Keresés

Részletes keresés

NLQ Creative Commons License 2005.06.30 0 0 7539

amerikaiaknel a szamlaszam titkos infonak szamit ugyanis a banki rendszeruk maskepp mukodik, es naluk megszokott dolog a szamlarol leemeles amit nalunk inkasszonak hivnak

amerikaitol sose kerj jogsiszamot szamlaszamot es TB szamot (foleg ne egyszerre a harmat)

Előzmény: jeunehomme (7528)
NLQ Creative Commons License 2005.06.30 0 0 7538

igen meg tudtad volna nezni nekem kb 10 perc volt a regisztracio es a verify mindenestul :) 

(azt hiszem irtam is itt korabban :)

Előzmény: Bra Dalaha (7531)
Bra Dalaha Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7537
Hehe, nekem a K&H csinálta ugyanezt. Nem kaptam meg az új kártyát, de a régi lejárt. Kérdem tőlük, hol a kártya? Aszondják, hát, ők küldtek egy értesítést, hogy mehetek a kártyáért. Mondom, én nem kaptam. Kérdem tőlük, hogy lehet, hogy egy ajánlott küldemény eltűnik. Aszondják, nem ajánlott. Hehe, mondom, de jó vicc, most komolyan, hogy lehet? Aszondják, tényleg nem ajánlott.
Előzmény: sz (7535)
Hantaboj Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7536
Engem eddig mindig "befárasztottak" a kártyákért.
Előzmény: sz (7535)
sz Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7535
jó, csaltam egy picit: tavaly nyáron volt :)

azért szüntettem meg, mert levonták az új kártya díját (a régi lejárt), de én nem kaptam meg, ugyanis postán küldik sima levélként (nem ajánlott és "saját kézbe", ááá). és azt mondták, hogy sajnos nem tudják visszafizetni az árát. aha, köszi :))
Előzmény: Bra Dalaha (7534)
Bra Dalaha Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7534
Ezt nem mondod komolyan, hogy még mindig itt tartanak?
Előzmény: sz (7533)
sz Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7533
na, a számlád megszüntetése se lesz egyszerű - csak a számlavezető bankban próbálkozz, mert a többiből elhajtanak :))
Előzmény: Marcesz (7530)
mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7532
Én ott láttam, onnan néztem ki :)
Előzmény: Bra Dalaha (7531)
Bra Dalaha Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7531
Hölgyek, urak!
Akinek CIB-je van, próbálta már a Számlainfo > Történet > Kártya alatt nézni a négyjegyű kódot? Ugyanis ma legnagyobb örömömre végre levonták a 1,5 eurót. Ekkor eltűnt a zárolások közül, ahol eddig kerestem a kódot, és ahol eddig csak annyi volt, hogy Kártyatranzakció fedezete. Én azt hittem, hogy itt kéne lennie a megjegyzésnek és ezzel a kódnak is, de nem, hanem a fent említett résznél lehet megnézni. Viszont az 1 dollárt még mindig nem vonták le, az csak zárolva van, de legnagyobb meglelepésemre a Számlainfo > Történet > Kártya alatt annak is látom a megjegyzését. Tehát lehet, hogy eddig én voltam a hülye, és mégsem a CIB, és az 1,5-nek is meg tudtam volna nézni a megjegyzését. Akinek még csak zárolva van az 1,5 euró, meg tudná nézni ezt?
Marcesz Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7530

Én most csináltattam a Raiffeisennél dombornyomott Visát. Gyakorlatilag semmi nem kell hozzá (a nyitáskor be kell rakni 50 rugót, de aztán akkor veszed ki, amikor akarod), a számlavezetés havi 190 a Raiffeisen DirektNettel együtt. És nem úgy van ám, mint az OTP-nél (be fogom hinteni sóval az ott lévő számlám utolsó nyomát is!), hogy valami forgalom van a számlán, aztán pár nap után méltóztatik megjelenni a netes lekérdezésnél, hanem gyakorlatilag azonnal. Én a PayPalt 5 percen belül tudtam így aktiválni.

