Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3549

ne is mondd....a legelején nem tudtam, h van ilyen....

balra húztam, de balra felfele és másnap esett le, hogy ez superlike.......

 

 

Előzmény: Törölt nick (3548)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3548
Ez nálam is megesett már párszor - meg véletlen superlike is :) .. Ilyenkor én is magyarázkodás nélkül törölni szoktam.

Amúgy mostanában én is aztal szoktam játszogatni a fővárosban járva vezetés közben a zöldre várva, hogy behúzogatok pár hölgyet egotuningnak, mert ilyenkor idehaza vidéken be szokta dobni őket a tinder, de idáig egyet sem találtam, aki vidéken is keresett volna párz. Mind elküldött azzal, hogy bocsi, de fővárosit keresek. Pedig az adatlapomon szerepel a városom - csak valszeg nem jut túl a kis agyacskájuk a húzogatáskor :) ..
Előzmény: Törölt nick (3546)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3547
Megy ez neked :D ! Szerintem jól tippeled..

Nem kell ott mindent érteni, de mégis ezerszer több infót hordoz, mintha semmit nem adna meg magáról ;) !

Előzmény: Törölt nick (3545)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3546

na most elqtam, jobbra húztam valakit  véletlen  és match lett

 

Előzmény: Törölt nick (3545)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3545

🍎🍗🚲☕♻📚 

 

pl. ebből nem tudom, mit következtessek ki.

Szeret enni? Bicajozni. Környezetvédő? Kávézni

 

KÖnyvek vagy petárda?

 

szval érted :D

 

 

Előzmény: Törölt nick (3544)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3544
Nálam ott van a magasság, mert nem szégyellem 🙂 ..

Szerintem én elég egyértelmű ikonokat raktam fel. Beszélek angolul, németül, futás, biciklizés, kondi, jóga, kutya, kertészkedés, virágok, gasztronómiára utalók stb.. Ezzel csak az a baj, hogy szerintem van egy réteg, aki ennél többet vár és én pont abból keresek valakit valószínűleg ..
Előzmény: Törölt nick (3541)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3543

Néhol akad ikon, de igazából nem is mindig tudom, mire utalnak, főleg ha telefonról nyomogatok....

 

Érdemes amúgy a többi képpel is szöszölni, igyekszem lenyitogatni.

Előzmény: Törölt nick (3539)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3542

2+gyereket valszeg én se írnék be, hogy nagyobb legyen az esély vagy hogy egyáltalán legyen.

 

De 1-2-t miért ne.

 

 

Előzmény: Törölt nick (3540)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3541

Nagyon hiányolok amúgy adatokat a Tinderről is....

 

Felmentem, ok, de továbbra is idegesít, ha egy sort se írnak  bemutatkozónak az oldalukra.

Persze, én se írtam még, mert egy fél éves fiókkal mentem be újra húzgálni hirtelen felindulásból...egy homályos képpel. 

 

 

Ja, ha már alacsonyság....a magasság se igen szerepel ám sehol. :)

 

Előzmény: Törölt nick (3537)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3540
Igen! A Tinderen én sem közlöm, hogy van két gyermekem, mert ott "nem divat" ..Klasszikus társkeresőkön szoktam utalni rá.
Előzmény: Törölt nick (3538)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3539
Nekem csak ikonok/emojik vannak, de abból vagy 20db. Mostanság elmélkedek rajta már, hogy valami jó frappáns szöveg kéne még mellé, amivel azt a célcsoportot tudom megfogni, akit én keresek..

Valamit szerintem nem árt irni, mert én sem szeretem, ha semmi nincs a női profilok alatt. Nehezebben hajlok az igen felé olyankor, de abszolut nem csak akkor van, ha nincs fent kép vagy csak egy van az arcáról, de az alapján nem látszik biztosan, hogy nem molett, illetve engem irritálnak a motoros csajok, igy az azzal pózolókat is rögtön törlöm, a ribanc kinézetűekkel egyetemben..
Előzmény: Törölt nick (3536)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3538

"párba álltatok" és utána, csevegés során derült ki?

