Keresés

Részletes keresés

biracial60 Creative Commons License 2022.08.05 -2 2 4997

Nekem van. Néha jó játék!

 

50 felé Creative Commons License 2022.08.05 -1 0 4996

Szia!
Én az Ali-n szoktam nézelődni, rendelni. Eddig mind meg is érkezett, kb 3 hetes időintervallummal.
Amit után érdeklődsz, az kb ilyen lehet:


 

 

Előzmény: Home123 (4995)
Home123 Creative Commons License 2022.08.02 -1 0 4995

Sziasztok,

 

tudnátok ajánlani hol tudnék jó áron kissebb méretű (kb 3-4 cecnti hosszú) erényövet? Merre tudnék találni?



50 felé Creative Commons License 2022.08.01 -1 0 4994

Szia!
Nálunk júli 26.-án letelt a 4 hét kihordása az újonnan érkezett övnek.
Nekem ez a 28 nap volt a leghosszabb egybefüggő idő.
Az öv nagyon "barátságos" volt. Egyedül merevedéskor okozott figyelmeztetést, de talán ez is a dolga.
Levételkor végrehajtottam az Úrnőm akaratát, amellyel nagyon elégedett lehetett, mert csak másnap záratott vissza egy másik övbe, amire nem kellett feltennem a fogakat és a katétert se!
Ennek már 5 napja. Elmondása szerint 2 hétig kell ezt hordanom, és végrehajthatom a következő akaratát!
Utána egy hét zárás jön, majd újabb feladat.
Ha elégedett lesz a két feladat végrehajtásával, megengedi, hogy megajándékozhassam a hamvas "kis barackját"!

Előzmény: Petruska20xx (4993)
Petruska20xx Creative Commons License 2022.07.31 -1 0 4993

Sziasztok!

 

Öt hónapja helyben járok. Az utolsó 30 napban úgy alakult, hogy le sem vehettem a ketrecet. Végre kirándulni mentünk, és a Királynőm megkegyelmezett. Ketrec nélkül "élvezhettem" a közösen eltöltött 2-3 napot. Csak a lakat lógott a végén levegőben. Hozzá érnem azonban nem szabadott. Ő is csak játszadozott vele két napig, Happy End nélkül. Este beígért reggelre egy meglepetést. Volt meglepetés. Visszavehettem a ketrecet. 

Nektek hogy alakul mostanában az él(vez)etetek?

Zs37 Creative Commons License 2022.07.22 0 0 4992

Erről az övről lenne szó..

.

Zs37 Creative Commons License 2022.07.21 0 0 4991

Nem tudok képet feltölteni.

Email-ben tudok küldeni akit érdekel. 

Zs37 Creative Commons License 2022.07.21 0 0 4990

Sziasztok! 

 

Eladó Bp-en egy ÚJ szilikon erényöv. Csak felpróbálva volt. 

Sajnos nekem méretprobléma miatt, kell megválljak tőle.

Ár:15 000 Ft +posta(ha szükséges)

Érdeklődni csak emailben. 

hzsnelson22 kukac gmail.com

 

*Aquarius* Creative Commons License 2022.07.19 -1 1 4989

Gondolom nem tőle kérded majd 10 év után, de hogy kérdésedre legyen válasz igen tud fájni a cerka erényövbe mikor próbál merevedni, nekem pl kényelmesebb egy szűkebb öv amiben nagyon próbálkozni sem tud, de ilyenkor meg hasfal alatt próbálkozik aztán elmúlik, jól szokható az öv viselése, egy idő után nem is gondolsz rá elvagy vele, ha izgat a téma próbáld ki szerintem, több embert izgat mint ahányan kipróbálták, és vannak olyanok is akik nem akartak ilyet de az asszony ragaszkodik hozzá.... meg  létezik az 5 perces szakasz akik csak játszanak előtte kicsit.

