Keresés

Részletes keresés

lukovszkil Creative Commons License 2006.08.28 0 0 336
Velencei tó északi partjára keresek egyedi alkalmakra "bébiszitter"-t. Két kislányra kellene alkalmanként vigyázni, egy 4,5 és egy 1,5 éves. Nem rendszeres munka volna, hanem előre megbeszélt alkalmi feladat. Esetleges ottalvás is előfordulhatna, ekkor a szülők nem lesznek otthon.

Köszönöm.
csbeata Creative Commons License 2006.08.10 0 0 335

Rákoskeresztúron, saját otthonomban vállalok gyermekfelügyeletet. Minden héten keddtől péntekig, a korareggeli óráktól késő estig tudom fogadni a babákat, gyerekeket. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Már több mint két éve foglalkozom gyermekfelügyelettel (a legkisebb gyerek 3 hónapos, a legnagyobb 3 éves volt, akire vigyáztam) és a családok elégedettek voltak. A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, mondókázok, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Egyszerre több gyerekre is szívesen vigyázok, ha erre igény van. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.

Ár: 400-500.-Ft/óra (ebben már az étkezések is benne vannak)
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
Bővebbet rólam itt: http://www.nlcafe.hu/bemoldal.php?bem_userid=391744


erdeiboroka Creative Commons License 2006.08.05 0 0 334

A jövőre érettségiző nagylányom keres nyári munkát augusztusra - legszívesebben gyerekfelügyeletet vállalana - a 4 éves öccse miatt gyerekügyben abszolút képben van :)

Buda déli részén lakunk.

dinamiqs Creative Commons License 2006.07.26 0 0 333
Olyat kéne keresned - bocsánat, hogy kéretlenül tanácsot osztogatok - aki a szomszédságodban lakik, (esetleg a környéken tehetnél ki cetlit) mert a napi két óra leginkább olyan valakinek érné meg.
Előzmény: habszegfu (331)
dinamiqs Creative Commons License 2006.07.26 0 0 332
Merre laksz? Én lehet, hogy tudok valakit neked.
Előzmény: reményke (328)
habszegfu Creative Commons License 2006.07.21 0 0 331

Sziasztok!

 

a 3. kerületbe keresek 3 és 5 éves csemetéim mellé valakit, aki délután elhozná őket az oviból és foglalkozna velük amíg én haza nem érek. Augusztus 20 utántól lenne aktuális, kb. napi 2 óra elfoglaltságról volna szó. Ha valaki tud vállalkozó szellemű, megbízható jelöltet, legyen szíves szóljon. Köszönöm!

habszegfu@yahoo.com

illdii Creative Commons License 2006.07.14 0 0 330
káttya, én a helyedben megkérdezném a védődőt, gyerekorvost, helyi bölcsi/oviban dolgozókat, hogy vállal -e valaki felvigyázást, akár munka mellett, akár mostanában nyugdíjba ment kolléganő, aki ezzel egészíti ki a nyugdíjat. Nekem anno ez volt a szempont, hogy olyan legyen az illető (végül nem lett senki, de ennek más oka volt), aki egyrészt rendszeresen fogalkozik/foglakozott kisgyerekekkel, másrészt meg van valami alap eü. képesítése, ergo ha a gyerek fejre esik vagy efféle, akkor a hölgy nem kapkodni kezd és/vagy inkfartust kap, hanem teszi amit kell.
Előzmény: káttya (329)
káttya Creative Commons License 2006.07.14 0 0 329

Sziasztok!

 

Megeshet, hogy párom minden ellenérzése ellenére is szükségünk lesz egy gyerekre vigyázó segéderőre, de nem tudom, merre induljak. Mire kell figyelni? mi a helyzet az összeszokási idővel? Mert mondjuk elsőre senkivel nem hagynám egyedül a 21 hónapos lányomat. De leginkább másodikra sem. van erre valami kialakult szokás?
Milyen referenciát, végzettséget érdemes keresni náluk? Mennyi a reális ára az ilyesminek? Mondjuk /óra lebontásban.

 

Keressek valami dadaszolgálatot, vagy jó lesz (lehet) az első magát hirdető asszony? Nektek, akiknek már volt dadátok, hogyan találtátok? Leginkább a pótnagyi-félék érdekelnek, a főiskola mellé melót vállaló gyermektelenek nem annyira érdekelnek...

 

köszi

Kati

 

reményke Creative Commons License 2006.07.12 0 0 328

Sziasztok!

