Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.17 0 0 243
uff ott vagyok én a motorosokban is. keress pl a vifferesben vagy a segiccségesben.
ahon a napokban emlegettek, bár olvasom, beleszólni nem fogok a múlkoriak után. makacs egy csaj vagyok, amit megfogadok meg is tartom.;O))
láttam a szép motorodat.:O)))
Előzmény: Fido Dido (242)
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.16 0 0 242
OFF

Iffy! Tessék átalgyünni a motorosba is!!!!!!:-)

Fido

ON

Előzmény: Lord Iffy (240)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.16 0 0 241
Viszont amit megtalál, azt ki is pancsolná, így hamar a levesben végezné. Bár úgy is lehet hasznosítani. ;-)
Előzmény: Lord Iffy (240)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.16 0 0 240
aztmondta a párom hogy adjuk el a jerryt valami sivatagi törzsnek. frankónk megkeresné nekik a vizet.:ODDDDD
Előzmény: bagifruzsi (239)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.16 0 0 239
Hali, én itt vagyok!

milyen dolog lenne megfosztani egy retrievert a víz élvezetétől? Ezt még jeges februárban is bűn lenne! Az enyém már úszott olyankor. Hehe, azt hittem jégtömbbé fagy, amikor kijön. De hogy milyen boldog volt, és az az önelégült pofa!!!

Ezek szerint jó a tetthely! :-)

Üdv
Fruzsi

Előzmény: Lord Iffy (238)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.16 0 0 238
Halihó mindegyiknek!

na hol voltunk a hétvégén a dögökkel? :O))) a leendő kirándulás helyszinén. amit megbeszéltünk emilben...
találtunk egy frankó útvonalat, egy lélek sem járt arra és útba esik egy horgásztó is ahol nem horgászott senki. a két kuty tiszta viz lett, én meg bothajkurászás közben beletenyereltem egy adag csalánba.:oDDDD
aki majd nem akarja hogy fürödjön a kutyája, szóljon hogy kerüljük el a helyet.;O))

üdv
iffy

Fido Dido Creative Commons License 2002.09.12 0 0 237
Szia Iffy!

Sajnos azóta sem volt benne. A tacskó viszont élvezi, hogy ki-be lehet ugrálni. Hátha megtanulja Bello is.

Fido

Előzmény: Lord Iffy (236)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.11 0 0 236
na mi van a kutyaházzal? :O)))
Előzmény: Fido Dido (234)
szussz01 Creative Commons License 2002.09.06 0 0 235
Szal akkor jól vettem ki az infót, hogy nem lesz kirándulás? Remélem, októberre megembereljük magunkat, és tényleg össze tudunk hozni egy kutyaösszeeresztő bulit :)
Fruzsi: a kidobott kiskutyát nem sikerült megtalálni, a BPTV egész bagázsával beszéltem, a sokadik nő volt, az aki felveszi az ilyen hirdetményeket, de telefonszámot, pontos helyet nem tudott mondani.
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.05 0 0 234
Iffy:

Ma megcsináltam a kutyaház bejáratát a leírtak szerint. Azóta nem is ment be.☺ Kiváncsi vagyok, hogy mikor fogja megszokni, esetleg megszeretni. Csak ideiglenesre csináltam, hogy ha nem válik be, akkor könnyű legyen leszerelni.

Fido

Előzmény: Lord Iffy (228)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.03 0 0 233
Tényleg! Tudja valaki, mi lett a kocsiból kidobott goldennel, akiről szuszmok írt? Fruzsi
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.03 0 0 232
Szia Iffy!

Nem gondoltam volna, hogy Bellonk meglep minket. Nekem még mindig kölyökkutya.:-)
Ok, akkor október végére egyeztessünk időpontot.

Bello nagyon megszerette az ágyát. Este szó nélkül belefeküdt és reggelig édesdeden alukált benne.
Most így szombaton lesz időm átépíteni a házát.

Fido

Előzmény: Lord Iffy (231)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.03 0 0 231
na most akkor már télleg halasszunk?!:O((
viszont én már csak okt. végén érek rá legközelebb...
Előzmény: Beuska (230)
Beuska Creative Commons License 2002.09.02 0 0 230
Sziasztok!

Jelentjuk,hogy nagylany lett a kiskutyankbol!!!
Ugyhogy mi sem tudunk reszt venni a talalkozon,ezert erdemesnek tartanank kesobbi idopontot kijelolni.

Beuska&Fido

bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.02 0 0 229
Fájdalommal tudotom mindenkivel, hogy nem hiszem, hogy ott leszünk hétvégén. (ki-ki örüljön vagy sírjon) :-)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.02 0 0 228
próbáljátok ki, hátha neki is megtetszik a beugrálós dolog. a faforgácsot meg imádják, általában minden kutya. puha és meleg. összevissza turkálják, néha utánna kell pótolni mert kijön velük a házból. de ugy alapjába véve nem okoz nagy rumlit a forgács.
nállunk a szőnyegpadlót lerágták néhol... de hát tudod. egy kutya az kutya, két kutya az török átok.:oDDDD
reggel mikor kimásznak az orruk tiszta forgács.:O)))
Előzmény: Fido Dido (227)
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.02 0 0 227
Köszi a tanácsot!
Sajnos a kosár az extra mérete miatt nem fér be a házba, de ezt a megemelt bejáratot ki fogom próbálni.