 

Én úgy gondolom nem okoz maradandó sérülést, de erről olyan tudna beszámolni aki mondjuk 20-30 éve gyakorolja, vagy ha lenne ilyen irányú kutatás mondjuk 1000 bevont személlyel hogy mik a hosszútávú tapasztalatok 1000 öv nélkülivel szembe, sajnos én ilyen irányú kutatásról nem tudok.

De azt tippelem hogy akik hordanak övet lehet egészségesebbek, ezt arra alapozom hogy amelyik nő erényövbe zárja párját nagy többségben seggbe is dugja valamivel, olyan irányú kutatásról viszont már olvastam hogy buzik/melegek körében sokkal ritkább a prosztata rák, mivel a seggbedugásnak vannak jótékony hatásai is, ahhoz meg hogy az embert seggbe dugják ma már nem kell hominak lenni.

Előzmény: MaciLaci922 (4988)
MaciLaci922 Creative Commons License 2022.07.18 -1 0 4988

Szia, merevedés közben nincs fájdalom? Nem okoz maradandó sérülést a pénisznek?

Előzmény: Chastityboy (394)
*Aquarius* Creative Commons License 2022.07.17 -1 0 4987

Szia!

A ketrec megvan csak minimális átalakítást kapott, sokkal kisebb lett és borzasztó kényelmetlen, csak akkor kell bemennem éjszakára ha nagyon hülye vagyok, Pl durvábbat beszólok napközbe, vagy ha pl félbeszakítok egy szeánszot hogy nem bírom tovább..... tudod te, évi 1-2 alkalom max.

Előzmény: Petruska20xx (4953)
mekrisztian Creative Commons License 2022.07.16 -1 0 4986

Sziasztok! 

Eladó egy Dome erényöv. Vadonatúj, még nem volt használva, téves vásárlás miatt válnék meg tőle.

A webshop leírása az eszközről;

Orvosi fémből.Széthajtható-így rakod bele a péniszed.

Kényelmes a viselése amíg nem akar virgonckodni a kígyód.

Tompa tüskékkel a belsejében ami hatékonyan megakadályozza az erekciót.

Ezenkívül van egy kivehető 7 mm-es pénisz dugója pisilő lyukkal.

Lakat mellékelve 2kulccsal.

MÉRETI ADATOK:

Belső átmérő: 35 mm.

Belső hossz: 70 mm.

Tüskék hossza: kb. 7 mm.

A dugó beilleszthető hossza: 70 mm.

A dugó átmérője: 7 mm.

Gyűrű mérete: 45mm.

Közel a bolti ár feléért, 15ezer forintért megvásárolható.

Érdeklődni: me.krisztian@gmail.com 

 

Törölt nick Creative Commons License 2022.07.12 0 0 4985

Tudnátok ajánlani olyan oldalt ahol jó minőségű erényöveket árulnak? Neosteel érdekelne jobbára 

Poch Odon Creative Commons License 2022.07.10 0 0 4984

Szerintem, nem baj, ha beszélgetünk ezekről a kockázatokról is itt. Az, hogy az ember tisztában van ezekkel és mégis folytatja az adott tevékenységet, mégis egy tisztább dolog, mintha nem is tudna róla.

Ahogy azt előző hozzászólásomban is írtam, nekem – és azt gondolom, másoknak is -, nagyon fontos, hogy ne keveredjenek a dolgok egy vita során. Legyen mindig pontosan meghatározva, hogy mi a téma

és melyik témához melyik érvet társítjuk. Ennek ismeretében itt két dologról folyik a diskurzus.

 

 

1. egészségtelen-e az erényöv viselése?

2. Egészségtelen-e a katéteres erényöv viselése?

 

Az utóbbiról a következőket gondolom. Sok mindenben egyetértek veled és a beidézett hivatkozásokkal is. Általában a legnagyobb baj a tájékozatlanság (tisztelet a kivételnek). Sokan készpénznek veszik azt,

hogy egy kínai webshopról rendelt, ilyen célú termék biztosan alkalmas is a feladatra. Pedig a legtöbb esetben biztosan nem! Egy pár dollárért vásárolt öv csodálkoznék, ha a megfelelő orvosi acélból készülne.

