Keresés

Részletes keresés

Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2097
TXD: Sok hozzászólásod volt meg ugye külföldi fórumokat is figyelemmel kísérsz.
Meg azis kiderült hogy pumpáltál és kézi technikázól.
De egyvalami még nem: Mik az eredményeid???
Előzmény: Törölt nick (2092)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2096
LoooL:)))) hülye:D:D

na erre a bőrradíros dologra még nagyon kíváncsi leszek, de sikerüljön!!!
Előzmény: Elvetemült20 (2095)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2095
Én már két újjal töröm a diót.... Annyit gyúrok mit állat... A pumpáról énis kezdek lemondani most már egy héten 2x használom csak.. Viszont 5 napot fejek napi fél órát elejinte bedurrantak az újjaim, smsírást el is felejdhettem:) De mostmár 50tehenet simán megfejnék:) most 17.5köröl járok ha eléri a 18at akkor énis világosítok de én börradirral fogom csinálni tovább tart de viszon nemkell letámasztanom a brokit pár hétre meg nem lesz sebes...
Előzmény: Ronieee (2091)


Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2094
ja és fürdés zuhanyzás utánn csinálom mindig akkor jo meleg, meg ellazult:)

de ezt az ideget mégis hogy ne nyomjam?! ott kell lennie az ujjamnak ha körbefogom, nem tudom elkerülni:S max. próbálok figyelni rá...de hát

szerinted mennyi idő legyen egy torna? úgy csinálom hogy 2x5 percig nyújtom csak simán, majd utána 15 percig fejek
Előzmény: Törölt nick (2092)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2093
az a poén, hogy betmeneztem is eddig előtte csak abbahagytam mert, még kis nyomással is elszinteződik a farkam...
na szóval az után is be volt durranva, de az lement pár óra alatt. Viszont ygy gyúrással azóta egész más a cerka, keményebb husibb petyhüdten is, és állva is vastagabbnak érzem...pedig csak egy hét!! hogy miért nem ezzel kezdtem?!

köszi a tanácsokat! pöttyös nem volt. figyeltem is utána mert arról olvastam hogy megeshet
Előzmény: Törölt nick (2092)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2092
Nekem is begörcsöl/elfárad meg minden, de ez természetes. :)

Bemelegítés előtte utána meglegyen! Nézzed meg gyúrás után alaposan, piros pöttyök után várni kell 1-2 napot míg elmúlik teljesen. A farkad hátán (ha áll akkor amit látsz felülről) középen fut egy fontos ideg, azt kerüld szorításoddal, az a jó ha a farkad két szélére esik a nagyobb nyomás (kétoldalt). 3-4mp-es húzások legyenek, ha rövidebb akkor nem sokat ér!

Fejés után duzzadtabbnak, más jellegűnek kell lennie a farkadnak, hasonló mint pumpálás után. Ugye milyen jó? :D
Előzmény: Ronieee (2091)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2091
egy hete nyomom ezt a fejést, vagy gyúrást vagy mi a szösz a neve....hát bakker nektek bírja a kezetek?:)
rohadtul ég közbe a hüvelyk ujjam alatt lévő izom vagy mi:)

bár már közel se annyira mint az elején...de egy pár hét után szerintem meghajlítom a vasat is majd:D
Előzmény: világosító (2090)
világosító Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2090

Illetve, én akarom mondani hogy kösz akkor így csinálom:).

Az előbbit ühüm nem jó nickről írtam:), a gazdája talán elnézi nekem:), majd max töröltetem:).

Szóval kösz a tanácsokat!

Világosító

Előzmény: Törölt nick (2087)
bipasi_49 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2088
:o) igen, gondoltam, de ez a topiktéma annyira abszurd :)
na jó, elnézést, nem zavarok tovább...
Előzmény: Törölt nick (2086)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2087
nekem nem igazán volt sebes amúgy, mert ahol lejött a bőr, ott alatta már nőtt másik. ne húzkodd le azt ami elkezd lemállani, hagyd hogy magától tegye meg:)
3 napot, azé volt mert, utána már nagyon fájt:) szal addigra már eléggé odavolt a bürke. Volt hogy csak 2 nap volt az a 3....
Előzmény: világosító (2085)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2086
Öregem ez annyira frappáns, hogy ha előtted 10en nem nyögték ezt be akkor egy se...
Előzmény: bipasi_49 (2083)
világosító Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2085

Még valami.

