Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

defisdani Creative Commons License 2006.02.13 0 0 75
Azok tényleg gyönyörű autók! :-))
Előzmény: Alfred (74)
Alfred Creative Commons License 2006.02.13 0 0 74
defisdani:
Igazából egy gyönyörű Range Rovere van. És várja a regadó végét, hogy hozzon kintről egy mégszebb 4.6HSE-t...! Ugye Loy? :o)
Előzmény: defisdani (73)
defisdani Creative Commons License 2006.02.13 0 0 73

 Szép napot mindenkinek!

 

Alfred: Azt gondoltam,hogy lehet 1 golfja!:-)) De azt hittem valami 4x4-et is birtokol.

Előzmény: Alfred (72)
Alfred Creative Commons License 2006.02.12 0 0 72
defisdani:
"Neked milyen autód van?"
Na milyen autója lehet loygolfnak, na milyen?
Hát VW Golfja, de nem Win fut rajta, mert MAC....
Előzmény: defisdani (70)
ScottRacer Creative Commons License 2006.02.12 0 0 71

Hello,

 

Ajanlom mindenki figyelmebe:

 

http://www.dieselchiptuning.com/

 

Itt lehet felhasznaloi velemenyeket olvasni (angolul).

 

magyarul:

http://www.dieselchiptuning.hu/

 

Itt nincs velemeny...

 

"az Ön autója egészen alacson fordulatszámtól sokkal jobban gyorsul, és ezt az erőt nem veszíti el egészen a vörös fordulatszámtartományig. Utazáskor lényegesen kevesebbet kell visszakapcsolni a megnövekedett nyomaték miatt, ezért a fogyasztás csökken."

 

"Land Rover Range-Rover 2.5 tds (95-99) 136 BHP

The average before was 11,7 Litres/100Km and now i have more power with 10.4 Litres/100Km"

 

 

stb-stb...

 

Udv,

Zoli

 

defisdani Creative Commons License 2006.02.12 0 0 70
Szia loygolf! Nálam a Dani a lényeg:-).Mindenhol defisdani nicken vagyok,kivétel a mlre.hu, ott Varga Dani<--ez az igazi nevem:-))  Neked milyen autód van?
Előzmény: loygolf (69)
loygolf Creative Commons License 2006.02.12 0 0 69
Igen. A LoY a lényeg. :) De tapadnak hozzá kiegészítő szavak, mint itt a golf. :) Máshol meg más, pl: mac vagy akár vw. Ezzel ki is fújt. :)
Előzmény: defisdani (68)
defisdani Creative Commons License 2006.02.11 0 0 68

Szép estét mindenkinek! Benéztem megint,de ma biztos inkább túrázgattok az írás helyett!:-)) Persze igazatok van!

 Hello loygolf! Te a LoY vagy az mlre.hu-ról? Bocsi,ha nem!

 Holnap majd jövök megint.

loygolf Creative Commons License 2006.02.11 0 0 67
Sajna a regadó miatt nem biztos, bár kint én nézegettem 4.6 HSE-ket és egész jó darabok lennének 2 milla körül, még 1.8 millát regadóba rátenni... egyszerűen nem. Inkább járok még egy kicsit a Classic-kal és ha eltörlik egyből hozok egy jó kis 4.6 HSE-t. :)
Előzmény: ScottRacer (66)
ScottRacer Creative Commons License 2006.02.11 0 0 66

Hello,

 

Akkor erdemesebb kulfoldrol behozni RR-t??

A nemeteknel pl. egesz jo aron lehet megvenni ezeket a tipusokat.

 

Koszi,

Zoli

Előzmény: altefnegy (55)
defisdani Creative Commons License 2006.02.11 0 0 65

Hello loygolf!:-)) Köszi már benéztem oda is!Nemrég van netem,ezt az oldalt is csak tegnap fedeztem fel. Az mlre.hu volt az első amit megnéztem!:-))

Alfred: Természetesen anyagi oka van a választásnak,ugyanis saját pénzből veszem nem pedig hitelre.Ha teljesen összeáll a pénzem azt úgyis tudatom itt,hogy segítsetek,ha tudtok eladó gépet.Családi autó lesz,ezért a 110-es a választás! Akinek majd nem tetszik,hogy hangos üljön be az Audiba!:-)) Nekem Defi kell a "hibáival"együtt!!:-))

loygolf Creative Commons License 2006.02.11 0 0 64
Mielőtt bárki azt hinné vigyázó szemem nincs itt.. :) Welcome Dani! Ismered a www.offroadportal.hu-t? Ha még nem nézd meg. :)
Alfred Creative Commons License 2006.02.10 0 0 63
defisdani:
Ha anyagi okból választod a háromszázast, akkor igazad van. Ha viszont megengedheted magadnak a Td5-ös megvásárlását, és az üzemeltetését, és napihasználatú autónak szánod, akkor mégicsak javaslom a Td5-öst. Csendesebb, dinamikusabb, újabb.
A négyhengeresekhez viszont tényleg olcsóbb az alkatrész, mert azért, hogy ha nincs központi kompjuter, akkor az nem is romolhat el - bár nem sok elromlottról lehet hallani.
Arra azért számíts, hogy megvétel után biztos, hogy fogsz költeni az új családtagra!
Előzmény: defisdani (62)
defisdani Creative Commons License 2006.02.10 0 0 62

Elnézést,de nem vagyok mindig a gép előtt.:-)

Alfred: Dátumot nem tudok mondani, 1-2hónap szerintem,max fél év,de azt nagyon nem szeretném!!Milyen szakmai témákra gondolsz? 110-es az elképzelésem,valamelyik négyhengeres"szívvel".Nagyon tetszik a Td5-ös,de Én tartok az elektronikától ezt már írtam.