Rendeltem már párat és hát nem! Ami tényleg abból készül, az nem annyiba kerül. Műanyagoknál ua. a helyzet. Másik kérdéskör a higiénia. Itt - azt hiszem -, mindent leírtál, aki akarja érteni, érti …

... és itt el is érkeztünk egy olyan nézőponthoz, amit szerintem is kihagytál a gondolatmenetedből. Ugyanis a legtöbb ember, aki ezen a fórumon van, előrébb sorolja az izgalmat, amit ez az egész okoz,

mint annak kockázatait. Ezért őket kárhoztatni csak akkor igazságos, ha írsz azoknak a csoportjába is, akik mindennap isznak alkoholt, dohányoznak vagy esetleg valamilyen drogot használnak, vagy ha fokozni kell,

nem nézik meg minden élelmiszer csomagolását, hogy mi van benne. Szerintem érted mire akarok kilyukadni. Tiszta veszély az életünk. Emellett, nagyon sokan nem ennyire tudatosak, nem mérlegelnek mindig,

mi mennyire kockázatos. Csak csinálják, ami jólesik és kész.

 

Az erényöv viselése és az orgazmus megvonás már egy sokkal komplexebb téma, szerintem. Kezdjük ott, hogy az érveidnek és forrásaidnak nem véletlenül teszi ki csak minimális részét az erre vonatkozó rész. Ráadásul egészen pontosan úgy szerepel ez 5 pont, hogy segítenek a prosztatarák megelőzésében, nem pedig kiváltó okok ezek elmaradása. Szerintem, ez nem ugyanazt jelenti. Nagy különbség van persze itt is a szélsőségek és

a köztes esetek között. Vegyük például a végleges lezárást, mint az egyik végletet. Itt arról van szó, hogy akár több évig is orgazmus nélkül marad a férfi. Fontos megjegyezni, hogy valószínű, hogy többen tartják ezt

izgalmasnak és önkielégítenek a gondolatra, mint ahányan megélik valójában. Itt a fórumon is igaz ez az állítás, elég csak visszaolvasnod pár oldalt. Az, hogy ez biztosan prosztata zavarokat okoz-e, én még mindig nem

látom bizonyítottnak. Vegyük például azokat, akik valamilyen okból önként vállalják ezt a megtartóztatás vagy épp csak aszexuálisak. Náluk már csak idő kérdése a prosztata rák? De miért kellene az erényöv viselését ezzel

a szélsőséggel azonosítani? A legtöbb esetben nem így történik a használata. Pl. nemrég olvastam egy külföldi fórumon egy feleség hosszas leírását ebben a témában. Ő erényövet viseltet a férjével, de nem azzal a céllal,

hogy teljesen elzárja az orgazmustól, hanem pont azért, hogy jobbá tegye a házas – és szexuális életüket. A következőképp élnek. Az egész az asszony menstruációs ciklusához van igazítva. A vérzést megelőző 5 napban

leveszi a férjéről az övet és napi 5 ejakulációt követel meg tőle (be kell mutatnia a termést). Ez persze lehet normális behatolásos szex is, ez az nő vérmérsékletétől és szexuális szokásaitól is függ. A lényeg, hogy naponta

