Keresés

Részletes keresés

travolta23 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2011
Szia Cavey!
Engem érdekelne az eladó bathmate!
Írj a fabricius20@citromail.hu-ra és egyeztetjük a részleteket!!

Üdv:Travolta
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2010
Én pl semmivel. Ez a szárazfejés. HARMADIK TECHNIKA

Ez a fejés "száraz" verziója. Hasonlít az első, második techikákhoz, de síkosító nélkül.

A "száraz" fejésben a bőr együtt mozog a kezeddel. Amikor a pénisz túl megnövekszik, hogy egy húzásból lefedd a pénisz egészét, a szár tövét és közepét külön dolgozd meg.

Néhány srác reggel, felkelés előtt szereti ezt alkalmazni (amikor a tesztoszteronszint a legmagasabb.) Ha kezd kisebesedni a péniszed, hagyj ki egy napot.

Előzmény: Törölt nick (2009)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2009
fejés közben mivel teszitek csúszóssá a dolgot?


hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2008
Bár most olvastam orvos írását a neten azt mondja a pénisz mérete nem megnövelhető annak a mérete állandó. Szal akkor most nem is nőtt meg?
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2007
Le is kopogom.
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2006

Nekem kézzel sikerült 16/4 ről 18/5 re feltornázni. Csak kérdéses nem lesz-e hátránya ennek impotencia pl. Bár eddig úgy néz ki, hogy 5ször akkora és 5ször annyi ideig tartó merevedésem van mint azelőtt.

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2005
Egy egy alap nyújtó (stretch) gyakorlat. Ha még hozzáraknál kis fejést (jelq) akkor még tutibb lenne. Hány mp-ig tartod a nyújtást és hányszor ismételsz? Naponta nyomod?
Jeno-a-meno Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2004

 

Sziasztok!

 

Na hát én még új vagyok itt, eddig csak olvasgattam a topicot.

Én is ugyanazzal a problémával küszködök, mint ti, és hát január környékén elkezdtem azon gondolkozni, hogy mit lehetne csinálni, hogy "nagyobb legyek".

Mivel gépeket nem akartam venni, hát maradt a két saját kezem.

Na, hát mit mondjak, meglepődtem eléggé mert január vége óta, már több mint egy centit sikerült rá pakolni úgy, hogy semmi mellékhatás nem jelentkezett, tehát nem szineződik, nem görcsös, tehát minden ugyanaz, csak hosszabb és vastagabb.

azt a technikát amit használok, még nem olvastam sehol, de nehezen tudom elképzelni, hogy más még nem próbálta ki, hiszen az expanderes nyújtó szerszámok is azon az elven működnek amit csinálok.

Elég egyszerű, bemelegítem a tököst, és a makkot három újjal közrefogva elkezdem húzni. pár perc után pedig húzás közben elkezdem mozgatni jobbra- balra, fel-le. Először el se hittem, de egy 15 cm-es vonalzóval méricskélem, és mikor elkezdtem, 14 és 14,5 között volt a legmerevebb állapotban. Most ott tartok, hogy a vonalzón túl lóg fél centit.

dave17 Creative Commons License 2009.03.14 0 0 2003
prosolutiont kiprobalta mar valaki? nem hinném hogy egy tabitol nagyobb lehet a farkam. esetleg valami tipp hogy melyik a legkenyelmesebb es leg kevesbe idoegenyes modszer a novelesre? bathmatet hasznaltam mar de eleg kenyelmetlen es nemis igazan mutatott semmi eredmenyt. elore is koszi!
világosító Creative Commons License 2009.03.14 0 0 2002

Kösz a részletes leírást!

 Csak most kerülterm netközelbe, most már leszek.

 

Írtad hogy négy részre felosztottad a cerkát.

Gondolom megvártad míg egy kezelt terület begyógyul és utána jött a következő.

Úgy csináltad hogy az új maratást pici átfedéssel végezteda már kivilágosított részre? -csak hogy ne maradjon közöttük ott sötétebb csík.

 

Ahol a négy lemart terület találkozik, nem maradt valami szembetűnő határvonal?

A területeket hosszában, vagy "keresztben jobb felosztani szerinted?

egyenes vonalakkal érdemes vagy inkább görbén-erek mentén hogy ha látszik esetleg a négy terület határa az nehogy feltűnő legyen?.

 

Én a kis 1cm*1cm-es területen napi kétszer kentem be, és harmadnapra le is hámlott az egész,illetve le lehetett húzni.

Ezek szerint te harmadiknap abbahagytad aztán idővel magától hámlott le, de nem mindenhol,kicsit egyenetlenül?

Lehet hogy érdemesebb akkor napi kétszer rákenni,nem abbahagyni, egészen addíg míg le nem jön a bőr? Talán úgy az egész területről leszedhető.

 

Fosok a dologtól az az igazság mert ha elbaszom annyi a farkamnak:)

De így nem akarom hagyni, mert most nem elég hogy a fele sötét, van benne egy kis világosabb négyzet is:).

Ebből a verrumalból csak fél üvegem van, szerintem az kevés lesz (és vényköteles), de láttam szinte ugyanilyen szalicilsavas készítményt ami vénymentes, lehet hogy majd veszek abból egyet.