Salget: ne irigyelj! Vegyél Te is!!! :-))

Előzmény: Alfred (60)
salget Creative Commons License 2006.02.10 0 0 61
"Kicsit" irigyellek. :-)
Előzmény: defisdani (56)
Alfred Creative Commons License 2006.02.10 0 0 60
defisdani:
"Mint leendő Defender tulajdonos"
Mennyire leendő? Hamarosan? Majd valamikor?
Előzmény: defisdani (56)
Alfred Creative Commons License 2006.02.10 0 0 59
defisdani:
Fölpörgettük a topicot, mostmár csak a szakmai témákra kellene rádőlni! :o)
Előzmény: defisdani (58)
defisdani Creative Commons License 2006.02.10 0 0 58

Alfred!

 Jó wan na!:-))) Írjá nyugottan!

Előzmény: Alfred (57)
Alfred Creative Commons License 2006.02.10 0 0 57
defisdani:
Most, hogy majd gyakran benézel, remélem írsz is, és akkor majd én is benézek gyakran, és jól írok én is, jó? :o)
Előzmény: defisdani (56)
defisdani Creative Commons License 2006.02.10 0 0 56

 

 Sziasztok! Most akadtam rá erre az oldalra,nagyon tetszik!! Mint leendő Defender tulajdonos sok okos dolgot olvastam itt! Majd gyakran benézek!:-))

altefnegy Creative Commons License 2006.02.09 0 0 55
Hali, ugorj át az mlre.hu -ra. Elöljáróban: a hazai felhozatal elég vegyes, legtöbbje szét van hajtva, bizonyos alkatrészek ára horror, s néha egy elektronikai rémálom. :) Ettől függetlenül egy szerethető luxusterepjáró, csak nem szabad elfeledni, hogy a roncstelep kapujáig is luxusterepjáró marad, annak minden előnyével, és hátrányával együtt. (A családban van egy 4.6 HSE. ;))
Előzmény: ScottRacer (54)
ScottRacer Creative Commons License 2006.02.09 0 0 54

Hello,

 

86' koruli MK II Range Rover (2.5D) vásárlását fontolgatom. Kinek mi a véleménye? Szervizigény? Alkatrészek árai, fogyasztás meg hasonló dolgok érdekelnének.

Előre is nagyon köszönöm.

Zoli

Dani8823 Creative Commons License 2005.08.17 0 0 53
Hello! Az új landykről mi a vélemény? Különösen  discovery 3-ról? Ezek is jók még terepen?
Alfred Creative Commons License 2005.07.02 0 0 52
altefnegy:
"Ez nagyon súlyos lesz!"
Nem hiszem, könnyű alumínium elemekből áll a kasztni...! :oD

"Milyen ülések lesznek benne?"
Elől az eredeti Defi ülések, de kicserélem a szivacsokat és a huzatot, második sorban pedig a legalapabb Defender ülések. Nem rég érkeztek meg azok is Angliából, de azokat is át kell húznom műbőrre.
Előzmény: altefnegy (51)
altefnegy Creative Commons License 2005.07.02 0 0 51
Ez nagyon súlyos lesz! Milyen ülések lesznek benne?
Előzmény: Alfred (50)
Alfred Creative Commons License 2005.07.01 0 0 50
Készül a 110 SW!
alváz: Defender 110 300Tdi
karosszéria:
tűzfalig: Defender
tűzfaltól: SIII SW
tető: SIII Safari
Alfred Creative Commons License 2005.06.28 0 0 49
Zöldlomb:
"Adtak hozzá egy kicsi olajemelőt, de az kicsi, sok kő kell alá, és nem is jó."
Ha ki akarod dobni, inkább add nekem! Ilyet keresek!
Előzmény: Zöldlomb (47)
loygolf Creative Commons License 2005.06.28 0 0 48
Super8Racing 0620-936-4320 nekik van jó árban asszem.
Zöldlomb Creative Commons License 2005.06.28 0 0 47
Na, már szereztem lakatot a pótkerékre, de még nincsen olyan emelőm, amivel kényelmesen meg lehetne emelni, ha kell. Adtak hozzá egy kicsi olajemelőt, de az kicsi, sok kő kell alá, és nem is jó. Szerintetek lehet valahonnan, vagy valakitől olcsón szerezni egy olyan rendszerű emelőt, amit a terepjárósok szoktak jack néven emlegetni? meg az mibe fáj? zl
Előzmény: poén (46)
poén Creative Commons License 2005.06.21 0 0 46
Garatula!

"Meg az egész környezetemnek nagyon tetszik, pedig tényleg igazán fapados, meg minimál dizájnos"


Nem lehet, hogy pont ezért? ;-)

poén


Előzmény: Zöldlomb (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!