Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2002.10.04 0 0 290
Szívesen.Ma simiztem éppen 1 5hónapos fekete Labbancsot(worf?)és 1 2 éves Goldent(Spike?),ama bizonyos kombi merci csomagterében amit elloptak a katasztrófakuttyokkal 1ütt.2napja meg a másik 2-t:Csoki labbancs Murphy-t és beauceron Woodoo-t.Oljan Gyönyörűek.De a Mazsola névre hallgató stafford is édi volt(Ő is katasztrófakutya).
ÖP
Előzmény: Fido Dido (289)
Fido Dido Creative Commons License 2002.10.04 0 0 289
Köszi!
Tündériek!!!!!!!!!!!!:-)

Fido

Előzmény: Ördögpirula (288)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.10.04 0 0 288

ÖP

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.03 0 0 287
Látod látod, még én is képes vagyok a fejlődésre.

Azért egy kis szurkálás: Van olyan belga a Földön, amelyik megérdemli, hogy én felhúzzam magam miatta?

Na mindegy, valahogy csak túléli, hogy itthon marad. majd megmondom neki, hogy miattad van. :-)

Fruzsi

Előzmény: Lord Iffy (286)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 286
hát igen, ilyen az élet. eccer fenn, eccer lenn.:O)))
legközelebb igérem elhozhatod szegény balgát de ha most jönne balhé lenne belőle hogy szegény elhanyagolt balgát dögönyözzem meg vagy mindenkikedvence zsepit.;O))
igen egyébként én is "benne" voltam, de ugylátom pozitiv irányban fejlődsz fruzsi. még a végén egész normális leszel.:O))
Előzmény: bagifruzsi (285)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.03 0 0 285
szussz01:

Ha Te azt tudnád, hányan voltak... akkor nálam biztos okosabb lennél, mert én már nem nagyon tudom számolni. :-)

De azért tudni kell, hogy Iffy is köztük volt, most pedig diszkriminatív módon kizárja szegény, egyébként is elnyomott, érzékeny lelkületű, depressziós és hátrányos helyzetű jószágot. :-)

Előzmény: szussz01 (275)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.03 0 0 284
koszonom, felirtam.
Előzmény: Lord Iffy (281)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.03 0 0 283
levél megérkezett, reagáltam, mailcím ment magánban
Előzmény: Lord Iffy (282)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 282
közben rájöttem hogy hol rontották el a démonok. a mailbox nem tud sok cimzett nevet kezelni, igy alapból kitörölt titeket és csak az első öt nevet hagyta meg. ujraküldtem, szussz most nézz rá.:O))
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 281
szussz irj egy másik emailcimedet (ha van) magánban.

gtokaji, neked meg küldöm a telszámom mindjárt... (a lassú galambal.:O)))

Előzmény: szussz01 (277)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.02 0 0 280
es faradt is vagyok, a szoismetles ritkan szokott ilyen csunyan becsuszni :(
Előzmény: gtokaji (279)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.02 0 0 279
sziasztok,
ezerrel uszom a munkaban mostanaban. minket tovabbra is erdekel az osszeroffenes, kirandulas (plane ha ilyen marad az ido), de azt hiszem, nekunk gyakorlatilag mindegy az idopont. Gyakorlatilag csak a megelozo este fog kiderulni, hogy tudunk-e menni. Ezert jo lenne, ha kaphatnek egy telefonszamot emailben valakitol, aki biztosan megy, es akkor tudok kuldeni SMSt, hogy "varjatok meg", vagy "b@sszus..."
elore is koszonjuk szepen nagyon, komolyan.
Előzmény: bagifruzsi (273)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.02 0 0 278
szalajtottál
már írni sem tudok
szussz01 Creative Commons License 2002.10.02 0 0 277
meglestem. Semmi. Igen lassú galambot szaljtottál az üzenettel
Előzmény: Lord Iffy (276)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.02 0 0 276
ingyenpostafiokját mindenki lesse meg...MOST! :O))
(gyk: amivel itt regisztrált.)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.02 0 0 275
"Te belgaellenes vagy? Fúúj"

Bagoly mondja verébnek? Nem is tudom hányan akarták már Fruzsit meglincselni a belgások, igaz?:)
Ez csak ugratás, de gondoltam, jó poén.

Előzmény: bagifruzsi (273)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.02 0 0 274
a továbbiakat majd emilben megbeszéljük. mindjárt összütök megint egy körmailt...
Előzmény: bagifruzsi (273)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.02 0 0 273
te belgaellenes vagy? Fúúúúúúj! :-)
Egyébként csak én járok jobban, mivel egy kutyával közlekedni, egy kutyára figyelni... sokkal könnyebb. Egy ilyen találka pedig azért nem stresszmentes egy érzékeny lelkületű belgának: sok ember, meg kutya, ráadásul mindegyik szeret úszni és még engedik is nekik. Hát ez taszító.

Én is a szombat mellett voksolok, hogy melyik hétvége, az még függő...

Azért a helyet, időt, mindent még rögzítsük újra pontosan és azt is, hogy hozzopn-e mindenki kaját, piát, fogunk-e esetleg szalonnát sütni, és ilyeneket.

