Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.16 -2 3 17996

Épp ezt akartam mondani, igazi bunkó proli gyerek, sír a föld alatta..

Előzmény: GPS (17993)
gombóc63 Creative Commons License 2019.05.16 -2 2 17995

Arról nem beszélve, hogy Lilinek meg el kell fogadnia Mesit? Hogy van ez?

Előzmény: GPS (17993)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.05.15 -2 2 17994

Mindig is az volt.

A link lumpenproletár mintapéldánya.

Előzmény: GPS (17993)
GPS Creative Commons License 2019.05.15 0 4 17993

 

Mekkora egy bunkó irigy-proli ez a Karesz.

 

Addig érzi jól magát, amig nem ütközik bele magasabb színvonalú életvitelbe is.

.

alex de large Creative Commons License 2019.05.14 0 3 17992

Lehet Milán lesz majd a FAKETAXI új "munkatársa".Borika meg mit értett azon hogy Orsika már nagy lány aki tudja használni a nőiességét?Azt hogy ő is olyan faszkörhintás lesz mint ő?

Böszőke Creative Commons License 2019.05.14 0 1 17991

A francia bugyi kifejezetten előnyösen mutatott rajta  hátulról,hozzá a szép oszlop lábai :)

( de elölről sem lett volna szebb a harcsaszájú ,förtelmes képével :(

 

(  Itt már tényleg a gilisztát is ki lehet kiáltani csodálatos óriáskígyónak :) Röhejes az egész  )

Előzmény: rayzolko (17990)
rayzolko Creative Commons License 2019.05.14 0 3 17990

Az tényleg beégett nekem is. Hátulról 40+ossá vált a csaj hirtelen.

Előzmény: gombóc63 (17986)
Betty.Ford Creative Commons License 2019.05.14 0 0 17989

Vannak olyan ocska tarsasagok,  ahova a 0 km-es emberkek is mehetnek.

De a Citytaxi pl szoba sem all az olyanokkal😇

GPS Creative Commons License 2019.05.14 0 0 17988

 

de ez úgy megy mostanában Pesten, hogy kitalálom: taxis leszek, leteszek egy vizsgát, és már mehetek is utast fogni?

 

Alapvetően nem akkora nagy kunszt: 21 évet betöltött, legalább 2 éves B jogsival rendelkező személy jelentkezhet.

 

Van persze egy pályaalkalmassági vizsga (megvizsgálják például, hogy az illető pszichésen nem olyan agresszív-idióta, mint mondjuk a Tibor-taxis a Drága örökösökben - mert az olyan barom eleve nem kapja meg az engedélyt).

 

De valóban kell helyismereti vizsga is - ami miatt csak abban a térségben taxizhat, ahol levizsgázott. Ha máshol is akar majd taxizni, akkor a helyi településből is kell majd vizsgázzon (formalitás).

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (17987)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.05.14 -1 0 17987

Én ebben nem vagyok otthon, de ez úgy megy mostanában Pesten, hogy kitalálom: taxis leszek, leteszek egy vizsgát, és már mehetek is utast fogni?

Előzmény: GPS (17985)
gombóc63 Creative Commons License 2019.05.14 0 3 17986

Nem csodálom...förtelem volt. Azt hiszik ha csinálnak neki cicaszemet akkor egy dögös nő lesz? A narancsbőrös seggére se hiszem, hogy sokan kiváncsiak.

Előzmény: Törölt nick (17982)
GPS Creative Commons License 2019.05.14 0 2 17985

 

Milyen vizsgára készül a csóró Milán,hát tudtommal meg van jogsija,eddig is vezetett.

 

Taxis-vizsgára készül - mert kitalálta, hogy milyen fasza élet az.  Dől a lé számolatlanul, jó csajok, buli - mi kell még?

.

Előzmény: ancsamari65 (17983)
ancsamari65 Creative Commons License 2019.05.14 0 0 17984

Vonalat helyett vonatot írtam.

ancsamari65 Creative Commons License 2019.05.14 -1 1 17983

A forgik megint erőltetik a hülye vonalat.Na és mi van,ha becsapódott az ajtó,ha megittak 6 üveg alkoholmentes sört?Nem is olyan nagy poén.De ki fogja megfizettetni velük a sörök árát,meg hogy nem vitték oda Joe-nak az italokat?Milyen vizsgára készül a csóró Milán,hát tudtommal meg van jogsija,eddig is vezetett.Ja,a fuvarozáshoz kell ismerni az útvonalakat?Hát mire való a dzsipiesz?A Lexiből meg oltári nagy kurvát csináltak.Nem is baj,hogy elment,úgy sem volt szimpi.Az Orsi dögös vonat sem kéne erőltetni.Orsi minden,csak nem dögös.Fura volt,ahogy a többiek előtt szívatta Andrét.A FLÓRA TAMÁS AFFÉRRÓL MEGFELEDKEZTEK?PEDIG AZ IZGALMAS SZÁL LENNE.LÁTOM,AZ ELŐZETESBŐL,HOGY Lili meg kulcsot kapott.Nem korai ez még?Habár ez egy jó út a normálisabb élet felé.Csak nincs rá garancia,hogy Lili nem fogja-e elszúrni.Utána meg kulloghat vissza a hajóra.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.14 0 0 17982

