Keresés

Részletes keresés

Lorand 9 Creative Commons License 2017.05.04 0 4 32159

Szia Zoli , 

 

  Még szerencsére pár éjszakát itt lehetünk..úgyhogy még tényleg minden nagyon friss és aktuális  😆 5 éjszakát voltunk parti villában és most viziben vagyunk. Teljesen különböző, mindkettőnek megvan a varázsa.  

1. Part állapota  

Utazás előtt kértük a 186-196 bv..meg is kaptuk a 189est..annyira nem tetszett,    előtte gyönyörű volt a növényzet de hiányzott a széles homokos part ezért kértük, hogy tegyenek át a 196ba. Ott gyönyörű volt minden, nem volt homokzsák, széles volt a part, volt inta, függőágy..nagyon jól éreztük magunkat ( ha biztosra akarsz menni akkor jbv 197-212 , ez abban az esetben ha véletlenül nem adnak sima villát ebben a zónában) 

Körbejártuk a szigetet , nem mindenhol a legszebb a part, nagyon nagy különbségek vannak a villák között elhelyezkedés szempontjából.

2. Elővilág 

Minden van ( teknős, kisebb - nagyobb halak , rája , babycápák , muréna , polip ) . A legszebb a vizi villák környékén  ( itt rendesen nem ajanlják a snorkelezest mivel kisebb a víz és vannak áramlatok de délután dagalykor ha nyugodt a víz megéri itt próbálkozni). Teknőst csak kora reggel volt szerencsénk látni  7 és 8 között .

3. Buvárbázis 

Több merülésen voltunk, nagyon profik . Jó helyek , jó csapat . Minden nap van reggeli és délutáni merülés valamint egész napos . Több hajó indul egyszerre különböző nehézségi merülésekkel . ( de nem olcsó  mulatság:-( .. ha van kell hozni minél több felszerelést otthonról.  ( szemüveg, óra, kacsaláb ) - ez érvényes a sznorkellre is . 

4. Kaja 

Van minden - nagyon változatos (vega , csirke , hal , marha , barany , diszno ). Minden este más tematikájú: mediterrán , karib, európai , mexikói stb. Talán kevesebb a Thai kaja és a tengeri gyümölcs  ( rákocskák ) , hogy az emberek elmenjenek az Asian Wok A^l carte vendéglőbe . Egy este voltunk ott szép volt és finom.

Vannak még különleges  esték ahol a tengerparton teritenek meg ( seafood és grill esték) - nem voltunk mert a párom nem eszi a halat kb 80 usd / fő  . 

 

Rosszat nem tudok írni.  Személyzet nagyon kedves.                        Mi nagyon jól érezzük magunkat!

KZoo82 Creative Commons License 2017.05.03 0 1 32158

Kedves Lóránd,

Örülök hogy bejelentkeztél, következő szigetünknek épp Vilamendhoo-t néztük. Lenne pár kérdésem, ha már így frissek az élményeid:)

Milyennek találtátok a part állapotát? Sok helyen küzdenek az erózióval...láttatok esetleg homokzsákokat?

Biztosan snoriztatok már...Milyen az élővilág? Mit láttatok? Tudom hogy e tekintetben a legjobbak közé sorolják a house reef-et. Esetleg búvárkodást próbáltátok? Milyen a búvárbázis?

Ellátás? Ételek minősége? Milyennek találjátok? 

Előre is köszönöm

Üdv, további kellemes kikapcsolósát,

Zoli

Előzmény: Lorand 9 (32149)
W.L. Creative Commons License 2017.05.03 -3 3 32157

Lakott szigetek osszehasonlitasaban segithet ez az iromany:

 

http://utazovagyoknemturista.blog.hu/2017/01/05/maldiv-szigetek_lakott_sziget-osszehasonlitas_az_altalam_meglatogatott_szigetek_pro_es_kontraja

 

En mondjuk szemely szerint a legnepszerubb Maafushit nem igazan ajanlanam, bar sokaknak az is bejon.

