Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8809

Akkor,hogy ilyen szépen beszéltél velem:segítek!Kicsit ,ha lejjebb gördítenéd akkor oda vagyon írva,hogy 800 a belépő sátrasnak bódésnak és 300 az IFA /kop.

A pancsi meg a 100x100 méteren belül van ahol camperolsz.Tehát nem kell a világgá menni ahhoz,hogy leáztasd a túrót a bigyódról...

Ráadásul vannak tűzrakóhelyek is.

Na mindegy nekünk jelenleg ez a legszimpatikásabb!Meg az Iglauer-park,mert az még közelebb van...

A Sobri Jóska élménypark kilőve,mert ott tényleg ott lehet hagyni még a gatyámat is,ha nagyon belelendülök.

Egyenlőre a Csisztapuszta a No.1 a termál miatt

Előzmény: Crvoyager (8807)
temprás Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8808
Jó estét!

Pedig írják az árakat és igen kedvező.
Viszont az élmény fürdő kicsit furán működött a nyáron, mert 2 órás belépők voltak, ha jól emlékszem.
Amúgy szép hely szemes, de a hajó kiránduláson kívül mást nem igen tudtunk csinálni, piheni és sült keszeget enni kiváló hely:)
Előzmény: Crvoyager (8804)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8807

Oké látom hó vége van.és ezért cizellált vagy. Nem anyagira gondoltam a hóvégén.

Én is ilyen szoktam lenni csak Te azt nem látod,mert én tudom álcázni.

Szóval ugy olvastam 1 km-re van élményfürdő és tényleg nem találtam az árait a kempnek. Egyébként bocs hogy élek nem is zargatlak mert én is pipa vagyok,de nem rád és nem az asszonyra. 

Előzmény: Törölt nick (8806)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8806

Ez hihetetlen!Felületes vagy!Így szoktál beszélgetni is.Meg sem hallod amit a másik mondd!

Először azt gondoltam,hogy beírom az árakat,de most már azértse!Keresd meg!Annyit azért elárulok,hogy nagyon óccsóó 3 medence van és nem vegyszerezett termálvíz.Az,hogy a környéken mit lehet csinálni még nem tudom,de folyamatban van a keresése.

 

Tudod ma ilyen megmondós napom van!Beszólós...

(de nem haragszom rád)

Előzmény: Crvoyager (8804)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8805
Nem semmi ma vettem észre kiszakadt az egyik hátsó kerekemből a töcsavar. Azért vannak erőhatások a felnire.
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8804
Oké és mennyi a szállás mert itt semmit nem lehet megtalálni. Mit akarsz ott csinálni.
Előzmény: Törölt nick (8803)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8803

Jóestéét!

Ez a kiskőrösi camping olyan ,,jó áron" van,hogy én teljesen meggyőződtem róla,hogy oda biztos,hogy nem megyek!!!Ennyi pézéér mi elvagyunk 1 hónapig bárhol...

találtam még egy jó helyet ahol nem kell a gyerek miatt költeni:http://szallas.travelport.hu/szallas/balatonszemes/apartman/eden_villa_camping/szallashely-bemutatasa.hu.html

Nekünk asszem ez lesz a nyerő.

Előzmény: temprás (8802)
temprás Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8802
Kiskőrösi kemping Árlista
http://www.korosviz.hu/furdo_szolg.html
Előzmény: temprás (8801)
temprás Creative Commons License 2009.09.23 0 0 8801
Ma utána néztem a Kikőrösi találkozónak, elméletileg csak a klub tagokat illeti meg a kedvezmény.
A rendezvényen bárki részt vehet viszont a kemping tarifáit kell fizetnie.
Itt a leírás:http://www.mhkk.hu/?oldal=2&kat=4&termek=23
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8800

Hát persze!Ott ennek ellenére,hogy sokan vannak elvitték a magyar zászlómat!-

vagy az alatt a 3 óra alatt amikor átmentünk a túlsó rétre vagy éjjel amikor aludtunk!

De nem baj!Van máásíík...