Addig erőltették az Orsi fonalat az este, hogy a második reklámnál kikapcsoltam...

GPS Creative Commons License 2019.05.13 0 2 17981

 

És ahogy szegény Tamás túlzott jóindulatával...

 

Én ezt azért másképp nevezném - különös tekintettel arra, hogy már ő maga is felismerte egy monológjában, hogy voltaképpen mekkora egy lóbálnivaló... na mindegy.

 

Az ilyen Tamás-féléknek azt kellene ajánlani, hogy amikor eldönti, hogy így vagy úgy segíteni akar valakin.... akkor dolgozza ki magába részletesen a segítési tervet, aztán aludjon rá egyet.

 

És másnap minden részletében cselekedje pont az ellenkezőjét mindennek, amit előzőleg eldöntött.

És akkor sem rosszul nem fog járni és még egy pipotya hülyének sem fogja nézni mindenki, akivel csak testközelbe kerül.

 

Mert hogy jelenleg az a helyzet, hogy ez az ember egyszerűen nem tud jót és jól cselekedni - pontosabban képtelen olyan döntést hozni (mindegy mi legyen az) - aminek a végén ne ő szívjon és ne ő kerüljön ki lúzernek a végére.

 

Innen nézve, akár még a feleségén sem lehet csodálkozni hogy szarba sem veszi - mert milyen nő akarna egy olyan pali párja lenni, akiről azt szokás mondani, hogy "voltaképpen egy derék, jámbor ember"

(ami igazából szinonimája az akaratgyenge, nem túl okosnak).

 

Biztos ilyenre vágyik egy nő? Na nem anyagilag (mert arra tökéletes)....hanem mint férfikép, úgy általában?

.

Előzmény: Törölt nick (17980)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.12 0 1 17980

A tinik túl mentek egy határon, az "ecsetfejű" fiúk önzősége, és a tinilámy Dia viselkedése már nem magyarázható csupán a "nehéz gyermekkorral", de aztán mégis: fájdalmas látni, hogy a szeretethiány miféle devianciákat tud produkálni. És ahogy szegény Tamás túlzott jóindulatával hogy éltek vissza totális gátlástalansággal. Közben meg nem lehet hibáztatni senkit. Igazi dráma, szerintem nagyon érdekes szitu.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2019.05.12 -1 0 17979

Karola - a mostani állapotában - szerintem inkább negatív reklám lenne a szalonnak, ahol dolgozik... és arra is kíváncsi lennék, mit tudna összehozni. Havi 1 milliót saját magának fixen nem...

Előzmény: GPS (17976)
Böszőke Creative Commons License 2019.05.12 0 0 17978

Ezzel nekem csak egy bajom van :  a tetováló azért nem olyan mint egy jól bejáratott fodrászat,ahová vissza jár az ember,hiszen véges a testfelület :) egyébként egyetértek vele, hiszen a tetováló ügyességén múlik az üzlet sikere.

 

Előzmény: GPS (17976)
gombóc63 Creative Commons License 2019.05.12 0 0 17977

Bár az okfejtésed helyén való, de szerintem nem dolgoztál soha vállalkozónak. Mert akkor tudhatnád, hogy ez csak  részben működik.

Előzmény: GPS (17976)
GPS Creative Commons License 2019.05.12 0 3 17976

 

Csak hogy Karola alkalmazott, eléggé elképzelhetetlen az 1 millás fizetés.

 

Nem elképzelhetetlen, mert olyan speciális helyeken, ahol a biznisz gyakorlatilag csak és kizárólag az alkalmazott tehetségén múlik (beleértve az ügyfélkört  is) - ott általában a fix béren túl, komoly százalék is jár a valós bevételből, amit generál.

 

Ha nem így lenne, akkor (pl. egy tetoválónak) egyszar-mindegy lenne mennyit tetovál egy nap, mekkora és milyen drága tetkóra beszéli rá a kuncsaftot - hisz neki csak az a fontos, hogy teljen le a 8 óra és mehessen haza.

