc*** Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3366

120cm pont jó csak universalis fej és mpeg4 HD beltéri egység kell

HD-ssal tudod nézni HD és digitalis csatornákat amit upc digitv és HDba hellóhd és thome sat ad

 

A T-sek meg mennek a UPC-hez mert jobb a kínálat! A UPC efik meg mennek a DIGI-hez mert olcsó és van D.sport! A DIGI-sek pedig..........................................

Előzmény: chagaal (3355)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3365

cardsharing (csak saját felelöségre)

 

dreambox 500 klone

dreambox 800 

Előzmény: *upc*** (3364)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3364

én arra akartam kitérni hogy veszel egy HD set to boxot  ami tudja 1080I HDMI kábelen

, dsr4101 kiveszed smartcard kártyát nyilásból és átrakod HD beltéribe és müködni fog UPC kártya másik beltéribe .Még osztani is tudod akár interneten vagy házon belül és akár több tvkészüléken is tudod nézni szolgáltatást amire ráfizettél

Előzmény: amanita_phalloides (3362)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3363

Nincs, de csak a hozzá való kártya kell, meg egy normális HD box, ezt írta upc.:)

Előzmény: amanita_phalloides (3362)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3362

http://www.scomdirect.hu/pdf/DSR4101.pdf

 

Nincs is rajta, HDMI kimenet....

 

Előzmény: *upc*** (3358)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3361

Valóban, a HelloHD-nél egyre gyakoribb a kép és hang akadozás, elszállás, valamint a kockásodás és a kép szétesése....

 

Előzmény: *upc*** (3359)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3360

Próbálom megnézni ennek a 4101-esnek a leírását, de a linken csak a műsorújság jön fel.

Egyébként ez egy új beltéri, mert eddig nem láttam az upc kínálatában.

Ez lenne a link, ami nem műxik:

http://www.upclive.hu/pdf/DSR4101_belteri_egyseg.pdf

 

Előzmény: *upc*** (3358)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3359

NOS nem UPC kapcsolodik de jelemezem 4 szolgáltatot

nézzük kinálatot és minöséget akkor szerintem egyiksem jó szolgáltatást nyuljt

jellemezem :

 

Digitv : származása románia ,olcso , minöség szar , felel román és fele magyar,kevés magyaradoval,

 

UPC : származás luxemburg, olcso , minöség szar , sok magyar adoval  

 

helló HD , drága , minöség induláskor jóvolt ,minöség most szar , kevés csatornával mint upc !képest

 

Thome TV(T-sat),. romtelecom(románia) és német telecom ,drága , minöség jó , keves csatorna föleg IKOS csatornákkal (reklamadok,tv2,RTL.COOL,FILM+)

alapcsomagban ,

Ami upcnél elérhetö alapban thomenál különcsomagot és pénzt vesz igénybe pl:,zene,természet,gyerek,portno stb,

és mellette telefon internet stb.

 

 

Előzmény: Saughassy (3357)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3358

szerintem nem kell felmondanod csak kell jo minöségü HD boxot venned belel upc kártya és menni fog csak ne HD box mert annak kártya nem fog menni semmilyen HD beltériben

 

 

cseréltesd ki dsr 4101 beltérire és kártyát tedd át HD boxba  

ezt ajánlom és HD boxod már tud 1080i is HDMI csatlakozon

Előzmény: SivaSambo (3353)
Saughassy Creative Commons License 2010.11.07 0 0 3357

Azert a konkurencia (ha annak nevezheto, sztem nem) nem igy gondolja, a HelloHDnek nagyon jo minusegu a gyari box-sza es persze eleg szep mennyisegu FullHD tartalmat kinalnak, elfoghadhato aron.

 Szoval ha nagyon megunnad, nezz korul naluk, ma mar nincs olyan mufaj, ahol ne tudnal minimum egy jo SD anamorfot kapni, de talan a humort leszamitva van HD is. (M1 (HD) news es kultura, HBOHD, Filmbox HD film, HBO Comedy moka kacagas, Discovery HD, NatgeoHD tudomany, ismeretterjesztes, EurosportHD sport, MezzoHD zene. 

Ez persze csak a teljesseg igenye nelkul. 

Előzmény: chagaal (3355)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.07 0 0 3356

Ha scart a tv-t állítsd be RGB bemenetre.

