Keresés

Részletes keresés

Spagyi Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3421

Sziasztok!

 

Küldene valaki nekem egy linked a upc.hu műholdas részlegéhet?

Sehol nem találom sajna.

Előre is köszi!

*upc*** Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3420

felvevös box nem jó

akadozik szaggat ,idöt elfelejti ,nincs HDMI rajta , és 720p Hd tud csak 1080i nem tudja,

upc felvevös beltéri ,

Cryptoworks kártyát beltériegységgel és vegyél egy dreambox müholdvevöt tányért és a fejet rádbizom

 

Előzmény: tomat1 (3413)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3419

upc vagy digitv vagy ajánlanám hello HD-t

thome drága

Előzmény: tomat1 (3413)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3418

szerintem te összetéveszted upc-t a földfelszini mindigtv-vel

CI-be nem kártya való hanem modul és abba a kártya! 

tvbe nincs satelit lehetöség ,

tvbe csak földfelszini mpeg4-*es DVB-T tuner van

sateliti nincs

földfelszini Magyarországon van

itt megláthatód

http://mindigtvextra.hu/

 

tvhez ez kell ,modulba a kártya digitalis kábeltvhez is ideállis

upc kártyádat dugd be egy satelites müholdvevöbe

leirása DVB-S vagy DVB-S2

 

C kabeltv

T földfelszini dreamboxba 500 nem mpeg4-es

 

 

dreambox 800 S HD satelit  az mpeg4-es

 

 

Dreambox 500 S 

<- S  - sateliti

dreambox 8000 S 

Előzmény: Bence100 (3416)
SquareWire Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3417

A TiVo rendszerét kéne örökbefogadni egy az egyben, na az egy okos kis szerkezet.

De hogy közelebbi példát mondjak: angol digitális "freeview" adás+egy mezei digitális rekorder, azt szevasz. Nem időt adsz meg, hanem a digitális műsorújságból kiválasztod a felvenni kívánt adást, majd az KIZÁRÓLAG csak az adást rögzíti a első másodperctől az utolsóig. Olyan nehéz lenne ezt megcsinálnia a júpíszínek? Nem. Spórolnak vele? Igen. Szarnak-e az előfizetőkre magasról? Igen. Kéremkapcsojjaki.

Előzmény: HollandExxonValdez (3411)
Bence100 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3416

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani, hogy a tv-n lévő CI slotba is betehető az UPC-s kártya úgy, hogy az működjön is. Nekem a régi Philips szürke beltérim van.

Tudtok esetleg ajánlani valami jó minőségű beltérit, amin már HD-ben tudom nézni ilyen kártyával az adást? 

tom#55 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3415

Bocsi, nem ide akartam!

Előzmény: tom#55 (3414)
tom#55 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3414

Sziasztok!

 

Egy gyors kérdésem lenne. A Fiber Power 15 le van korlátozva, hogy egy PC-vel használható. Feltételezem ezt egy Routerban elvégzett MAC cím klónozással könnyedén át lehet hidalni ügye? Előre is köszi a gyors választ!

tomat1 Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3413

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Jelenleg Fibernet analóg kábeltv szolgáltatásom van és egyáltalán nem vagyok megelégedve a minőséggel, ezért váltani szeretnék. Jelenleg nézem a kínálatot és a UPC Direct megfelelő lenne, mivel a csatornakínálata is jó, meg PVR STB-re is van lehetőség. Szeretném megkérdezni Tőletek a tapasztalataitokat a felvevős boxszal kapcsolatban. Megbízható-e? Mennyire fagyogat? A képminősége milyen? Ajánljátok a bekötését vagy nem? Ha nem, akkor miért nem és mit ajánlotok?
Köszönöm a válaszokat előre is!

tom

V.Gy. Creative Commons License 2010.11.18 0 0 3412

Szerintem ezt - bár tényleg nagyon bosszantó - teljesen reménytelen feszegetni. A műsortovábbítónál meg főleg semmi értelme emiatt reklamálni.

Előzmény: HollandExxonValdez (3410)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3411

adáscsúszásra emberileg olyat elfogadok hogy pl a Balatonfelvidéken kitört a Vezúv vagy atomtalálatot kapott a retek és a csigatévé székháza vagy megdöntötték a kormányt de könyörgöm a pontosság az MÁSODPERC alapú pontosságot jelent.

 

azt igérték hogy FELVEHETEK bármit.bármikor visszatekerhetem.ÉN MÁSODPERC PONTOSSÁGGAL AKAROK FELVENNI HOGY UTÁNA MEGNÉZZEM. ez nagy kihivás egy tévétársaságnak 2010-ben és nagy kihivás büntetni a tévétársaságot a UPC részéről? egyenlőre a retektévé szorul a UPC-re nem forditva!!!! késés adásban? ok,10milla/perc kötbér aztán majd utána német precizitással dolgozna az összes kereskedelmi adó.

