Keresés

Részletes keresés

Caorle Creative Commons License 2007.06.19 0 0 898

Sziasztok! 12.én Nürnbergben voltam Tull koncerten és nagyon jó, hogy voltam. Ismét régi, kicsit rockosabb volt a hangzás és több, mint 2 órát játszottak a fiúk!

Jonathan Noyce helyett David Goodier volt a basszer, míg a billentyűknél John O Hara játszott! Ők már a tavalyi nagyzenekari változatban is voltak. A jó öreg kedvence Martin Barre volt a gitáros. Voltak meglepik: egy teljesen átalakított Aqualung és egy csodás America feldolgozás is. Ebben meg összehordtak hetet havat Zeppelint, Creamet és Hendrixet is. Sajnos a mester hangja egyre inkább gyengül, de ezért csak a feleség morgott!

Nagyon jó buli volt, aki teheti nézze meg őket!

Én is mennék Grazba, de sajnos a családi nyaralás áldozata lettem.... :-)))

 

Másnap aztán láttam a The WHO-t!

35 éves álom vált valóvá!

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 897

no ez is derék,hogy ilyen topik is van.Két éve voltam jethro tull koncerten pesten.Most pár napja megint Jethro zenét hallgatok.

"Too old  és too young"- nos igen.

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.07 0 0 896
Engem érdekelnek a fesztiválon más bandák is :-)
Előzmény: esz-ki-mo (895)
esz-ki-mo Creative Commons License 2007.04.06 0 0 895

Viszont a másnapi (júl. 7.) grazi Jethro koncertre szerintem jutányos áron (40 E az állóhely) lehet rendelni jegyet az oetickettől!

(bár nem tudom, hogy ez éppen milyen - akusztikus, vagy elektronikus, esetleg zenekari - előadás lesz)

 

 

Eszk

Előzmény: Törölt nick (894)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.06 0 0 894
Köszönöm szépen!
Előzmény: Caorle (893)
Caorle Creative Commons License 2007.04.06 0 0 893

Lehet, én két heylet tudok: az egyik a TEX bolt az Operánál, újabban már csak ez működik a hálózatból, valamint a CD barlang az Oktogonon a mc Donalds melletti kapualjban. Utóbbi picit olcsóbb, mert nem számít " vizitdíjat"!!!

 

A tavalyi Lovely Days-ról eléggé rosszakat mondtak a nagy tömeg miatt!

Előzmény: Törölt nick (892)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.02 0 0 892

https://www.musicticket.at/index.php?id=details&eventid=171

 

Jó lenne tudni, hogy lehet-e majd itthon is jegyet venni erre.

Caorle Creative Commons License 2007.03.27 0 0 891

Jethro Tull, június 12 Nürnberg!

Esetlegesen egy-két helyünk van az autóban!

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.24 0 0 890
Gratula!
Előzmény: rusnya21 (889)
rusnya21 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 889

Sziasztok!

 

FAKIR HOBBY címmel megjelent a NOT YET együttes első szerzői kiadású lemeze!!!

 

Kapható nálam és a többieknél (aki not yet tag) 2500HUF ellenérték fejében.

 

Elöljáróban: poszt-progresszív neohippi, 10db saját szám, gyári nyomtatott CD, szines borító, magyar szövegek, képek, zacsi, artisjus matrica, minden ami egy komoly lemezről nem hiányozhat...

 

Hallgasd meg! -> www.notyet.hu

 

Rendelni itt: -> rusnya@gmail.com

 

Rusnya.

egretto Creative Commons License 2007.02.23 0 0 888

Én követtem el, azt hittem jót teszek. Hát nem mindenkivel lehet. Nem is gondoltam volna, hogy van akit ennyire kihozhat a sodrából. Hát így jártam. Vedd úgy hogy egy elfogult rajongó agresszív kampányának áldozata lettél. Nem kapsz tőlem többet mailt.