ötször ürítsen a férfi, maximálisra pörgetve ezzel a spermatermelését. Teszi mindezt azért, hogy amikor megérkezik a menszesze, akkor lezárva a férjét sokkal hamarabb érje el azt a pontot, amikor teljesen átveszi a férfi tudatában az orgazmus utáni vágy a hatalmat és így könnyen irányíthatóvá válik. Normál esetben ez akár két hétig is eltart (én pl. saját elhatározásból is megcsinálom a két hetet simán), így viszont lerövidül náluk ez az idő kevesebb, mint a felére. A feleségnek a ciklusa 10-20 napja között van szexuálisan a legéhesebb periódusa, eddigre a férje már könyörögni fog akár csak egy puncinyalásért is és mindent megtesz, hogy eljusson ide. Máris kész a csodálatos házasélet, a férj csak a feleséggel foglalkozik, eszébe sem jut, hogy félrekeféljen (nem is tudna), az asszony pedig úgy és akkor részesül szexuális örömökben, ahogy kedve tartja. Ebben az esetben nem hiszem, hogy a prosztata bármilyen veszélyben lenne, mégis erényöv viselésről beszélünk. Ez csak egy példa volt, de számos hasonló létezik, amire nem lehet ráhúzni az állítást: erényöv = prosztatagyulladás és/vagy rák.

 

Üdvödön

Előzmény: Törölt nick (4983)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.09 0 1 4983

"A valós katéter (foley/lecsapoló) ér el a prosztatáig, ahol előfordul a fertőzés. A katéteres erényövben a cső a szerszám tövéig sem ér le."

 

Ez így nem igaz. A fertőzés fel tud "kúszni" a húgycsövön akár a hólyagig - lásd nemi betegségek: 

 

Tripper férfiaknál. A tripper tünetei általában férfiakon látványosabbak. A fertőzést követően 2-4 nap lappangási idő után égő érzés kíséretében húgycsőfolyás jelentkezik, ami kezdetben nyákos, majd fehér-gennyes jellegű, gyakorta társul mellé vizeletürítési fájdalom és spontán húgycsőégés, melyek oka a húgycső gyulladása. Az érintettek kis részében (4-5%) nem jelentkeznek tünetek, azonban a beteg fertőz, terjeszti a kórt.

Amennyiben nem kap kezelést a beteg, a 7-8 héten át változó intenzitással fennálló tünetek mérséklődnek, a folyamat idültté válik, esetleg ráterjedhet a további nemi szervekre, mellékhere-gyulladást, prosztatagyulladást okozva. Ez utóbbi különösen kényes, nehezen uralható és kezelhető állapot, melyet a bakteriális fertőzés megszűnését követően is maradványtünetek (gáttáji, ülési fájdalom, hidegérzékenység, a herékbe sugárzó tompa fájdalom) jellemeznek.

 

https://www.webbeteg.hu/cikkek/urologia/512/gonorrhoea-tripper-kanko

 

Tényleg befejeztem, további jó erényöv-viselést kívánok!

Előzmény: Mister V. (4981)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.09 -1 1 4982

Sajnos pontosan tudom hogy működik a Foley-katéter. Nem jókedvemből volt vele saját tapasztalatom. Csak megírtam a gondolataimat, hátha valaki tudja hasznosítani.

 

"Pont úgy, ahogy a vizelet is fertőtlenít, mert testen belül még steril." Hacsak nincsen már valami bakteriális fertőzése az illetőnek. Sokan nem is tudnak róla.

 

De igazad van, nem kell az embereknek akaratuk ellenére tanácsokat adni, elnézést.

 

 

 

 

  

Előzmény: Mister V. (4981)
Mister V. Creative Commons License 2022.07.09 0 0 4981

Közelítsük meg másik oldalról is!

A dohányzás rákot okoz. A dobozára is rá van írva, a krákogó dohányosokból is kiderül. Emellett büdös, tűzesetet is okozott már nem egyet.

Tehát köztudott a veszélye, következménye, mégis legalább minden második ember szívja.

Érdekli őket, hogy mi lesz velük? Nem! A most-ot akarják kiélvezni. Ilyen a katéteres közösség is. A többség azért kesztyűt használ és fertőtlenít.

 

A valós katéter (foley/lecsapoló) ér el a prosztatáig, ahol előfordul a fertőzés. A katéteres erényövben a cső a szerszám tövéig sem ér le.

