Keresés

Részletes keresés

hamvasszirom Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2041
Sziasztok! Rendszeres péniszmasszázs meghozza a várt eredményt. Persze egy kis kitartás kell hozzá.
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2040
"If you have a gauge, try pumping at about 1- 2 in Hg. As you adapt to pumping, you'll find that you expand easier and faster at very low suction. Toward the end of each set, exercise the ligament by upping the pressure to 3 - 4. Repeatedly raise and lower the pressure. Don't go above 5."

Tehát 1-2 inHG, később lehet emelni, de 5 fölé semmiképp se szabad menni. A bathmatet ha csontig nyomod az simán tud 8inHG-t asszem, ennyit a biztonságról.

http://www.tigerpumping.com/pages/faq.html#Anchor-Pressure
Előzmény: Elvetemült20 (2039)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2039
Megtudná valaki adni nekem a megengedett vákumot cmHg vagy inHg
mértékegységben?? Fontos lenne.
2008 November:15cm 2009.03.18: 17-17,5:)
(elejinte elég jól nőtt de már nem)
(nagyon kis ideig nyújtókeret utána Gyúrok+pumpa+étrendkieg)


bajnok57 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2038
császtok!!! ha kell valakinek bethmet az irjon a bajnok5757@freemail.hu. na szeva
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 2037

Akit érdekel csináltam egy elég rossz minőségű képet ernyedt állapotról. Akit érdekel jelezzem emailban v msnen. Csak az összehasonlítás képpen, hogy egyáltalán érdeme-e rám hallgatni. Mondom ernyedt állapot és szar a képminőség jelenleg nem volt lehetőségem jobbat készíteni. Persze utána ha azt mondjátok érdemes este szívesen írok részletes tervet. Meg van egy két dolog persze nem durva és természetes amit érdemes kipróbálni.

cavey Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2036
és hugoboss30 leírnád részletesen az edzés tervedet ha nem nagy teher lenne számodra?

Előre is köszi mindenki nevében!
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2035
hogy hogyan lehetne nagyobb a farkam.
Előzmény: zsánpól_aki_nem_amatőr (2029)
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2034
Vegyél. Aztán mond meg nem jött be:D. Így nem vesztesz pénzt. Meg még ha jó is....
veddmeg Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2033
ja meg olvastam h van egy tabletta ami 3-6cmes növekedést és pénzfisszavizetési garancia is van szte mcsak átbaszás de aki próbálta irja le h mivolt köszi:) a tabi neve:prosoluition
veddmeg Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2032
hello nah megin én vagyok:D kicsit irigy vagyok rátok mert én csak a betment használom a siker pedig=0  látom h ti meg kézzel remek eredményeket értek el jeno a meno eredményei igen biztatóak!!! tudnál küldeni egy linket amin képpel van ilusztrálva a gyakorlat amit csinálsz?? valamit el akarok érni, nem szeretném a vazelinre bizni a dolgot
veddmeg Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2031
srácok egy ismerősöm bevazelinsztette a faszát..... kegyetlen nagy lett a farka:D de azért én nem válallnám be
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2030
Min is?
Előzmény: zsánpól_aki_nem_amatőr (2029)
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2029
ezen töröm a fejem én is egyfolytában...
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2028
Dohányzás abszolut nem. Gyúrás és futás. De itt is dominál a lustaság.
Előzmény: Törölt nick (2027)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2027
Hugoboss gratula az eredményeihez!! Amiket leírtál táplálékkiegészítőket megegyeznek azzal, amiket én is olvastam. Megkérdezhetem, hogy sportolsz? Esetleg dohányzol?
Előzmény: hugoboss30 (2026)
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2026
Ja és meég egy jó hír 3-4 napja hátam közepére sem kívánta az edzést. Ma mondom edzem egyet megmértem 19/5 nél tartok 18as mérés 1hónappal ezelőtt  volt kb. a 16os meg 3évvel ezelőtt kb. A titok az edzés után a sok regenerálódás. Persze ez  nekem néha sok is volt (fél év:D:D) persze ettő eredmény sem sok várható. Tartsatok egy hármas szabályt 3nap kemény edzés 3 nap abszolut pihenés. Szerintem aki itt naponta halálra nyúzza ilyen bathman szarokkal az ne várjon sok eredményt. Persze ez az én véleményem. Meg 1-2 hét alatt se várjatok eredményt. Szerintem ennek kell min. egy év ezzel a hármas szabállyal. Az én lustaságomnak köszönhetően ez 3 év lett:D:D. De az eredmény az komoly.
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2025
Persze most ne rohanjátok egyből meg a boltokat érdemes felépíteni ezt az egészet ill. van mikor az sem árt ha tartunk a táplálékkiegészítőkkel szünetet. Ja c vitaminból olyat vegyetek amiben van cink az sem árt.
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.17 0 0 2024
A legfontosabb, hogy az érrendszer ill. a tesztoszteron szint jó legyen. Érrendszerre nem árt rutin, fokhagyma, omega3 zsírsav. Tesztoszteronra nagyon jó a ginzeng de a legjobb a királydinnye kivonat ettől a sperma is több és jobb minőségű. Ezen kívűl aminosavból érdemes L-arginint szedni ez jótékonyan hat a péniszre. C vitamin segíti  a sejtgyógyulást. B complex méregteleníti az érfalat.
veddmeg Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2023
helloo igen érdekel veddmeg@citromail.hu ha netán emailbe irnád:) válaszod köszönöm. az eredmény maradandó???
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2022
Abdul ne haragudj csak azt hittem valami reklámszöveggel akarod eladni az androdat, de már látom, hogy tévedtem. Sorry!

