Keresés

Részletes keresés

TheBerzerker Creative Commons License 2004.05.27 0 0 485
kepregenyt csinaltok vagy mi a fasz?
Előzmény: lelkesz g (483)
Master of Kung Fu Creative Commons License 2004.05.27 0 0 484
Nyugi, levél megjött, csak júliusig vizsgáim vannak. Mindent megdumálunk majd.
Előzmény: lelkesz g (483)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.26 0 0 483
master mikor kezdunk a Queen of the Night torteneten dolgozni?
Előzmény: Master of Kung Fu (482)
Master of Kung Fu Creative Commons License 2004.05.26 0 0 482
Mignolának én is csak a rajzait szeretem.

Legjobb szuperhősképregény jelenleg: RUNAWAYS, pedig nem vagyok Marvel fan.

TheBerzerker Creative Commons License 2004.05.26 0 0 481
nallam ami az egyik legkiralyabbb kepregeny ami a top 10-ben is benne van nallam aza DEAD OR ALIVE (Cyberpunk Western).
az valami gecivicces kepregeny.
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.26 0 0 480
szerintem ez a fel naci fel 50 es evek beli science fiction dolog nagyon nagyon jol eltalalt mix. titkos naci kutatasok stb... nekem bejon. az is, hogy meg hellboynak sincs halvany goze sem arrol, hogy mit tud a "jobb kez". Egyebkent ajanlom az Amazing Screw on headet is... ebbol egy jelent meg, szinten mignola, de asszem azonnal eisner dijat nyert, mint a leghumorosabb kepregeny. egy felcsvarhato feju hos vs zombicsaszar...ja es a fohos fonoke, maga abraham lincoln.
Előzmény: TheBerzerker (478)
TheBerzerker Creative Commons License 2004.05.26 0 0 479
kepregenyek kozott nem sok horror van ami bejon.sot szinte alig.
Előzmény: lelkesz g (477)
TheBerzerker Creative Commons License 2004.05.26 0 0 478
sosem gerjedtem a hellboy-ra valamiert.bar a minyola stilusa tetszik olyan erdekes de a kepregeny nem erdekelt soha.

en most regi swamp thing-eket olvasok.

Előzmény: lelkesz g (477)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.24 0 0 477
haldoklik a forum.
megjott vegre a teljes Hellboy kollekcio amit az ebayon vettem, nagyjabol ki is olvastam, bar a nagyreszet mar korabban olvastam, plusz a hetvegen vettem egy nagyon pofas gyujtemenyt, horror kepregeny rajongoknak ajanlott:
Dark Horse Book of Hauntings. nagyon szep darab.
zoli79 Creative Commons License 2004.05.19 0 0 476
bocsánat: "közös", helyet: "közöm"...
Előzmény: zoli79 (475)
zoli79 Creative Commons License 2004.05.19 0 0 475
"de az sem megy annyira hogy szarra reklamozzak"

Miután én is reklámoztam megjegyezném, hogy csak nektek akartam jót, pláne, hogy semmi közös a másikhoz!

Előzmény: lelkesz g (474)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.18 0 0 474
persze ez itt nagyon lassu forum, de az sem megy annyira hogy szarra reklamozzak.. ok, bejelentkezek, megnezem, aztan meglatjuk... vegulis lehet hogy csak en beszeltem hulyeseget.
egyebkent tenyleg ne hagyjuk nsullyedni allandoan ezt a forumot...se.
Előzmény: thing froM ANOther world (473)
thing froM ANOther world Creative Commons License 2004.05.18 0 0 473
"en voltam a kepregeny.net-en es nincs nagy elet"

egyébként tényleg nincs ott élet!

de azt nem értem, hogy ha ott 50-szer (60-70szer) több beírás van naponta mint itt, akkor ha ott nincs élet, itt mi van? :D

Előzmény: lelkesz g (471)
Rorimack Creative Commons License 2004.05.17 0 0 472
"en voltam a kepregeny.net-en es nincs nagy elet, raadasul elnezest mindenkitol, de a kepregeny vazlatok is eleg gagyik. "

Hát, szerintem próbálj meg bejelentkezni, akkor hirtelen több fórum is előbukkan ;)

Előzmény: lelkesz g (471)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.17 0 0 471
en voltam a kepregeny.net-en es nincs nagy elet, raadasul elnezest mindenkitol, de a kepregeny vazlatok is eleg gagyik.

egyebkent eslo kerdes: hulk.
masodik: batman, bar szexinek nem neveznem. en azt birom benne, bar nem kozetem a sorozatot, hogy az egesz, siman horrornak minosul, a sok elmebeteggel, meg gyilkossal, meg gyilkossaggal... es az egesznek van egy nagyon jellegzetes, kifejezetten misztikus hangulata. Superman meg csak superman.

Előzmény: ebolacola (467)
zoli79 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 470
Természetesen Batman, mert neki van stílusa, míg a másik csak simán erős, de annyira jellemtelen, mint Van Damme, vagy hogy a fenébe írják a nevit...

Amúgy ha élő képregényes beszélgetéseket akartok, akkor menjetek át a területileg illetékes helyre, melyre már több célzást is tettünk...

Előzmény: wice (468)
Rorimack Creative Commons License 2004.05.14 0 0 469
Batman. Tetőtöl talpig fekete bőr és latex. :D

Superman: most sikerült elolvasnom az It's a Bird!-et, és tényleg kellemes. Főleg ahhoz képest, hogy Superman nem is szerepel benne.

