Keresés

Részletes keresés

gtokaji Creative Commons License 2002.10.21 0 0 343
koszonjuk, igyexunk. Van esetleg valakinek tapasztalata ilyesmiben? Illetve mondjuk abban, hogy nyugtato nelkul hogy lehet egy goldent rovid setakkal nyugton tartani?
Előzmény: bagifruzsi (342)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.21 0 0 342
Gyógyuljatok meg!

Egyébként csak és kizárólag miattatok nem megyünk mi sem: Közteherviselés, hogy ne csak Ti maradjatok ki belőle. :-)

Előzmény: gtokaji (340)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.21 0 0 341
Hogy közveszélyes, az tény. Mindig mondogatom mindenkinek, hogy vigyázzanak vele, mert széttépi őket, de senki nem hisz nekem.
Viszont szombaton sajna nem tudok menni. :-( És sajna ez is tény. :-(
Előzmény: szussz01 (337)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.21 0 0 340
attol, hogy masfel evesen volt pofaja meg hirtelen noni 1-2 centit, ugyanakkor egy nagy seta tuleroltette a rendszert mult het csutortokon, amibol jott egy eleg csunya izomgorcs, es a gyulladas.
a kis mocsok, faj mindene, de lelohetetlen.

mindenesetre pihenesre, es keves setara vagyunk karhoztatva 1 hetig, ebbe meg egy borzsonyi kirandulas sajna nem fer bele. De remelem megismeteljuk hamarosan, es akkor mar biztos ott leszunk.
viszont valaki vigyen fenykepezogepet szombaton!

Előzmény: Fido Dido (339)
Fido Dido Creative Commons License 2002.10.21 0 0 339
Jobbulást a blökinek!

Mitől lett a gyulladás?

Fido

Előzmény: gtokaji (336)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.21 0 0 338
koszoni. sajna a "keves mozgas, sok pihenes" valahogy nem igazan az erossege.
Előzmény: szussz01 (337)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.21 0 0 337
Fruzsi, nem is értem, hogy mersz egy ilyen közveszélyes kutyával egy fedél alatt lakni?! :) Biztos, hogy el akardo hozni szombaton? :)
Gtokaji: jobbulást a kutyusodnak!
Előzmény: bagifruzsi (334)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.20 0 0 336
csonthartya-gyulladas miatt le kell mondanunk a hetvegi kirandulast.
:(

most jottunk a dokitol.

gtokaji Creative Commons License 2002.10.20 0 0 335
ilyesmit en is mindig a kutyara szoktam fogni. az o nepszerusegenek ugysem art.
Előzmény: bagifruzsi (334)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.20 0 0 334
Sziasztok!

Tegnap a kutyám súlyos sérülést okozott tulajdon húgomban. Vagy inkább fordítva?
Szóval úgy történt a dolog, hogy a húgom a kezében a bögrével lépett egyet. Sajnos pont megotlott az állandóan a központban heverő (ily módon teljesen közveszélyes) kutyában. Én háttal állatm, csak egy csattanást hallottam, a következő kép az volt, hogy a húgom egy törött bögrével a kezében, a másik kezébel a térdét fogva fetreng a konyha kellős közepén. Azt hittem ennyire pancser, hogy megbotlik magában, ire kiderült, hogy a kutya volt! Azért tudni kell, hogy szegény kicsi Zsepikém teljesen lesántult. Nem szép dolog bántani egy ártatan jószágot, gondoltam is, hogy feljelentem valami állatvédőszervezetnél...

Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.14 0 0 333
szalapala, óóó bocsánat előre is a kishölgytől.:O)) én kannak tituláltam asszem a neve alapján.:O)))

ma utoljára vagyok, lehet hogy addig nem is jövök (betegszabi) ugyhogy aki akar az mobilon elér. emilt ne irjatok már.
Mindenkit szeretettel várunk majd a megbeszélt helyen és időpontban. Esőnap nincs, csak ha mondjuk az egy négyzetcentiméterre jutó cseppek száma meghaladja a 100-at.:O)))))

Előzmény: szalapala (332)
szalapala Creative Commons License 2002.10.12 0 0 332
Halihó, kedveskéim!

