Keresés

Részletes keresés

Zs4zet Creative Commons License 2000.04.12 0 0 2
Kedves Csík,

ez attól függ kinek a szempontjait nézzük:
1. ha az állatét, hát valószinüleg nem lelkesedik a ketrecért - bár sokan akik eleve oda születtek nem is tudják mi a szabadság... de akkor is... :-(((
2. másrészről behozza a városba a természetet - a gyerekek élő állatot látnak, funkcionál mint génbank stb.

Én spéci szeretem, de a ketrecnek erről az oldaláról... :-)
Az igazán jó dolgok igazából a nemzeti parkok, ahol az állatot a környezetével együtt "zárják be"...

Olyan rég voltam állatkerteben, a nyáron lehet el is fogok menni... :-)))

Zs4zet.

Előzmény: Csík (-)
alienne Creative Commons License 2000.04.12 0 0 1
aki szereti az állatkerteket, annak kívánom hogy szakítsák ki a természetes környezetéből, zárják ketrecbe és mutogassák.
bocs ha kicsit erős, de az állatok nagy része szerintem nem érzi jól magát az állatkertben.
pécsi állatkertben láttam egyszer egy vadmacskát. kb 2*2*2 méteres ketrece volt. rámnézett és keservesen nyávogott. nem agresszívan, hanem inkább kétségbeesetten.
beszéltem hozzá és visszanyávogott.
mondjátok rám hogy szentimentális vagyok, de én utálom ha kínozzák az állatokat :(
Kham Creative Commons License 2000.04.12 0 0 0
Z00!
Milyen szörnyu hely az ahol ártatlan 0-ák senyvednek!
Csík Creative Commons License 2000.04.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Várom véleményeiteket erről a témáról. Jó dolog-e az állatkert, mire is való és bármi amit gondoltok erről.
Én nagyon hasznos dolognak tartom, ha valakit érdekel elmondom, miért, és szerintem mi a fontos egy állatkertben.
Kíváncsi vagyok mit írtok.
Várom a hozzászólásokat.
Csík

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!