Egy jol kivalasztott (!) lakott sziget szepsegeben szerintem nem kellene csalodnotok, luxus tekinteteben maradnak el nyilvan az uduloszigetek mogott.

Előzmény: P.Beus (32148)
manna13 Creative Commons License 2017.05.03 -2 0 32156

Sajna felborult az időjárás március az most is jo hónap volt bár volt 2 nap amikor egész nap esett.

 

Előzmény: seci (32146)
manna13 Creative Commons License 2017.05.03 -4 1 32155

Én tudok infót Maafushi szigetről. Onnan több reszort elérhető egynapos kirándulással is nem brutális áron.

Keress ha érdekel ide nem írok mert itt lefikáznak......

Maafishi mann facebookon 

 

 

Előzmény: P.Beus (32148)
anitram001 Creative Commons License 2017.05.02 -2 0 32154

Váó!

 Csodás!

 

Előzmény: kriszucs (32153)
kriszucs Creative Commons License 2017.05.02 -2 12 32153

Sziasztok,

 

elkészült a videónk Kuramathi szigetéről.

Nem vagyunk profik vágásban, ne a hibákat keressétek! :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=kuMtgfxZm78

W.L. Creative Commons License 2017.05.01 -2 0 32152

Nem veszelyesek. :-)

Előzmény: Lorand 9 (32149)
andromedae Creative Commons License 2017.05.01 -1 4 32151

Csupán az összehasonlítás végett megosztom veletek ezeket a gyönyörű képeket, melyeket Dominika Saona szigetén fotóztam. Az ország többi része teljesen más, de ez a sziget Maldív hatású nekem, csak olyan mint egy gondozatlan lakatlan sziget és  a víz is kissé hűvősebb télen mivel északabra van jóval a Maldívtól. Minden csodaszép de valóban a Maldívhoz hozzátartozik a luxus kényeztetés is, hogy ne csak egy kalandos kirándulás legyen, hanem hogy ezzel a látvánnyal egybekötve be tudj menni egy klimatizált igényes tiszta bungiba és egy normális étteremben egyél mert több nap elteltével már nyűgős lenne a komfortérzet:)

andromedae Creative Commons License 2017.05.01 -1 0 32150

Nagyon cuki :)

Előzmény: Lorand 9 (32149)
Lorand 9 Creative Commons License 2017.05.01 -4 2 32149

Sziasztok , 

 

 Csatolok egy képet az állatokról akik letelepedtek a lejáratunkjoz . Veszélyesek ?Vilamendhoo szigeten vagyunk . itt minden tökéletes! 

 

Bármi kérdésre szívesen válaszolok a szigettel kapcsolatosan . 5 éjszakát voltunk parti villában és ma költöztünk át a vizibe . 

 

Üdv mindenkinek!

Lóránd 

P.Beus Creative Commons License 2017.05.01 -2 0 32148

Sziasztok!Ősz óta nézegetem a fórumot, az irodák ajánlatait, de sajnos nem láttam olyat, hogy egy hetet kaja, biztosítás,programok,szállás...ki  lehetne hozni 500-ból/fő Január-februárban.

Felmerült a lakott sziget lehetősége is, de attól félünk, hogy nem olyan szép. Új terv, hogy kombinálnánk 3 éj lakott szigetet és 4 éj Resortot. Szerintetek?Gondolom érdemes nem túl távoli célpontokat belőni. Utazott így valaki közületek?Minden infót előre is nagyon köszönök!

Der Schwabe Creative Commons License 2017.04.29 -2 0 32147

Hát igen, de ha adott, hogy mikor van lehetősége menni az embernek...akkor ez van. Vagy elmegy máshová. De, a Maldív, az azért Maldív......

 

Előzmény: seci (32146)
seci Creative Commons License 2017.04.29 -4 1 32146

Tegnap beszelgettem a helyi TUIban egy novel, aki szerint nem veszes a dolog, total kiszamithatatlan lett az ido, de o azt javasolta, hogy leginkabb az eszaki atollt valasszam. De garancia mar a március/aprilisra sincs - ami ugye a legjobb idoszak lenne.