Megkaptam a szíves invitálást a kirándulásra, és tettre készek vagyunk.
A kutyával még nem beszéltem meg, de asszem benne lesz.(Korainak tartottam közölni vele a szalonnasütést, mert addig csak a nyálát csorgatná:)))
Ő javítana a szuka/kan arányon, mivel ő is hölgyike, pontosabban egy 3 és féléves vénlány.

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.11 0 0 331
Édi!!! :-))))
Előzmény: Ördögpirula (329)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.10 0 0 330
azt ertem, hogy a ragos kesztyut hagyta a vegere, de ebben a kis dogben mekkora ember fer el?

:)

Előzmény: Ördögpirula (329)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.10.10 0 0 329
A mai napi győztes:

Name: Mickey
Age: Five years old

Gender: Male Breed: Golden Retriever mix
Home: Edmonton, Alberta, Canada

ÖP

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 328
gtokaji:

Mondom, hogy nem vagyok!!! :-)
Hogy milyen ellenes vagyok, azt van egy-két ember, aki tudja, de nem publiks. Ha kívánncsi vagy, akár ebben a topicban megtalálod.
De tiszteletben tartom az ő vélemányüket és érzésüket is. Ha nekik az jó...
Hú, most majd más húzza meg a hajam... :-)
Szia
Fruzsi

Előzmény: gtokaji (320)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 327
LAVYKO:
Csatlakozom Szusszhoz. Egy szaporodik, a többi hallgat.

De ha ez nem elég, akkor ivartalaníttatsd. Az már bizonyítottan csökkenti a rákot és az álvemhességet is.
Az emberi eü-be nem folynék bele.

Fruzsi

Előzmény: LAVYKO (321)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.10 0 0 326
raadasul a pasikkal hogy ki lenne b@szva
Előzmény: szussz01 (325)
szussz01 Creative Commons License 2002.10.10 0 0 325
Én még egy kicsit hozzászólnék a kutyagyártás témájához.
Szóval a természetben müxik az alfahím és alfanőstény elve, a többieknek még kóbor numera se jut! (Az utcán kóborló ebek között is a legkirályabb d*ghatja meg a szukát, a többieknek pofa lapos.)
Ha valaki keverék kutyát akar, akkor örökbe fogadhat menhelyről, ha pedig fajtatisztát akar, akkor keressen egy becsületes tenyésztőt. Szerintem nekünk "hozzánemértőknek" nem kell fölösleges szaporulatot gyártanunk.
A rák pedig kicsit összetettebb betegség mind állatnál, mind embernél, mintsem egyszerű szüléssel/elléssel meg lehetne oldani. (Én lennék a legboldogabb, ha szülés után fellélegezhetnék, hogy de jó nekem, már nem leszek rákos! Ez nem így van, még ha statisztikailag lehet is bűvészkedni a számokkal).
Üdv,
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.10 0 0 324
akkor a témát lezártuk, ez itt egy békés banda. te is gondolod, mi ugy gondoljuk. (jelzem mi vagyunk többen.;O))
majd ha lesz kedved megkeresni nyiss neki egy topikot és kivitázzuk magunkat.

iff

Előzmény: LAVYKO (323)
LAVYKO Creative Commons License 2002.10.10 0 0 323
Inkább a számba :o)
Najó, nem lesz benne mazsola, dió + alma viszont igen. EZEKET ki akarja a fejembe nyomni? :/(
Válogatós banda :o)))
Amit a szülés hiányával kapcsolatban bátorkodtam említeni, nem ojan régi statisztika (emberről van szó), csak máma már nincsen kedvem utánna nézni, holnap meg nem akarok :O)))
Előzmény: Lord Iffy (322)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.10 0 0 322
Lavyko ez egy iszonyat baromság, de ne veszünk össze ok? :O)))
az hogy a terhesség hiánya emlőrákot okoz nem bizonyitott. nemhogy kutyáknál, de még embereknél sem. ez legalább olyan hüje konzervativ régmúltú ökörség, mint az hogy a kankutyáknak b@szni kell meg ha beverem a könyököm vendég jön... :O))

a sütikét természetesen várjuk örömmel.:O))
mazsola ne légyen benne mert a fejedbenyomom...:O))

Előzmény: LAVYKO (321)
LAVYKO Creative Commons License 2002.10.10 0 0 321
JÓÓÓ nagy követ sikerült bedobni, úgy látom!