 

Ha valaki Euróért vesz inkább cuccokat, és nagy összegben, érdemesebb talán Mastercardot csináltatnia, mert az Euró alapú - mondjuk nem egy egetrengető dolog az a konverziós díj. Gondolom, az tök mindegy a PayPalnak, hogy Visa vagy Mastercard.

Előzmény: RZoli86 (7529)
RZoli86 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7529
Sziasztok,

nem reklámozni akarok, de van egy köztes megoldás a bankkártyás szívásokra. Ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki az Inter-Európa bankot! Normál számla visa electron kártyával havi 300ft a számlavezetés, diákigazolvánnyal 30ft. Interneten is lehet számlát nyitni, csak a szerződést kell bemenni aláírni, a kártyát is postázzák.
Van egy kártyaőr nevű szolgáltatásuk, ahol tudnak egyszer használatos kártyaszámot generálni (hogy a visa electron megy-e, azt nem próbáltam, mert anno nem engedélyeztem CNP tranzakcióra) Az egyszer használatos kártyaszám egy mastercard kártyaszám, 48 óráig, vagy az első terhelésig használható - elvileg. Viszont elég lassú az átfutás - értsd. több tranzakció is véghezvihető rövid idő alatt - , szóval a módszerem: felhívom a számot, jön sms-ben a kártyaszám, cvc kód, lejárat. Szám hozzáad a paypalnál, sms érkezik a próba összegről. Gyorsan átutalás (5 percen belül), sms érkezik: sikeres vásárlás, paypal.com ...

Ha kéred, minden számlamozgásról kapsz sms-t, úgyhogy az expanded kódot is azonnal megkaptam.

RZoltan
jeunehomme Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7528
Az amerikaiak miért nem szeretik megadni a bank számlaszámukat?
Nemzetközi pénzküldésre van jobb a western union-nál?(paypal-t nem tudok használni)
udv
mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7527
otp? akkor mexívtad :(
Előzmény: TGery (7526)
TGery Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7526

otp :(

azért köszi

Előzmény: mariska_xx (7525)
mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7525
Ha cib, akkor telefonos helpdesk
Előzmény: TGery (7524)
TGery Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7524

vaszer....

nem vagyok én normális...

elb@sztam háromszor a verifáj námbert , és most letiltotta a paypal a kártyám...

mit tegyek?

fizetnem kéne nagyon...

 

help me plsplsplsplspls

 

 

mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7523
Na, igen, az volt a furcsa, hogy ha hibás lett volna vmi adat (szám, lejárat) a sort pirosan hozta volna. De nem, semmi. Talán tényleg az ékezetekkel volt a gáz?
Előzmény: digicat (7520)
mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7522
Közben megoldódott.
Regisztráltam ékezettel a nevemet.
Jó, akkor a következő akadály legyőzése is megvan. Totálisan élő, jó, normális, verified.
Hihhhetetlen!!!!!!! :))
Na, az első fizetésre vagyok kíváncsi :)
Ezer kösz.
Előzmény: digicat (7520)
Steve the Great Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7521
Mondjuk a felcserélt lejárati dátumnak is van spéci hibaüzenete, úgyhogy szvsz. ezt a hibaforrást kizárhatjuk...
Előzmény: digicat (7520)
digicat Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7520
Kérdezd meg a bank ügyfélszolgálatát, hogy miért utasították vissza a tranzakciót. Ha eljutott a bankig, és az utasította vissza, akkor kell lássák az okot is. Lehet, hogy a normál telefonos ügyintéző nem tud válaszolni, ekkor kérd a bankkártyásokat.

