Keresés

Részletes keresés

szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 267
Hello Fruzsi,

Részemről bármilyen más kutty is elfogadható, hiszen azt hiszem, nem várhatjuk el, hogy akinek több kutyája van, az hagyja otthon, míg a "kivételezett" jöhet. Természetesen ezt egy személyben nem dönthetem el, tehát várjuk a jelentkezők véleményét is!!!

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.01 0 0 266
Szia!
A diót mi is nagyon szeretjük! Bár a labim jobban elvolt vele.

Nekem elvileg mind a két időpont jó, szívesebben mennék a korábbin.
Majd rákérdezek az autóval rendelkező retrieverszimpatizánsomra, hogy ő mikor ér rá, mert vele akarom elvitetni magunkat.

Egy kérdés: Egyéb más eb is jöhet (pl. tacskó, netalán belga juhász), vagy ők ki vannak zárva a zártkörű, retrieveres randiból? :-)

Szió
Fruzsi

Előzmény: szussz01 (265)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 265
A kirándulás szervezését is el kellene kezdeni, ha jól emléxem, az október vége elég sok embernek megfelelő. Jó lenne, ha megírnátok, hogy október 19-20 vagy 26-27-i hétvégék közül melyik megfelelőbb, illetve, hogy szombaton vagy vasárnap legyen. Szerintem a szombati nap abból a szempontból jobb, hogy vasárnap még mi, szegény gazdik, ki tudjuk pihenni a kirándulás mellékhatásait:)
Lord Iffy által javasolt hely nekem nagyon szimpatikus; lehet mászkálni, kutyát úsztatni.
Jelezzetek vissza vagy itt a fórumon, vagy mailben!
Köszi, Zsuzsi
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 264
Sziasztok,

visszatértem a nyaralásból. Zulu 1 hetet töltött panzióban, és mondhatom nagyon jól viselte. Bár néha rájött a visíthatnék, de alapjában jól érezte magát. Persze "sanyarú" sorsa volt: naponta többször kiengedték, labitársakkal játszhatott, és mindenkinek a kedvence, hiszen 5 hónapos kora ismerik. Az elején aggódtam egy kicsit, hogy szegénynek milyen rossz lesz, ha nem lát 1 hétig, de igazából nem zavarta a távollétem. Persze amikor érte mentem, majdnem ledöntött a lábamról,annyira örült, de amint hazaértünk a kerttel volt elfoglalva, meg kellett mindent viszlatni, hogy minden rendben volt-e a távolléte alatt. Ami pedig nagy örömet jelentett neki, hogy elkezdett hullani a dió a fáról, és lehet rágcsálni.

bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.26 0 0 263
Esetleg próbálj futkosni vele, "menekülni" előle. Akkor valószínűleg azzal fog foglalkozni, hogy kövessen (jó esetben labdával a szájában) és nem a rágással lesz elfoglalva. Aztán egyszercsak visszafordulsz, játszol vele, dícséred, elveszed a labdát, megint eldobod, és megint futkostok.
Én ezt csinálnám, de esetleg dobd fel a témát egy retrieveres szakoldalon is (www.retrieversport.hu vagy www.labrador.hu).

Fruzsi

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 262
Ja még annyit,hogy a teniszlabda nagyon bevált.
Ezt szereti a legjobban rágni:))))))
Előzmény: Törölt nick (261)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 261
gtokaji
Szó sincs dolgozásról. A játék mellett napi 5-10 percet dobálok neki és naponta úgy ötször leültetem.
Egyébként az egész család kényezteti,csak én vagyok ilyen "szigorú" hozzá:)))

fruzsi
köszönöm a tanácsokat:)

Előzmény: gtokaji (257)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.24 0 0 260
Majd ha megszáll az ihlet. Eddig ez a 3 "rész" készült el, de majd még gondolkozom. :-)
Előzmény: Tibbe (259)
Tibbe Creative Commons License 2002.09.24 0 0 259
Folyt..mikor köv.?????????
Előzmény: bagifruzsi (255)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.24 0 0 258
Vagy még egy kicsit többet is. :-)
Előzmény: gtokaji (257)
gtokaji Creative Commons License 2002.09.23 0 0 257
komolyan gondolod, hogy 10 hetesen mar dolgoznia kene? Az osztonei szinte meg fel sem ebredtek, baba meg. adj neki 2 honapot.
Előzmény: Törölt nick (254)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.21 0 0 256
kradir:

Ha szereti a játékát, akkor mindegy, hogy teniszlabda vagy dummy. Amikor felvette, akkor próbálj futni előle, akkor valószínűleg követni fog. A másik pedig, hogy hagyjál neki még egy kis időt, még nagyon baba. Valószínű, hogy ki fog alakulni magától is. :-)

Fruzsi

Előzmény: Törölt nick (254)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.21 0 0 255
ZSEPIKE ÉS A MACSKÁK (folytatásos regény)

Zsepike és a kismacska (1. Rész)

Zsepike az öregek otthonában találkozott egy pár hónapos szürkecirmos macsekkal. Szívélyesen üdvözölte, mire az jól pofonvágta. Zsepike pofájára a teljes kétely és megrökönyödés ült ki. Legközelebbi közeledését erőteljes farkcsóválással kezdte, és tartotta az 1 m-es távolságot. A kiscica farka leginkább az üvegtisztítóra hasonlított, a háta púpos volt és úgy szólt, mint a kiürült szódásüveg.