Már bocsi, de embernél SEM tartom egészségesnek a gyermektelenséget (emlőrák vszínűsége sokkal nagyobb pl., egyebekről nem is beszélve) :( már feltéve, ha döntésen múlik . . . :-E

De BÉKE legyen VELETEK :o))) Biztosan igazatok van, hüje búra vagyok ;P

Majd 26-án viszek énis sütikét engesztelésül :O)

Előzmény: gtokaji (319)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.10 0 0 320
ne is legyel keverekellenes, mert meghuzom a hajad :)

anyukamek a keverek NJ-jellegu kutyajukat utcan talaltak. 1 hettel kesobb nyilt ki a szeme. cumibol etette az egesz csalad meg akkor. Abbol az okolnyi kis vakarcsbol egy eletvidam, ragaszkodo, hihetetlen okos nagykutya lett.

ugyhogy keverekekrol egy rossz szot se!!!

Előzmény: bagifruzsi (314)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.10 0 0 319
nem akarlak megbantani, de hulyeseget mondasz "magatol ertetodo" cimszoval...

ismerek lany-goldent, nem egyet, akinek eber gazdaja, vagy korai sterilizalasa kovetkezteben soha nem volt kolyke, es makk-egeszseges.

picit gondolj bele, hogy embereknel hogy van ez. Kutya sem ter el sokkal...

Előzmény: LAVYKO (316)
Fido Dido Creative Commons License 2002.10.10 0 0 318
Az az eü ok csak babona szintű tévedés volt. Már régen megdőlt.

Fido

Előzmény: LAVYKO (316)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.10 0 0 317
meghagyott 1-2 baba elhelyezéséről?????
nállam elvi kérdés hogy nem gyilkolok le kutyákat, mégha azok csak egy naposak is! ha tud találni mindnek, támogatom az ötletet. nekem is tetszene a saját kutyáimból egy mix. de az csak egy! nem hat-nyolc-kitudjahány.

az egészségügyi pároztatással meg - mint oly sok állatorvos is - főleg nem értek egyet.
de ezen összeveszni nem fogunk mert birom a búrádat.:O))

Előzmény: LAVYKO (316)
LAVYKO Creative Commons License 2002.10.10 0 0 316
PIPACSMEZŐ, gtokaji, többek:

Sztem magától értetődő, hogy eü okok miatt 1x kell kiskutya, a második tüzeléskor pontyó ;) Pipacsmező: valszeg te is úgy gondoltad, hogy időben gondoskodsz a meghagyott 1-2 baba elhelyezéséről. EBBEN AKÁR SEGÍTHETÜNK IS, UGYE? :O))) (Sokan jobban elfogadnak keveréket, mint könyveset!)
Dino boldogan vállalja az apaságot, ha gondolod, akár minden héten ;PPP csak szójjál :DDD

Előzmény: gtokaji (305)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.10 0 0 315
tudod, néma gyereknek az anyja se...:O)))
esetleg elmondhatnád hogy mit szándékozol tenni a kiskutyákkal? vannak már gazdák vagy csak ugy bele a közepibe azt lesz valami?
Előzmény: pipacsmező (313)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 314
pipacsmező:

Lehet, hogy a többiek nem esnek Neked, de ha ezt komolyan gondoltad, akkor én biztos!!!

Előttem már írták: Van már elég keverék és elég sanyarú a sorsuk!
Nem vagyok keverékellenes (amivel rendszeresen vádolnak), de ezt ne tedd!

Már többedik ilyen emberről hallok és egy idő után felmegy a pumpa, mert ez abszurd! Ha kutyatenyésztéssel akarsz foglalkozni, akkor vegyél ahhoz illő kutyát, ha kedvencnek tartod, akkor ne kezdj tenyészteni (inkább szaporítani!).

Üdv
Fruzsi

Előzmény: pipacsmező (303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!