Írtad ha jól emlékszem hogy napi egyszer kented három napig, és egy hét után hámlott le.

Ezt olvastad valahol hogy nem ajánlatos valamiért tovább kenni csak három napon át, és nem addig míg megindul a leválás?  Mert akkoir én is így csinálom.

A próbaterületen napi kétszer kentem, és három nap után már lejött a bőr.De lehet az túl drasztikus.

Ez a kurva fél üveg nem tudom elég lesz, a fél brére...a másikban ami erősebb meg nem bízok.

Na mindegy:) Szegény brém:)

Előzmény: Törölt nick (2082)
világosító Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2084

Ja:), bár nem tudom mennyire lehet azzal a kialakuló elég nagy nyers sebbel mindennapi életet élni, munkába járni. Nekem azon a kis próbafelületen kb egy hét volt míg már nem nedvedző volt, hanem elkezdett "bekérgesedni". Bár nem fájt, egy nap volt hogy viszketett kicsit.

Valami steril géz azért majd nem ártana rá...

Előzmény: Törölt nick (2082)
bipasi_49 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 2083
elnézéseteket kérem, hogy a topic elolvasása nélkül szólok hozzá, így lehet, hogy ismétlek valakit, tehát: a topic címéről jutott eszembe, hogy a legegyszerűbb módszer a pénisz megnövelésére, ha merevedést idézünk elő, vagyis felizgatjuk a pénisz gazdáját. biztos vagyok benne, hogy csak elmebetegek próbálkoznak más módszerrel, amikor ennyire egyszerű!
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2082
nem a legszebb hetei elé néz a broki:D:D
Előzmény: világosító (2081)
világosító Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2081
 

ok:) kösz, ha így írod akkor lehet hogy kicsit túlparáztam.

Akkor remélem kielégítő lesz az erdmény.

Szó szerint:)

Már csak verrumalt kell szereznem, mert csak fél üveg van. Vettem egy duofilm nevű cuccot-mert ez vénymentes, hasonló ecsetelős anyag csak 10% helyett 17% szalicilsav van benne.

kipróbáltam a lábamon, ott hasonlóan mart mint a verrumal, vagy erősebben.

Szegény farkam:).

Ha orvos van itt a faroknövelők között írjon már föl nekem verrumalt:).

Az lenne a biztos...

Előzmény: Törölt nick (2080)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2080
csináld bakker...ahol folt lesz ott majd egy hónap múlva újra bekened azt kész...
nem para, de tényleg
csak nem 1 hét lesz...
egyenes vagy görbe vonal...nem műszaki rajz:D
Előzmény: világosító (2078)
világosító Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2079

Mekkora a legvastagabb részen kerülete ? Kiváncsui vagyok mi az ami már vastagabb?

Nekem 13.5-14 között van, hosszában változó, makka alatt a legnagyobb a kerülete.

Előzmény: Elvetemült20 (2077)
világosító Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2078
 

Szia!

 

Barnaság kezelés ügyben írtál nekem. Kösz az infókat, lenne még pár dolog ha tudnál segíteni...

 

Írtad hogy négy részre felosztottad a cerkát.

Gondolom megvártad míg egy kezelt terület begyógyul és utána jött a következő.

Úgy csináltad hogy az új maratást pici átfedéssel végezteda már kivilágosított részre? -csak hogy ne maradjon közöttük ott sötétebb csík.

 

Ahol a négy lemart terület találkozik, nem maradt valami szembetűnő határvonal?

A területeket hosszában, vagy "keresztben jobb felosztani szerinted?

egyenes vonalakkal érdemes vagy inkább görbén-erek mentén hogy ha látszik esetleg a négy terület határa az nehogy feltűnő legyen?.

 

Én a kis 1cm*1cm-es területen napi kétszer kentem be, és harmadnapra le is hámlott az egész,illetve le lehetett húzni.

Ezek szerint te harmadiknap abbahagytad aztán idővel magától hámlott le, de nem mindenhol,kicsit egyenetlenül?

Lehet hogy érdemesebb akkor napi kétszer rákenni,nem abbahagyni, egészen addíg míg le nem jön a bőr? Talán úgy az egész területről leszedhető.

