Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Smíró Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70363

Szerintem nem a "kiscsillagod" küldött emailt, mailről én írtam:-) Vagy nem voltam figyelmes?

Előzmény: Ambree (70359)
Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70362

"...nem hiába adtam meg a határidőt, erre csak azt tudom mondani, hogy sajnálom, hogy meghatároztam az szavazás idejét..."

Ezzel viszont a dolog lényegét öljük meg. Nem a határidő a lényeg, hanem aki jönni akar, had mondja már. Korábban, nem kellett email címre küldeni a dolgot, ide írtuk, láthatta mindenki és amikor volt a senki többet, akkor döntöttünk... ez így ellene van szerintem a demokratikus aki jönniakar hadjöjjön elvnek :-)))

Előzmény: balazs.robert (70357)
Martinka. Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70361

A távolság a két helyszín közt 160km. Ez kb 9-10E Ft. +költség annak, aki Velencétől keletre lakik. Tavaly a balcsipart ennek a távolságnak a fele volt, azt szó nélkül viselte mindenki. Persze megértem, én is szmolom a költségeket, de szerintem ennyit más miatt is elköltene...

Előzmény: balazs.robert (70357)
Smíró Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70360

Mondtam előre, hogy nem egyszerű összehozni:-)

 

Most már gép előtt ülve látom a táblázatot is. Messze még a messze, jó lenne, hogy azok nyilatkoznának, hogy hol legyen, akiknek nem mindegy. Én a kis Mo. határáról nyilván nem fogok ötletelni, azt is megírtam már, hogy nekem semmi nincs messze a tali kedvéért. Főleg, ha 2 napos, mert olyan még nem volt:-)

 

Elég baj az, hogy ebben a car gazdasági helyzetben dolgozó embernek meg kell gondolni, hogy elmenjen-e 100-200 km-rel odébb:-(((

 

Nekem (senkinek, nem többnek, mint itt bárki) csak egy kérésem van: aki tudja, hogy úgysem jön el bárhová tesszük a tali helyét, legyen annyi vér az pucájában, hogy ne is jelentkezzen, mert abból csak gond adódik.

 

Másnapos Robi barátunkat nem szeretném azzal zaklatni, hogy dobjon még egy táblázatot csak a jelentkezők nevével és helyszín üresen hagyásával, de jó lenne. Akinek nem mindegy a találkozó helye, de szeretne részt venni, és igazából egyik most felvetett hely sem felel meg, jelöljön be egy várost és annak mondjuk 50 Km-es körzetét, ahol van is szállás lehetőség, na meg szép vidék is. Akiknek meg mindegy, kitaláljuk azon belül a "hovát".

 

Tényleg az lenne a cél, hogy minél többen legyünk. Ezért is vetettem fel  jóval korábban 2 találka helyszínt, egy fullost és egy közbensőt azoknak, akik kimozdulnának és bárhol képesek összejönni egy poharazgatásra és az agyunk szétröhögésére. Csak nehogy két szék közé essünk.-) De ha egy tali is elég, ki ne égjünk, akkor újra fussunk neki. Az időpont már ezek szerint adott. Hajime!

 

 

Előzmény: balazs.robert (70357)
Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70359

Hát hogy vagy Zolysys kiscsillagom? :-)

Mesélj nekem, milyen emailt küldtél Te Robinak? :-) Mi? :-)

Lehet hogy el kell pakolnom az asztalomat, mert nem fér ide a másik laptopom :-)))

Na mondjad csak, hogy volt ez?

Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70358

Robi,

 

1. Nem számoltál el semmit, ezúton megkövetlek a finom kis piszkalikusz hozzászólásomért :-) mentségemre legyen mondva, nem is akartalak bántani, ha megnézed, mindenhol ott van a :-) valójában köszönöm a többiek nevében is a munkát amit végzel.

 

2. Minden évben sokkal egyszerűbben találtuk ki a helyszínt, és nyilván minden évben akadt olyan, aki nem jött el, mert messze volt neki. Ezen szerintem nem érdemes agyalni, akárhová tesszük, lesz olyan akinek nem lesz jó... továbbmegyek, olyan is lesz, aki jelzi, hogy eljönne, de végül nem jön el. Lesz, mert ha jól emlékszem minden évben volt ilyen.