Hugo engem is érdekelne, légyszi írd le miket szedtél, köszi!!
Előzmény: hugoboss30 (2020)
cavey Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2021
Sziasztok!

Eladó egy bathman újszerű állapotban, 3-4 hónapot használtam kizárólag 15000Ft-ért

ha vkit érdekel akkor majd szóljon! itt a fórumon aztán majd egyeztetünk!


üdv
hugoboss30 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2020
Szia! Nem! Csak kézzel történő pénisztornával. Valamint természetes táplálékkiegészítőkkel de azt sem mindig. Igaz én 3éve csinálom bár ezt úgy hogy van mikor 1hetet csinálok aktívan utána meg fél évig sem:D. Ilyen bathmannael meg nyújtóval sosem állnék neki. Még nekem kézzel is durvának hat ez a dolog. Ha érdekel írok le mit érdemes szedni edzés mellé meg hogy hogyan edz. De táplálékkiegészítőből is csak természetes cuccot szoktam amit üzletben lehet kapni.
Előzmény: veddmeg (2016)
Karcos Kálmán Creative Commons License 2009.03.16 0 0 2019
Abdul köszönöm a válaszod igaz. :)
abdul28 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2018

Sajnos nem értem a célzást a "történetemről"...

Ezt még soha, senkinek nem mondtam, és soha nem írtam róla. Ha valahonnan "ismerős" történetre gondolsz, akkor csak annyi, hogy élünk pár milliárdan ezen a bolygón, és más is járhat hasonló cipőben, mint én, mint mi...

Ha kicsit érthetőbben fogalmaznál, akkor azt megköszönném, és tudnék rá reagálni. Ha félreértettem, akkor bocsi. Az Ando-ról meg annyi, hogy igen, én volt úgy, hogy a jobb eredmény érdekében még éjszaka is használtam. Bár csak 2-3 hétig.

Előzmény: Törölt nick (2015)
veddmeg Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2017
jó láttom kézzel h csináltad?:D
veddmeg Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2016
csáo hugoboss30 bathmatel érted el ezt a remek eredményt??
Előzmény: hugoboss30 (2006)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2015
Kedves abdul érdekes a történeted, de valamiért már olvastam valahol. Nem tudod véletlenül ez mitől lehet?

Ja meg alvás közben hortad az andrót ezt akarod mondani?
Előzmény: abdul28 (2013)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2014
Hmm én nyújtok ha elfér a csajba ha nem én nyújtok!!! kb15ös volt most 17es és 19-20ast akarok!!
abdul28 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2013
Kedves társaim! Kb. 8 hónappal ezelőtt vásároltam igen drága áron (65.000 Ft ért) egy Andro-Penis cuccot. Mindösszesen egyetlen pántot „használtam el”, többre nem volt szükségem az aktív 2 hónapos használati idő alatt. Én szerencsére oda tudtam szánni időt nap közben is a nyújtásra, de főként éjszaka, mert én többnyire háton alszom, és ha véletlenségből meg is fordulnék, azonnal észrevettem, hogy most nem szabad. (De esti Tv nézés közben is el lehet tölteni 2-3 órát vele.) Méretnövekedésről ilyen kis idő alatt legfeljebb 1 cm hossz, és ami meglepett, ezzel majdnem egyenlő (0,8 cm-es) vastagodásról tudok beszámolni. Szeretnék azonban megszabadulni ettől az Andro-Penis ketyerétől, még ha bukom is az árából, ha valakit érdekel, írjon a következő e-mail címre, és megbeszéljük a részleteket: zotya.feko@gmail.com

TELJESEN ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN VAN! (Szivacsokat, szorító gézt és a 4db pántból hármat fel sem bontottam, soha nem is használtam.)

