Keresés

Részletes keresés

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.01.26 0 0 17733

Na, hála az égnek! Már félni kezdtem, hogy én vagyok az egyetlen hülye, aki igy gondolja! :)

Előzmény: Törölt nick (17732)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.26 0 1 17732

A legideálisabb helyzet szerintem is a "barátság extrákkal" felállás lenne a harmadik fél felé, akivel jó dumálni, jó közösen az ágyba bújni, aztán szépen hazamegy és mindenki éli tovább az életét. Ilyet viszont baromi nehéz lesz találni, bár időnk van rá, és inkább az idő teljen, minthogy elrontsunk valamit.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17730)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.01.26 0 3 17731

"... mi az hogy más véleményen van egy ilyen szituációban, mint ami nálunk kialakult?"

Szerinted létezik kerek e világon olyan dolog, amiről mindenkinek meg kell egyezzen a véleménye? Ha ezt komolyan igy gondolod, akkor veled tényleg fölösleges vitába szállni.

Igen, jól látod: gyakran vitázom. Mert van véleményem és nem is szégyellem elmondani azt. Viszont nem hiszem, hogy valaha olvastál volna tőlem olyan kijelentést, amiben azt állitottam volna, hogy csak nekem van, nekem lehet igazam. Ellentétben veled, aki úgy véled, hogy az abszolút igazság birtokosa vagy és ellenségnek tekintesz mindenkit, aki másként vélekedik. 

Egyet ne feledj: értelmes vita másként gondolkodó emberek között csak javára és hasznára válhat mindenkinek. A vagdalkozás és hőzöngés viszont csak mérget szül. Válassz...

Előzmény: mgakaland (17727)


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.01.26 0 2 17730

"sem szeretkezés, sem kefélés nem lesz"

És értelme sem lesz! :)

Nem azt mondom, hogy jól esne, ha a feleségem vagy a harmadik fél szerelembe esne egy ilyen helyzetben. De azt sem tudom elképzelni, hogy abszolút minden szimpátia és érzelem nélkül menjen végbe egy ilyen akció. 

Ha ezt elviselnénk vagy ezt kivánnánk, akkor ennyi erővel épitenék egy "baszógépet". Az mindig rendelkezésre áll, nem kell hozzá alkalmazkodni, nem áll fenn a veszélye, hogy szerelmes lesz. Nade ebben mi az élvezet? Egy hármasnak szerintem pont za a különlegessége, hogy egy hús-vér ember van bevonva, nem egy gép. Egy érzelem-mentes emberrel pedig én még csak az utcán találkozni sem szeretnék, nem hogy az ágyunkba beengedni.

Előzmény: Törölt nick (17728)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.26 0 6 17728

Üdv! Szándékosan nem reagálok senkinek a hozzászólására. Mindkét tábor elmondta a véleményét a dologról, amihez joga volt, van. A tapasztalatok nagyon eltérőek, mint ahogy az a vélemény is, hogy egy adott többes szituban ki mit nevez szeretkezésnek vagy kefélésnek. A lényegen ez mit sem változtat, mint hogy azon sem, az utóhatás kire hogy hat, ki hogyan éli át tekintettel mindkét nemre, s a kívülálló résztvevőre is. Ebből az aspektusból én is elmondhatom azt, a kedves hölgy (feleség) igényei, elképzelései, vágyai, az egymásra hangolódás van a legnagyobb hatással az együttlétek sikeres kimenetelére. Ja, hogy ebbe vegyül (het) némi kialakuló érzelem is a feleség és a harmadik fél között,  ami valamilyen formában befolyással lesz a pár életére: pozitív és negatív, nos mindkét esetre van példa. De kérem szépen, akkor mindenki emlékezzték arra, hogy a harmadik fél kiválasztása a kölcsönös szimpátia alapján történik meg. De arra nincs megfelelő receptúra, hogyan tartsuk kordában a keletkező érzelmeket, mert nem vagyunk egyformák. Természetesen lesznek olyanok, akik erre az állításra is felhoznak majd ellenpéldát. De ha az elején nincs szimpátia, rokonszenv az adott pár és a harmadik fél között, akkor abból sem szeretkezés, sem kefélés nem lesz.

