Keresés

Részletes keresés

pistiisti Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1632

Szia, röviden és tömören: belefér!! Leírtak alapján érett, ésszerű, logikus a gondolkodásod, tisztában vagy a vágyaiddal, lehetőségeiddel és nem hazudsz saját magadnak!!

Ez az én véleményem, ha picit is számit!!

Előzmény: Törölt nick (1630)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1631

Több éves gyakorlattal Jóni maszázst vállalok hölgyeknek és lingham masszázst úraknak, mindkettő teljes kielégülésig, természetesen meztelenül, Budapesten házhoz megyek.

e-mail: nude@freestart.hu

skype: shavednudist53

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1630

Sziasztok! Én egy kis lelkizéssel indítanám a témát. 40 éves vagyok, nekem a férjem volt az első, azóta sem voltam mással. Biztosan mindenki ezt mondja, de nekem tényleg rendben van a családom, szeretem a páromat, megbízok benne. Nem tudom, hogy korosztály probléma-e de a szex kezd köztünk ritkulni, kamasz gyermekeink vannak, akik este sokáig TV-znek. A párom sajnos kénytelen otthon is folytatni a napi dolgait, késő estig a számítógép előtt ül. Én 10 óra körül kidőlök és elalszom. Az együttlétek egyre ritkulnak (itt havi 2-3 alkalmat kell érteni) ez is hajnalban, félálomban. Ha nagyritkán egyedül vagyunk otthon egyik nap esetleg valamelyik délután, akkor persze igyekszünk behozni a lemaradást, mindketten örülünk az ilyen lopott félóra-órának, de ezek is gyorsak szoktak lenni. Nem arról van szó, hogy nem kívánom a szexet vele, hanem egyszerűen nehéz alkalmat találni. Talán a gyors és hajnali félálmos alkalmak döbbentettek rá, hogy olyan igazi orgazmusom, amikor teljesen elengedem magam nem is volt még az életemben. Állandóan kontrollálom magam, nehogy a gyerekek meghalljanak valamit, ha pedig gyorsak vagyunk az nekem ilyen szempontból rövid. Nem mondom, hogy nem jó de nem tudom úgy megélni, egyúttal örülök annak, hogy neki nagyon jó és ez engem is felemel egy kicsit. 40. szülinapom környékén olvastam egy cikket az egyik újságban egy olyan srácról, aki nőket masszíroz, élvezi és nem "csak" azt akarja. Többször elolvastam a cikket, kinyomoztam a címét és felvettem vele a kapcsolatot, leveleztünk. Szeretnék elmenni hozzá egy erotikus/jóni masszázsra, de a jókislány bennem visszatart, a kisördög szeretne menni. Nem tudom, hogyan fér ez bele az erkölcsi nézetekbe. Teljesen titokban tartanám persze. Kíváncsi vagyok egy idegen férfi érintésére, a testem reakciójára, az ígért hatalmas orgazmusra - nem feltétlenül szex-szel a végén. Ez az én édes titkom, vágyódásom. Egyszeri alkalom lenne, mégsem vagyok elég bátor, még nem véglegesítettünk semmit. Emiatt én már "ribanc" vagyok, vagy még belefér a ti véleményetek szerint? N



jonimasször Creative Commons License 2015.01.23 0 0 1629

Sok éves tapasztalattal és gyakorlattal Jóni masszázst és teljes testmasszázst kínálok, Budapesten házhoz megyek.

 jonimasszor@gmail.com

royal1000 Creative Commons License 2015.01.23 0 0 1628

ki vállal erotikus masszázst lánynak?

 

krbrt9 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1627

kissrobrt9KUKACgmailPONTcom köszi! :P

Előzmény: lion12 (1626)
lion12 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1626

Hello. Írj elėrhetőséget, mesélek ;)

Előzmény: krbrt9 (1625)
krbrt9 Creative Commons License 2015.01.05 0 0 1625

Üdv!

 

Bocs a zavarásért, egy pár évvel ezelőtt volt egy hozzászólásod, ahol Nyíregyházán a színház utcai thai masszázs szalon felől érdeklődtél (van-e happy ending). Kipróbáltad végül, volt rá egyáltalán lehetőség?

Köszi a választ.

Előzmény: bringasarpi (1049)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.31 0 0 1624

De rég volt az első ... :-)

Jó, hogy azóta volt több is :-)

krom Creative Commons License 2014.12.28 0 0 1623

Igen,nálunk is volt ilyen...