Előzmény: Törölt nick (3537)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3537
Nekem volt több olyan esetem is, hogy a városban sétálgatva felismertem valakit a társkeresőkről és sokszor olyant,akit online elvetettem a fotója alapján, de élőben nem biztos, hogy elvetettem volna. Nagyon nehéz pár fotó alapján reális képet alkotni valakiről szerintem és a neten sokkal kevesebb tényező alapján tud csak dönteni az ember.

Amúgy az utóbbi időben kifogtam 4, de nem rég 6 gyermekes matchet is. Persze senki nem közli előre az adatlapján..

Mindkettő megütötte az alsó határt kinézet terén és ők jellemzően pozitiv kisugárzású jóindulatú hölgyeknek tűntek. Persze mindig jönnek, hogy nem pótapát keresnek, de nálam 2 gyerek felett már necces, 3 felett pedig kék halál van. Nagyon sajnálom őket, de mindkettőt rögtön töröltem, mert annyira megváltoztatná a jelenlegi világom, annyira messze van a komfort zónámtól, hogy egyszerűen elmegy a kedvem az egésztől..

Szerintem a 2+ gyerek legalább akkora szopás, mint a kóros túlsúly, alacsony férfi stb..
Előzmény: Törölt nick (3534)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3536

Merthogy azért dísznek ott se ártana pár sor.....

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.20 0 0 3535

Sztem a cicával pózolással nincs baj, biztos a férfiak is magányosak....

 

Más: nektek férifként van bemutatkozásotok Tinderen?

Előzmény: bbfan1 (3502)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 0 3534

ha a társkeresől elvárásait nézed, sokmindenkinek nincs esélye kapcsolatra. a kövéreknek, az alacsonyaknak, az őszeknek, a kopaszoknak, a diploma nélkülieknek, a kettőnél több gyerekeseknek, a vidékieknek, a csúnyáknak, a szegényeknek, az autistáknak, a mozgássérülteknek.

 

szerencsére az életben kevesebb az irreális elvárásokat támasztó önjelölt királylány/alfahím. én régen a neten ismerkedtem könnyebben, ma úgy tűnik az offline világ a nyerő.

BMWR1200GSA Creative Commons License 2019.10.18 0 0 3533

Pedig nagyon vágyom egy olyan Nőre, aki szeret utazni(motorozni) és közösen bejárnánk Európát motor nyergében egy BMW-vel :) 30 as pasi vagyok. 

Előzmény: h_g (3532)
h_g Creative Commons License 2019.10.18 0 0 3532

Ez hülyeség. Ülj le valahol, ahol sokan járnak és figyeld egy ideig az elhaladó párokat.

 

Előzmény: BMWR1200GSA (3531)
BMWR1200GSA Creative Commons License 2019.10.18 0 0 3531

A mai világban kövéreknek esélyük sincs párkapcsolatra! De még egy éjszakás kapcsolatra sem, csak ha fizetsz! És most inkább a pasikra értendő.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.18 0 1 3530