mgakaland Creative Commons License 2019.01.26 -1 0 17727

Ad egy én senkit nem hülyéztem le, szeretném elvárni, hogy te sem tedd. Előre is köszönöm. Ugyanakkor valóban voltak kárörvendő, illetve nem feltétlen támogató hozászólások, emailek. Arról nem is beszélek, hogy mi az hogy más véleményen van egy ilyen szituációban, mint ami nálunk kialakult. Aki abban más véleményen van, az nem feltétlen a jóakaróm, erről ennyit, szerintem nyugodtan pattanj le rólam. Köszi. Kicsit beleolvasgattam a hozzászólásaidba, és érdekes módon valahogy mindenkivel konfliktusba keveredsz egyfajta észosztóként, megpróbálván beszabályozni mindenkit. Te voltál, aki azt mondta hogy hármas miatt még nem mentek szét párok, aztán jöttek ellenpéldák, stb. Szóval hosszasan elvitatkozhatnánk arról, hogy ki nem viseli az ellenkező véleményt.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17726)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.01.26 0 2 17726

"ellenlábasunknak"...

Bocs, de neked nincs ki a négy kereked.

Komoloyan gondolod, hogy itt most van egy tábor, aki annak drukkol, hogy neked rossz legyen? Vagy az a valószinűbb, hogy nehezen viseled, ha valaki simán csak más véleményen van, mint te?

Fogadj meg egy jótanácsot: ne görcsölj és ne elmélkedj ezeken a dolgokon annyit. Simán csak éld át. És meglátod, mindjárt megszűnnek a problémáid!

Előzmény: mgakaland (17724)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.26 0 0 17725

Királyság! Örülök, hogy sikerült megoldani. :) Nagyon necces helyzetnek tűnt. 

Előzmény: mgakaland (17724)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.26 -1 2 17724

igen, helyreállt a rend. Ezúttal az esemény nem sikerült olyan hevesre és frenetikusra mint máskor, talán az előzetes feszültség miatt, így most egy darabig nem is tervezünk újabb rendezvényt, de itthon minden rendben. Minden ellenlábasunknak ezzel csalódást kell okoznunk. És továbbra is kitartok a véleményem mellett, izgat, ha hármasban kefélünk, de nagyon nem izgat ha szeretkeznek vele.

Előzmény: Törölt nick (17723)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.25 -1 0 17723

...na mi történt, helyreállt a rend? Jól sikerült a dolog?

Előzmény: mgakaland (17705)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.21 -2 0 17722

Végülis ugyanazt mondtuk

Előzmény: olegnagy (17721)
olegnagy Creative Commons License 2019.01.21 -1 3 17721

Nem, nem erre gondoltam, biztos rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy a férfiak között is kell lennie összhangnak, harmóniának. Előjáték közben is, mert ugye nem csak a baszásról van szó.

Előzmény: Törölt nick (17719)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.20 -2 1 17720

Saját tapasztalatunk alapján másként fordítanám, mi is így csináljuk. Nem elfáradás, hanem folyamatos váltásban vagyunk, egyrészt tovább is bírjuk, másrészt a merevedés sem lesz oda a várakozás során. Nem egy körhintát kell elképzelni, de mi néhány percenként váltjuk, ki zakatol a punciban, és ki a szájában, vagy éppen segít egy kis simogatással, csiklóizgatással. Így valóban mindenki résztvesz a játékban, és nem marad néző

Előzmény: Törölt nick (17719)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.20 -5 0 17719

Le fordíthatom?

Remélem jól fordítom:)!

Egy férfi adja meg azt a lehetőséget,hogy a kiszemelt feleséget baszó férfi egyedül tegye a dolgát .Majd ha kifáradt jöhet a házigazda:). Utána ketten egyszerre is basszák a feleséget ha a Nő igényli!:):)

 

Előzmény: olegnagy (17718)
olegnagy Creative Commons License 2019.01.20 0 0 17718

Szerintem az az ideális, amikor a férfiak úgy adnak egymásnak lehetőséget, ahogy egy duettet éneklő pár adogatja egymásnak a szólórészeket - és persze néha egyszerre is énekelnek.

Előzmény: mgakaland (17715)
öregbaka Creative Commons License 2019.01.20 0 1 17717

Bár ne kellene negatív dolgokat olvasni. A valóság, hogy különbözőek vagyunk és a dolgokat másképp éljük meg.  Aki pórul jár, segítsük. Akinek sikerül megélni a hármas örömeit, azt vegyük mintának. 

Izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel, mi izgat? Más-más a tűrési inger, tartsuk tiszteletbe.

  

Marci 40 Creative Commons License 2019.01.20 0 4 17716

Sziasztok! A legjobbakat kívánom Neketek. Semmi közöm hozzá, de itt picit ingoványos területre is tévedhettek. Jó ötlet azzal fenntartani szexkapcsolatot, akihez a párom elkezdett kötődni? Még ha egyoldalú is a kötődés, komoly veszélyeket hordoz a Ti házasságotokra nézve. Ez csak akkor működhet jól, mint az esetetekben, ha a párod nem akar kihagyni belőle. Fontolják ok meg, hogy nem inkább a kapcsolatotokon kellene még dolgozni, és a vágy tárgyát( jelen esetben egy bizonyos harmadik fél farkát) hanyagolni. Ha tetszik a párodnak ez a felállás, de ragaszkodik xy-hoz, vagy már nélküled szervez randit, ott vigyázzatok. Sok sikert kívànok. Marci

Előzmény: mgakaland (17715)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.20 -3 1 17715

Igen, a nejem mást egyelőre nem enged bevonni. Megpróbálom a kutyaharapást szőrével elvet, remélem jól sikerül, ha nem, akkor hibáztam. Egyeztettünk a partnerrel is, ő is jobban fog figyelni arra, hogy ne szeretkezés jellege legyen, három órán keresztül szeretnénk alaposan megrakni a nejemet. Ráadásul ő is azt kívánja...

Előzmény: Marci 40 (17708)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2019.01.20 -3 2 17714

Egyébként, most, hogy említetted, tényleg végigmínuszolta a topicot valaki. :))

Irigylem a boldog és teljes életéért... 

Azért ez a pluszminusz rendszer érdekes. Eleinte senki se használta, amikor bevezették, aztán egyre inkább jöttek, és bár sokszor kaotikusnak tűnik, van benne rendszer. Nyilvánvaló például, hogy vannak olyan fórumozók, akik lekezelő, mindenbe beleszóló stílusuk miatt nem túl népszerűek, azok nagyobb valószínűséggel gyűjtenek az átlagnál többet. Aztán vannak a túlságosan sokat posztolók, akik ugyanazt a pár képet felteszik ötvenszer is, ami a kezdeti kellemes élményból hamar értelmezhetetlenné és irritálóvá válik, ilyenkor is elkezdenek beesni a mínuszok.

Nekem a kedvenceim a "vérheterók", akik az amúgy koedukált topicokba (az én popsim, meztelenül otthon, stb) képet feltöltő férfiakat mínuszolják le a fenébe, mint virtuális kereszthányás megfelelője. :)

Előzmény: Törölt nick (17706)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2019.01.20 0 1 17713

Ha nem zavar, miért teszed szóvá? :)

 

Előzmény: Törölt nick (17706)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.01.20 -1 5 17712

Sajnos a fórumra regisztrálók jórésze manapság a trollkodást élvezi legjobban. És ez igaz szinte bármelyik témára, nem csak erre. Ha az értékeléseknél látni lehetne, ki adta, részben lehet, hogy megoldaná a problémát, de akkor meg az erre hajlamosaknak megint két-három nickje lenne, és végeredményben ismét csak ott lennél, ahol a part szakad. 

Magam részéről egyetértek azzal, hogy a mínuszolás teljesen fölösleges. Egymillió olyan téma van az Indexen, ami nem érdekel vagy nem értek egyet vele. Ha mindet végig akarnám mínuszolni, az egész napom ezzel telne. De van, akinek ez okoz örömöt.

Megszoktam, hogy az én hozzászólásaimat is (teljes mértékben függetlenül azok tartalmától), néhányan feltétlenül szükségesnek érzik mínuszolni. Nos, ezt az "átlagos" számot figyelmen kívül kell hagyni, és a maradék nagyjából tükrözi a valós vélemény arányt. Akinek a mínuszolgatás okoz örömöt, azt inkább sajnáljuk, ne bántsuk. Elég ingerszegény élete lehet a nyomorultnak amúgy is :)

Előzmény: Penge666 (17711)
Penge666 Creative Commons License 2019.01.20 0 1 17711

Talán ezért lenne jobb,ha látható lenne,hogy ki,hogyan értékel.Látnánk ki ért velünk egyet és ki nem.

