Keresés

Részletes keresés

Real_Infidel Creative Commons License 2009.08.05 0 0 1027
Tegnap este megjegyeztem a feleségemnek, hogy azt olvastam a neten, hogy a gerincsérvet elmulasztotta. Tudod mit mondott? "Akkor az nem gerincsérv volt". Egyébként felhívom a figyelmed, hogy önmagad is elismered: "Biztos hogy nem a csak a lámpától tűnt el (de rásegített)"

Aha. Tehát nem a lámpától tűnt el, de biztos "rásegített".

Azt kell mondanom, hogy ha a férjednek szerencséje volt, és nem szakadásos csak kitüremkedéses gerincsérve volt, akkor szerencsére elmúlhatott a kímélő életmódtól, esetleg McKenzie kezeléstől. A szakadásos csak műtéttel gyógyítható. Örülök neki, hogy meggyógyult. De hogy a lámpa nem mulasztja el a gerincsérvet (mert én egyfolytában ERRŐL beszélek, tehát hogy nem_mulasztja_el_a_gerincsérvet) az holtbiztos.

Előzmény: fmoni76 (1026)
fmoni76 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 1026
Add meg az e-mail címed..mellékelem a röntgenfelvételt, az orvosi szakvéleményt..Nem hiszem hogy 3-4 orvos olyan hülye lenne hogy egy gerincsérvet ne ismernének fel, és még műtétet is előírnak.Biztos hogy nem a csak a lámpától tűnt el (de rásegített), vagy "tokosodott" be ahogy az orvos mondta, a lényeg hogy a műtét elmaradt, és azóta nagyon minimálisan,és ritkán érzi.Műtét előtt, hónapokon keresztül erős fájdalomcsillapítókat szedett,mert anélkül nagyon szenvedett.Aztán csillapodott a fájdalom.Közben használt tapaszt is a gerincére.Nekem ebből annyi a fontos, hogy nem kellett megműteni. Van pár ismerősöm akit gerincsérvvel műtöttek, és nem sokat javult...Férjemet nem műtötték meg,és ez a lényeg.Most már több mint 2 éve.Aztán ez ráfogható a lámpázásra, a tapaszokra, teljesen mindegy,nem vitatkozom.Nem vagyok orvos.De a sebeket lényegesen gyorsabban gyógyítja, és halványabban gyógyul be.A fájdalmat meg enyhíti.Nem kell elhinni.Mindenki hisz valamiben.Én ebben.
Előzmény: Real_Infidel (1019)
digridi Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1025
Bioptron Pro1 PAG990 asztali lámpa állvánnyal és szinterápiával.Ár.: 410eFT
Avair WC-UH60LI uh.hideg párologtató ionizátorral 60m2-ig.Ár.: 10eFt
Zepter Therapy AIr Plus PWC 503 légtisztitó.Ár.: 40e Ft
Tefal Steam cuisire 900Td ételpároló 3 szintes.Ár.: 15eft
Philips Juicer HR1861 gyüm.centrifuga.Ár.: 32eFT

Alig használtak,az ételpároló teljesen új még ki sem volt bontva a doboza.
Bővebb info emailben,a digridi@vipmail.hu vagy dorcsybaba@freemail.hu-n.

Az árak esetleg alku képesek.

Real_Infidel Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1024
Ezzel nem tudok vitatkozni, és nem is akarok. Ha mondok valamit, azt alá is tudom támasztani. Lehet, hogy enyhíti a fájdalmat, de el nem múlik ettől.
Előzmény: ny63 (1022)
cucu Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1023
ny63 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1022
A fájdalmat akkor is enyhítheti.
Előzmény: Real_Infidel (1019)
hatvanhárom Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1020
A színek esetleg eladók külön is és ha igen mennyiért?
Előzmény: micaamica (1018)
Real_Infidel Creative Commons License 2009.08.04 0 0 1019
Gerincsérvet, ja, persze.