Előzmény: zola47 (1621)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.28 0 0 1622

Szia!

 

igen, mi csináltunk már ilyet!

Előzmény: zola47 (1621)
zola47 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 1621

Sziasztok van itt olyan pasi akinek élveztette már masszőr a nejét úgy hogy nézte közben?

krbrt9 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 1620

Üdv!
A nyíregyházi színház utcás történetet egy kicsit kitudnád fejteni bővebben? Hogyan sikerült rávenned a hölgyet? Mennyi volt a plusz költség stb? (mondanom sem kell, nagyon érdekel a dolog)

Előzmény: lala_80 (1052)
jonimasször Creative Commons License 2014.11.25 0 0 1619

Sok éves tapasztalattal és gyakorlattal Jóni masszázst és teljes testmasszázst kínálok.

Budapesten házhoz megyek

 jonimasszor@gmail.com

goodmassage Creative Commons License 2014.11.25 0 0 1618

Budapest -Miskolc !férfi sport-gyógymasszőr -től ,éld át a masszázs igazi élményét!olajos teljes test-lingammal.probald ki ha nem volt még ilyen élményed!!Házhozmegyek!!hivj egyeztessünk!70-5763908 Add meg ami a testednek jár!!!lazulj el egy órára 

hgyongyi Creative Commons License 2014.11.24 0 0 1617

Sziasztok!

 

Régóta gondolkoztam azon ,hogy kipróbálom a yoni masszázst.Pár napja meg is történt azóta a hatása alatt vagyok :)

Először is fogalmam sem volt ,hogy kihez menjek ki számít jónak és ki rossznak.

Ismerőseim egy olyan férfit ajánlottak aki kortól testalkattól függetlenül vállal nőket házhoz megy és nem reklámozza magát, úgymond szájhagyomány útján ajánlással terjed a neve és elérhetősége.

Mivel több barátnőm is őt ajánlotta ezért felhívtam.

Majdnem elfelejtettem írni , hogy ő pszichológusként csinálja a yoni masszázst. Testet és lelket egyszerre gyógyít.

 

Pontosan érkezett és azonnal látszott rajta ,hogy tudja a dolgát.

Barátnőim nem mondták , hogy a masszőr charme-os :)

Érezte rajtam mennyire zavarban vagyok.Leültünk elmagyarázta mi hogyan fog történni mi miért lesz és ha meggondolnám magam szóljak.

Beszélgettünk a problémáimról is.

Dehogy szolok én, ha bár nehezen is de rászántam magam.

 

Az egész szinte olyan rituálés volt.Első 20 percben minden addigi szégyenlősségem zavarom feszültségem elmúlt és teljesen át tudtam adni magam a kezelésnek.

Az olajos részletekbe nem mennék bele, majd három órán keresztül tartott.

Olyan érzéseket váltott ki belőlem amiről én magam sem tudtam.Eddig olyan nőnek tartottam magam aki ismeri önmaga testét és képességeit.Tévedtem :)

 

 

 

 

 

 

pele45 Creative Commons License 2014.10.16 0 0 1616

Tantra /jóni / masszázs  jonimasszazsolt@gmail.com

 

A jóni-masszázs segítségével nem csak örömtelibb lehet szexuális életünk, de segít abban is, hogy megismerjük magunkat, felfedezzük a bennünk lakó ősi nőiség hatalmas erejét. Ha felfedezzük magunkban ezt a hatalmat az életünk minden részére hatással lesz. Ez a tapasztalat a mindennapokban is elkísér majd minket, nő önbizalmunk, szebbnek, érzékibbnek fogjuk érezni magunkat, melyet a külvilág is észrevesz majd. A jóni masszázs segítségével felfedezhetjük és kibontakoztathatjuk magunkban a NŐ-t, mely születésünktől fogva csak a kivirágzásra várt.

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 1615

Kicsit felhozom..

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.09 0 0 1614

Csak hogy legyen egy on bejegyzés is!

 

Kb 3 éve történt amikor itt böngészgettem a hozzászólások közt amikor kaptam egy e-mailt, hogy ha van kedvem akkor kipróbálhatom egy hölgy kezeit.

Nem volt még erotikus masszàzson így egyeztetés után még azon a hétem mentem is. 