18 hónapos kislányom mellé  (munkanapokon 9-15 óráig ) keresek egy szerető pótmamit szeptembertől. Tudtok valakit ajánlani, aki megbízható és hosszú távon keres munkát? Köszi, ha segítenétek vagy ötletet adnátok.

Mari

marcsi426 Creative Commons License 2006.06.27 0 0 327
Középkoru, nagycsaládos anya vagyok. 5 éve dolgozom bébiszitterként. A 4 családom közül most az egyik vidékre költözött. Ezért keresek egy másik családot Dél-budán és környékén, ahol pici baba van (ujszülött kortól 3 évesig), és a keddi napokon vigyázni kéne rá. Oklevelem és referenciám valamint ikres gyakorlatom is van.
vilszon Creative Commons License 2006.06.22 0 0 326

Timcica...az már másfél éve volt! :-)

Előzmény: timcicioca (325)
timcicioca Creative Commons License 2006.06.20 0 0 325
ja! az előbb elfelejtettem írni, hogy malena üzenetére reagáltam. (a kórházból nemrég hazajött pici babákhoz keresünk segítséget....) ha még aktuális a dolog lécci írj! köszi
Előzmény: Törölt nick (202)
timcicioca Creative Commons License 2006.06.20 0 0 324
Üdv! Én és a nővérem (18,21) nagyon szívesen segítünk az ikrek körül. Etetést, altatást,öltöztetést vállalunk és a pelenkázástól sem riadunk vissza! Gyakorlati tapasztalattal rendelkezünk, pesztráltunk egészen kicsit babát is. (a legkisebb 1 hetes volt akit a karjaimban tartottam) Nagyon szeretjük a kisbabákat és szívesen segítenénk. (1 fizetésért) Budapesten, Zuglóban lakunk. Várom a választ köv.email címre: timcicioca@freemail.hu vagy a köv. tel számon:0620-256-65-39
Előzmény: Törölt nick (202)
ágo Creative Commons License 2006.06.18 0 0 323

Sziasztok! Dél- Pesten ill. közelében, vagy metróvonalon vállalok gyermekfelügyeletet. Óvodapedagus hallgató vagyok, oklevéllel, gyakorlattal, referenciával, jogosítvánnyal rendelkezem, valamicskét beszélek angolul is. Elsősorban "főállásban" szeretném(havi fix összeg), de alkalmanként is megbeszélhetjük( 900 huf/ óra).  Hétköznap, hétvégén, esténként és éjszaka is ráérek!Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, az adatlapomon megtalálható a címem.

 

Gabeszka Creative Commons License 2006.06.06 0 0 322

Fú, de nagy eltérések, de a lényeg, hogy mindegy hány a gyerek itthon:)

 

Köszönöjm!

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 321

mi eredetileg úgy állapodtunk meg, hogy ha csak este, alvás után jön, akkor 400, ha a full esti program levezénylése is benne van, akkor 600, végül egybefolyt és 500 per óra. ja és ikrekre. 

Előzmény: Gabeszka (318)
dalia Creative Commons License 2006.06.05 0 0 320
én egységes tarifa mellett döntöttem, ez óránként 900 ft, ezért általában - 80% - játszóterezik a 15 hónapossal, néha a gyerek alszik (akkor bár nem kérem magától kitereget, elpakolgat), és néha itt van a nagy 4 éves is akkor két gyerekkel van. Nyáron többet lesz a két gyerekkel egyszerre, rákérdeztem, nem merül fel, hoyg többet kérne akkor.
Előzmény: Gabeszka (318)
mic111 Creative Commons License 2006.06.05 0 0 319
Június 15-től vállalnék gyermekfelügyeletet,fél éves kortól,sérült gyerekekre is nagyon szívesen vigyáznék!20 éves megbízható másodéves főiskolai hallgató vagyok,Pető Intézetben tanulok,heti 9órát töltök gyerekekkel.
Elérhetőségeim: telefon:0670/612-25-33,illetve mail: mic111@freemail.hu
Gabeszka Creative Commons License 2006.06.05 0 0 318

KÉRDEZNÉK!

Bár nem pörög túlzottan, én csak egy tanácsot kérdeznék, háth a kapok választ. 1 ill. 2 vagy 3 gyerek mellé általában ugyanazok a tarifák? Van különbség hogy aktív napi órákról van szó vagy alvás alatti vigyázásról?

Mik a tarifák mostanában? (főleg a nyár érdekel)

 

Köszönöm a válaszokat!

barcska Creative Commons License 2006.05.28 0 0 317

Nyugdíjas óvónéni gyermekfelügyeletet vállal - akár egész naposat is- Komárom - Esztergom megyében, lehetőleg Kisbér környékén. ( vagy Budapesten bentlakással)

Bérezés megegyezés szerint.