 

Így viszont ugyanaz az érdeke, mint a tulajnak - hisz minél nagyobb pénzt szurkál össze egy nap - annál nagyobb az ő gázsija is.

Arról nem is beszélve, hogy az évek alatt ki tud alakítani egy olyan kuncsaft-kört - amit ha elmegy, visz magával - hisz a varratás bizalmi kérdés - nem egy adott szalonhoz kötött, hanem egy adott mesterhez, személyesen.

.

Előzmény: gombóc63 (17973)
-zarko- Creative Commons License 2019.05.12 -2 3 17975

És tényleg,hihetetlen gazdag a magyar az utolsó raktárosig nálunk mindenki teli van baszva ezekkel a szarokkal,de szar a fizu.És 8 órát szuratja magát egy ilyen gyönyöröüségért... meg szabit vesz ki.

Előzmény: Böszőke (17974)
Böszőke Creative Commons License 2019.05.11 0 1 17974
gombóc63 Creative Commons License 2019.05.10 0 0 17973

Csak hogy Karola alkalmazott, eléggé elképzelhetetlen az 1 millás fizetés.

Előzmény: GPS (17972)
GPS Creative Commons License 2019.05.10 0 5 17972

 

DE  fizet folyamatosan Márknak, sőt  "akármennyit" is beígér neki !!

Mennyit keres egy tetováló ??

 

Fogadjuk el, hogy volt annyi esze, hogy amikor a "bármennyit" beígérte - akkor már tudta, hogy úgy is fel fogja dobni a patkányt.

 

Egyébként Karola napi 40-50 ezret simán megkereshet. A havi nettó 1 milla az alap - azon a szinten, amelyiken a csaj áll.

 

Ugyanis azok az új tetkók, amik a sok "állástalan, nincstelen éhezőn" egyre másra megjelennek - folyamatosan - azok 100 ezres nagyságrendbe kerülnek egy tetkó-szalonban (pláne egy belvárosiban).

 

De ezen nincs mit csodálkozni - hisz ki nem esik a kezükből a min. 200...250 ezres iPhone.

(még véletlenül sincs ott senkinek egy 30-50 ezres telója - csak iPhone, mindenkinek - még a jó ideje állástalan csajoknak is)

 

...miközben én már azon is csodálkozok, hogy vajon mi a francból fizetik ki legalább a havi előfizetést rá.

.

Előzmény: Böszőke (17971)
Böszőke Creative Commons License 2019.05.09 0 4 17971

Nekem az volt a döbbenet,hogy

 

1, Karola ráhagyta Rolandra a részét, ok!

2, DE  fizet folyamatosan Márknak, sőt  "akármennyit" is beígér neki !!

 

Mennyit keres egy tetováló ?? ( főleg hogy alig dolgozik,iszik,bulizik,állandóan kiborul,használhatatlan...)

 

-zarko- Creative Commons License 2019.05.09 0 0 17970

Akartam írni,de megelőztél.Kb szóról szóra ezt akartam irni.

Előzmény: ancsamari65 (17968)
ancsamari65 Creative Commons License 2019.05.09 0 0 17969

Kareszt sem értem,kihagytam az em-met.

ancsamari65 Creative Commons License 2019.05.09 0 3 17968

Érthetetlen,hogy a kis csaj Karolára haragszik.Persze még korábban részletesebben is elmondhatta volna Adrinak a zsarolást meg a bosszú udvarlást,de úgyse hallgatott volna rá.Amúgy nagyon hitelesen formálta meg a kis naiv kamaszlány rajongását az idősebb férfi felé.Karola meg tényleg akkor feküdt le vele,amikor még még nem tudta,ki a titokzatos lovagja a húgának.Kareszt sem érte,miért hátráltatta Lili leendő kapcsolatát.Talán egy kicsit magáénak érzi Lilit is?Nem egészséges,hogy együtt laknak.Bízom benne,a forgik abba az irányba mennek,hogy Lili odaköltözik a srác lakásába a gyerekkel,Karesz meg láthatja majd a fiát.Beteljesedni látszik a jóslatom.Flóra tényleg terhes lehet.Ez meg nagyon feladja Tamásnak a leckét.Most az egyszer a keresztlánya reálisan látja a dolgokat.

GPS Creative Commons License 2019.05.07 0 1 17967

 

 

 

 

Már bocsánat, de Béczy megszokott flitteres / csillámporos cucca - a hátsó-fasorban sincs ehhez képest.

 

Tehát van még hova fejlődnie a Bélánknak  :-))))

 

 

 

 

 

Forrás itt:  https://444.hu/2019/05/07/met-gala-2019-a-divatvilag-vegre-levetette-magarol-a-jozan-esz-beklyojat

.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!