Mondom nem volt tapasztalatom, nem tudtam mi fog jönni és még a csajt sem láttam  csak a cím volt meg. Egy kb 45-ös vékony nőci nyitott kaput (kertes ház,fényea nappal) egy fehér orvosi köpenyben. Kiírva is valamilyen rendelő volt.  Bent a tetthelyen kis beszélgetés , hangulatsötétítés, füstölő, relaxzene. Elkezdtük, levetkőztem és hassal a masszázaágyra feküdtem. Lassan de szerintem elég szakszerűen és erősen lentről felfelé átgyúrt. Kérdeztem hogy ebben mi kesu az erotikus, mert számítottam a köpeny ledobására. Elmondta hogyár az hogy én meztelen vagyok már abban is van erotika +  hogy a farizmaim dolgozása is izgalmas ...

Nos persze kicsit az volt de eddig semmi különös. Aztán kis pihi után fordulás, na frisshúsként kezdtem felpörögni s kaptam egy kis mosolyt is bár a farkam talarva volt egy lepedővel. Akkir megint lentről talp vádli combok (itt már néha a zacsi érintve volt ) hastájék mellkas nyak. .

Aztán jött a csoda rész...  Visszatért a hastájékra de egyre többször hozzáért a farkamhoz meg a zacsihoz. Imádom az ilyet sokkal jobban mint a durrbele módszert. Egyre több időt töltött a farkammal,  lassú húzó mozdulatokkal,apró nyomások ,  igazi masszírozást kaptam odalent is. A makkot  körbe-körbe simogatta,  közben  hol derékszögbe állította a faszom a testemmel hol ráfektette a hasamra és úgy simogatta. Egyszer kellett szólnom hogy vigyázzon mert eldurranok , ekkor máshogy folytatta,  utánna magától észrevette mikor vagyok közel a bummhoz!! Nagyon sokáig játszott ezt és ez volt a legszebb a dologban mígnem egyszercsak éreztem hogy most nem fog megállni!! Hatalmasat,de tényleg hatalmasat durrantam, az első kész spriccem átrepült a vállam felett de utánna is sokáig pulzáltam....

Betakart hogy pihenjek kicsit majd kb 10perc múlva magamhoz tértem , megtörölköztem.. 

Nos ez volt az első élményem , ezt szeretném újra-újra de a hírdetők valahogy nem győztek meg eddig, ehhez képest csalódás lenne szerintem...

jonimasször Creative Commons License 2014.10.07 0 0 1613

Sok éves tapasztalattal Jóni masszázst és teljes testmasszázst kínálok, Budapesten házhoz megyek

 jonimasszor@gmail.com

Szexter Creative Commons License 2014.10.04 0 0 1612

Szia!Szeretném megtudni Tapolcán a hölgy elérhetőségét!!Masszőr!!Tapolcai vagyok de még nem hallodtam róla!

Előzmény: Törölt nick (504)
bjutiful lájf Creative Commons License 2014.09.27 0 0 1611

Sárváron tud valaki masszőrt ajánlani?

oorien Creative Commons License 2014.09.24 0 0 1610

... csak a hirdető analfabétáknak, a topic erről szól/na/:

 

Első erotikus masszázs élményem

Előzmény: kenyeztetes34 (1609)
Forumer999 Creative Commons License 2014.09.13 0 0 1608

Hello! eltudnád nekem is küldeni a "kódot" és masszázs szalon nevét, címét ahol vállalnak levezetést?

Előzmény: lala_80 (1477)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.22 0 0 1607

ne várasd a tested , had kapja meg az átmozgatást

Előzmény: Törölt nick (1602)
Kovi Mark Creative Commons License 2014.06.16 0 0 1606

Természetesen Ő ment el 5-ör én meg egyszer!:))

Előzmény: rendesnév (1580)
oorien Creative Commons License 2014.06.11 0 0 1604

... csak a hirdető analfabétáknak, a topic erről szól/na/:

 

Első erotikus masszázs élményem

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.29 0 0 1602

Még várat magára.

xuser Creative Commons License 2014.05.13 0 0 1600

Eléggé pang ez a topic sajnos. Valakinek ötlete erotikus masszőrrel kapcsolatban Debrecenben?

Előzmény: xuser (1595)
dzsakuzzi Creative Commons License 2014.05.04 0 0 1599

masszőr párt, vagy hölgyet, esetleg ffi-t keresek masszázsra.

A hely egy kis vidéki hotel lenne.

Engem, s talán a páromat kellene megmasszírozni. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!