Ha nem jutott el a bankig a tranzakció, akkor annak formai oka van, rosszul írtad be a kártyaszámot (pl. odaírtad a végére a CVV-t is? Lásd 7438), vagy a lejáratot (az első a hónap, a második az év, 06/08 = 2008. június).
Előzmény: mariska_xx (7519)
mariska_xx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7519
Igen, már van. Közben rájöttem, h ez egy kártyaszámla tulképp :) és átvezettettem egyikről másikra
Na, ettől függetlenül, hogy már pénz is van rajta, hát ettől függetlenül nem működik :((
Előzmény: digicat (7502)
procax Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7518
Köszi. Remélem akkor engem sem felejtettek el végleg. Várok még egy pár napot, aztán majd kiderül.
Előzmény: garfieldka (7516)
Twr Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7517
Kösz.
Várok holnapig aztán Faxolok, bár a Expanded Use Number-em még nem láttam.
Előzmény: digicat (7515)
garfieldka Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7516

Nekem is sok sok bocsánatkérés közepette írta le egy üzlet tulajdonosa, hogy kórházba került és sajna a többiek nem voltak az ebay kereskedelemre jogosultak. Aztán sürgősen küldte is a csomagot. Aztán már nem érdekelt a dolog, hogy valójában így történt-e.

Nehéz türelmesnek lenni, meg empátiával kezelni olykor a dolgokat, de hosszú távon megéri. Persze érezned kell, hol a határ. Mikor jön el az idő, hogy kicsit megemeld a hangod? És többféle módszer létezik ilyenkor is a másik sarokba szorítására. Nem kell azonnal ügyvéddel, ebay reklamációval indítani. Legalábbis én így gondolom. Persze sose kerülj ilyen helyzetbe!

Előzmény: procax (7512)
digicat Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7515
Valamiért letiltották a kártyádat.
Vagy másikat adsz hozzá, vagy elfaxolod nekik a számlakivonatot, amelyiken rajta van az ellőrzőszám (PayPal Expanded Use Number), és egy fényképes igazolványt.
Azt a borítót kell használni faxoláskor, amelyikre a *-os megjegyzés hivatkozik.
Előzmény: Twr (7508)
Twr Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7514
Kösz.
Már csak azon agyalok az ups postakültségét ,hogyan utaljam el mert annélkül nem jön a cuccos.
Előzmény: Bra Dalaha (7510)
A Zalakváttó Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7513
Azér' ennyire nem lehetnek gonoszak. Biztos van valami nyomós oka, hogy nem jelentkeznek. Jártam már én így én is, ahogy te, igaz magánszemélynél. Nálam sem jelentkezett 2,5 hétig, aztán sűrű bocsánatkérések közepette elrebegte, hogy nagyon elfoglalt volt(bár ezalatt az idő alatt szépen kötögette a jobbnál jobb üzleteit!), és biztosított arról, hogy ne felejtett el. Másnapra ott fityegett nevem mellett egy 1-es(hehh, kezdő vagyok én is), és a feedbackben értékelte kitartásom, és gyors fizetésem. Télleg, ha 25-én adta fel a cumót, és Ł19,99 volt, lesz-e vám, és mikorra érhet ide UK-ból? Mellesleg WU-nnal fizetni télleg elég lutri, de a srác a 300-as pontjával, meg az (figyelem, ez itten a reklám helye!) "INTASELLER ACTION FIGURES" boltjával az eBayen nem nagyon voltak kétségeim. Ugye nem az amazonról rendeltél?
Előzmény: procax (7512)
procax Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7512
Köszi szépen!
A gond csak az, hogy nem magánszemélytől, hanem egy üzlettől licitáltam az árut. MÁr arra is gondoltam, hogy túl olcsón nyertem meg a licitet, és ezért nem válaszol. Húzzaaz időt, hogy ne kelljen elküldenie, amit vettem.
Előzmény: garfieldka (7511)
garfieldka Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7511
Ne add fel, próbálkozzál! Lehet, hogy beteg lett, de inkább nyaral mostanság. Ha miatta nem tudod a határidőn belül küldeni a pénzt, az az ő sara. Tégy el minden levelezést, esetleg később szükséged lehet rá!
Előzmény: procax (7504)
Bra Dalaha Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7510
Fura. Olyan, mintha 3-szor rosszul próbálkoztál volna, mert akkor tiltják le a kártyát.
Előzmény: Twr (7508)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!