 

3. Azért lobbiztam ilyen erélyesen Orfű mellett, mert nagyon úgy néz ki, hogy a 14-i szombaton Velencére nem tudok elmenni, de ha Orfűn vagyunk, meg tudnám oldani azt az 1-2 órát... és nagyon sajnálnám, ha ki kellene hagynom a legjobb bulinak ígérkező bográcsolós estét.

 

(még folytatom)

Előzmény: balazs.robert (70357)
balazs.robert Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70357

Topik tali

Amúgy már az elején borítékolni lehetett volna, hogy a csapat egyik fele biztosan nem fog örülni az eredménynek.

Azok akik nem szavaztak azokkal nem tudtam mit csinálni, max annyit, hogy a korábban kitöltött táblázatot vettem figyelembe.

Martinka:

Szavazatodat beleszámoltam, mert még 18 óra előtt érkezett igaz más által.

Zolysys:

Ha megnézitek Bilux szavazatát az egyiknél az Orfű a másiknál az általa utólag megadott mindegy van berakva, ha az mindegyesett kiveszem, akkor sem változtat a végeredményen.

Gombfoci:

Látod nem hiába írtam annyiszor, hogy szavazni kell és nem a mindegy a nyerő válasz.

Ambree:

Zolysysnél ha a táblázatban megnézed csak annyit látsz, hogy 111111111, szerintem ez egyértelmű

Viki110 abban igazad van, hogy ilyen nincs mert VIK110-ről van szó. Nem azt néztem, hogy mennyi szavazata van, és azt súlyoztam a válasznál, hanem, hogy kitöltötte-e a táblázatot, vagyis jelentkezett-e.

Mex77:

Ha figyelembe veszem a szavazatodat akkor egyértelműen változik a táblázat, illetve az eredmény, de nem hiába adtam meg a határidőt, erre csak azt tudom mondani, hogy sajnálom, hogy meghatároztam az szavazás idejét.

 

Remélem nem hagytam ki senkit a válasszal kapcsolatban.

 

Abban Zolysysnek igaza van, hogy Ha marad az Orfű akkor a létszám már 2-3 taggal csökken.

 

 

Márcsak azt kellene figyelembe venni, hogy az lenne a fontos, hogy a környezet legyen "előnyben" vagy a "taglétszám"

 

Volt aki jeleztem, hogy a távolság és az emelkedő üzemanyagár a legnagyobb ellenfele a talival kapcsolatban.

Zolysys Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70356

pár napja írtam: 1007 é jó bele és picit nagyobb is nem nyikorog...

 

Saválllóból. Azt hiszem Jena írta hogy hol mikor mennyiért ano. :)

Előzmény: digitalmusic (70354)
digitalmusic Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70355

<<---  1.6 b nfu 5 ajtós 2001

digitalmusic Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70354

Sziasztok,

 

Megérett az egész kipufugó rendszer egy cserére,

 

Ki milyet ajánlana ?

 

Tűzkarika nyikorgásra valaki valamilyen jó megoldást ? Mert hát ha itt az idő akkor ha lehet azt is megszüntetném :)

 

 

Zolysys Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70353

lsd előző hozzászólásom....

Előzmény: Smíró (70352)
Smíró Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70352
:-) Pont a csapatszellem miatt kértem Robit, hogy oda húzzon, ami lehetővé teszi MINDENKI számára a jelenlétet. A csapat érdekében mondtam volna le az önző, saját érdekemről - hogy megnézzem Nagybandó szűkebb pátriáját:-(
Előzmény: Sas-307 (70347)
Zolysys Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70351

Ha meg azt nézzük hogy Bilux 2 x van beírva plána orfű lesz a nyerő.. de akkor páran meg azt mondják nem jönnek el oda mert messze van.. :S

Előzmény: gombfoci (70341)
mex77 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70350

Hol a link???Már ahol szavazni lehet?

Előzmény: Sas-307 (70347)
Smíró Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70349
Igekötő meg ilyesmi a teló tapicskolásból ered, nem tudok belenagyítani a tablicskuba sem:-(
Előzmény: Smíró (70348)
Smíró Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70348
Nemnem! Nekem mindegy volt, de mint írtam, Orfűn nem jártam, azt lájkoltam. Amikor vki írt, hogy messze van, és nem jön, dobtam mailt Robinak, hogy engem oda húzzon, ami jó mindenkinek, ne maradjon le senki a távolság miatt. Akkor is írtam, hogy nekem Orfű jön be. Ha van mégsem jön valaki (bocs a nicket nem tudom), aki miatt nekem mindegy volt, akkor egyértelműen ORFŰ. Bocs, ha kavarásnak tűnik, de nekem km-ben mkndegy, meg hála Istennek egyébként is, így azt szerettem volna, hogy senki ne maradjonki a távolság miatt. Tehát ha az az egy fő nem tud jönni egyébként sem, zkkor Orfű.
Előzmény: Ambree (70343)
Sas-307 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70347