A feleségem vörösdipomás gyógytornász, a diploma munkája annak idején a gerinc és kezelése volt. Láttál te már igazi gerincsérvet képen? Nézd meg, ajánlom. Azt aztán lámpázhatod ameddig csak akarod, ilyen módon nem gyógyítható. A kitüremkedett porc nem fog eltűnni, sőt ugyebár a porc maga mint olyan, nem is regenerálódik, hanem a helyét lágy szövet tölti ki. Úgyhogy 2 eset lehetséges:
1. A férjednek NEM volt gerincsérve, vagy amiben szenvedett, az nem gerincsérv volt
2. Nem mondasz igazat.

Gerincsérvre, piha.....népbutítás a köbön.
Előzmény: fmoni76 (1003)
Kurcyy Creative Commons License 2009.08.03 0 0 1017

Sziasztok

 

 

 

Az eladásra kínált készülék adatai :

Bioptron Pro1 készülék

Bioptron Pro 1 készülék állványa

Bioptron Pro1 colorterápia ( lencsék )

Jótállási jegy

Útmutató Pro1 útmutató színterápiához

A készülék jótállásos 2008. 09.10-én lett vásárolva.

 

5 alkalommal használtuk.

 

 

További információ kurcy185@t-online.hu  címen kapható !

 

 

Üdv: Kurcy

 

 

raszpista Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1016
jajj, aranyos, hogy te próbálsz meg engem butának beállítani, hát megeszlek :D

de úgy látom, hogy a te angol nyelvtudásoddal komolyabb problémák vannak, ugyanis a linken egyetlen cikk foglalkozik a témával, az pedig az általam is idézett linken ( http://jezusszive.crpl.hu/a-bioptron-lampa/ ) is megemlítjük:

“A sebgyógyítas eseten a cikkek egy része a polarizált fénnyel megvílágított seb gyógyulását a sötétben tartottal hasonlította össze, azaz igazából nem a polarizált fény hanem egyszerűen a megvilagítás hatását mutatta ki.”

külön érdekes és meglepő módon a tanulmányt a bioptronos cég támogatta. szólj, ha tovább akarod égetni magad vagy ha angolul esetleg németül szeretnéd folytatni a társalgást :)
Előzmény: lenyka (1015)
lenyka Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1015
Féltem nem tudsz angolul!

Ez csak egy link. Mazsolázgass:D

http://www.journalofwoundcare.com/cgi-bin/go.pl/library/results_search.html?orderby=&text_condition=all&searchboxtyped=short&index=index_stem%2Cindex_sound%2Cindex_stem_delta%2Cindex_sound_delta&text=the+use+of+polarised+polychromatic+non+coherent+light&SEARCH=Search&fields=headline%2Ccontent%2Cabstract

De ha mégse tudnál angolul és nem értenéd a latin kifejezéseket, akkor megkereshetem neked a magyar orvosok által elvégzett kísérletek teljes leírását.

Kellemes olvasgatást!

Hja és az első cikket ajánlom figyelmedbe, pontos olvasásra!:)
Előzmény: raszpista (1014)
raszpista Creative Commons License 2009.07.27 0 0 1014
nem kell elküldeni, nyugodtan linkeld az angol nyelvű tanulmányokat (a neten is publikálják őket) és elolvasom. ja hogy nincs ilyen, csak a magyar nyelvű áltudományos hablaty, amit kiadnak az olyan árusítóknak, mint te? :)
Előzmény: lenyka (1013)
lenyka Creative Commons License 2009.07.27 0 0 1013
Kedves Raszpista!

A placebó hatást itt is vizsgálták. Több orvosi kísérlet történt. Hja hogy nem jutsz hozzá? Dehogynem!

Ha szeretnéd, nagyon sok orvosi szaktanulmányt és referenciát tudok neked mutatni. Ha érdekel adj egy e-mail címet és elküldöm. A jelenlévőket nem untatnám ezzel!

További szép napot!
Előzmény: raszpista (1012)
raszpista Creative Commons License 2009.07.27 0 0 1012
más kérdés, hogy amit az orvoslásban használnak azt évekig tesztelik állatokon, majd embereken, hogy elemezzék a hatásait ill. kizárják a placebó-hatást az eredményekből.

az ilyen ezoterikus izék ellenben hipphopp megjelennek a piacon, mint az eddig eltitkolt csodaszer/csodalámpa. félmillióért már a tiéd is!

ne bagatellizáld el a dolgot, mert ennyi erővel vagy benéz a medve a tévé torony ablakán, vagy nem. nem igazán szokott.
Előzmény: cucu (1011)
cucu Creative Commons License 2009.07.26 0 0 1011

Ilyen alapon az orvostudományt is negálni lehet.