Még valami! Mindannyiunk életében legyen legelső a helyes önértékelés (És ez NE FÜGGJÖN A PÉNISZMÉRETTŐL). Én sajnos nem büszkélkedhetek nagy hímtaggal, de higgyétek el, nem is az kell a boldogsághoz. Bár én is sokáig szerettem volna 25 cm-es hatalmas péniszt, de nem ez a lényeg.

Kb. az Andro-Penis megvásárlásával egy időben megismerkedtem egy lánnyal, akivel össze is jöttünk. Akkor ezerrel ráerősítettem a nyújtásra. De amint egyre gyakrabban járt hozzám a leányzó, egyre kevesebbet tudtam használni, nehogy észrevegye rajtam a „készüléket”. Rettegtem a naptól, hogy majd amikor előkerül a lompos, lehet kinevet. De nem ez történt.

Aztán jött a következő rettegés: lehet egy napon meglát egy hatalmas szerszámot, és arra fog vágyakozni. Ezt is megbeszéltük, és azt mondta, hogy nem szeretné újra karóba húzva érezni magát (mert már volt ilyen tapasztalata is…), és elmondta, hogy az én méretem tökéletesen megfelel neki. Megdöbbentem. (Ismétlem, átlagon aluli vagyok…) Aztán sajnos megtalálta ezt a szart a szekrényemben, aminek csúnya veszekedés lett a vége, főleg miután még az árát is megtudta az Andro-Penisnek...ááá… Elsírta magát, hogy ennyire semmibe veszem a szavát, és azt, hogy mennyire szeret. Alig tudtam kimagyarázni, hogy a „készülék” hamarabb megvolt, mint Ő. Megkért, hogy adjak túl rajta mihamarabb.

Srácok! Elhiszem, hogy mindannyian szeretnénk egy nagyobb testrésszel büszkélkedni, de higgyetek magatokban, és abban, hogy nem a méret a lényeg. Legyen elég erre az én szavam és boldog párkapcsolatom!!!! (Egy olyan jó nőt adott nekem az élet, akiről még csak álmodni sem mertem…soha!!) Inkább szívre, érzelmekre, figyelmességre gyúrjon mindenki. Aki pedig mégis szeretne még egy kis növekedést ez után a lebeszélés után, még mindig eladó ez a cucc… kötelező megszabadulnom tőle. J

(Ha pénisznövekedésről nem is, de a párkapcsolatom boldogságáról és hitelességéről időnként majd beszámolok, ezzel is bíztatva az idelátogatókat, hogy NEM CSAK A MÉRET A LÉNYEG! Boldogak lehetnétek, ha egy kicsit nagyobb önbizalommal állnátok a dolgokhoz! Így vagytok jók és szépek ti is, ahogy a Nagyfőnök megteremtett. Valakihez mindannyian illünk!)

Zoli

 

Jeno-a-meno Creative Commons License 2009.03.15 0 0 2012
Hello TXD!

Na, akkor csak nem néztem szét eléggé a neten! :)
Az az igazság, hogy próbáltam ezt a jelq módszert is, de nekem nem igazán jött be. nyugalmi állapotban túl kicsi volt a szerszám ahhoz, hogy marokra fogjam rendesen, és állandóan lecsúszott róla a kezem és csak a bőrt húzgáltam rajta, azt meg nem akartam, hogy olyan legyen rajta a bőr, mintha vagy 2 számmal nagyobb lenne mint ami kell rá.
Ez a nyújtás nekem nagyon bejött, én asszem ezzel fogom nyomni, amíg úgy érzem, hogy szükséges.
Egyébként általában 3-4 nap után szoktam tartani 1-2 nap pihit.
Magát a nyújtást kb 3-4 alkalommal szoktam csinálni egy nap, és úgy néz ki, hogy bemelegítés után kitartom kb 2 percig, és nem mozdítom, csak húzom. utána jön a fel-le mozgatás, kb 30-szor, és ugyanennyiszer jobbra-balra.
Ez mindennel együtt olyan 5 percig szokott tartani.
Előzmény: Törölt nick (2005)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!