Telefon: 06-20-432-2649

E-mail: vagtam@t-online.hu

mic111 Creative Commons License 2006.05.20 0 0 316
20éves megbízható főiskolai hallgató vagyok,Pető Intézetben tanulok.Augusztustól vállalnék felügyeletet 2-3éves kortól egészséges illetve sérült gyermekek mellé is.
Telefon számom: 0670/612-25-33--->július 4-től 28-ig külföldön tartózkodom,ez időben mailen vagyok elérhető.
Mail címem: mic111@freemail.hu illetve byretro11@freemail.hu
Csbeáta Creative Commons License 2006.02.23 0 0 315
Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok, a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint másfél éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek. A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Egszerre több gyerekre is szívesen vigyázok, ha erre igény van. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 400-500.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
bubuka2 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 314

Sziasztok!

Korababám mellé keresek  valószínű, hogy márciustól, heti 1x vagy 2 x  hétköznep délutánonként , bölcsi után babysitter-t.

Mindenféleképpen egészségügyben dolgozót keresek, ja és ha lehet akkor XV. vagy IV.kerületi lakos legyen.

 

Jelentkezéseket az omnibusz1@freemail.hu  - címre várom.

Judit

levelibeka Creative Commons License 2006.01.18 0 0 313

Szeretett pótnagyink helyett keresünk sürgősen megbízható, referenciával rendelkező nagymamit, aki szívesen vállalná két kisgyerek (1,5 és 4,5 éves) alkalmi gondozását, sajnos sokszor nem előre ismert időpontban is (betegség esetén ugye nem lehet előre számolni). XIX kerületben lakunk.

 

Leveleket az alábbi címre várjuk:

andrea pont fulep kukac adsl pont pantel pont hu

CACA Creative Commons License 2006.01.04 0 0 312

Bébiszittert keresek Nagykanizsán, alkalmi pár órás időtartamra 15 hónapos kisfiam mellé. Idősebbek, gyerekesek jelentkezését várom elsősorban.

 

fega@chello.hu

kriiis Creative Commons License 2005.11.28 0 0 311

Sziasztok :-)

én Ürömbe keresnék heti 2-3 délelőttre egy gyereknyelven beszélő, kreativ vigyázót. Vajon milyen eselyeim vannak? :-)

vilszon Creative Commons License 2005.11.25 0 0 310


Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni.
Keresünk olyan pótnagyit vagy gondozónénit, aki otthonában vigyáz gyerekekre. Olyan nénire gondoltunk, aki a házában fogad 4-5 gyereket, vigyáz rájuk, énekelnek, játszanak, van kertje is. Szóval nem gyermekmegörzőt keresünk, hanem aki szívesen és lelkiismeretesen csinálja.
Lehet, hogy lehetetlent keresünk, de bízunk, ha tudtok ilyen helyet DÉL- BUDÁN, légyszi írjatok.

Köszönöm

vilszon

dinamiqs Creative Commons License 2005.11.24 0 0 309

Ujjé, behalasztottam az egész topicot?:)))

dinamiqs Creative Commons License 2005.10.21 0 0 308

Ha szerető pótnagyi -ra /babysitter -re van szüksége, mert számít, hogy aki kisgyermekét gondozza-felügyeli,nem csak pénzkereseti lehetőségnek tekinti ezt a tevékenységet, Ön engem keres:) Napi 4-6-8 órás, igény szerint esetenként esti felügyeletet vállalná szakképzett, tapasztalt, megbízható, ápolt, életvidám, türelmes, kétgyermekes anya. Részletes információ található az alábbi bemutatkozó oldalon: http://www.nlcafe.hu/bemoldal.php?bem_userid=442043 (egyszerű regisztráció után érhető el) Hosszú távú megbízás érdekel elsősorban, bejelentéssel előnyben. Számlaképes vagyok. Kispesti és környékbeli babák szüleinek jelentkezését várom.

 

A. Éva 70 237 58 50

eandavo@freemail.hu

noeka Creative Commons License 2005.10.20 0 0 307

Sziasztok!

 

 

Bébiszittert keresekPilisvörösváron 2006.jan-február hónapokra reggel 8-fél9-du.5-ig 14hónapos kislányom mellé,akire később,alkalomszerüen hosszú távon is számíthatnék/pld.betegség esetén lábadozás idejére/.Jó lenne,ha a közelben lakna ...Márciustól bölcsibe megyünk.Noeka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!