Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

caerleon Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8723
http://www.berekfurdo.hu/cgi-bin/index.cgi?page=camping_8
Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8722
Hali!
Ha fürdőbelépőt nem tartalmazza, akkor elég drága külön plusz fürdőjegy.
No ode sem megyek kamperolni.4órás fürdőjegy 4000Ft köröl volt még a nyáron személyenként. plusz a kemping 5400 körül két személyre árammal.
Ettől olcsóbb még Hajdúszoboszló vagy Sárvári kemping is ott legalább fürdő belépővel együtt van.
Előzmény: temprás (8719)
Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8721
Jó munkát kivánok Neked a keritésépitéshez!
Előzmény: Crvoyager (8713)
GPS Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8720

Hát az áram is egy külön mese. Mifelénk 900 Ft/nap...azaz cirka 20 kWh ára - naponta.

Ennyi fogyasztás még egy otthoni háztartásnak is becsületére válna - mélyhűtővel, automata mosógéppel, TV-kel, PC-kel, csillárokkal, mindennel.

Mert ugye rohadt nagy beruházás lenne az a konektoronként 2-3000 Ft egy-egy fogyimérőért az Obiból - amit kibérléskor lenulláznának - elmenéskor leolvasnának....és mindenki annyit fizetne, amennyit fogyasztott.

Az se lenne baj, ha a hatósági kWh-árra rászámolnának mondjuk 10%-ot (vagy egy fix összeget) a nullázásért-leolvasásért-karbantartásért.

Dehát sok idő, ameddig ez a roppant "ürtechnológia" eljut a mi kempingeinkbe is. Vagy méginkább: a fejekbe.
.
Előzmény: temprás (8719)
temprás Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8719
http://www.egerszalok.eu/hu/karavan_camping.html
Ezek szerint nem tartalmaza a fürdő belépőt.
Nagyon szép kulturált, de nem semmi amit az áramért kérnek, amúgy a többi ár teljesen normális kempinghez mérve.
Előzmény: Crvoyager (8715)
GPS Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8718

Sose fogom megérteni, hogy egy kiskutyáért miért kell ugyannyi lóvét beszedni - mint egy felnőtt turistáért?

Semmi dolguk vele - a gazdi köteles pórázon tartani - és ha netán odakakál, akkor köteles felszedni.

Akkorhát miért szedik ugyanazt a lóvét érte? Netán többször zuhanyozik naponta - és drága a melegvíz...vagy mégis miért?

Nálunk, legalábbis, ilyen tábla fogadja a nyájas kutyásvendéget...napi (tán) 7-800 Ft felárért.
.
Előzmény: Crvoyager (8715)
caerleon Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8717
:) Neem:)
3-4 vagy 10-11 a jóóó :) a 23 képlékeny :)
Előzmény: Gruau (8709)
caerleon Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8716
Jóóól néz ki.
Előzmény: Crvoyager (8715)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8715

Egerszalóki kemping. Hát nem olcsó és a fürdő szerintetek benne van vagy az külön téma.

 

http://www.egerszalok.eu/hu/kemping_arak_2009.html

Crvoyager Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8714

Iszugy ezt neked találtam tuti turautvonalak a Bihar hegységben.

 

http://www.welcometoromania.ro/Apuseni/Apuseni_Harta_Obiective_m.htm

Crvoyager Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8713

Sziasztok! Vakondturásos földmelóm szünetében olvasgattam a fórumot. Kellemes fizikai melóm van ugyanis kerités oszlopnak a helyét ásom. Holnap meg mint Kőmíves Kelemen betonozni fogom.

 

GPS-nek annyit mondanék: Teljes mértékben igazad van a fizetéssel kapcsolatosan. Szerintem azért van a 60 nap, mert arra apellálnak, hogy hátha éhenhalsz és akkor nem kell fizetniük. Komolyra forditva ugy hallottam, hogy az állami intézmények miatt van ez a hosszú fizetési határidő kitalálva,mert azok csak egy hónapban egyszer utalhatnak és a bürokrácián mire átmegy és utalnak az két hónap.

 

Gruau! Sok sikert az uj vashoz, ha eljössz a talira megnézzük mennyit bir. ha átfutok a tetején és nem horpad be akkor oké, ha behorpad akkor valami nincs vele rendben ugyhogy visszaviheted a kereskedőnek.