Az igaz, hogy a fém (főleg a golyós végű) "álló" helyzetben vagy hosszas gyaloglás esetén ki tud sebesíteni, de tartós használatnál az első héten még sebes belül, 3 hét után már nem is érzi az ember és már a seb is begyógyul. A sebesedést kis vér és később ragadós gennyes váladék jelzi... de a genny eleve tisztít, amikor távozik. Pont úgy, ahogy a vizelet is fertőtlenít, mert testen belül még steril.

 

Szóval én is hozhatnék ide akárhány orvosi cikket a dohányzásról, vagy csak a cigisdobozt képpel, szöveggel, de felesleges. Mégse hülyézem le minden második embert, mert erre költi a fizetése egy részét, ahelyett, hogy enne egy jót az összegből egy étteremben, vagy szórakozni menne valahova. Nekik ez a "hobbi", az ittenieknek az erényöv és a hozzá kapcsoló katétercső.

 

Az írók/olvasók 90%-a tisztában van a veszélyekkel, a maradék pár ember még az erényöv hordásától is tart, nemhogy katétertől.

Előzmény: Törölt nick (4980)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.09 0 1 4980

Még egy: ha az akut prosztatagyulladás 3 hónapnál tovább fennáll, akkor krónikussá válik.  

Előzmény: Törölt nick (4979)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.09 0 3 4979

Férfiaknál a második leggyakoribb daganatos betegség a prosztatarák, aminek a megelőzésében az alábbiak segítenek:

 

1. Felelősségteljes partnerkapcsolat

A gyakori partnerváltás (főként védekezés nélkül) komoly rizikófaktor, hiszen még orális szex során is kerülhetnek gyulladást okozó baktériumok a húgycsőbe. (Itt hozzá kell tenni, hogy az állandó katéterviselés ugrásszerűen megnöveli a húgyúti fertőzés lehetőségét, ami gyulladást okozhat. Lásd alább is.)

 

 4. A prosztata rendszeres kiürítése

Az aktív nemi élet kifejezetten terápiás hatású.

 

Ugye itt egyesek hetekig, hónapokig, évekig nem élveznek el, nem ürül a prosztatájuk. Ez önmagában prosztatagyulladást okozhat, ami a rák egyik előszobája. 

 

https://www.urologiaikozpont.hu/hireink/5-tanacs-prosztatarak-ellen-az-urologustol

https://www.hazipatika.com/napi_egeszseg/daganatok/cikkek/hany_ejakulacio_kell_prosztatarak_ellen

 

A katéterviselés növeli a húgyúti fertőzés kockázatát, mivel a húgycső és a katétercső külső fala között felszaporodhatnak a baktériumok, amiket a vizeletsugár nyilvánvalóan nem tud kimosni. Továbbá az állandó mechanikai ingerlés miatt hegesedést, szűkületet okozhat.

 

A hólyagkatéter okozta szövődmények a nem megfelelő katéterezési eljárás, vagy a nem megfelelő katéter használata miatt alakulhat ki.

  • A katéter nem megfelelő behelyezésével sérülés, vérzés történik
  • Mechanikus károsodás esetén hegesedés, szűkület
  • Nosocmiális fertőzés

https://www.urologiaikozpont.hu/holyagkateterezes

 

A hólyagkatéterezést csak indokolt esetben végezzük. A beavatkozás időtartamát, vagy tartós használatát minimálisra kell csökkenteni, amennyire a beteg állapota engedi, a fertőzések elkerülése végett!

 

A prosztatagyulladásnak több oka lehet:

  • Bakteriális fertőzés (fentebb írtam róla)
  • Vizeletürítés károsodása
  • Kémiai anyagok
  • Lelki tényezők
  • Immunrendszer gyengesége
  • Több tényező együttes hatása

A bakteriális fertőzés okán keletkezett prosztatagyulladást a baktériumok elszaporodása, túlsúlya okozza. Ezek a baktériumok megtalálhatók a szervezetünkben, állandóan jelen vannak, csak a számuk sokkal kevesebb.