Előzmény: HollandExxonValdez (3410)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3410

sziasztok

 

nekünk újabban más bajunk van mint a vétel nem vétel.a UPC hogy a francban tudná rákényszeriteni pl a retektévét(zertéel) hogy az adásait PONTOSAN adja.

számtalanszor járunk úgy ellépünk itthonról klikk a Bköztre és annyi reklámmal telekúrják a műsoridőt hogy hiába a ráhagyás lemarad a vége.

 

nos az alapfelállásom a következő:

 

-a világ egyik legnagyobb telekommunikációs cégének vagyok az előfizetője

-kilóra megvehetnék az egész retek konszernt tokkal vonóval

-nem érdekelnek a retektévé és a többi reklámjai,ha 20:35 kor kezdődik egy adás akkor akkor kezdődjön

-nehogymár nekem kelljen alkalmazkodni ahhoz aki belőlem él!!!!

 

 

tehát a UPC milyen retorziókat tudna alkalmazni pl jelen esetben a retektévé ellen?

 

aztán még a retektévé akar dijat szedni....

 

 

szóval olyan válasz nem érdekel hogy 5perc ráhagyás.én sem jelenhetek meg a melóhelyemen 5 perc ráhagyással...

 

 

Attila

amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3409

Mintha azt írtad volna, hogy a 4101-esbe való kártya nincs összekötve a beltérivel, tehát saját beltériből is menne?

 

Előzmény: *upc*** (3401)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3408

Mondom, hogy hiába!

:-(

 

Előzmény: *upc*** (3402)
japex Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3407

ja és kösz a leírást!

Előzmény: *upc*** (3405)
japex Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3406

nálam a terasz korlátra van fogatva, az fogja rendesen ;-)

 

Viszont nagyon bosszantó ez a minőség veszteség a disecq kapcsolóval. Ezek szerint nálad is leromlik..habár 65% az jónak számít az én 40-45 öm mellett :-(

Ma megpróbálok egy kábelcserét vagy diseqc cserét, hátha javul majd..

Előzmény: *upc*** (3405)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.17 0 0 3405

12000ft-17000ft ig

nem egyszerü beállitani,

kell egy tök egyenes rud minden oldalról,

arra rá motor és antenna és fej összekötve ,

motornak is van kimeneti és bemeneti pontja,

ráállitod astrara motort azszem 45fokra kell állitani motort, de nem tudom pontosan !

ott lenullázod

beltéri menüjében antenna beállitásoknál usals modba beirod kordinátákat 

itt megtalálsz mindent http://www.dishpointer.com/

 

 

én diseq kapcsolot használok nálam is gyenge a thor 66% legerösebb frekrencia multifokuszban, nálam még fali kar is rossz mert lelog nem masszuv kinai gyenge szar nem volt olcsó 2500ft volt 5éve kicsi kocka felfogatala olyant nem ajánlanék senkinek sem lehuzza lavort ,

Előzmény: japex (3404)
japex Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3404

szia! megoldottam softver update-al és olvassa a kártyát. (amúgy Golden Media 9080

Most azonban azzal szívok, hogy mivel két antennát használok (egy a hotbird egy pedig a Thor-hoz) és disecq kapcscolóval váltok közöttük, a Thor minőségét lerontja és nem jön be.. forgatómotor lenne a megoldás, mennyi lehet szerinted?

Előzmény: *upc*** (3397)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3403

ugylátszik upc Sári megvan elégedve minöséggel .................

 

upc elöfizetök nem ..............

 

még hirközlési hatosághoz is lehetne fordulni ...................

nem tudom mit tennének !? luxemburgi céggel szemben

 

 

ugyan ilyen internet szolgáltató is

haverom most kötetebe ezt deltacom ( http://www.deltanet.hu/ ) féle vezetéknélküli internetet

fizet 4200ftot 2mb/re nem vagy alig jönnek be weboldalak megy 30kb/s (256kb/s csomag)  hol élnek ezek ........

még hirközlési hatosághoz is lehetne fordulni ...................

én meg thomosra 5500ft 5mb re csak ugy hasit de lehetne digis net is 25mb/s-......

Vagy lehuzatom peströl lan internetet 100mb/s bérelt vonalon :)

egész középmagyarországot végig lanoznám  ,thome net elöfizetöi hozzám jönének netért :D

3500ft 35mb/s :) szerintem megérné sokpénz hálozat kiépités és server is sok pénz 400.000ft 1db gép 2tb winyoval

 

diginél ez felálás

 


20/10 Mbit/s 2 500 Ft  

40/20 Mbit/s 3 500 Ft

80/25 Mbit/s 4 500 Ft  

ELŐFIZETÉSI DÍJ   ..................