Smíró! - a csapatszellem jegyében légyszi lájkold Orfűt utólag is!!! Ambree még nem modta el, de előző este vezetett borpince látogatást tartogat(na) számunkra :-))

Előzmény: Smíró (70337)
Zolysys Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70346

Én ismerem személyesen Vik -et :)

Előzmény: Ambree (70344)
mex77 Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70345

Sziasztok!

 

Bocsika de a munkám miatt nem tudtam itt lenni!

Én az Orfűre szavaznék!

De ti majd eldöntitek!!!!

Hétfőn vezérlés csere a kocsin,olaj+szűrő!!!

 

Üdv Mex

Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70344

Kicsoda a Viki110? Nincs is ilyen nick?! Vik110 van, de nincs hozzászólása sehol, egy sem, hmm... Ez mennyire legitim? :-)

Előzmény: balazs.robert (70339)
Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70343

Lator Smíró! :-) Lájkolja orfüvet aztán meg velencédrusra szavazgat, eeeh :-)

Előzmény: balazs.robert (70339)
Ambree Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70342

Zolysys-sel pedig beszéltem, úgy emlékeztem, hogy Ő Orfűre szavaz, vagy rosszul emlékszem Zoly??? :-)

Előzmény: balazs.robert (70339)
gombfoci Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70341

hátizé.

 

Én azt írtam, hogy nekem mind1. Szóval +1 db 1-es az Orfűre is és így máris döntetlen.

(Azt is írtam, hogy ha viszont Velence, akkor nemkell szállás nekünk. Gondolom ez kavart be.)

Előzmény: balazs.robert (70339)
GToni Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70340

Az autóm eladása miatt maradt 4 db 16" OZ Superleggera alufelnim. Az alábbi linken lehet megnézni:

 

http://www.autoalkatresz.hu/auto-felni/oz_alufelni_16x7_peugeot_307_peugeot_206-472059

balazs.robert Creative Commons License 2012.04.01 0 0 70339

Ha esetleg elszámoltam valamit, bocsika, megnézem amint magamhoz tértem.

Baráti átrsaságggal buliztunk és most értem haza, szerintem holnap ébredés + 2 óra valamikor meglesz.

Lehet nézegetni.

Én megxyek aludni. Jó éjt.

Ambree Creative Commons License 2012.03.31 0 0 70338

"...Szavazat Orfűre, remélem nem hiába..."

Nem hiába, bár Robi még nem válaszolt, szerintem elszámolta magát és Orfűre szavaztak többen :-)

Előzmény: Martinka. (70335)
Smíró Creative Commons License 2012.03.31 0 0 70337
Martinka a te korodban inkább aktot:-) Korábban Sas sem fogorvos volt:-)))) Vagy úgy kezdte a bal alsó 6-os fájásnál egyes esetekben, hogy "vetkőzni":-) Ma már elég a "tátsa ki":-)
Előzmény: Martinka. (70336)
Martinka. Creative Commons License 2012.03.31 0 0 70336

El a kezekkel!!! :DD

 

Nem festek soha többet. Max portrét. :)

 

Szétbombázták az előteret. Kéményfelújítás volt. Padlótól a mennyezetig szétvésték, aztán felfalazták bevakolták és csőő... Én meg gletteltem, festettem, takarítottam,... elég olt.

Előzmény: balazs.robert (70321)
Martinka. Creative Commons License 2012.03.31 0 0 70335

Nah megvan a gépem, én meg el vagyok fáradva. Szavazat Orfűre, remélem nem hiába. :)

Előzmény: Ambree (70319)
Ambree Creative Commons License 2012.03.31 0 0 70334

Hát az lesz a vége :-)

Kár, hogy Robi pont most nem ér rá, - így halál pontosan 4 órával az eredményhírdetés után, - jó lenne még azon melegiben tisztázni a felmerült kérdéseket a szavazás kapcsán. Mondjuk mást is el tudok képzelni a választalanság okának, de az nem tetszik úgyhogy biztos nem ér rá...

Előzmény: Sas-307 (70331)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!