A baktériumok okozott (heveny) akut prosztatagyulladás együtt jár egy súlyos alsó húgyúti gyulladással. A baktériumok ebben az esetben a prosztatában és az alsó húgyúti szervekben szaporodnak el nagy mértékben majd a véráramba kerülnek.

 

Melyek azok az okok amik elősegítik a baktériumok elszaporodását?

  • a prosztata mirigyeik kivezető-csöveiből a visszafelé irányuló áramlás
  • bizonyos vércsoporttal rendelkező férfiak
  • anális szex
  • hólyagkatéterezés és katéter-viselés
  • fitymaszűkület
  • heveny mellékhere-gyulladás
  • alsó húgyúti fertőzések
  • húgycsövön keresztüli műtétek
  • katéter alkalmazása

https://www.orvosikozpont.hu/a-prosztatagyulladas-okai/?gclid=EAIaIQobChMIl_7C_dzr-AIVVYfVCh04TQjXEAAYAyAAEgIgMfD_BwE

 

https://www.webbeteg.hu/cikkek/prosztata/4387/kronikus-prosztatagyulladas

 

Nem a bonyolult műtéti technikák vagy a költséges és ritka gyógyszerek lépnek fel fő problémaként, hanem sokszor maga az enyhe és bizonytalan tünetekkel járó, nehezen kezelhető betegség, mely az életminőséget jelentősen befolyásolhatja.

Régen a leggyakoribb okot a húgycsőkankóra, ma már inkább tartós fertőződésre*, vagy több enyhe traumára vezetik vissza.

 

*Ezt simán okozhatja a katéter.

 

Senkit sem akartam megbántani, de jó páran küzdünk krónikus prosztatagyulladással, amit lehet hogy csak egy felfázás indított el, és évekig, évtizedekig küzdünk hogy meggyógyuljunk**, egyesek pedig kockáztatják itt az egészségüket... 

 

**https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9215595&la=161939513

 

Nem rosszindulatból hívtam fel a figyelmet a veszélyekre, mivel az erényöv/katéter viselésétől olyan betegségeket lehet kapni, amiket adott esetben csak a sárga föld szív ki az illetőből.

 

Legyen mindenkinek szép hétvégéje.   

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Poch Odon (4977)
50 felé Creative Commons License 2022.07.08 0 0 4978

Szia!
Nem a párom. :-)
Ő azt mondta, hogy ez neki rettenetesen nagy.

Előzmény: A_Druida (4974)
Poch Odon Creative Commons License 2022.07.07 0 0 4977

Ha a segítő szándékod szülte ezt a hozzászólást, egy jótanács. Ne nevezd elmeroggyantaknak azokat, akiket jobb belátásra szeretnél bírni!

A másik, hogy a dolgok összemosása sohasem hasznos egy vitában, kivéve, ha elmeroggyantakkal vitatkozol, de azokkal meg minek, nem igaz?

Félreértés ne essék, én sem vagyok híve az Aliexpressről rendelt kínai szaroknak a húgycsőbe dugdosásának, főleg nem hosszútávon.

Azonban áruld már el, hogy milyen tudományos tények bizonyítják, hogy az orgazmus hosszabbtávú elmaradása (legyen az egy eszköz által gátolva

vagy saját elhatározásból) a prosztata gyulladását okozza! Tényleg kíváncsi vagyok, de kérlek a forrásokat is jelöld meg!

 

Köszi!

 

ÜdvÖdön

Előzmény: Törölt nick (4976)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.07 0 3 4976

Gratulálok az itt jelenlévő sok elmeroggyantnak, aki erényövvel, meg katéterrel rongálja az egészségét. 

 

Csak úgy jelezném, hogy az erényöv katéterrésze hosszú távon húgycsőgyulladást, húgycsőszűkületet, húgyúti fertőzést, ennek szövődményeit, és ami a "legjobb", krónikus prosztatagyulladást, prosztata-megnagyobbodást és ennek következményeit* okozza nagy valószínűséggel. Amikből aztán igen nehéz kigyógyulni, sőt akár az ember az élete végéig kínlódik vele. Van szaktopic a prosztatára, érdemes beleolvasni...

