Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.15 0 7 17663

Sziasztok. Régóta olvasom az oldalt.  Most leírom a mi esetünk talán segít a most kezdőknek.

Magunkról annyit  ,50 leszünk és fiatalosak vagyunk. 25évvel ezelőtt baráti párral látogattuk egy barátunk. Aztán iszogattunk és üvegpörgetős zálogos játék lett a vége. Persze a végén mindenki meztelen és közösen  kitalált dolgot kellett véghez vinni. A lányok nem voltak zavarban egymástól és először a csókolózás egymással majd punci nyalás és bármelyik sráccal a dugáson kívül meg volt minden. Igazából itt szembesültünk először a szex többesben dilemmájával. Most ,hogy vissza gondolok az érzésre... nem volt gond ,hogy a párom láttam más pasival és Ő is engem a barátnőjével. A feleségemmel sokszor beszéltünk a dologról és mindketten jól éreztük magunk mivel jó hangulatú baráti időtöltés volt.  Igazából tényleg mély barátság volt a 2pár és ötödik egyedül álló barátunk között és nem jött elő semmi lelki probléma utána. Aztán megismétlődött ez még párszor hol négyesben hol ötösben ,de aztán vége szakadt mert a másik baráti pár babát akart. A barátságunk valamilyen szinten meg van most is ,de azóta nem voltunk együtt. Az egyedül álló barátunkkal viszont meg maradt a kapcsolat. Sajna Ő külföldön él azóta is egyedül. Évente párszor jön haza. Aztán pár évvel ezelőtt kempingeztünk Bberénybe a naturistán és telefonált ,hogy itt van. Hívtuk és jött is ,hogy kipróbálja a nudizmust. Aztán persze elkezdtünk beszélni a régi szép élményekről és ugyan a feleségem kicsit kellett biztatnom ,de végül is bele ment.. és én  meg kérdeztem a barátom , hogy lenne-e kedve hármasban. Kicsit féltem mit válaszol mert tönkre is mehet a hangulat. Aztán jött az igen és mindhárman óriásit szeretkeztünk. Jó volt látni a feleségem ahogy élvezte a barátom farkát ...hihetetlen izgató volt, de az is jó volt ,hogy hárman kielégülünk , és néz bennünk a barátom ahogy élvezzük egymást. Azóta voltunk már többször is együtt így hármasban és mindig jó a szex és meg maradtunk barátok. Ilyen alkalom után repülünk és várjuk a következő alkalmat. A barátommal átbeszéltem a dolgot ,  hogyan éli meg az ilyen alkalmat. Neki is hasonló érzései vannak mint nekünk..tudja hol a helye és tudja értékelni ,hogy megbízunk benne. 

Összegezve. Szerintem nincs rá leírás hogyan kell működni az ilyen kapcsolatnak és mit kell érezni egyik vagy a másik embernek és hogy kell csinálni és hogy vonjuk bele a párunk és kit vonjunk be harmadiknak. Van aki profit próbál először van aki idegennel képzeli el van aki baráttal vagy ismerőssel. Mindegyiknek van előnye és hátránya...a lényeg hogy jól működjön és nem kell túl bonyolítani, hiszen mindenki ugyan azt akarja nők is pasik is. A lényeg a kommunikáció és a bizalom  a párunkkal és a harmadikkal.  

Kétségtelen a harmadik megtalálása probléma. Nekünk szerencsénk van.  

Milos123 Creative Commons License 2019.01.14 0 2 17659

és nem szabad túlzottan erőltetni,,,,,

 

Előzmény: Páros40 (17658)
Páros40 Creative Commons License 2019.01.14 0 1 17658

Türelem, kíváncsiság, egymás iránti bizalom. A harmadikkal szembeni elvárás, szimpátia, türelem, kitartás, őszinteség.  ... és semmi féltékenység, mindent kibeszélni előtte, utána. Közben figyelmesség a Feleségre. 