 

Az is eszembe jutott hogy ha a maratott területek között nem marad hatrvonal, akkor esetleg több kisebb részre osztva jobban kontrollálva meg lehetne csinálni, talán úgy nem maradnának részek amikről nem jön le a bőr és vissza kell térni rá.

Csak a kérdés hogy a mart területek között látszik,e az "illesztési vonal".

 

Fosok a dologtól az az igazság mert ha elbaszom annyi a farkamnak:)

De így nem akarom hagyni, mert most nem elég hogy a fele sötét, van benne egy kis világosabb négyzet is:).

Bár ha rosszul sikerülne, visszabarnítani az egészet valószínűleg nem lenne nehéz:).

De örülnék ha sikerülne elfogadható eredményt elérni.

Végül is puncinál is sikszor vannak színeltérések a különböző részek között és nem szokott ellene kifogásunk lenni:).

 

Kösz a további segítségedet.

 

Világosító

 

Előzmény: Törölt nick (2076)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2077
Jah elég vastag sőt gátrepesztö!!:) de még sajna nem méhdöngetö:)
Előzmény: Törölt nick (2076)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.29 0 0 2076
na akkor itt az idő hogy leállj mindennel:D
Előzmény: Elvetemült20 (2075)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 2075
Egyenlőre megtartom csak nekem annyira vastag hogy ha felteszem akkor egyből péniszgyürüként hat és szorít mit állat nem tudom hogy jó lesz meg a két pálcikája közt sincs valami sok hej:(
Előzmény: Törölt nick (2073)
veddmeg Creative Commons License 2009.03.28 0 0 2074
hello a pumpálás közbe oriási görcs vana farkakon és utána is csak kösebb lesz de ottvan amiota használom:D engem nem zavar de rem nem lesz káros hatással a zacsira meg a herémre akinek ilyan van irjon pls köszi
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 2073
többért eladni nem ért:D
vagy részesedést kérek:)))
Előzmény: Elvetemült20 (2068)
Jeno-a-meno Creative Commons License 2009.03.27 0 0 2072
Hát szóval mindenkitől kérnék egy kis türelmet, ugyanis az a helyzet, hogy a képek elkészültek, de az adatkábelem sehol sem találom, úgyhogy egyelőre a telefonomon pihennek a képek. Valahogy előkerítem, aztán küldöm őket. Lehet, hogy csak holnap lesz belőle valami.
Jeno-a-meno Creative Commons License 2009.03.27 0 0 2071
Hűha, de megnőtt az érdeklődés! :)

Na ma úgyis itthon vagyok, délután megcsinálom a képeket és küldözgetem majd.
De mondom, csodát ne várjatok, kitartás ehhez is kell.
Kraft001 Creative Commons License 2009.03.26 0 0 2070
Kb. fél éve vásárolt Bathmate pénisznövelő és edző készülék eladó 16.000 Ft-os áron. Újonnan vásárolva 25.000 Ft.
Kb. 5 alkalommal volt használva, a péniszem nem bírta a "strapát", túl érzékeny, így feleslegessé vált. Azonban a hatása valóban lenyűgőző volt, hosszú távon alkalmazva biztos és tartós siker várható.
Azért adom ilyen olcsón, mivel már kidobtam a blokkot és a dobozt is, használati utasítást viszont tudok adni mellé, illetve interneten is fellelhető videó formájában.
Tisztító szett nem jár hozzá, de felesleges is, hiszen az általánosan ismert eljárásokkal is kitűnően tisztítható, fertőtleníthető.

Érdeklődni: elado345(kukac)gmail.com

Elsősorban a postai utat preferálnám utánvétes csomag formájában. A postaköltséget átvállalom. Egyéb részletek mail-ben. Köszönöm a figyelmet!
cavey Creative Commons License 2009.03.26 0 0 2069
nekem is elküldheted a nyújtási képeket :)

Üdv: B
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 2068
Szia Roniee! Még egyszerse tudtam használni az adrot nemvolt idöm mindig gyúrtam meg pumpáltam. Lehet nem is lesz egyáltalán időm de egy 10est akkoris megért:)
Előzmény: Törölt nick (2067)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.25 0 0 2067
másolatot kap: index.roniee@gmail.com :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!