-seci

Előzmény: Der Schwabe (32145)
Der Schwabe Creative Commons License 2017.04.29 -1 0 32145

  Sziasztok,

 

  Köszönöm a gyors válaszokat. Én nem is arra gondoltam, hogy néha esik, csak arra, hogy mondjuk a 2 hétből azért 1-et ne essen.

 

lucita Creative Commons License 2017.04.29 -1 0 32144

Sziasztok,

 

Mi voltunk már szeptember elején-közepén, de majdnem 10 éve. Akkor remek idő volt, 1-2-szer esett éjjel, és 1x volt tán 10 perces eső. 

Régóta olvasom a fórumot, olvastam már mindenfélét, ált. atombiztosnak mondott márciusban 2 hét esőt is, de bennem valahogy az alakult ki, hogy az október-novembert nem vállalnám csak be.

 

üdv, l

Előzmény: seci (32143)
seci Creative Commons License 2017.04.29 -2 1 32143

Az idojarasrol kb annyit lehet tudni, hogy kb annyira josolhato, mint az áprilisi hó Mo-on :)

 

Pl http://www.meteorology.gov.mv/climatereport

nezd meg a két szeptembert, az osszehasonlitja meg a "százéves átlaggal" es a 2014-es évvel is.

Ha ebbol bárki megjósolja, hogy mi is lesz idén az megkapja a "meterologiai oszkárdij"-at.

 

-seci, akik szinten szeptember kozepen mennek

Előzmény: Der Schwabe (32142)
Der Schwabe Creative Commons License 2017.04.29 -1 0 32142

 Sziasztok,

 

 Erősen gondolkodóban vagyunk a párommal, hogy Maldívra menjünk. Az időpont, az szeptember eleje lenne. 2-3 hét Ai-ben. Igazából pihenni mennénk, tehát a sznori sem nagyon

 létfontosságú..esetleg tudtok ajánlani erre megfelelő szigetet? 

 Az időpontról kérdezném még azt, hogy nem nagyon gáz ez a szeptember eleje??

 

 Előre is köszi, ha valaki segít.....

 

 

  Sziasztok..

 

 

Indian_Era Creative Commons License 2017.04.28 -1 0 32141

Jajj bocsi, most sikerült értelmeznem, hogy Ti nem ott voltatok. No mindegy, mi Dhonvelire megyünk a Cinnamonba, alig várom és köszi az eddigi sok hasznos infot mindenkitől :)

Előzmény: Indian_Era (32140)
Indian_Era Creative Commons License 2017.04.28 -1 0 32140

Kedves Andi!

 

Mi máj. 13-án indulunk az "ex" Chaaya-ba :) Írj milyen volt, minden hasznos infót szívesen fogadok :)

Előzmény: andi265 (28998)
Livcsi30 Creative Commons License 2017.04.27 -1 2 32139

Mégvalami. A központi bàrnàl délidöben és ûgy kb 4ig nem tudsz kinn ülni a teraszon. Brutàl fullasztô a höség, ês éget a nap, hiàba vannak napernyök. a teraszt szinte csak este hasznàljàk. Ezzel szemben a mi naplemente bàrunk szuper, mindig jàr a levegö, van egy kis szêl, soha nem volt elviselhetetlen meleg. Mi délben sokat voltunk ott, ês szinte mindig csak a bäros sràccal, nem tudom miért nem hasznàlta senki. A koktélokkal vigyàzni kell, nem sajnàljàk belöle az alkoholt!

Előzmény: Álom2 (32136)
Livcsi30 Creative Commons License 2017.04.27 -1 2 32138

Sziasztok!

 

Szîvesen välaszolok bàrmire.

