Keresés

Részletes keresés

lotale Creative Commons License 2012.01.24 0 0 70

Sziasztok

 

A sikerdij valtozo.Széles skálán mozog.A milyenke 1 éves atlagfizetesem volt,mikor aláírtam a szerződest.A legkevesebb amiről tudok az 10 000 eu.

Hajász Creative Commons License 2012.01.11 0 0 69

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki információt adni hogy mennyi a sikerdíja egy munkaközvetítőnek ha külföldre közvetít munkavállalót? Mi a gyakorlat?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.11 0 0 68
Előzmény: jambimbim (66)
jambimbim Creative Commons License 2012.01.07 0 0 66

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék van- e valakinek bármi infója vagy tapasztalata a kinti ( Németország, Svájc, Dánia, Írország - Anglia, Ausztria, de minden olyan országra nyitottak lennénk ahol meg lehet élni...) lehetőségeknek mint targoncavezető vagy C kategóriás sofőr? Németül nagyon jól beszélek, angolul elboldogulok ( erős alapfok). Tudtok valami infót adni pl. a fizetésről és a megélhetésről? milyen úton - módon lehetne kint ezekkel a szakmákkal munkát találni? Van esetleg nem kamu közvetítő vagy egyéb ötlet? Mihamarabb szeretnénk a családommal kint új életet kezeni, mert ez az ország egy rossz vicc...

Minden infót előre is köszönök!

 

Üdv mindenkinek

 

 

lflora89 Creative Commons License 2012.01.07 0 0 65

Melyek azoka külföldi melók, ahol hétközben is van szabadideje az embernek?:S Akár egy fél napra. Nem csak hétvégén.

erika186 Creative Commons License 2012.01.06 0 0 64

anonymer74 megkeresnél emailben?

ambushka Creative Commons License 2012.01.05 0 0 63

Sziasztok!

 

Valaki ismeri esetleg ezt a közvetítő céget? http://www.way2london.co.uk/hu/

Giovanni M Creative Commons License 2012.01.05 0 0 62

Szia!

 

Egy másik fórumon írták a többiek hogy kamu! Egy munkaközvetítő honlapját másolták le....Lehúzás....

Előzmény: napfény1123 (57)
anonymer74 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 61

Egy feleség akinek a férje Mongóliába dolgozik, és azt üzeni mindenkinek:
magyar munkás halála a mongol altái vasérc bányában. A félre tájékoztatás, az orvosi ellátás hiánya, az embertelen körülmények, egy ember halálához vezetett. Magyarok, ne gyertek ide dolgozni!
Először csak túrista vízumot kaptok 3 hónapig. A munka körülmények és az alapvető emberi igények sem nincsenek biztosítva. Az otthoniakkal a kapcsolattartás sincs megoldva. A pénz és a kalandvágy ne motiváljon, mert nem éri meg. Átverés az egész. Az itteniek a körülményekhez jólvannak. 

anilaci2003 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 60

 

 

Sziasztok!

Külföldi munkára 8 személyes kisbusszal személyszállítást vállalok kedvező áron.

Részletek a 20/496-46-30-as telefonszámon vagy az anilaci2003@freemail.hu címen!

Badb0y Creative Commons License 2011.11.24 0 0 58

Hátha valaki tud segíteni, 2 év unix system adminisztrátori tapasztalattal, egyetemi végzettséggel nyelvvizsgával mennyit lehet kérni Angliában, Ausztriában, Németországban Svájcban ? Illetve van-e esély inkább úgy kérdezem bekerülni itthonról egy külföldi multihoz ?

napfény1123 Creative Commons License 2011.11.19 0 0 57

Sziasztok!

Tudnátok erről http://www.valosangolmunka.hupont.hu/ valamit mondani, ugyanis elég furcsa.

sd77 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 56

bocsi hogy okoskodok de az egy cseppet sok én 300 fontot fizettem és egy fonttal sem többet szerinttem 300 400 font az még oké is na de 2000 az kQrva sok 

Előzmény: Kovi1919 (51)
sd77 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 55

max 300 vagy 400 fontot fizessetek a közvetitésért mert átt basznak

sd77 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 54

ja az hülyeség hogy 3 om műszak van az euwork szerint Dartmouthban 1 van 04 vagy 05 töl estéig(18 19 ritkán 20ig)

sd77 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 53

szevasztok !Workline vagy euwork ezek korektek bár nem igazán tudnak normális infokat a melohelyröl én Devon megyében melozom Délanglia Dartmouth smoke house nem igazán jó hely de ha nincs sok angol tudás akkor ideiglenesen megteszi ez is 