nagyon furcsa irányba ment el a társkeresés. én utoljára 15 éve próbálkoztam a netessel, akkor még jókat beszélgettünk, a külsőségek alig számítottak (nem volt hova posztolni a kapcsyról kicsymmel). most pont ellenkezője, mindenki talizni akar rögtön, anélkül, hogy kicsit is megismerné a másikat, és szinte csak a külsőségek számítanak. ráadásul olyan furcsa nőkkel találkozni. előszöris a NEM-et senki meg se hallja, letojják, ha nemet mondok. ráadásul tele van a net funkcionális analfabétákkal: egyik nekem egyébként érdektelen lánytól megkérdeztem, hogy hol vette a viktoriánus stílusú radiátor-borítást ami az egyik képen a háttérben van. szinte leszidott, hogy nem ismerkedik ilyen idős pasikkal. egy másiknál egy idézetre kérdeztem rá, hogy abból a számból van-e amire gondolok. ő is jött valami totál irreleváns válasszal arról, hogy miért nem akar ismerkedni. a harmadiktól egy képpel kapcsolatban csak annyit kérdeztem, hogy hol készült (ismerős volt egy kőpad a háttérben, de nem tudok rájönni, hol láttam), na ő még csak nem is válaszolt: olvasta, megnézett, törölte a levelet. aztán olyan beteg emberek is vannak, hogy pl a társkeresőn tök aranyosnak tűnik, de utánanéztem (mindenkit lenyomozok :) ), és naponta posztol fb-ra egy ikont gábriel arkangyalról... a másik meg mint kiderült nem hogy nincs válófélben, de még férje nem is tudja, hogy ő már fél éve másokkal hetyeg. a harmadikat meg véletlenül megnyitottam (mert hüvelykujjal görgetés közben véletlenül rányomtam a képére), erreföl nekiáll bombázni azzal, hogy látta, hogy nem keresek molettet és idősebbet, de úgy tűnik mégiscsak motoszkál bennem a kíváncsiság, milyen lehet egy teltebb nővel, igaz? és még jött tőle 3 levél...

Előzmény: jozefina2 (3526)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3529

Általánosságvan irtam

Előzmény: Marci 40 (3528)
Marci 40 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3528

Nekem? Én magam sportolok, sportoltam, de az egészségem miatt. 

Előzmény: Törölt nick (3527)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3527

Hát mondjuk sportolni vmit eleve jo lenne.

Előzmény: Marci 40 (3524)
jozefina2 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3526

Hát nekem sajnos egyik se vált be. Felregisztrálok, és még mielőtt feltölteném az első képet már kapok 30 üzenetet, ha pedig feltöltöttem egy nap múlva már 100+ és nem...nem azok a kreatív fajták, vagy annyit ír kb h szia, vagy h hogyan dugna meg, vagy küldjek magamról kívánságműsorra képet. Inkább törlöm magam, így lehet, hogy akad 1-2 normláis üzenet is, de nincs elég türelmem eljutni odáig.

Kód 001 Creative Commons License 2019.10.11 -3 0 3525
Tudod, hogy van ez...

Sok lányka: műhaj, műszempilla, műajak,műmosoly, műpuszi, műmell műköröm, műsegg....

Kivétel , nélkül mind az


'Igazit'

Keresik.....


-nevet-
Előzmény: Marci 40 (3524)
Marci 40 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3524

Mégis sokan 30-40-ig keresgélnek pasit, vèkony legyen, sportos legyen, 180 magas legyen. Vagy ez mind együtt. Azt hittem tartós kapcsolatnàl nem ez az elsődleges, ugyanis ezek mindíg változnak. Ha abbahagyom a sportot, akkor dobna mert nem lennék izmos, vagy mégis hogyan kell gondolni ezt. 

Előzmény: Kód 001 (3523)
Kód 001 Creative Commons License 2019.10.11 -4 0 3523
... Zsirzsák......
Előzmény: Törölt nick (3520)
Marci 40 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3522

Szia. Adatlapon 160 felettinek írva, testalkatnak telt, testsúlynak 80-85. Nekem ezzel a testalkattal nincs gondom. A randin mondja, hogy egy kicsit felszedtem, hasonlók. 

Előzmény: Törölt nick (3520)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3521

És te az ilyen extrém duci csajokkal mégis hol futsz össze, hogy nem tudod elkerülni őket? 
Legelőször a testalkatot nézem, ha átlagosnál teltebb már ismerkedéskor, akkor mi lenne később? 

Előzmény: Marci 40 (3518)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.11 0 0 3520

Szétfolyosan kövér

Előzmény: Törölt nick (3519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!