Előzmény: Mice Elf Agin (879)
kayleigh Creative Commons License 2007.02.22 0 0 887
Jogilag nyilván igazad van, de én egy kutúrális programajánlót, amely olyanokhoz jut ilymódon el, akik érdekeltek lehetnek, és talán máshogyan nem jut tudomásukra az esemény, mégsem venném egy kalap alá a sok viagrás szeméttel.
Előzmény: Mice Elf Agin (885)
Moonlord Creative Commons License 2007.02.22 0 0 886
Rá se ránts, szegény pára már csak ilyen "kurvára" ideges tipus. Hogy mennyi álmatlan éjszakát tud okozni egy egyszeri megkeresés e-mailben... ohhh.... ohhh... Biztos a tavaszi fáradtság teszi. Ilyenkor kell aludni egy nagyot és minden rendben lesz :)
Előzmény: kayleigh (880)
Mice Elf Agin Creative Commons License 2007.02.22 0 0 885
A spam definíciója hál'istennek nem szerény véleményed, hanem a hatályos törvény függvénye. Az pedig, hogy mi a spam tárgya, kurvára irreveláns.
Előzmény: kayleigh (880)
Moonlord Creative Commons License 2007.02.21 0 0 884
szerintem is...
Előzmény: kayleigh (880)
Moonlord Creative Commons License 2007.02.21 0 0 883
na, ne bosszankodj, nem értem miért van ez a siránkozás egyetlen mail miatt... eddig azon volt a köhögés rokon fórumokban, hogy miért nem értesülnek koncertekről. szegény megbántott lelkektől inkább bocsánatot kell kérni, hogy hatalmas erőfeszítéssel elolvasta, majd kitörtölte a levelet. ebben az országban az ilyen koncerteket csak gerilla akciókkal lehet megreklámozni. én elvárnám a progresszív rajongóktól, hogy ilyesmik miatt ne rinyáljanak, főleg, hogy sajnos ritkán van ilyen fasza esemény...
Előzmény: Törölt nick (882)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.21 0 0 882
Elnézést kérésedet elfogadom, mert nem én voltam. Te fogd vissza magad, illetve nem is, gyere el a koncertre! Köszi.
Előzmény: Mice Elf Agin (879)
Mice Elf Agin Creative Commons License 2007.02.21 0 0 881
Ha emailen érkezik, KÉRETLENÜL, akkor egészen pontosan ezt takarja.
Előzmény: kayleigh (880)
kayleigh Creative Commons License 2007.02.21 0 0 880
A spam fogalma szvsz egészen mást takar... 
Előzmény: Mice Elf Agin (879)
Mice Elf Agin Creative Commons License 2007.02.21 0 0 879

Szia,

feltételezem, hogy ugyanezt a SPAM-et tőled kaptam meg privát emailben is (ha nem te voltál, akkor elnézést kérek), úgyhogy ezúton megkérlek, fogd vissza magad.

Előzmény: Törölt nick (875)
Droopy Creative Commons License 2007.01.20 0 0 878
Nosztalgia :) Neha a tulvezerelt mp3 diktafon felvetelbe is belehallgatok...
Előzmény: yasha (877)
yasha Creative Commons License 2007.01.20 0 0 877

Kar, hogy ilyen gyengus a minoseg, na de hat vegulis csak a youtube...

 

Inkabb berakom a The spirits of Mozartot, es ott hallgatom meg a Bouree-t nagyzenekari kiserettel es Lucia Micarellivel karoltve :)

 

Yasha

Előzmény: Droopy (876)
Droopy Creative Commons License 2007.01.20 0 0 876
Ian Anderson Orchestral  koncert 21 szam (na jo a Budapest 2 darabra szakitva) a youtube-on kereses (Ian Anderson Orchestral) vagy cc2014 feltolto
Előzmény: Droopy (855)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 875
Sziasztok, az alábbi koncert jegyárai tévesen szerepelnek a plakáton, tehát elővételben 2500, a helyszínen 2800 Ft lesz a belépő. Elnézést az információs malőrért... :)
Előzmény: Törölt nick (874)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 874
hátha most :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.08 0 0 873
Sok sok sok sok fuvolával ellátott progresszív rock koncert lesz február 25-én az A38 hajón este 6-tól!!!!

Harmony In Diversity - Anglia, Peter Banks, a Yes egykori gitárosa játszik benne, izgalmas, improvizatív progresszív rock / fúziós muzsika, rengeteg ínyencséggel... www.harmonyindiversity.com

Flamborough Head - Hollandia, kiváló dallamos, harmonikus "symphonic prog" zene, nagy korai Genesis hatásokkal, női énekkel, kiváló zenészekkel... www.flamboroughhead.nl

Yesterdays - Erdély egyetlen progresszív rock zenekara, a teljes Holdfénykert lemezt el fogjuk játszani, Yes-hatásokkal tűzdelt szimfonikus progresszív rock... www.yesterdays.hu

[image1]

Mindenkit sok szeretettel várunk!!!! :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.02 0 0 872
Tegnap este Ian volt az m2-n. Nem látta valaki? Én sajnos nem, csak telefonon értesültem róla, de éppen autóban ültem.
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.30 0 0 871
Én is sajnáltam (nem volt pénzem) rá, én is bánom, szerintem is rohadtul elszálltak az árak. Remélem, hamarosan jön a teljes banda és lesz új stúdióalbum is.
Előzmény: Nick Nolte (870)
Nick Nolte Creative Commons License 2006.06.29 0 0 870

sajnáltam kiadni rá ennyi pénzt, de már bánom, hogy ezúttal nem tettem meg.

Azért az röhej, hogy legalább 50%-val drágábbak a jegyek nálunk, mint a gazdagabb országokban. Pedig szeretem nagyon IA-t, és a Tull-t is.

Előzmény: ladybird77 (866)
rusnya21 Creative Commons License 2006.06.29 0 0 869

Sziasztok!

 

Most pénteken (június 30-ám) 21:00-tól ingyenes NOT YET és EAT ME koncert a tűzraktérben!!!

 

A not yet (mi) ilyen pszihederik-neohippie (Jethro Tull, King Crimson, KEX... és sajátok), az EAT ME meg amolyan kicsit elektronikusabb éteri valami. A koncert fenn lesz a söröző részben, tehát nem lenn a dohos, poros pincében.

 

Gyertek, nagy lesz!

 

Rusnya.
www.zagyva.hu/notyet

www.eatme.hu

www.tuzrakter.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!