 

Fartur! Bocsi. Lehet hüle vagyok de én nem értettem azt, amit ki akartál fejteni. Biztos még nem kaptam fel a fonalat.

 

iszugy! Ma reggel hallottam a hirekben hogy két enduróst keresnek a rendőrök,mert a 81-es uton elhajtottak a rendőrök elől, akik egy cserbenhagyó gázoló motorost keresnek. A hirek szerint ketten voltak és kékes szinű profi motoros ruhát viselt az egyik.

Ti jártatok arra. Azt is elmondták, hogy egy földuton üldözték is a két motorost, akik közül csak az egyiknek (a gázolónak) volt rendszáma, aminek a betüi ismertek a hatóságok előtt. A szóvivó szerint már ellenörzik a nyilvántartásokat, hogy megállapitsák a motoros kilétét és mielőbb elfogják és megkapja méltó büntetését.

 

 

 

 

 

 

Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8712
Majd a következő talin meg látod ha nem jön semmi közbe.
Nem egy drága járgányt vettünk,1,6-os 16V 105Le.
Most hol lesz a következő talink?
Olyan hely lenne jó ahová caerleon, illetve Sanyiék is el tudnának jönni.
Előzmény: Törölt nick (8711)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8711

Milyen új autót szereztél?Nagyon jól titkolod a dolgokat!Már kezdesz Te is olyan titokzatos lenni,mint a nem is nevezem meg,hogy ki...

Jót motoroztunk!Kegyetlenül elfáradtam.Éreztem a kimaradt 4-5 hónapot.Elég komoly izomlázam van.Ezek szerint még vannak izmaim!140 km-t mentünk abban volt egy kis kidőlt fás rész amiben elvoltunk kb. 1,5 órát mire találtunk egy vasutat.Ott meg a sínek mellett mentünk vagy 5 km-t a bagikövön.

Szóval nam volt egyszerű,de jól esett.

Előzmény: Gruau (8710)
Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8710
Hali,Gyuszi!
Mostanság még élek. Az autóm múlthét szerdára készült el. De már hoztunk másik autót is tartaléknak. Hogy ne keljen lemondani a közös talikról.
Kerékpártartót akarom hátulra meg csinálni, hogy a jó legyen a súlyelosztás.
Előröl lefogom szerelni a kerékpártartót,mert kanyarodásokkor nem sok kellett hogy hozzá érjen az autó hátuljához.
Motorozás hogy sikeredet a hétvégén?
Előzmény: Törölt nick (8708)
Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8709
Caerleon, október 23 -ai talira eltudsz jönni?
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8708

Hali!

Te is élsz még?Készen van már az autód?Mostanában nagyon csendben vagy...

Te nem fejlesztesz valamit a bódén?Csak még titkolod!

Előzmény: Gruau (8707)
Gruau Creative Commons License 2009.09.21 0 0 8707
Jóóó reggelt bódésok!
F Artur Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8706
Nem tudom megállni, hogy erre ne reagáljak.
Ennyi. Ha bővebb lennék valszeg megsértődnél, azt pedig nem akarom, mert a felét ki kellene húzni, ha pedig nem, akkor életbe lép az első sor.Üdv: Artur
Előzmény: GPS (8682)
GPS Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8705

Áhh, tudod, hogy nem lehet virgonckodni a mai világban.

Én mijalószart szóljak, hogy 60 napra fizetik ki a melómat? Berzenkedhetek...vagy akár be is dobhatom a törülközőt. Semmi nem történik emiatt.

Talán-talán egy icipici előnyöm van, hogy ilyen hülye nyelvekből nem nagyon tolonganak a fordítgatásra - pláne nem ezen a szinten. Nade meddig tart ez is?

Ahogy engem megtaláltak...megtalálnak mást is - és az élet megy tovább.

Én meg majd jövőre mehetek busszal a Balatonra megnézni a Tavat...ha lesz pénzem buszjegyre.
.
Előzmény: Törölt nick (8703)
F Artur Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8704
Nos egyszerűen nem tudom megállni,hogy erre ne reagáljak.
Ennyi, mert ha bővebben kifejteném, akkor valszeg felhúznád az orrod, ezt pedig nem akarom. Csak olvasd el, hogy mit írtál, és a felét húzd ki! / Persze ha tényleg így van, akkor ne húzd ki, de akkor életbe lép az első mondatom. /
Üdv. Artur
Előzmény: GPS (8682)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8703

Hát akkor ezek a ,,csupa jóó dolgok" biztos nem a camping fejlesztésére mentek el!!