A személyzet nagyon kedves volt mindenhol, többségük fiatal. Van egy két idösebb, meg pàr nagyobb darab morcos, de ök minket elkerültek.A naplemente bàrban kifejezetten kedvesek.  Azt nem îrtam az elöbb, hogy a takarîtok naponta 3szor jönnek. prôbàlnak idözîteni a reggelire, délutàn 3-4 között, ês vacsidöben. A hobbijuk hogy este az összes villanyt felkapcsoljàk. Recepciôn napi 24 ôràban vannak. A souveniros meg megpròbàlja beszerezni mindent amit szeretnél. Nekünk egy hétbe került, mire tudott szerezni egy Angaagas hütömàgnest:) Vasàrnap fél kettökor tudtuk àtvenni, 3kor indult a hidroplànunk. Mondjuk most hozott egy csomòt, ûgyhogy lehet még a következö menetnek is marad. A sziget maga elég àrnyokos, végig tele van fàkkal, a recepciô mellett van két tavacska, van egy kishàz ahol csomò papagàj lakik kôkuszdiôkban. 

Idöjàräsunk végig szuper volt. Hétfön este volt kb 10 perc esö, és annyi, felhö is alig volt. Màr a reggelinél melegünk volt. Egyébként reggel hétkor a vîz elég finom hüsitö, kellemes benne ùszni, 9 utàn màr meleg.

A reef attô függ, a 110-120as bungihoz van a legközelebb. Nem tudom kb 5 méter a parttôl. a többi helyen talàn 10 méter.

Nekünk a legjobban a 110es bungitôl a naplemente bàr iränyäba ês azon tûl tetszett. A központi bàrtôl a superior vizivillàk felé nem egy nagy szàm. A teknösökkel is legtöbbször a sima vizibungikàk mellett talàlkoztunk. A szigetet végig tudod sznorizni, majd tovàbb a superior vizibungik mellett egész messze a naplemente bàrtôl. Nekünk kb 5 nap volt, mire azt mondtuk,most màr voltunk mindenhol. Fényképet holnap majd még megpròbàlok felrakni. A 110es bungik elött délelött elég kicsi a vîz, a férjem nem egy nagy darab, kb 70 kilô, de ö sok helyen ott nem tudott àtjönni, ott vigyàzzatok. Déliutàn màr könnyebb ott a közlekedés. Màshol nincs ilyen probléma.

A szigeten van egyébként egy tollaslabda pàlya, teniszpàlya, stranndfoci, és strandröplabda. Az elsö hàrom helyen csak a személyzetet làttam jàtszani.

 

Màsik kérdés: Nekünk a félpanziô plusszban minden ital, snack benne volt, semmiért nem fizettünk pluszban. Ez igazàbôl olyan mint az all inklusive, csak nincs hozzâ ebéd.

Előzmény: Álom2 (32136)
seci Creative Commons License 2017.04.27 -2 0 32137

A félpanzio+ban benne voltak az italok csak alá kellett irni, hogy mit ittatok?

 

Gyonyoruek a képek!

 

-seci

Előzmény: Livcsi30 (32133)
Álom2 Creative Commons License 2017.04.27 -1 0 32136

Kedves Livcsi30!

 

Nagyon szuper a beszámolód és  képek is gyönyörűek!!

 

Kérdezhetek Tőled?

 

Mennyire volt kedves a személyzet?

Milyen a növényzete a szigetnek?

Milyen volt az időjárás? Végig napos időtök volt?

Milyen távolságra van a reef a parttól? Az egész sziget körül végig mindenütt tudtatok sznorizni? Melyik rész tetszett Nektek a legjobban sznori szempontjából?

 

Tennél fel képeket a sziget belsejéről és esetleg még néhány víz alatti képet?

 

Nagyon köszönöm,

Álom2

Előzmény: Livcsi30 (32133)
Livcsi30 Creative Commons License 2017.04.27 -1 6 32135

Livcsi30 Creative Commons License 2017.04.27 -1 0 32134

Na a kèpekkel bajban vagyok, elöször valahogy le kell öket kicsinyiten, túl nagyok.

Livcsi30 Creative Commons License 2017.04.27 -1 6 32133

Hellô Mindenkinek!