Amennyire megosztott az orvoslás, annyira megosztott a Bioptron lámpa hasznossága is. Vannak sikerek és vannak kudarcok.

Döntse el mindenki maga, ki miben hisz.

Előzmény: raszpista (1010)
raszpista Creative Commons License 2009.07.26 0 0 1010
profikra, ergo rátok? :D

a tények amúgy ott vannak, olvasd el. a cikk végén pedig ott vannak a források is, ahol megtalálhatod a bioptron lámpával kapcsolatos orvosi cikkeket.

ha meg annyira jó tényeid, érveid és tudományos cikkeid vannak a lámpa mellett, akkor kommentálj a bejegyzéshez, mutasd meg mit tudsz, ne csak azt mondd rá, hogy baromság. várunk szeretettel, kár hogy nem fogsz tudni semmit felhozni a lámpa mellett, amit ne tudnánk cáfolni tudományosan, alátámasztva.
Előzmény: lenyka (1009)
lenyka Creative Commons License 2009.07.26 0 0 1009
Itt is szeretnék erre a jezusszive baromságra reagálni!

A tételes megmagyarázásról csak annyit, hogy egyetlen egy darab ténnyel nem tudja alátámasztani azt amit leírt. Tényeket akarok olvasni, nem mesét. Azt hagyjuk a profikra:)
Előzmény: raszpista (1008)
raszpista Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1008
aki még mindig hisz a bioptron lámpában annak itt egy kis ajánló:
http://jezusszive.crpl.hu/a-bioptron-lampa/a-bioptron-lampa/

tételesen cáfolva vannak a lámpa mellett felhozott érvek...
tuningostibi Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1007
Nekem lenne compact 3 lámpához eladó színterápiám! kl.tibor@freemail.hu vagy a 06 30/362-34-73-as számon lehet érdeklődni!
hatvanhárom Creative Commons License 2009.07.23 0 0 1006
Üdvözlök mindenkit! Most találtam erre a fórumra és Compact lámpához keresek színterápiát elfogadható áron. Ha tud valaki szívesen veszem a segítségét. Az e-mail címem publikus. Előre is köszönöm.
elibaba Creative Commons License 2009.07.21 0 0 1004
bioptron pro1 asztali álványos gyógylámpa eladó. táska, takaró ponyva, oxy spray,használati útmutató 1éves garanciás.
ár:190.000
telsz.: 20/347-5162
fmoni76 Creative Commons License 2009.07.16 0 0 1003
Kisméretű Bioptron lámpa eladó.Ár::65000 Forint. Kételkedőknek a lámpáról annyit,használ,ha valaki rendszeresen használja...Férjemnek gerincsérvve volt...december 17 -re volt kiírva műtétre(3éve),aztán valahogy eltűnt a sérv.Műtét elmaradt.3 éve panaszmentes.Lámpázott.Nem muszály elhinni.Miért akarom eladni? Mert van még 1!Emellett a fiaim kisebb sérüléseit(elesés ,egyebek),jobban elhalványítja, mintha magától gyógyulnának meg...Érd.:f.moni76@citromail.hu  06.70.329.51.90
cucu Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1002

A lámpa hasznos, csak rendszeresen kell használni, nem hébe-hóba. Napi szintűvé kell vállnia a használatának, úgy mint pl. a fogmosásnak.

A tükör becsiszolásán múlik minden. Ha az percízen készült, akkor jó.

Ami tisztességtelen benne, az az ára. Ennyiért már egy jó állapotú gépkocsit lehet venni. Mivel azonban a hatása csak nagyon hosszú idő múlva jelentkezik és akkor is lehet felőle kétség, (ha nem lámpáztam volna akkor is meggyógyultam-e volna, de ez sosem fog kiderülni) ezért gyakorlatilag ellenőrizhetetlen a hatása. Csak az ilyen-olyan statisztikákra tudunk hagyatkozni.