 

thome ez árak melett elfog bujni :DDDDDDD

Előzmény: amanita_phalloides (3400)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3402

probáld meg menüben 16:9 tenni beltérit

Előzmény: amanita_phalloides (3400)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3401

majdnem mintha dsr 4101 néznéd vagy dsx 6010 néznéd kb

sajnos most mindegyik csatorna pattog föleg viasat3 és kis mtv zenecsatik 

Előzmény: amanita_phalloides (3400)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3400

Philips 8111

Amin csak torz fejeteket látok ha 4:3-as az adás, (ezért nézem scart-on de az analóg minőség gyalázatos) mert széthúzza a képet a full HD TV-n. Ezért haragszom rá rettenetesen, hogy ezt nem lehet korrigálni úgy, mint pl., a HelloHD beltérijén. A philips-en hiába állítom a TV módot, nem történi semmi...

 

Előzmény: *upc*** (3396)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3399

lemaradt , "hogy thor0.8 ahol upc van és a digi " biztos müködni fog

 

 

Előzmény: *upc*** (3398)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3398

elméletileg 70Cm már jol jön thor számolj vonalakon 26 nál van 5tösével .

szerelj fel ha van erkélyed erkély konzolt

 

betacom

http://www.betacomszerviz.hu/eshop/index.php?cPath=43&sort=3a&page=1

 

erkélytartó 60cm mindegyik

 

60cm lavorom van elkell hogy férjen 60cm karon,még 80cm is elfér marad 20cm

mondjuk akkor jelet nem fog látni nyugatra ház miatt,

erös falitartót vegyél ,

masszivan kell rögziteni nehogy lerepüljön ,inkább kemény falba furnám

falitartót

akkor se megy és ha tv-zni akarok, fizessek elő a kábeltv-re. Hallottatok már ilyenről?

igen hallodtunk, közös képiselö nem engedi feltetetni lavorokat,

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (3390)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3397

milyen beltérit vettél ? talán tudok segiteni

Előzmény: japex (3392)
*upc*** Creative Commons License 2010.11.16 0 0 3396

milyen upc beltéri egység ?

Előzmény: amanita_phalloides (3393)
starchild Creative Commons License 2010.11.15 0 0 3395

A UPC Directnél a régebbi fekete és szürke Philips beltérikhez adnak cryptoworks kártyát. Ezek nincsenek összepárosítva a beltérivel, ezért a kártya használható (annak fogadására képes) saját beltériben is.

A felvevős Philips, illetve a Humax beltérikhez nagravision3 kódolású kártya tartozik, ami össze van párosítva a UPC által adott beltérivel, ezért csak azzal működik.

Előzmény: amanita_phalloides (3393)
SquareWire Creative Commons License 2010.11.15 0 0 3394

Üdv, én is Londonból üzemelek már Thor műholdról. Ugyan én szakemberrel állítattam be, mert meguntam a szenvedést, így konkrét tanácsokkal nem tudlak ellátni, de van egy nagyon király antennásom, ha érdekel, akkor megadom a kontaktot.

Előzmény: Geverga! (3382)
amanita_phalloides Creative Commons License 2010.11.15 0 0 3393

amiröl te beszélsz az digitalis kábeltv(upc digital, fibernet ,tvnetwork és digikabel)

 

DEhogy beszélek én UPC kábelről, messze vidéken élek itt csak tányéros lehetőség van. Nem lehet a kártyát bármilyen beltéribe tenni, ez fix.

 

 

 

Előzmény: *upc*** (3378)
japex Creative Commons License 2010.11.14 0 0 3392

Szevasztok, Thor belőve, fasza minőségű jel, ingyen csatik mennek, csak egy baj van: a UPC kártayám (cryptoworks) nem megy az én beltérimben. Egy 50ezer forintos beltéri.

UPC egy kalap szar, össze- vissza beszélnek. Megkötöttem a hűségnyilatkozatot egy évre és egy szóval nem mondták, hogy milyen hátulütők lehetnek, ha csak kártyát veszek. szarházi egy banda, ahányszor hívom őket mindig mást mondanak!! Hűségnyilatkozat felmondáskor meg egy egységcsomagot ki kellene fizetnem, amit át sem vettem, hosz csak a kártyát kértem, minden másom van. borzalms az ügyfélszolgálatuk és csak rosszat tudok róluk mondani (sajnos).

Előzmény: amanita_phalloides (3372)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!