Előzmény: amanita_phalloides (3350)
chagaal Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3355

... én már vén vagyok:-) kicsit nosztalgiázva gondolok a 90-es évekre, amikor egy polarmountos 120-assal tizenműhold analóg kinálatában (a kódolatlanban:-)  túrkálhattam gond nélkül... mára a nézhető full HD minőség valóban vonzó, de elképesztő, hogy a fejlődés nem egyenletes... a felbontás megjeleníthető, csak éppen nem jelenítik meg a szolgáltatók, illetve csak nagyon kis lépésekben követik... nyilván sokba kerül a minőség a szolgáltatónak is, az meg abból indul ki, hogy a többségnek elég a 720, majd ha a konkurencia rákényszeríti, akkor majd lép... de mivel a konkurencia is mind így gondolja, így marad alapból a 720 és pár 1080-as beetetés szinten...

én szeretnék váltani full HD-re, de minek tenném? egyenlőre több a gond, mint az öröm... ha ez változni tud, majd akkor váltok:-)

UPC direct egyébként valóban irritálóan passzív, mezei előfizetőjükként is meghökkentő, hogy mennyire magasról szarnak a meglévő előfizetőkre (Thorra váltás óta 8111-es beltéri féltudással müxik, fél éve nem akarnak ezen változtatni, ez valahol tényleg meghökkentő)... ok nyilván, hogy válság van (nyilván ezért is mentek a Thorra), és beleültek a mocsárba, ami lefelé húzza őket és valahogy nem is akarnak kimászni belőle... velük süllyedünk... ennél is nagyobb gond, hogy nincs alternatíva, illetve van, de azok sem jobbak...

Előzmény: SivaSambo (3353)
SquareWire Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3354

"Viszont ha neked van egy full HD tévéd, ami 1080i teljesítményre képes, az életben nem tudod kihasználni a jelen körülmények között."

 

Nem tudja kezelni az elméleti legnagyobb felbontástól kisebb felbontású bejövő jelet?  Vagy én értek valamit félre? Van a családban PS3, ami szintén 720p-ben tolja a jelet egy szintén 1080i-s full HD-s tévének minden pronléma nélkül.

Előzmény: SivaSambo (3353)
SivaSambo Creative Commons License 2010.11.06 0 0 3353

Sziasztok!

 

Ezt a sztorit sok gondolkodás és vita után most ide is leírom.

 

Adott egy Panasonic VIERA plazma tv full HD.

És adott egy UPC direct+ HD előfizetés.

A TV megjött, kicsomagoljuk, a beállításnál jelen van a bolt egyik tv szerelő munkatársa( jó ismerős).

Valamint a Panasonic szakembere, akit a TV miatt hívtunk ki.

Először azt hittük hogy a tv a hibás.

HDMI kábelen mem ment át a hang. Elő egy másik HDMI kábel.

Semmi. Néma mint a hal.

A UPC-s fickó egyből...szar a tv...

A Panasonic-os fickó:a tvnek semmi baja.

Leteszteltük mindenhogy és minden más formában szól a készülék.

Egyszer csak, most figyeljetek!

Elszólja magát a UPC-s gyerek: a set top box csak 720 as jelet ad le. Ez a max!

Viszont ha neked van egy full HD tévéd, ami 1080i teljesítményre képes, az életben nem tudod kihasználni a jelen körülmények között.

Telefonál a Panás fickó, 10 perces konferencia tárgyalás, minek a végén kiderül, hogy a UPC direct kontra Panasonic nem kompatibilis.

A Philips set top box egy elavult cucc.

A 2010 fejlesztést nem tudja kiszolgálni.

 

Vicces.

Tehát most felmondjuk a szerződést.

 

Minek egy olyan szoftvert használni ami nem elégíti ki a gép igényeit.

 

 

 

 

amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.04 0 0 3352

De miért gondolja az UPC, hogy Magyarországon senkinek nincs full HD TV-je? Merthogy a torzítási probléma csak azokon jelentkezik, ergo a Philips 8111-et a CRT-kre és esetleg a HD-ready TV-kre állították be, fixen méghozzá....

Előzmény: Törölt nick (3351)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 3351
Nem az analóggal van a gond hanem az UPC analóggal.
Előzmény: amanita_phalloides (3350)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!