 



Milos123 Creative Commons License 2019.01.14 0 0 17657

igy van,,,,

egy kis türelemmel mindent el lehet érni,,,,,,

 

Előzmény: Törölt nick (17656)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.14 0 4 17656

Nálunk is én vetettem fel, az első alkalommal csak szolidan pislogott, de mivel ismerem, mint a tenyeremet, láttam rajta, hogy szöget ütött a fejébe a dolog. Aztán már minden alkalommal felvetettem szex közben, mire nagyon-nagyon nedvesedett. Aztán már nyíltan beszéltünk róla, aztán már nem csak szex közben, hanem szimplán a hétköznapokon is, bármikor. Mára már teljesen elfogadta, pontosabban várja, hogy megvalósuljon a dolog; csak nagyon válogatós, nagyon sok mindennek kell passzolnia ahhoz, hogy jöhessen már az a második farok az ágyba. :)

Milos123 Creative Commons License 2019.01.14 0 2 17655

Nálam is úgy volt, hogy elöször hallani se akart róla,,,,

csak türelem kell hozzá,,,,,  most már ő kérdezi hogy mikor csináljuk meg,,,,,

Előzmény: Penge666 (17654)
Penge666 Creative Commons License 2019.01.14 0 1 17654

Én előhoztam a témát.Kaptam én hideget-meleget."Mi van?Kevés vagyok neked?,"Nem vagyok én kurva,hogy mással is dugjak",meg hasonlók....Aztán eltelt 2 év és előjött ,hogy hogy is gondoltad akkor.Azóta eltelt 13 év,és mindegyikünk nagy élvezetére csináljuk..:) 

Előzmény: Törölt nick (17652)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.13 0 3 17653

A kezdés a legtöbb esetben kicsit bonyolult, de megéri a körültekintő előkészítés, rávezetés, az eredmény elég sokkolóan frenetikus lehet. Az is lehet, ha előhozakodnál vele, te magad is meglepődnél a válaszon. Csak ügyesen

Előzmény: Törölt nick (17652)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.13 0 3 17652

engem is izgatna ha valaki jol megdugná a páromat!

de ezt nem merem megemliteni sem!

pasi2019 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 17651

simman :)

mgakaland Creative Commons License 2018.12.31 0 19 17650

Boldog Új Évet a Topic tagjainak!

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2018.12.30 0 1 17649

Természetesen, van bennem hiba. 

De ettől még fogalmam sincs, miről beszélsz tulajdonképpen.

Nem fogok bocsánatot kérni azért, amiért (témába vágóan) elmondom valamiről a véleményemet egy nyilvános fórumon.

Előzmény: bobim (17645)
milan57 Creative Commons License 2018.12.30 0 8 17648

Anno ezer évvel ezelőtt amikor először voltunk "nyugaton" és elfáradtunk nejemmel a városnézésbe, beültünk egy szexmoziba ahol kabinok is volta, és az első sorba ültünk, egyszer csak a nejem mellé ült egy időseb pasi, persze nejemnek először nem tetszett, hogy most akkor meglátják, hogy játszadozunk, de pár perc múlva kíváncsiság győzött, hiszen nő-ből volt és mint tudjuk...mondtam neki, hogy ami itt történik az itt is marad, nem fogo szóba hozni, és csak játék az egész, semmi kényszer, v. sértődés, sem megcsalás, pusztán egyy fizikai jóérzés, mint egy úszás, vagy napozás a nudin ahova jártunk, pár perc múlva nejem térden állva bólogatott a pasasnak

alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17647

Ha eldöntötted ide való vagy sem, majd leírod, vagy nem.

Előzmény: adom (17646)
adom Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17646

Most ,hogy belegondolok nem biztos, hogy ebbe a topikba való téma ez.

Viszont ha a más megvilágításból nézem az eseményeket akkor nagyon is ideillik.

Itt van a szófosás esete is. Erről is van pro és kontra vélemény itt.

Én avval értek inkább egyet,hogy ezt egy megbeszélő,kibeszélő topik.

Nem arról van itt szó,hogy gyertek és nézze meg aki akarja,hogy ki hogyan csinálja.(biztos van arra is lehetőség)

Mindenekelőtt nem ismeretlen számunkra a pár-párral,2fiú 1 lány felállás. 

Van pár éves jobb ,rosszabb tapasztalatunk.

Úgyhogy nem is tudom,mennyire érdemes "bő lére ereszteni" a mondandót.

Előzmény: alezredes 1 (17640)
bobim Creative Commons License 2018.12.30 -1 0 17645

Tisztelt Harmincas Pár
ne vedd tolakodásnak,de az idö és évek teltével nekem ugy tünik egyre negativabb fusztráltabb vagy ,és a kommentjeid is.több mint 15 éve jársz ide,ami nem baj,több mint 3000 hozzá szolásod van,és egyre kritikusabb,ugy tünik lassan már arra is pöcensz ami nem neked szol.
Pedig ha nyugalmasabb lennél láthatnád hogy benned is van kifpgásolni valo.
Ketyegnek itt a topikok,és tök jo dolgok is kerülnek fel,
van miböl lazulni ,van ami fecsültség mentesit....
inkább kéj mint bosszankodás.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17644)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17644

Ja, bocsánat! Most látom, hoghy figyelmetlen voltam. Ezt másnak válaszoltad....