Ilyen helyen nem biztos,hogy szívesen lennék kempingvezető amilyen lelkizős vagyok!

Bár biztosan megérte neki is a szezont végignavigálni...

Előzmény: GPS (8702)
GPS Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8702

Nem-nem...itt a tulaj ismeretlen - vagyis az egy pénzügyi szervezet.

A Balatonturist nekik adta el (mert az övé volt, gondolom a szüleitől örökölte) - bizonyára csupa jó dolgokra költötte a befolyt összeget.

Jelenleg (ha jól tudom) a Balatontourist maradt meg üzemeltetőként (mivel hogy már nem tulajdonos)...és megbízott valakit a vezetéssel.

Akivel mi meg kapcsolatban állunk, azt úgy hívják, hogy "kempingvezető". Egyébként egy nagyon korrekt, dolgos hölgy...nem kis tapasztalattal kempingügyben.

Dehát, ha egyszer ezt így találta ki valaki (nem tudni ki) - akkor hát ez van.
.

Előzmény: Törölt nick (8701)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8701

Hát ez a kampertulaj tuti,hogy nem nóórmális!

Ha az enyém lenne a camping akkor biztos ott maradhatna mindenki egészen addíg amíg nem jönnek a fagyok!

Szerintem a szezon alatt úgy megszedte magát zsével,hogy már nem tudja hova rakni!!

Amúgy a vonóhorogra meg 75 kg a max ami még megfelelő.Utána már nagyon buta tud lenni a bódé.Össze-vissza rángat.

Tehát lehet benne súly,de okosan kell rakodni.Az sem jó,ha túl sokat raksz hátra és könnyű az eleje,mert akkor emelgeti a kocsid hátulját...

Előzmény: GPS (8697)
temprás Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8700
Már itthon is vagyunk, csak egy napra ugrottunk le.
Egész jó a fürdő, egyedül a merülő medencét hiányoltam, pedig volt Finn szauna, Infra szauna és Gőz kabin is.
Előzmény: Crvoyager (8692)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8699

Konvertáltam én is pár képet a dunai összeröffenésről,ugyhogy felrakom az utókornak.

 

GPS Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8698

Most Almádi és Fűzfő között van (Tobrukban) - ahol a tavasszal is állt.

Polgárdiba nem szívesen vittem volna vissza...mert ki tudja mikor akadt volna új gazdája - akit én nem ismerek :-)))
.
Előzmény: GPS (8697)
GPS Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8697

Elhoztam, persze. Sajnos.

Mert a kemping-vezetéls rendkívül fejlett üzleti érzéke miatt, szept 13-án pucolni kellett. Illetve a bódé maradhatott volna pár napot - de hivatalosan bezárt a bót.

Minden szezonos kollega anyázott - hisz szívesen kifizette volna mindenki akár a csökkentett szolgáltatást is - mondjuk November 1 ig...ha nem tovább.
.
Előzmény: Crvoyager (8696)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8696

Sajna oda pakol az ember, ahol hely van, mikor annyira sok a cucc,de van benne igazság. Olyanok vagyunk ilyenkor mint a málhás szamár.

 

Bódét elhoztad már a balcsiról?

Előzmény: GPS (8695)
GPS Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8695

Jaaa, lenne még valami:

Valójában nem is annyira az a kis túlsúly a kritikus...hanem inkább az, hogy annak hol a súlypontja.

Vagyis ha nehéz cuccokkat rakunk az asztalokra (és főleg az ágyra szokás) ...az sokkal jobban megviseli a menettulajdonságot - mintha ugyanazt a padlóra raknánk.
.
Előzmény: Crvoyager (8694)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.20 0 0 8694
Súlyelosztás jó volt, a fejben lévő betét kétséges,bár a jelzés szerint az is jó. Túlterhelésre gyanakszom ami a fő ok lehett. Mostanában mikor mentem vele megint stabilnak tünt.
Előzmény: GPS (8693)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!