Fruzsi

Előzmény: Lord Iffy (268)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 272
Zulunak összkomfortos kutyaháza van, duplafalú, hungarocellel bélelt, padlószőnyeges. Ezt csak nappali háznak használja, ugyanis tavaly vírusos torokgyulladást kapott, ezért estére mindig beengedtük a lakásba, és valahogy azóta is ottragadt. A szép házában nappal "eltengődik", amint hazaérek jön utánam a lakásba, este meg a heverőn a lábamra fekszik, és így nézzük a tv-t. Bátyám szerint: "ennek a kutyának csak megszületni volt nehéz".
Előzmény: Lord Iffy (271)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.01 0 0 271
na azé....

milyeink meg most élvezik az uj ágynemüt a házukban. :O)))
egy ismerős asztalos megdobott egy zsák forgáccsal. reggel a két dög orra tiszta forgács.:O))

szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 270
Na jó, azért én is hiányoztam neki, ugyanis eléggé "anyás".
Előzmény: Lord Iffy (269)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.01 0 0 269
szia szussz.:o)))
örülök hogy Zulu jólérezte magát, de azért azt nem mondtad komolyan hogy nem hiányolt. ugye? :O)))
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.01 0 0 268
balga juhász???? nehogy már egy balga juhászt odahozzál a sok okos ügyes és csinos kis retriever közé fruzsi, me lecsaplak. ;O)))

időpontügyileg irányitható vagyok, nekem mindegy.:O)) a szombati nap jobb, emlitve már hogy mi is tudjunk pihenni. merugye a dögök nem járnak hétfőn dolgozni.:O))
mint főszervező aszisztens (:O)) ugy gondoltam hogy egyenlőre jöjjenek labik és goldik. elég lesz őket összeterelni és megabajgatni. aztán majd legközelebb egyéb renitensek is benézhetnek.
merugye mégiscsak alapitói elsőtalálkozás lenne, nehogy már pl mindenki fruzsi balgájával legyen elfoglalva a labbancsok meg háttérbe szorolnak.:O)))
de ha nagy sértődés alakulna ki belőle, akkor jöjjenek a más(ik) kutyák is...

uff
iff(y)

Előzmény: bagifruzsi (266)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 267
Hello Fruzsi,

Részemről bármilyen más kutty is elfogadható, hiszen azt hiszem, nem várhatjuk el, hogy akinek több kutyája van, az hagyja otthon, míg a "kivételezett" jöhet. Természetesen ezt egy személyben nem dönthetem el, tehát várjuk a jelentkezők véleményét is!!!

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.01 0 0 266
Szia!
A diót mi is nagyon szeretjük! Bár a labim jobban elvolt vele.

Nekem elvileg mind a két időpont jó, szívesebben mennék a korábbin.
Majd rákérdezek az autóval rendelkező retrieverszimpatizánsomra, hogy ő mikor ér rá, mert vele akarom elvitetni magunkat.

Egy kérdés: Egyéb más eb is jöhet (pl. tacskó, netalán belga juhász), vagy ők ki vannak zárva a zártkörű, retrieveres randiból? :-)

Szió
Fruzsi

Előzmény: szussz01 (265)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 265
A kirándulás szervezését is el kellene kezdeni, ha jól emléxem, az október vége elég sok embernek megfelelő. Jó lenne, ha megírnátok, hogy október 19-20 vagy 26-27-i hétvégék közül melyik megfelelőbb, illetve, hogy szombaton vagy vasárnap legyen. Szerintem a szombati nap abból a szempontból jobb, hogy vasárnap még mi, szegény gazdik, ki tudjuk pihenni a kirándulás mellékhatásait:)
Lord Iffy által javasolt hely nekem nagyon szimpatikus; lehet mászkálni, kutyát úsztatni.
Jelezzetek vissza vagy itt a fórumon, vagy mailben!
Köszi, Zsuzsi
szussz01 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 264
Sziasztok,

visszatértem a nyaralásból. Zulu 1 hetet töltött panzióban, és mondhatom nagyon jól viselte. Bár néha rájött a visíthatnék, de alapjában jól érezte magát. Persze "sanyarú" sorsa volt: naponta többször kiengedték, labitársakkal játszhatott, és mindenkinek a kedvence, hiszen 5 hónapos kora ismerik. Az elején aggódtam egy kicsit, hogy szegénynek milyen rossz lesz, ha nem lát 1 hétig, de igazából nem zavarta a távollétem. Persze amikor érte mentem, majdnem ledöntött a lábamról,annyira örült, de amint hazaértünk a kerttel volt elfoglalva, meg kellett mindent viszlatni, hogy minden rendben volt-e a távolléte alatt. Ami pedig nagy örömet jelentett neki, hogy elkezdett hullani a dió a fáról, és lehet rágcsálni.

bagifruzsi Creative Commons License 2002.09.26 0 0 263
Esetleg próbálj futkosni vele, "menekülni" előle. Akkor valószínűleg azzal fog foglalkozni, hogy kövessen (jó esetben labdával a szájában) és nem a rágással lesz elfoglalva. Aztán egyszercsak visszafordulsz, játszol vele, dícséred, elveszed a labdát, megint eldobod, és megint futkostok.
Én ezt csinálnám, de esetleg dobd fel a témát egy retrieveres szakoldalon is (www.retrieversport.hu vagy www.labrador.hu).

Fruzsi

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 262
Ja még annyit,hogy a teniszlabda nagyon bevált.
Ezt szereti a legjobban rágni:))))))
Előzmény: Törölt nick (261)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 261
gtokaji
Szó sincs dolgozásról. A játék mellett napi 5-10 percet dobálok neki és naponta úgy ötször leültetem.
Egyébként az egész család kényezteti,csak én vagyok ilyen "szigorú" hozzá:)))

fruzsi
köszönöm a tanácsokat:)

Előzmény: gtokaji (257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!