 

További jó önkínzást, szeretettel várunk a szaktopicban majd jó tanácsokkal.      

subzola Creative Commons License 2022.07.07 0 0 4975

Azért egy megkímélt,szűk puncinak sok ám az az 57mm átmérő,53mm egy energiaitalos doboz.

Előzmény: A_Druida (4974)
A_Druida Creative Commons License 2022.07.07 0 0 4974

Szia!

 

Ez tényleg feszíti a párod? Pedig nem tűnik annyira nagy méretnek. 

Előzmény: 50 felé (4968)
fiatalsrac93 Creative Commons License 2022.07.06 -1 0 4973

Van olyan katéteres, aminek a hordása fájdalmas, van olyan, aminek nem is érzed, hogy benned van. Ez függ a hugycsöved alap átmérőjétől és a katéter átmérőtől. Én a saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nekem pl a 6mm kicsi, el megy mellette a pisi, a 7mm a pont jó, nem megy mellé a pisi, a 8mm már feszít, mindenhol érzem, a legkisebb mozgást is.

Az elektro öv erősségtől függően kényeztet és büntet is. Ha csak lájtosan csipked, az olyan, mint ha nyalogatnák, ha maxon van, akkor mint a tökön rugnának.. 

Előzmény: subzola (4969)
50 felé Creative Commons License 2022.07.06 -1 0 4972

Szerintem a kosárba kell a zacsit tenni és azzal a kis pánttal zárod le, ne lehessen kivenni. 

A kobrát pedig előre kell berakni, és az orrráccsal szorítod le és össze. 

Az egészet a zacskó tarthatja, amivel rázártad a kis pánttal. 

De aki konkrétumot tud, majd javít! 

Az Alin lévő értékelésből sok rendelőnek nem mennek bele a golyói a kosárba. Van méretezett kép is, rendelés előtt mérni kell!

Előzmény: subzola (4971)
subzola Creative Commons License 2022.07.06 0 0 4971

Ezt látram alin,de nem igazán jöttem rá mit hova rakok.Nincs olyan kép valahol ahol benne van a szerszám?

Előzmény: 50 felé (4970)
50 felé Creative Commons License 2022.07.06 -1 0 4970

Esetleg:

Előzmény: subzola (4969)
subzola Creative Commons License 2022.07.06 -1 0 4969

Hú ezt szívesen kipróbálnám,ez biztos bünteti a golyókat rendesen ha engedély nélkül feláll.Én olyan ketrecet szeretnék igazából ami kényelmetlen,és maga a hordása is egyfajta büntetés legyen.ne csak az orgazmus megvonás legyen a bünti.Gondolom a katéteresek is ezt a célt szolgálják,még azt sem próbáltam.Az elektro stimulátorosak milyenek lehetnek?Vagy az csak a kicsorgatáshoz kell?

Előzmény: fiatalsrac93 (4939)
50 felé Creative Commons License 2022.07.06 -1 0 4968

Szia!
Kicsit régimódi vagyok. Ha az Úrnőm feltetteti bármelyik kalitkát, az akkor teljes "cölibátus".
Nem fogom a bizalmát eldobni. Nehezen találtam rá, nagyon ragaszkodom hozzá. Mindamellett tündéri kiscsaj, kölcsönös egymás "kihasználása".
Vettem neki egy borzalmas méretű dildót. Néha megkérem, hogy ha lekerül rólam az öv, használja, hogy erőt adjon az eljövő pillanat a kalitka viselésére.
Megéri az 1 hónapot, amikor utána láthatom, hogy magába erőlteti még akkor is, ha nagyon feszíti a kis kopasz barackját!


Előzmény: Petruska20xx (4967)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!