Előzmény: alezredes 1 (17640)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17643

Ha részletesen leírná, az már szófosás lenne!

(Így esik valaki saját csapdájába :D )

 

Előzmény: alezredes 1 (17640)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2018.12.30 0 3 17642

Szófosás???

Tudtommal ez nem egy társkereső oldal. Továbbá nem egy amatőr erotikus sci-fi novella bemutató hely.

Ha pedig nem a fentiek a topic témája, akkor mi mást lehet itt tenni, mint leírni/elolvasni, hogy ki hogyan csinálja, hogyan oldja meg az ezzel kapcsolatos problémákat, hogyan küzdi le a félelmeket? Ezt pedig lehet másként is, mint szót "fosva"?

Szerinted az a nyers tény, hogy te egy vagy a sok ezer közül, aki szeretné látni ahogy szopatják a párját oly nagyon érdekel idegen embereket?

Ennyi erővel akkor ki lehetne írni egy szavazást, hogy ki támogatja és ki van ellene, aztán lezárni a topicot.

Ez egy kibeszélő/megbeszélő hely. Tehát hadd "fossa" csak mindenki a szót, aki érdemben hozzá tud szólni.

 

Előzmény: Bodrogi Balázs (17639)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17641

Nyers fogalmazás, egyszerű mondatok. Mi az akadálya mindennek ?

Mert eddig nem ilyen, ugye ?

Előzmény: Bodrogi Balázs (17639)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17640

Részletesebben ?

Előzmény: adom (17638)
Bodrogi Balázs Creative Commons License 2018.12.30 -1 1 17639

Elnézést de irtó sok itt a témáról a szófosás. Én csak egyszerűen szeretném látni ahogy egy másik pasi megbassza őt, ő meg leszopja őt.

Előzmény: adom (17638)
adom Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17638

Valóban izgalmas folytatás lett belőle.

Kellet hozzá pár alkalom meg a feleségem "beindítása"

Előzmény: alezredes 1 (17637)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17637

Az ilyen hátmasszázsból néha igen izgalmas folytatás szokott történni. Persze, van mikor nem.

Előzmény: adom (17636)
adom Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17636

Hozzánk is jön,jár masszőr . A feleségemnek eléggé fájt a háta és kitaláltam,hogy keressünk egy masszőrt hátha tudna segíteni.

Semmi hátsó szándékom nem volt vele..eleinte.

Találtunk is egyet. (van választék) elmentünk hozzá. Megvolt elégedve a feleségem már elsőre.(semmi olyan nem történt)

Mondta ,hogy jó kis pasi ez a masszőr. Innen indult ki minden...

 

Előzmény: alezredes 1 (17634)
jwkllr Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17635

Vagy így, vagy úgy de jó kis meglepetés lehetett!

Előzmény: alezredes 1 (17634)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.30 0 0 17634

Eltűnt a meztelen masszírozó hirdetése, nem baj.

Egy másik fórumon cseteltem egy sráccal.

Ő hozzá, azaz a barátnőjéhez jár egy masszőr, masszírozni, majd utána pedig .....

Mesélte, hogy először mikor masszírozta a párját a srác, akkor anélkül hogy anya észrevette volna, a masszázs közben meztelenre vetkőzött a srác is. A barátnője ezt akkor vette észre, mikor hasrór hanyatt fordult, és észrevette az álló farkat.

Előzmény: jwkllr (17633)
jwkllr Creative Commons License 2018.12.29 -1 4 17633

FIGYELEM!
A társkereső hsz. és gazdája azonnali hatállyal felnégyeltetik.

Előzmény: Törölt nick (17632)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.29 0 1 17625

Kettőnk közül én most jobban díjaznék egy ilyen masszírozós, videózós bulit.

 

Mondjuk havonta egyszer.

Előzmény: bobim (17624)
bobim Creative Commons License 2018.12.29 0 0 17624

jo pár éve?....hmmm
nem érzi ugy kedves partnered most már ideje lenne egy igazán finom halmozott örömöt érezni?

Előzmény: alezredes 1 (17616)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!