 

Vilkágosító

 

Előzmény: Törölt nick (1958)
cavey Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2001
helló!

ha felteszed a pumpát és még nem nyomtál rajta akkor a pumpát húzd magad felé és felfelé a bal kezeddel meg fogd meg a zacsit és húzd lefelé és utána a pumpát rá tudod szorítani és elvileg nem lesz semmi bajod! nekem nem volt görcs, de volt amikor fájt az ondóvezető mikor túlságosan beszorult és rosszul raktam fel. de a fenti segít:)
veddmeg Creative Commons License 2009.03.12 0 0 2000
hello bathmate pupmát használok és tiszta görcs a a herém kurvára zavar.aki tudja h ez h kerülhető el irjon köszönöm
cavey Creative Commons License 2009.03.12 0 0 1999
Sziasztok!
1) eladó egy bathman újszerű állapotban, 3-4 hónapot használtam kb. 15000Ft-ért
2) ill. eladó egy andro-penis is bár azt már én is használtan vettem. meg van minden tartozék hozzá. 20000ft-ért

ha vkit érdekel akkor majd szóljon! itt a fórumon aztán majd egyeztetünk!


üdv
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 1998
Érdekes víz alatt nem fáj a bőröm csak egy kicsit.. Ha meg simán használom víz nélkül akkor meg igen...
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.09 0 0 1997
Kérdés: A pumpa nekem már nem jó. Rohadtul fáj a bőröm felülete ha csak 5percet használom akkor is. És nem is mullik el csak reggelre. Mi lehet a baj? egyébként semmi gond nincs vele ha nem pumpálom ha fejek nyújtok vagy bármi akkor tök normális.
keleistv Creative Commons License 2009.03.07 0 0 1996

Bocsi a tudatlanságomért, de ahogy bele olvastam az oldalba nem találtam olyan beszámolót, amiből kiderülne, hogy a párotok mit szólt a változásokhoz? Azért 15-17cm-re az már látható. Kíváncsi lennék mi a tapasztalatotok, a párotokkal? Értékelte? Vagy csak az önbecsülés kedvéért csináljátok.

 Köszi

jeremmy Creative Commons License 2009.03.05 0 0 1995

Köszi.

Előzmény: Elvetemült20 (1992)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1994
hali nem megy a levél, a képekkel...
megszüntetted azt a címet?
Előzmény: Elvetemült20 (1992)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1993
Elvetemült szerintem ha így áll a dolog akkor inkább 2-3 hónap annál több nem hiszem, hogy kell.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1992
jeremmy: olvasd el a 1922es hozzászólásom.
jeremmy Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1991
Megkérdezhetem, hogy hány centivel nőtt a péniszed a 4 hónap alatt? És csak a pumpás módszert használtad?
Előzmény: Elvetemült20 (1990)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1990
TXD: Szerintemis azlehet a baj hogy kb4 hónapja keményen nyomom bár az utobbi egy 2-3hétbe a pumpát nemhasználom szóval szerintemis hagynikell a időt hogy kicsit rendbejöjjön mert ugyérzem pihenésre van szűksége. Szerinted az 1 hónap az elég??
Szedek fehérjét meg vitaminokat..
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1989
Lehetséges, platónak hívják. Vagy kihagysz 1 hónapot és utána nyomod megint vagy más technikát alkalmazol a növelésre, pl. nem pumpálsz hanem csak fejsz meg nyújtasz. Harmadik lehetőség az intenzitás növelése, de ezt nem javaslom!!
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.03 0 0 1988
Olyan lehetséges hogy meg állt a növekedésem? Keményen nyomom de egy elért egy méretet és ott STOP van lehetséges??
veddmeg Creative Commons License 2009.02.28 0 0 1986
kösz ma majd kipróbálom énis igy mert 2 hete minden egyes pumpálásnál van görcs
jeremmy Creative Commons License 2009.02.28 0 0 1985
Nekem is szoott görcs lenni a herém fölött, de az azért van, mert a Bathmen gumipereme alá csípődik az ondóvezeték szerintem, és ilyenkor leveszem a Bathment és újra felteszem úgy, hogy a heréimet egy kicsit távolabb húzom, hogy ne kerüljön a gumiperem egész közelébe. 
Előzmény: veddmeg (1984)
veddmeg Creative Commons License 2009.02.28 0 0 1984
csáo 2 hete használom a bathmatet 3,5röl 4cm re nött a péniszem vastagsága hosszra edig nem értem el semmit ha leveszem pumpálás után iszonyatosan vastag a gyikos de a herém pumpálás közbe "bedagad vagy nemtom" a jobb gyolyom föltt vmi görcs szokott lenni és érzem h duzadt a herém vmi:S nemtudjátok mi lehet ez????? várom a válaszokat,jó cucc ez a betmen és eszem ágába sincs abbahagyni!!!
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1983
szurmakotium: Irtam mailt akkor megveszem.
veddmeg Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1982
kösz szépen:D
jeremmy Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1981

Itt szépen le van szöveggel, ábrákkal is írva.

 

http://www.geocities.com/penismeret/met0/index.html

Előzmény: veddmeg (1980)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!