A ház eredetileg egy kész baumaxos kutyaház volt, amit szinte teljesen szétszedtem, megerősítettem, kapott körbe egy 5cm-es nikecell szigetelést és OSB belső borítást. A tető is teljesen vizállóvá lett téve. Sajnos csak a játékait tartja benne. Vagyis Beuska oda pakolja, és ő onnan szedi ki.:-)

Fido

Előzmény: Lord Iffy (226)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.02 0 0 226
egy idő után ha a kosarat megszokta, megpróbálhatnátok átpakolni a pokrócot a házba. vagy az egész kosarat. elöbb utóbb megszokja.

mi kezdtük két kutyaházzal, aztán egymás mellé a kettőt összenyitva...aztán lett egy felforditott szekrényünk ami tele lett dobálva faforgáccsal. nem nekik lett készitve, de rájöttünk hogy nagyon tetszik nekik és ők az ilyen beugrálós házakat szeretik. ekkor összekalapáltuk a két házat eggyé, az alját megemeltük és teledobáltuk faforgácsal. azóta ki-be.:O)) még igy nyártáján is alszanak benne, ugy szeretik.
igy néz ki:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Fido Dido (225)
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.02 0 0 225
A pénztárosnő megkérdezte, hogy bernáthegyink van? :-) A legnagyobbat vettük, mert az egyel kisebbe nem férne bele.

Fido

Előzmény: Fido Dido (224)
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.02 0 0 224
Sziasztok!

Mivel Bello nem hajlandó a házában aludni, ezért tegnap este vettünk neki egy műanyag, ovális "kutyaágyat". Tettünk bele pokrócokat (a megszokottat is). Először idegenkedett tőle, csak a hívásunkra volt hajlandó beleülni, de később bele is feküdt. A jóéjtpuszi után :-) még kimászott belőle, szerintem még kicsit zavarta. Hajnalban meglestem, és édesdeden aludt benne. Biztos tetszett neki, hogy kicsit összegömbölyödve is végig meg tudja támasztani a hátát rajta.:-)
Azért sajnálnám, ha nem használná a házát. Annyit dolgoztam a komfortossá tételén.

Fido

szuszmok Creative Commons License 2002.08.30 0 0 223
igen, ebben tökéletesen igazad van.
mert mondjuk, hogy a rendszámot hirtelen nem jegyzi meg vagy nem látja (mondjuk idősebb valaki), azt megértem.
Előzmény: gtokaji (222)
gtokaji Creative Commons License 2002.08.30 0 0 222
vagy egy kereskedelmi radiot. szinte barmelyiknek nagysagrenddel nagyobb a hallgatosaga, mint a bp tv nezettsege.
Előzmény: szuszmok (221)
szuszmok Creative Commons License 2002.08.30 0 0 221
nem tudom. én szivességből tettem fel.
remélem, megoldódik a dolog.
az is lehet, hogy aki látta, rosszul azonosította a kutyát. bármi megtörténhet.
azt én sem értem, hoyg miért nem hívtak állatvédőket vagy menhelyeket:-(
Előzmény: gtokaji (220)
gtokaji Creative Commons License 2002.08.30 0 0 220
hat - kiteszik zold suzukibol, amit valaki lat, befogadja, napokig sir a kutya, aztan hivja a mediat (egy TVt????)

raadasul egy golden. ne kezdene el ezerrel baratkozni, akarkivel???

szal 2 dolog santit benne.

Nem vonom ketsegbe, hogy bemondtak egyebkent.

Előzmény: szuszmok (218)
szuszmok Creative Commons License 2002.08.30 0 0 219
a műsor egy délelőtti beszélgetős műsor, amit este, éjjel ismételnek. Én csak annyit tudok, amit nekem is mondtak, hogy rakjak fel:-(
Előzmény: szuszmok (218)
szuszmok Creative Commons License 2002.08.30 0 0 218
milyen kétségeid?
Előzmény: gtokaji (216)
szuszmok Creative Commons License 2002.08.30 0 0 217
Köszi és bocs a telefonos "zaklatásért":-)
Előzmény: szussz01 (211)
gtokaji Creative Commons License 2002.08.30 0 0 216
eros ketsegeim vannak nekem ezzel a sztorival kapcsolatban sajnos.
Előzmény: szussz01 (215)
szussz01 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 215
Mindenki: meggyes-fahéjas lesz, és kész!
Lassan már a topic címe "Gasztronómia" lesz, tehát zaba abbahagyva.
A soroksári goldenkutyi keresés jelenleg ott tart, hogy az asszisztens sem tudja, mi hangzott el a műsorban, aki tudja, az hétfőn lesz, akkor lehet nála érdeklődni. Szerintem a zöld Suzuki rendszámát előbb ki lehet deríteni, mint egy sínylődő kutty kilétét:(
Lord Iffy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 214
jajj nehogymár hozzánk igazitsad a sütikészitést.:O)) meggyes-fahéjas izé jó lesz. mi azt a párommal úgy szoktuk enni, hogy én a süti+fahéj ő meg kizabálja a meggyet belőle mert én aztsem...:O))
meggybe még nem haltam bele, ugyhogy inkább meggyet mint mazsolát.

na jó kis kutyatéma.:oDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!