 

Huuuuuuh, de nagyon szuper volt, imàdtuk minden percét! Szôval ahogy ìgértem:  ìme a beszàmolô, visszaértünk ANGAGA-ròl. 

 

15-én délutàn fél 6kor indultunk Quatarral Münchenböl Dohàba. A gép elég nagy volt, 10 fö/sor,  tele volt. Felszàllàs utàn màr szolgàltàk is fel a vacsit, 3 féle menü volt abbôl lehettt vàlasztani. Mindegyikben van elöétel, sali, föétel, desszert,csoki, inni. Nagyon finom volt. Pontosan landoltunk Dohaba. Na ott az àtszàllàs elég flottul meg van szervezve, ùgyhogy megy minden mint a karikacsapàs. Dohàbôl egy kisebb 8fö/sor Quatar géppel mentünk tovàbb, de szintén pontosan indultunk 2.15-kor. Felszàllàs utàn tök csönd volt, szinte mindenki aludt, aki nem az filmet nézett. Brutàl vàlaszték volt a gépeken, ha jôl emlékszem 75 film, vannak elég frissek is, nagyon sok sorozat, gyerekeknek külön, ott talàn 20 mese volt. Hajnali 4kor jöttek felszolgàlni a reggelit! Valaki mesélje màr el hogy minek? Nem lett volna elég 6kor?  Én nem is ettem, inkàbb aludtam. De nem értettem a logikàt, föleg hogy reggel kilenckor pontosan landoltunk Maleban.Egyébként ezt a hajnali reggelit visszafelé is eljàtszottàk. Igaz akkor reggel 6.30ra értünk, de ott is 4kor volt a reggeli.  Nem tudom ki hogy volt vele, de nekem a reptér Maleba egy sokk volt, még  szerencse hogy gyorsan àtértünk. Nekünk nem adtak a gépen semmilyen papîrt kitölteni, ìgy a reptéren kellett. Na az viszont elég gàz volt, mert kb 5 perc különbséggel érkeztünk egy Lufthansa géppel, ùgyhogy percek alatt kb 600 ember tolongott egy elég kis helyen. 4 csalàd kivételével mindenkinek megjött a csomagja. Mi egy böröndöt adtunk fel, meg egy böröndbe pakoltunk nyäri ruhàt àtöltözni, meg fürdöruhàt ha esetleg valahol lemaradna a nagybörönd. Egyébként aki az utazàsi irodànàl fogadott bennünket ö is mondta hogy ha lehet vigyünk egy kis csomagba fürdöruhàt, mert nem biztos hogy az a hidroplàn viszi a böröndöt is amelyik a személyeket, attôl függ mennyi a sûly. De mindegy mi màr elöre gondolkodtunk:). Szòval akkor tovàbb.

A reptérröl àtvittek bennünket egy kisbusszal kb 10 perc alatt a hidroplàn rész C vàrôjàba. 10körül voltunk ott, azt mondtàk 11.30kor megy a gép. Ott ittunk egyet, kényelmesen àtöltöztünk, aztàn màr 10.30-kor be is mondtàk a gépünket. 10.45kor indultunk, én gondolom azért mert megtelt a gép, îgy 11.30-ra màr a szigeten voltunk. Az ût egyébként 25 perc volt. Odafelé nem szàlltunk le sehol, csak a célàllomàson.

A szigeten nedves törülközövel, frissîtö itallal fogadtak bennünket. Volt egy közös tàjékoztatô, majd kulcsosztàs. csomagokkal nem kellett foglakozni, mindenkinek odavitték a szobàjàhoz.