10 12 vagyunk magyarok,kb hetente a ház bérlet levonása után keresnni lehet 6.08 font /óra (10 -12-13-14- változó óraszám)

Nem mindenkinek nyeri el a tetszését ez én is utálom de jobb nincs és otthon nem keresek70 80 ezret hetente szoval ezt tudom irni

200ezret hozzatok magatokkal mert mire pénzt kaptok az 1 honap hiába is mondanak mást ez igy van ha másképpen kalkuláltok akkor cumi lesz.Itt 2 hét deposit van  azaz 2 hét ingyen munka lefogják a ház bérletét és olyan mint a kaucio az albérleteknél

Amit 3. héten keresel azt a 4.en utalják és az 1 honap pénztelenséget jelent:)

jó esetben

Mindenkinek azt tudom ajánlani vágjon bele de angol nyelvtudás az nem árt ha van ,mert nélküle nagyon nehezen boldogultok

sok sikert szevasztok

contra55 Creative Commons License 2011.11.09 0 0 52

Szia !   Az indexen olvastam soraidat a fiad külföldi munkavállalásáról.. Megírnád a contra55@gmail.com e-mail címre, hogy melyik irodához adtátok be az adatait a fiadnak?   Köszönettel:

Előzmény: Törölt nick (43)
Kovi1919 Creative Commons License 2011.11.02 0 0 51

Találtam egy ígéretesnek hangzó mondhatni munkaerő kölcsönző céget és szeretném leinformálni, ha tudtok nekem ebben segíteni. Igazából egy website-ot találtam, ez a következő:

 


http://www.startoljvelunk.com/

Facebook: http://www.facebook.com/ugynokseg

+447909325350, +447909325228, 06702114700

 

Telefonon beszéltem velük és 2000 fontért vállalják a kiutaztatást, egy havi szállást, segítenek az okmányokat elintézni. Ebből a 2000 fontból 600 fontot kell kifizetnem amikor ott vagyok az irodájukban, a többit a munkába állás után törleszthetem megegyezés szerint. 

Az a furcsa, hogy az oldalon a fórumban alig vannak hozzászólások, semmi jót és semmi rosszat nem lehet találni róluk. Jó lenne, ha legalább egy emberrel tudnék beszélni akik kimentek rajtuk keresztül és dolgoznak is.

kerelek Creative Commons License 2011.10.14 0 0 50

szeretnék  én is   valamivel többet  tudni  a  poliber kft-röl aki  tud  valamit  irjon  sürgös  lenne. elöre  is  köszi.

Előzmény: robeni (44)
Giorgio74 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 49

Sziasztok! Olyan utitársakat keresek külföldi munkához,aki tud kint munkalehetőséget,de nincs hozzá pénze,hogy meginduljon,lakást intézzen. Nekem van autom,pénzem.Fogjunk össze és haladjunk elöre. Bármilyen munka szóba jöhet nálam:-) Csak komoly és elszánt jelentkezöket várok,akik tényleg változtatni akarnak életükön. claus1210@citromail.hu

Zoli2010 Creative Commons License 2011.10.04 0 0 48

Ja és a személyi jövedelemadó. Ott kell adózni? Ott is van olyan lehetőség mint itthon hogy az ember bemegy a német vagy osztrák APEH-hoz,(nem tudom németül hogy hívják:) , bediktálja az adatait, aztán megcsinálják az adóbevallást, kiküldik egy címre, aztán be kell vinni? Itthon is kell belőle adózni valamennyit?

 

Zoli2010 Creative Commons License 2011.10.04 0 0 47

Sziasztok

 

Szeretném megkérdezni, hogy ha én ausztriában , vagy Németországban esetleg Angliában szeretnék dolgozni, de nem magyar közvetítőcégen keresztül keresek munkát, hanem saját magam, mondjuk pl.: kukásként egy szemétszállító cégnél, vagy egy bevásárlóközpontban arufeltöltőként, vagy hasonlók, osztrák vagy német cégnél, németeknél, akkor mi a helyzet a hivatalos dolgokkal..

Gondolok itt az egészségbiztosításra, nyugdíjbiztosításra, meg hasonlókra. Ha német cégnél dolgozok majd akkor gondolom csak ott kint kell majd ezeket fizetnem, vagyis ott vonják  majd le ahol dolgozok, itthon nem.

Mennyi ideig lakhatok én kint nyugodtan mondjuk egy albérletben? Magyar személyivel , lakcímkártyával, magyar jogosítvánnya, magyar rendszámú kocsival? Mert hosszabb időre tervezem a kinlétet, mondjuk 3-4 év kb.

Mennyi idő után kell állampolgárság, vagy ellehet lenni ott akár évekig is pusztán ezekkel a magyar papírokkal? A német cégnél sem fognak kérni semmit?