Egy érdekes téma: lenyomja-e a manga Amerikát? (...és/vagy Európát)?

Soha sem volt még ennyire népszerű, már megunta az "új torta sütését", egyre nagyobb szeleteket hasít ki a régiből is magának (Franciaország: az eladott képregények harminc százaléka manga, Amerikában döntögeti a "hagyományos" gyűjteményes kötetek eladási listáit stb.).

Már most is vannak tehetséges (és kevésbé tehetséges :)) alkotók, akik eljátszogathatnak Wolverinnel, Spawnnal, Batmannal, de előfordulhat-e egyszer, hogy Supermant (a sorozatból pár számot) rajzoljon egy japán rajzoló?

Előzmény: wice (468)
wice Creative Commons License 2004.05.14 0 0 468
es ki a szexibb, superman v batman?
Előzmény: ebolacola (467)
ebolacola Creative Commons License 2004.05.14 0 0 467
utálom, hogy mindig behal ez a topic.
beszélgessünk már valami képregénybuzis dologról, pl. ki az erősebb szerintetek, a Hulk vagy Ben Grimm?
ebolacola Creative Commons License 2004.05.13 0 0 466
további lelkesz g vázlatok a figurákról:

Ő a pupi.jpg

Ő pedig a diaz.jpg

új ablakban nyílnak meg.

Planetary:
hamarosan újraolvasom a sorozatot, mert eszméletlenül hangulatos, ahogy végigvezeti az embert ezeken a klasszikus ponyva -és képregény témákon, azután valószínű tudok válaszolni a kérdésre, mert őszintén szólva már nem emlékszem rá, hogy merre is az arra.

lelkesz g Creative Commons License 2004.05.12 0 0 465
Master mail megy,
Ebola mail jott es ma szkennelek ugyhogy megy par ujabb vazlat...meg mindig feketefeherben.

Planetary: az elso hat resz TPB-jet vettem meg ugyhogy ertem a sztorit, csak nem annyira tetszik. bevallom, a visszatert, eltunt urhajosoknal elvesztettem a fonalat. mit csinaltak? miert rosszak? miert haltak meg milliok evente miattuk? nekem ez az egesz eleg zavaros volt... ezt valaki magyarazza el.

Előzmény: ebolacola (464)
ebolacola Creative Commons License 2004.05.12 0 0 464
természetesen, jöhet. nem kaptad meg a mailemet?

ebolacola név a Transmetropolitanból van, egyébként.

Előzmény: lelkesz g (460)
Master of Kung Fu Creative Commons License 2004.05.12 0 0 463
Ez azért van mert grafikus-szemmel nézed mindkettőt (a Planetary főleg csak úgy érthető, ha előlről olvasod). Ezért kell neked egy író, akivel együttműködve nagyot alkothatsz ;-)) - bár valószinűleg elég eltérő a véleményünk aról, hogy milyen egy jó sztori.

A levelet nem kaptam meg (ezt sem), nem tudom mi a fasz van. driller kukac axelero.hu -ra vagy wostry kukac freemail.hu -ra külddj már egyet, utolsó lehetőségként.

Előzmény: lelkesz g (462)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.12 0 0 462
miert az jo? nem ismerem, de utananezek es ha erdekesnek tunik, akkor hetvegen veszek egyet.

Master: megvettem a Planetary es a Losers jopar szamat.

Planetary: jo rajzok, jo hangulat, de ez a dimenziokapu, amin ki be ugralnak a masodik vilaghaboruban, ugy tunik atveszi az elsodeleges szerepet az egesz sorozatban....tizes skalan 6-7.

Losers: jo boritok, semmilyen tortenet es konyorgom: SZAR, veeeegtelen szar rajzok. a Boritok utnek.

Előzmény: Rorimack (461)
Rorimack Creative Commons License 2004.05.12 0 0 461
Olvass Transmetropolitant. Most. ;)
Előzmény: lelkesz g (460)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.12 0 0 460
ebola (de durva ez a nev), mehetne egy kissebb adag uj vazlat?
Előzmény: ebolacola (456)
ebolacola Creative Commons License 2004.05.07 0 0 459
ok rendben, félreértettem a barátnős dolgot...

fogalmam sincs, mitől Zweitzer, de nincs köze az Alberthez, neki máshogy is írják a nevét, azt hiszem.

mail ment.

Előzmény: lelkesz g (458)
lelkesz g Creative Commons License 2004.05.07 0 0 458
nem jott valasz....
naaaa de csunyat mondtal... a figura kinezete egy kicsit emlekeztet ra, nem a viselkedese/multja stb...a volt baratnom, nagyonis bekes, szelid es erkolcsos kubai lany volt.
megneztem a cimbora terveit, jo beteg stilus, de mitol zweizer? albert zweizer?
Előzmény: ebolacola (452)
ebolacola Creative Commons License 2004.05.07 0 0 457
aztán itt egy cimborám készülő képregényéből pár oldal.

Zweitzer 01

Zweitzer 02

Zweitzer 03

Zweitzer 04

új ablakban nyílnak.

ebolacola Creative Commons License 2004.05.07 0 0 456
persze elbasztam.

újra:

Szereplők

Tarantula 1

Tarantula 2

Előzmény: ebolacola (455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!