Keresés

Részletes keresés

Feher Csaba38 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 14
Tisztel Magyarok!
Kérem aki tud segítsen egy 38 éves Szerbiában éló magyarom.
Sajnos beteg vagyok,munkaképtelen és már a villanyszámlámat nem tudom kifizetni,meg a tübbi rezsimet sem,és ha pár nap alatt nem fizetem ki akkor kikapcsolják a villyanyt,akkor pedig meg fogok fagyni.
Én hiszem azt hogy vannak még segítőkész emberek akik nélkülözni tudnak 200-300 eurot.Nagyon sürgős lenne!
Kérem aki tud vegy fel velem a kapcsolatot!
E-mail:fecsab@nadlanu.com
tel:+381641922555
Előre is köszönöm a segitséget
nikibaby01 Creative Commons License 2009.02.06 0 0 13
Hahooooo

Aki Heidelberg környékéröl való az nem szokott fórumozni??????
Ezek szerint csak én vagyok itt magyar :-)

Ha esetleg valaki ide téved akkor az írjon!!!
erika3333 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 12
Szia! Egy kis írásodat olvastam, kint élsz?Ha igen, melyik részen?
Keresek magyarokat akik már egy ideje kint élnek és kiváncsi vagyok a sosukra.
erika3333@freeemail.hu
Előzmény: lazaego (-)
nikibaby01 Creative Commons License 2008.11.19 0 0 11
Sziasztok!!!!!!

Ha esetleg van köztetek olyan aki (Heidelbergben) leimenben lakik és olyan jól tud németül hogy akár ad órákat is akkor várom jelentkezését.......


Elöre is köszi
gyongyfuzes Creative Commons License 2008.06.24 0 0 9

Sziasztok!

Juli 2-től Ulmban leszünk a családommal.Ha van Ulm környéki gyerekes magyar család szívesen felvenném a kapcsolatot.

Cím <A href="mailto:gyongyfuzes@freemail.hu">gyongyfuzes@freemail.hu

Szál lás étkezés biztosatva tehát csak egy kis társalgásra vágyunk.Különben akkor kezdődik a Donau fest és ezen a rendezvényen vesz részt a férjem mi ugymond csak kisérjük őt.

Szóval várom leveleitek.

Köszi Szidónia

a340 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 7

Sziasztok,

 

Informaciot szeretnek kerni munkavallalasi engedely kerelmezes ugyeben.

Napokon belul meglesz az alairt munkaszerzodesem nemetorszagban dusseldorfban, meghozza olyan szakmaban amit -ha jol tudok nem vizsgalnak at tulsagosan (hianyszakma).

A kerdesem a kovetkezo lenne: 1.kinek kell a hatosaghoz mennie a szerzodessel? A munkavallalonak is megvan a joga hozza vagy csak a munkaltato teheti ezt meg?

Ez altalaban orszagonkent valtozik de nemetorszagrol nem sikerult infot szereznem.

2.Melyik illetekes helyi hatosaghoz kell fordulni?

3. Altalaban mennyi ido az elbiralas?

4. Okozhat problemat hogy a beadas idejeben meg nincs nemetorszagi bejelentett lakhelyem?

 

A munkahelyem dusseldorfban lesz, es ott szeretnek alberletet is keresni.

Elore is koszonom a valaszokat, segitsegeket.

 

Ja, es egy szot sem tudok nemetul ;)

Előzmény: guccsi1 (6)
guccsi1 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 6

Sziasztok! Örülnék ha valaki tudna segíteni. Munkát keresek Németországban C-kategóriás jogosítvánnyal. Nagy tapasztalatom van a KIKÁS,IKEÁS,BRWS bútorok összeszerelésében, és költöztető cégnél is dolgoztam elég sok évet. Ha valaki tudna nekem segíteni megköszönöm: Feri. guccsi@freemail.hu

korosii Creative Commons License 2008.04.01 0 0 5
Jó napot,estét,sziasztok!
Munkát keresek München környékén asztalos vagyok,jogsival,tapasztalattal.Kevés németnyelv tudással.Előre is köszönöm:korosii@citromail.hu
István
puszedli21 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 4
sziasztok!!

Baby-sitterkednék Németországban élő magyaroknál!
Nyári munkaként!
Ha tudtunk segíteni írjatok egy emailt: puszedli21@citromail.hu
Köszi szépen!!!
laszlofalvi Creative Commons License 2008.03.12 0 0 3

Szevasztok! Segitség kellene, jön valaki B-pestre a közeljövőben?Zoli.

Helem Creative Commons License 2007.12.10 0 0 2
 

Sziasztok!

 

Javaslom nektek másodállásban esetleg főállásban süssetek kürtős kalácsot külföldön. Itt nálunk nagyon jó híre van. Megtanítottam már sok külföldi magyart kürtős kalácsot sütni. Voltak köztük Ausztráliában, Hollandiában, Angliában, Spanyolországban, Németországban élő illetve oda települő magyarok. A világban még egyáltalán nincs elterjesztve ez a finomság. Ahol bevezették ott nagyon jól megy.

 

Piacokon, nagyobb rendezvényeken strandokon búcsúkban sok százat el lehet adni, gyakran egész nap sor áll érte. Sokkal jobban fogy, mint a lángos, a hamburger meg a gyros. Rendkívül kellemes illata nagyon csábítja a vevőket. Tavasztól karácsonyig szoktuk csinálni. Mi két formában csináljuk, a strandokon fix faházakban a piacokon és rendezvényeken vontatható büfé kocsiban, de csináltuk már nagy sátorban, pavilonban is.

 

Ha valakit érdekel ez a magyar finomság, állok rendelkezésére.

 

http://kurtoskalacs.freeweb.hu/

Mega Tróger Creative Commons License 2007.08.10 0 0 1

hát ha csak ennyire leleményes, még Budapesten sem találna senkit a gyerköcök mellé aki magyarul beszélni

 

elsönek próbálkoznék itt vagy az iwiw-en keresni embereket:

 

http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=4&27231

 

aztán ha ezek után sincs senki aki ...

Előzmény: Kinga-Kaszi (0)
Kinga-Kaszi Creative Commons License 2007.08.10 0 0 0
n0 k0mment
lazaego Creative Commons License 2007.08.10 0 0 topiknyitó
Szerintem rengeteg a mondanivaló. Én szeretem Németországot, de sosem éreztem magam igazán jól. Jó lett volna szorosabb kapcsolatot ápolni a magyarokkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!