Vizi bungit foglaltam, a régebbit, nem a superiort. Nem bàntuk meg, legközelebb is csak ilyet foglanék. Valami fantasztikus volt, nekünk a 155-ös jutott, îgy mi a superior bungik felé néztünk, làttuk a partot is, kb délutàn 3ig sütött oda  nap. A vìz éjjel egyàltlàn nem volt zavarô, a szoba nagy volt,klimàval, hütövel, tv-vel, asztallal amiröl lelättunk a vìzre. A fürdö is nagyon szép volt, külön kijàrattal az erkélyre, két mosdô, tusolô, kàd, hajszàrîtô. Az elötrérben volt a szekrény széffel, meg vizforralô. tea, kàvé, cukor minden ki volt készîtve. A mi hàzsorunk végében volt a naplemente bàr, ott van ingyenes WIFI. Délben szinte mindig üres, este 5-7 között vannak többen  naplemente miatt. Vacsora utàn vàltozô volt a helyzet, volt hogy sokan voltak, volt hogy szinte senki. értelemszerüen a wifi akkor müködött jôl mikor kevesen voltak. A szigeten lehetett venni Wifi-t, 7 USD/nap, 20 USD/3 nap.

A mi bungi sorunkon volt kirakva több helyen vîz, ha esetleg a stég égetné a talpadat, superior bungisoron ilyen nincs. Ez délidöben hasznos, amûgy kibìrhatô. A stégek elején mindenhol van làbmosô, a parti bunkinàl meg mindegyik bejàratànàl. A parti bungik egy kicsit beljebb vannak, és mindegyiknek van egyedi kijàrata a partra, két napozôàggyal. A sziget kb 15 perc alatt simàn körbejàrhatô, nekem a legrosszabb àllapotban a  120-130 között tünt a part. Nem is a parttal volt a baj, hanem ott volt pàr homokzsàk, amik nem nyûjtottak tûl szép làtvànyt. ezek voltak azok a helyek, ahol csak a vîz felé fényképeznék, a vìzröl a bungik felé tuti nem.

A superior bungiknàl nekem az nem tetszett, hogy a part felöl vannak elvàlasztva egymàstôl, ìgy szerintem a 171-180ig csak a vizet làtja, a szigetböl semmit. Belülröl nem làttam, kivülröl csinosak. Egyébként a mieinkkel sem volt semmi baj, max egy festés kellene a hàzakra kiülröl aztàn minden tip-top lenne. 

Mi félpanziô plussz ellàtàssal voltunk, ebben nem volt ebéd, helyette kaptunk uzsit 10-11.30ig vagy 15-17ig a bärban a szigeten. A föétteremben volt a reggeli és a vacsi. Elsö nap kaptunk egy asztalt, utàna mindig oda ültünk és a pincérünk (Riheem-ha esetleg valaki öt kapja, akkor üdvözölje màr Livia nevében légyszi) is mindig ugyanaz volt.Voltak egyébként pàrok akik reklamàltak az asztal miatt, elég rugalmasak voltak, mert ahogy felszabult a kért asztal akkor cserélhettek.  A reggeli mindig ugyanaz volt. Két fajta gyümölcslé, joghurtok, müzlik, tükörtojàs, ràntotta, virsli, thai tészta, gofri, palacsinta, gyümölcsök, kenyér felvägott. A vacsora mindig màs volt, kétszer nem volt ugyanaz a kaja, kivéve a tésztàt. Spagetti meg penne volt minden nap 2-3 féle szôsszal, de ezeket àltalàban csak a gyerekek etették. A vacsinàl ûgy vettem észre témàk lehetnek, és ahhoz jönnek a kajàk. AZ egyik nap nagyon sok marha volt, aztàn volt egy hal nap, maldîv est, kajàk bàrännyal. Szôval nagy a vàlaszték, salàtàk isteniek voltak, de egyébként minden màs is. Sütemények 8-10 féle, abbôl sem volt kétszer ugyanaz.

Délutàni snacknek 5 féle szendvicsböl ( salàtàval, sült krumplival), 3 féle sütiböl meg gyümölcsökböl lehett vàlasztani az étlapròl.

Àrak: vîz 3.5, sör 4.5, koktélok 8-9-10.5, shake 9, üditök 4.5. Plusszba nem kellett fizetnünk, de mindig alà kellett irni a fogyasztàst.