Zsepike és a kamaszmacska (2. Rész)

Mentünk hazafele. Zsepike szabadon. Egyszer csak megláttam egy fekete macskát. Nem szóltam a Zsepinek, kíváncsi voltam, hogy egyedül mit hoz össze. Amikor meglátta, peckesen kihúzva közeledett felé. A macska még nem vette észre. Amikor meglátta, hirtelen 2x akkor a lett, mint a kutyám, kettőt fújt és elfutott. Zsepike méltóságteljesen odament, ahol a cica volt és megszaglászta a helyét.

Zsepike és a saját macska (3. Rész)

A cica lopni akart. Okos jószág, tudja, hogy lusták vagyunk, hogy személyesen kidobjuk. Ezért a kutyák alapfokú oktatást kapnak macskakergetésből is. Most is ez történt. Zsepikével közöltem, hogy „Hol a cica, fogd meg!” Erre felpattant, átfutott a macskán és kint a kertben kémlelte a kerítést, hogy vajon hol a cica. A macska pedig nyugodtan továbbsétált, csak azt nem mondta, hogy „Fuj, kutyák!”

Törölt nick Creative Commons License 2002.09.21 0 0 254
Sziasztok

Van egy tíz hetes kiskutyánk, aki
goldennek golden, de retrievernek még nem az igazi. Inkább olyan Golden Rágcsáló fajta :)))

Boldogan rohan az eldobott labda után de amikor megtalálja, önfeledten rágni kezdi és nem akaródzik neki visszahozni.Próbálkoztam már más tárggyal is de a vége mindig ugyanaz:)))
Egyébként okos a "dög", már leül ha kérem és a sípos behívásra (kaja) is rohan hozzám.

Talán egy igazi dummy-val nagyobb sikerem lenne.
Tudja-e valaki,hogy Budapesten hol lehet dummy-t beszerezni?

bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.20 0 0 253
Még ennyi kiegészítés jött a kutyáról: "Közelröl megnéztem nem biztos hogy teljesen fajtiszta de legalább a 3/4 labrador."
Fruzsi
Előzmény: bagifruzsi (252)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.20 0 0 252
Szegeden a fatelepre költözött egy krémszínű labrador szuka. Nagyon szeretne egy jó kis gazdit. érdeklődni a fagabi@fw.hu címen lehet.
Tibbe Creative Commons License 2002.09.18 0 0 251
Jól van na..... akkor is aranyosak........
Előzmény: Lord Iffy (250)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.18 0 0 250
mind mondtam találtam őket a neten.
Előzmény: Tibbe (249)
Tibbe Creative Commons License 2002.09.18 0 0 249
Most nagyon izgit mondtál...szerintem mindenki arra volt kiváncsi kié a két kutyus.......
Előzmény: Lord Iffy (247)
Beuska Creative Commons License 2002.09.18 0 0 248
En feltettem oket hatternek a desktopomra:))
Kar,hogy olyan picike a kep.

Bello annyira jofej, ha jon hozzank vendeg egybol megy simiztetni magat es pacsit adni,es hirtelen elokerul a labda is:)))
Vendegnek menekves nincs,labdazni kell:)))

Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.18 0 0 247
nemtudom. csak úgy találtam őket.:O)))
gondolom anyuka és kölyke lehet...
Előzmény: bagifruzsi (246)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.17 0 0 246
Kit tisztelhetünk a két kuttytban?
Bűbájosak!!!
Előzmény: Lord Iffy (244)
Tibbe Creative Commons License 2002.09.17 0 0 245
Nagyon édesek, egy idilli családi fotó::::
Előzmény: Lord Iffy (244)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.17 0 0 244

:O))
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.17 0 0 243
uff ott vagyok én a motorosokban is. keress pl a vifferesben vagy a segiccségesben.
ahon a napokban emlegettek, bár olvasom, beleszólni nem fogok a múlkoriak után. makacs egy csaj vagyok, amit megfogadok meg is tartom.;O))
láttam a szép motorodat.:O)))
Előzmény: Fido Dido (242)
Fido Dido Creative Commons License 2002.09.16 0 0 242
OFF

Iffy! Tessék átalgyünni a motorosba is!!!!!!:-)

Fido

ON

Előzmény: Lord Iffy (240)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.16 0 0 241
Viszont amit megtalál, azt ki is pancsolná, így hamar a levesben végezné. Bár úgy is lehet hasznosítani. ;-)
Előzmény: Lord Iffy (240)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.16 0 0 240
aztmondta a párom hogy adjuk el a jerryt valami sivatagi törzsnek. frankónk megkeresné nekik a vizet.:ODDDDD
Előzmény: bagifruzsi (239)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.16 0 0 239
Hali, én itt vagyok!

milyen dolog lenne megfosztani egy retrievert a víz élvezetétől? Ezt még jeges februárban is bűn lenne! Az enyém már úszott olyankor. Hehe, azt hittem jégtömbbé fagy, amikor kijön. De hogy milyen boldog volt, és az az önelégült pofa!!!

Ezek szerint jó a tetthely! :-)

Üdv
Fruzsi

Előzmény: Lord Iffy (238)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.09.16 0 0 238
Halihó mindegyiknek!

na hol voltunk a hétvégén a dögökkel? :O))) a leendő kirándulás helyszinén. amit megbeszéltünk emilben...
találtunk egy frankó útvonalat, egy lélek sem járt arra és útba esik egy horgásztó is ahol nem horgászott senki. a két kuty tiszta viz lett, én meg bothajkurászás közben beletenyereltem egy adag csalánba.:oDDDD
aki majd nem akarja hogy fürödjön a kutyája, szóljon hogy kerüljük el a helyet.;O))

üdv
iffy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!