Tehát ahogyan a járási rendőrparancsnok mondta a Te rongyos élet-ben: ezt én vagy elhiszem, vagy nem.

kocsma2 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1001
Lámpát még nem próbáltam, szegény mamámra akarják rásózni, mert olyan nagyon jó. Naponta két ember házal és most már 3-4 telefonhívás érkezik az ügyben. Nagyon szeretnék eladni a lámpát, biztos nem sok haszonnal dolgoznak. Véleményem szerint a lámpa olyan, mint a lábáztatós labor, ami betegségtől függően különböző színnel tölti meg a vizet. Ez utóbbit már megcáfolták, pedig a környezetemben 5-6 ember áradozott, hogy gyógyít a cucc. Azt mesélték a mamámnak, hogy többféle színben világít, így többféle betegségre is jó. Ekkora badarságot! Szerintem ez átverés! Ennyi.
elibaba Creative Commons License 2009.07.14 0 0 1000
Apropó fogyasztó védelem... mivel egyértelműen elfogadott (kórházakban is használt termék) , semmi illegális nincs benne magyarul szabadon adhatsz,vehetsz...
Azért megpróbáltad...
Minden jót , szép napot :)
elibaba Creative Commons License 2009.07.14 0 0 999
megkérdezhetem használtad már a lámpát???
nem tudom, hogy tudod-e hogy ez egy nóbel díjas találmány, magyar feltaláló volt a kezdetleges lámpának(ewer-light) a kifejlesztője Fenyő Márta, aki az anyukájának a lábszár fekélyére keresett megoldást ,és észre vette, hogy a sejtek a fény hatására regenerálódni kezdtek.
(Tudod a fény kezelést már az Ó hangsúlyozom az ókorban is felfedezték!!!
tudod csak simán kitették a betegeket a napra..)
tehát Fenyő Mártánál tartottam a magyarok nem láttak benne semmit (mint ahogy te sem) megvették a svájciak kicsit fejlesztettek rajta, bezsebelték a nóbel díjat, a magyarok meg megvehetik jó borsos áron (mert ugye nekik nem kellett) Vajon miért??
csak nem azért mert vannak olyan emberek mint te akik, a fontos és értékelendő dolgokat nem veszik észre..
mint említettem, kutatások igazolják,hogy a lámpa jó, mert ha nem lenne jó, a kórházakban nem használnák,sőőt kozmetikákban..stb.. (nem gondolod?)
Amúgy én mondom, használtuk, fájdalom csökkentésre, bőrproblémákra (pattanás,csípésekre zúzodásokra nagyon jó.) Én soha nem foglalkoztam értékesítéssel, mi is csak sima vásárlók vagyunk, de az unoka tesóm betegsége miatt vettük meg, de neki már a lámpa nem segít mert azt mindenki tudja, hogy sok betegségre jó,de nem csoda lámpa, ki kell vitetnünk külföldre, és minden pénzre szükség van, és ezért adjuk el, nem azért mert szar, és megakarunk szabadulni tőle...
csak tisztáznám.
kocsma2 Creative Commons License 2009.07.14 0 0 998
Hihetetlen ez a lámpa dolog! Szegény beteg, idős embereket miért kell átverni?! Mindenki, aki ilyen sz*r lámpát venne, kérem gondolkozzon reálisan egy picit, valóban gyógyít e a fény, vagy csak az árusok akarnak szert tenni könnyű keresetre!

Elküldtem egy levelet a Fogyasztóvédelemnek is, kiváncsian várom a válaszukat. Majd beszámolok róla.
elibaba Creative Commons License 2009.07.14 0 0 997
Pag 990-es gyógylámpa (közepes, asztali állványos) eladó
ára:190.000
érd: 0620/3475162
e-mail: Eli01@freemail.hu
adamano Creative Commons License 2009.07.14 0 0 996
Szia Termeszhangya!
230.000-ért adom,2 éves jó állapotban van
Előzmény: termeszhangya (995)
termeszhangya Creative Commons License 2009.07.13 0 0 995
szia, mi az ára?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!