Előzmény: jancsiii (17710)
jancsiii Creative Commons License 2019.01.20 -2 4 17710

Több is már mint egy éve olvasom ezt a topikot is. Van amikor hasznos infót látok van amikor nem. Nem szóltam még hozzá,de most nem bírom tovább! 

Mi az isten nyiláért kell egy hozzászólást negatívval értékelni??? Ha nem volt hasznos valakinek akkor figyelmen kívül hagyja,ha nem ért vele egyet szóljon hozzá! De azt sugallni a másiknak,hogy "gyökér" vagy csak azért mert nem egyformán gondolkodunk....

Biztatni kellene egymást ,hogy egy picit nyitottabb,bátrabb,kezdeményezőbb legyenek az emberek ezen a téren is!

Szerintem :(

Előzmény: Törölt nick (17706)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.19 -1 1 17709

Igen, a nejem mást egyelőre nem enged bevonni. Megpróbálom a kutyaharapást szőrével elvet, remélem jól sikerül, ha nem, akkor hibáztam. Egyeztettünk a partnerrel is, ő is jobban fog figyelni arra, hogy ne szeretkezés jellege legyen, három órán keresztül szeretnénk alaposan megrakni a nejemet. Ráadásul ő is azt kívánja...

Előzmény: Marci 40 (17708)
Marci 40 Creative Commons License 2019.01.19 -1 0 17708

Sziasztok! A harmadik fél személye változatlan maradt? 

Előzmény: mgakaland (17705)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 -2 1 17707

Köszi!

Nálunk most elmaradt a tényképezés.

De legközelebb nem marad el!

A korábbi alkalmakról van 1-2 kép, 1 videó..

Ez sem ördögtől való, mindenképp érdemes!

Nektek kívánunk sikereset! :)

 

 

Előzmény: mgakaland (17705)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 -4 6 17706

Látom, kaptam rá egy negatívot... Szeretném üzenni az elkövetőnek, hogy cseppet sem zavar, de hogy a teljes topic-ot végig tolta ezzel, az sajnálatos. Próbálkozni kell, keresgélni! Az élményeinkért élünk! Nem hiszem, hogy a mínuszolás ilyen lenne...  :)

Előzmény: Törölt nick (17704)
mgakaland Creative Commons License 2019.01.19 0 1 17705

Gratula! Egészségetekre! Mi szerdára ütemeztük be a következőt!

Előzmény: Törölt nick (17704)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.19 -4 11 17704

Ma volt egy 3-asunk. Ez volt a 3. alkalom. Az első 2 eset sajnos nem megfelelő partnerrel esett meg, de ez más volt! Kicsim végre élvezte a dolgot, a partner figyelt rá, szemkontakt, kommunikáció 6szem közt végig volt!

Sajnos az idő faktor volt az, ami korlátot jelentett, de miután emberünk fizikailag is elment, frenetikusat szeretkeztünk... Sokat beszélgettünk utána, de megbánás, féltékenység, vagy bármi ami negatív lehet, fel sem merült! Megbeszéltük: 2-3-4 havonta egy ilyen alkalom lehet, mert ez valóban jó dolog! Felvetettem, hogy csajos 3-as mikor-hogyan...? Nekem ez bakancs listás... Válasz: LESZ! :-D Háth, kíváncsi leszek!!!   :-D

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.18 -1 5 17703

Dehogyis tekintelek ellenségnek, semmi ilyesmit nem írtam. Ha mégis félreerthető voltam, akkor elnézést. Azt hiszem, a leírtakból is kitűnik, hogy nem vagyok vehemens típus. Nem tagadom, van bennem egy kis irígység a "sikeresebbekre", hiszen a hármas felállás engem is nagyon izgatott, csak hát nekem balul sült el. De attól, hogy én így jártam, még eszembe sem jutott, hogy az egészet elítéljem.

 

Az itteni jelentkezésemet valóban sok - számomra igen hasznos - válasz követte, és két évtized után ezek a válaszok segítettek tisztábban látni, hatalmas köszönet mindenkinek érte. A te érdemi elemzéseddel is egyetértek a házasságok kétesélyes kimeneteléről. De azért azt sejtheted, hogy szarvakat viselni kevésbé örömteli, mint tehetségesnek bizonyulni, talán ezért is vagyunk mi alulreprezentáltak a fórumokon...

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17702)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!