Persze,ha odajön és azt mondja,hogy kell neki,akkor elbótoljuk!Vagy,ha azt mondja,hogy ez neki nem tetszik,akkor egyből nem veszem le!Magyarázza meg,hogy miért nem!Ha meggyőző a dumája akkor leveszem vagy nekiadom...

De ne lopja el!!!

Mert azért ütni tudok,ha valaki belegázol a lelkivilágomba!

Pedig olyan büszke voltam magunkra...

Előzmény: patyi. (8799)
patyi. Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8799

 

 Nem volt az olyan vad ......mármint a hely--a verseny az annál inkább !!!!

 

 Különben mi nem vagyunk kemping ellenesek,igaz hogy nagyon drágák a mi keresetünkhöz,de M.országon mi a nem drága ?

 Az asszonypajti biztonságosabbnak érzi mint a vadkampeszt. Persze az olyanok  jók mint a múltkori találkozótok (az nagyon jó lehetett a képek alapján ),meg az Iszugynak az Erdélyi helye,mert ott sokan vannak.

Előzmény: Crvoyager (8796)
patyi. Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8798

 

Mindig belenyomok a kis négyzetbe,és mégis mindig elfelejt.

 

Az Inda izét mingyá nézem......

Előzmény: Törölt nick (8791)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8797
ja az már közben megjelentek a képek. Indultál?
Előzmény: patyi. (8794)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8796

Helo Üdv ujra itt. Kitalálhatom. Vadkemp és motorverseny?

Előzmény: patyi. (8788)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8795
Skype.hu töltsd le aztán okézni kell.
Előzmény: Törölt nick (8792)
patyi. Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8794

 

Ja,és reggelre 4 fok volt csak,úgyhogy nagyon jó volt bedurrantani a kályhába. Igaz csak alapon megy,mert szerintem el van dugulva.

 

 

 ...fürödni is lehetett.

 

 

...s amiért por volt.

 

 

Előzmény: patyi. (8788)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8793

Nélküled egy tapodtat sem, akkor halasztjuk és a zsén inkább mégiscsak térkövet veszek az udvarra. Nincs itt harag, csak a buli kedvéért meg hogy világot lássunk mentünk volna.

 

 

Előzmény: Törölt nick (8790)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8792
Hogyan tudom visszarakni a SKYPOT?
Előzmény: Crvoyager (8789)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8791
Akkor először az INDAPASS-ba jelentkezzél be aztán menni fog!Ja!Meg pipáld ki,hogy ne kérdezősködjön!(mert külömben nagy lesz a baj...)
Előzmény: patyi. (8788)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8790

Szóval akkor van ám itt egy kis bibi...

Tegnap azt mondtam az A..nak,hogy veled jobban szeretek írogatni,mert azt legalább elolvasod!-mert amikor beszélgetünk akkor csak a szöveg megy és nem hallod amit mondok!De mostanra már ezt az olvasást is annyira megfejlesztetted,hogy csak azt olvasod vagy értelmezed amit hallani akarsz.Akkor most leírom érthetőbben:egynlőre nem tervezzük,hogy kimegyünk Oberwartba,mert elfogyott a zsééé!!!

A múltkor meg behánytam a szekrénybe és a Főnök azt mondta,hogy ,,na már csak ez hiányzott"!Ebből én azt a konzekvenciát vontam le,hogy nekünk már meg van mindenük!-Akkor minek mennénk ki?

Szóval nem vagyunk összekötve.Miattam mehettek...

A kölkökkel meg nem kell amúgy sem a piacra menni!Bár már abban sem vagyok biztos.Lehet pont azért adja óccsóbban,hogy menjetek máááá....

Előzmény: Crvoyager (8787)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8789

Hali!

 

Ne izgulj csak hisztizik. Valahova ugyis jön, hát nem látod be van sózva, mintha lemaradna valamiről.

Sanyiék is jönnek? Tuti?  

Előzmény: Gruau (8785)
patyi. Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8788

 

 No háló,evribadi !

 

 Az Iszugy már hiányolt,úgyhogy bejelentkezem.

 A hétvégén voltunk J.berényben lakóval,nagyon klassz volt az idő,jót főztünk  (csak egy kicsit poros a környék).....