A foglalàsunkhoz jàrt egy ingyen tûra. 2 ôra snorizàst vàlasztottunk, na ez mégegyszer nem kellene. Kivittek bennünket az òcenàra, valahol megàlltak aztàn szôltak hogy most ugorhatsz a vîzbe. Nem volt egy nagy élmény, semmivel sem volt jobb a hely mint a sziget körül. A bûvàrközpontban elég nagy az élet, van ott egy magyar csaj, Àgnes. A férjével ketten ök ott a fönökök. Ott egyébként lehet bérelni szörföt, jet-skit, valalmi gumit amit hûznak a vîzen, vitorlàst.

A sziget 3 ôra alatt körbesznorizhatô. 12-ig ok, utàna nagyon éget a nap, 3-tôl megint kellemes. Egyszer elfelejtettem bejönni délben, helyette 3/4 1-kor értem ki, de a két bokàm szabàlyos égési sérüléseket szenvedett. 30-as faktoru kenöcsöt vittem, semmit nem ért, szét égtünk. Màsodik nap màr felsöben, meg naciban sznoriztunk. Egyébként nekem tetszett nagyon, mi minden nap taliztunk teknösökkel, volt hogy néggyel is, càpàk is vannak rendesen, na meg halak.

Mi àtlag 5-6 òràt voltunk vizben. Ùgyhogy kellett tartanom egy napozôs napot, nehogy màr fehéren jöjjek haza:).

Visszaùt: 20.20kor indultunk Malebôl, ehhez képest a szigetröl màr 3-kor elhoztak bennünket. Itt egy kicsit elszàmoltam magam, azt hittem majd kb 5ig ott lehetünk, ùgyhogy az a napunk nem volt az igaz. legközelebb lehet reggeli indulàst vàlasztanék. Egyébként kb 5ig mennek a gépek is ahogy néztem, este 7kor màr teljes a sötétség! Reggel 6kor kel a nap.

A szigeten egyébként cipö nem kellett, az összes hely mezìtläbas, van egy souvenir bolt is, meg egy mini fitnessz terem, és egy könyvtàr féle.

Na, nincs több hely az ablakban, de ha van kérdés szîvesen vàlaszolok, meg megprôbàlok feltölteni pàr képet is, remélem sikerül. Egyébként a szerelembe esés megvolt! Mär most azon gondolkozom, mikor mehetnénk megint, de vinném a gyerekeket is, hogy ök is làssàk. Angagan nem sok gyerek volt egyébként, a korosztàly 80%a 45-55 közötti. Kînaiak nem voltak. Legtöbbje svàjci volt, német, olaszok, franciàk. 

 

Livcsi

Tojglius Creative Commons License 2017.04.27 -2 6 32132

A kérdés szerintem inkább az, számít-e egyáltalán bármit, hogy valaki (anonim módon) odabök egy pluszt vagy minuszt a hszed mellé?!

Szerintem marhára nem, kár ezzel foglalkozni! Írj kérdést ha érdekel valami, válaszolj ha tudsz, írj akár szubjektív véleményt is ha nem a sértegetés a célja hanem a konstruktivitás... ez egy fórum lényege... nem pedig ez a fészbukkkoppintós lájkolósdi... szóval emiatt dühöngeni? ugyanmár...  tökre felesleges...

ráadásul off

Előzmény: manna13 (32131)
manna13 Creative Commons License 2017.04.27 -7 2 32131

Segítő szándékkal írogatunk és jól lemínúszoznak...hát ez eléggé dühítő.....

 

Előzmény: juppy (32129)
W.L. Creative Commons License 2017.04.26 -4 3 32130

Szerintem o minuszait a topik hangulatahoz nem illo tragar hozzaszolasaval, nem ellensegek szerzesevel valtotta ki.

Amugy 1-2 minusszal tenyleg felesleges foglalkozni, van 1-2 ember aki unalmaban meg a kerdeseket is minuszozgatja. :-) Ok pedig csak orulnek neki, ha valaki felfigyel faradozasaikra.

Előzmény: juppy (32129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!