 

Nagyon hálás lennék ha valaki olyan aki már régóta kint van, tudna hasznos választ adni..előre is köszönöm.

 

Zolil

janooo35 Creative Commons License 2011.10.01 0 0 46

Üdv!

 

Tényleg szerencsések vagytok...

Megkérdezhetem,hogy melyik iroda segített a fiadnak..??

 

Én sajnos még ilyet nem tapasztaltam...

Legutóbb egy úriemberrel beszéltem telefonban, aki minden jót állított magáról és a cégről,egy fillért sem kér,hogy segítsen munkához jutni...

Önéletrajzokat kérte,hogy jutassam el email címre...

Pár napja eltünt...és a mobil szám tíltva van...

Na most ne legyek mérges az ilyen emberekre...

 

Mindenkinek szólnék,hogy az önéletrajzát is csak megfelelő cégnek vagy inkább személyes találkozás alkalmával jutassa el vagy adja át... 

 

Meg kellene gondolni,hogy kivel mit osztunk meg és kinek adjuk oda az adatainkat...

 

Janó

Előzmény: Törölt nick (43)
manony Creative Commons License 2011.09.29 0 0 45

Halihó! 
Szeretném a segítségeteket kérni külföldi munkavállalással kapcsolatban. Szeretnék dolgozni külföldön (bmilyen ország érdekel, ahol az angolt lehet használni, ill. Írország különösen is, de bmilyen más országra is nyitott vagyok). Van végzettségem, médiával kapcsolatos. De bmilyen tisztességes(!) állást szívesen vállalnék. Angolul elboldogulok, jelenleg is dolgozom az ügyön (angoltanulás). Egyszer már voltam kint hosszabb időt külföldön. 
Az email címem: anolomanolo@freemail.hu 
A válaszokat nagyon köszönöm!

robeni Creative Commons License 2011.09.22 0 0 44

Üdv mindenkinek!

Tud valaki valamilyen inföt a debreceni Poliber Kft-ről németországi munkavállalással kapcsolatban?

Előre is kösz a válaszokat!

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.19 0 0 43

A fiam "története":

beadta az önéletrajzát egy irodához, 30 napi szerződéssel. Az idő eltelt, munka semmi. Egyszer csak kap egy telefont, hogy aktuális e még az álláskeresés. Az igenlő válasz után fél órával telefonált egy német munkaadó, meg is volt egyből a nyelvi interjú, másnap már a részletekkel hívta. (ez péntek - szombaton történt). Hétfőn az irodában az elfaxolt munkaszerződés aláírása és egy szerény jutalék (350 euró) átadása. Szerdán kivittem, péntektől már dolgozott. Közben jött ide egy levél, hogy 09.02 - től regisztrálták németországban és küldték a kinti TB számát. A próbaidő alatt bruttó 1650 eurót és teljes ellátást + szállást kap, utánna a pénze 2000 euró körül lesz, az ellátás + szállás is marad.

Vannak még csodák.. 

janooo35 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 42

Szia!  

 

Mindenképpen lépjetek le...

Úgy ahogy írod itt nincs jövő...

Ausztriában sok lehetőségetek lenne ...

Odakészülök a barátommal..

 

üdv

Janó

 

Skype : janooo35

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.03 0 0 40

Sziasztok!

 

Véleményeket, segítséget, tippet szeretnék, ezért pár hete olvasgatom ezt és hasonlo temau forumokat.

29 eves vagyok es meguntam ezt az egesz orszagot.... a szokasos.

Jol beszelek angolul, papirom nincs, de jelenleg egy cegnel dolgozom, ahol angol a napi hasznalati nyelv, igy interjuztattak , igy vettek fel, szoval nem lenne gond.

Van egy kis tartalek penzem, amivel el tudnek lenni egy darabig kint.

A nagyobg gond, hogy van egy baratnom is :) Aki egy hangot nem beszel nyelveket, de nem akarom itthon hagyni, o is szeretne kijonni. Ruhauzletben uzletvezeto, tehat ilyen fizikai melot birja 12 oraban.

szerintetek erdemes lenne nekivagni? Hova? Kivel? mit lenne erdemes csinalni, hogy kene elkezdeni?

Koszonom elore is a valaszokat!

Borisz1978 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 39

sziasztok Ausztriába keresek valami hosszu távú munkát fémipar területén (hegesztő karosszérialakatos stb) b.kat jogsim van valamint autom amivel csoportokhoz isa betársulnék.

Böby77 Creative Commons License 2011.08.01 0 0 38

Sziasztok!

Van valakinek véleménye a Greenline solution kft.ről?Ment már ki valaki az ők közvetitésével?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!