 Áram nem volt,de a két kis akksi nagyon jól bírja a lámpákat meg a szivattyút. Tudtunk simán zuhanyozni,mosogatni ( 15 adagos gulyás főtt) meg este sokáig ment a kinti lámpa s még csak az egyik sem merült le.

Tennék fel képeket is, de már a bejelentkezés is nehézkesen ment. Régebben megjegyezte az ímél címet,nem kellett mindig beírni....vagy nem ?

 

 Tegnap este meg Demjénben egy kis termálvíz, de csak módjával ahogy Iszugy is írja......

 

 No próbálom a képeket egy másik h.sz-ben.

 

 

Előzmény: Törölt nick (8786)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8787

Szóval én is pisálltam sajna othellom már nincs, de amugy ugyan az aszitú. Lassú.

 

Mellesleg ma beszéltem a Gézával és várom a visszajelzését Oberwarti hétvégével kapcsolatban. Anyát meggyőztem a nagy haszon reményével ugyhogy ha Ci... gyerekek nem potyognak (mert azt azért végig nézném) akkor megyünk.

Annyi bibi van hogy ma vettük észre kölkök passportja lejárt augusztusban.

gyorsan csináltatunk nekik személyit, mert ugye már az is elég.

Pénteken hánykor akarsz indulni otthonról FŐŐŐNÖKKKK.

Előzmény: Törölt nick (8786)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8786

Én meg az előőbb agyon dícsértem,de most azonnal visszaszívom!Lementem a pincébe 1 üveg otellóért közben pisált a kutya a szántáson és amikor visszaértem még mindíg csak nyüglődött ez a fos!Szóval komolyan mondom,hogy annyira fejlesztve van most a gépem és az index egy xxI. századi nulla...

Ez már nem vicces!

Előzmény: F Artur (8784)
Gruau Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8785
Gyuszi!
Nekem is 500Km kell mennem oda!!!!!
Előzmény: Törölt nick (8776)
F Artur Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8784
Na! Az előbb 165 másodperc alatt töltött le, pedig én kábelen lógok, Digis vagyok, és a leggyorsabb sebességen.
Előzmény: F Artur (8783)
F Artur Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8783
A zindex a hibás. Erre megesküszöm. Meg arra is!



Előzmény: Crvoyager (8778)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8782

Nekem erről meg az a véleményem,hogy kirándulás közben vagy veletek vagyok vagy,ha nem akkor azért nem érdekel a net,mert inkognitóba mentem.Oda meg annyira drága a belépőjegy,hogy nem éri meg veletek neten beszélgetni!

Szerintem erszd le a redőnyt a földig,mert meglát a szembeszomszéd ilyen állapotban és a végén még sokkot kap!!!

Nekem ma megjavította a Dani a gépet!(a múlthéten hívtam ide egy idegent javítani,aztán úgy látszik eszébe jutott,hogy Ő is tud ilyet csinálni!-vagy mittomén majd mi lesz ezért a kívánsága)

De most megírom a hozzászólást,ránézek a gombra és már ott is van!

Nnna már el is ment pedig még meg se néztem...

Előzmény: Crvoyager (8778)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8781
A gugli szerint csak 442 km oda-vissza. Nekem meg 400km. Többet azért nem irok mert várok hátha a már megirt hozzászólásom megjelenik. Ott leirtam a program javaslatot.
Előzmény: Törölt nick (8776)
Crvoyager Creative Commons License 2009.09.22 0 0 8780
Szóval kezdhetsz izgulni. Ha kiskőrös lesz a döntés akkor ad1 viszünk bringát és van ott egy 70 hektáros tó körbe kerékpár uttal. Művelődhetsz,mert megnézheted Petőfi hol kukucskált először a világra. Szerintem keresünk egy jó borospincét és azt is meglátogatjuk. Aztán ott van Kalocsa a paprika világvárosa és annak van egy jó kis dunai része ( ott vettem életem első csónakját). Aztán ha mindez kevés akkor a kékturából kiváléasztunk egy szakaszt és végig gyalogoljuk.
Előzmény: Törölt nick (8776)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!